quote:
Zo zo. Een eigen topic Hoe dat zo?
Nou.. het werd mij voorgelegd door de crew en ik heb er over nagedacht, net zoals met het inmiddels succesvolle eigen topic in CUL waar ik alles omtrent de horeca in vermeld en recenseer, en besloten het te doen te meer KLB elke keer vol spammen met eigen klaagtopics teveel het virtuele gras voor andere klagers hun voeten weghaalt en dus het centraliseren een goed alternatief is. Anderzijds kan de crew ook in mijn teigen topic (net zoals in CUL) een strenger beleid toepassen op haters die denken te kunnen trollen met persoonlijke aanvallen waardoor topics elke keer een andere wending krijgen. Kortom win-win situatie voor beiden.
Wat kunnen we dan verwachten in dit topic?
Mijn dagelijkse irritaties/klaagzang over de "usual suspects" in de media zoals:
Hoe kunnen we zien dat jij je eigen topic geactualiseerd hebt?
Stiekem lees je wel meequote:Op maandag 18 september 2017 13:49 schreef LurkJeRot het volgende:
stukken makkelijker te negeren zo, dank je wel.
Eerder ipv alles in de gracht te dumpen, alsnog zelf die emmer moeten leegscheppen,maar dan op een afgesproken plekquote:Op maandag 18 september 2017 14:07 schreef squatt3r het volgende:
Dit is fantastisch nieuws. Complimenten voor de mods en Iwanus. Dit voelt als de verandering van individuele poepemmers naar het aanleggen van riolering.
Klachtquote:
Dat de emancipatie wel heel erg is doorgeslagen, bewijst tv-maakster Elena Lindemans vanavond in haar primetime-documentaire Vrouw Slaat Man op NPO 2.
De film vertelt het verhaal van de zes opvanghuizen in Nederland, waar mannen worden opgevangen die zijn mishandeld door hun vrouw.
Mediacourant 2017.
Fixedquote:Op maandag 18 september 2017 17:00 schreef Handleiding het volgende:
Iwanius heeft alleen mijn moeder.
Mijn Miep's weten hun plek en dat maak ik altijd duidelijk voordat er uberhaupt iets van een relatie ontstaat. Bij mij heerst altijd veel vrijheid-blijheid maar op een schip is maar 1 kapitein, en dat ben ik. Maar ik zeg wel: Een goede stuurman heb je ook nodig.quote:Op maandag 18 september 2017 16:59 schreef Plompzakker het volgende:
Heeft miep jou nog nooit ervan langs gegeven?
Hoe voelt het nou om als bastaard op de wereld te zijn gezet?quote:Op maandag 18 september 2017 17:00 schreef Handleiding het volgende:
Iwanius heeft alleen zijn moeder.
Klachtquote:De 23-jarige Geerte Piening moet van de rechtbank gewoon de boete betalen wegens wildplassen
Piening voerde haar eigen verdediging, maar kon niet op tegen de argumentatie van de officier van justitie: wildplassen is onder alle omstandigheden verboden. "Als er geen prullenbak in de buurt is, gooi je je afval ook niet op de grond"
FOK! Frontpage 2017.
Nee ik vind het juist fijn dat Iwanius wat centrale topics heeft. Tis een soort hub.. Weet je als je in een drukke stad loopt en dan opeens zo'n fijn relaxerend tuintje hebt verborgen in de stad. Zo zie ik centrale Iwanius topics ook.quote:Op maandag 18 september 2017 18:09 schreef squatt3r het volgende:
Geven we Iwanus ook taaladviezen in dit topic, of hebben de mods hem een cursus aangeboden? "De wereld om hun draait" = "De wereld om hen draait". Maar de 't' had je goed, dat is al heel wat voor iemand van jouw leeftijd.
Overigens vind ik dat Iwanus een geheel eigen subforum zou moeten krijgen.
Ik zie Iwanus (althans, zijn postst) meer als smog in een drukke stad. Of als bierfietsen in Amsterdam en als toeristen in Rotterdam: onwenselijk, maar onderdeel van de stedelijkheid.quote:Op maandag 18 september 2017 18:30 schreef Argo het volgende:
[..]
Nee ik vind het juist fijn dat Iwanius wat centrale topics heeft. Tis een soort hub.. Weet je als je in een drukke stad loopt en dan opeens zo'n fijn relaxerend tuintje hebt verborgen in de stad. Zo zie ik centrale Iwanius topics ook.
Minder toch juist? Want ik neem aan dat hij voor de rest geen topics mag openen tenzij ze afwijken van dit central topic maar hij heeft nog nooit iets origineels gepost, dus perfect initatief. Als ik mijn dagelijkse dosis lachen om tokkies wil, kan ik gewoon naar dit topic, ik stel voor dat we het tokkiep noemen.quote:Op maandag 18 september 2017 18:45 schreef MCH het volgende:
Godverdomme zeg, de crew was zeker helemaal bezopen. Iwanius nog meer een platform geven.
Ha ha ha. Volgens mij begrijp je iets niet.quote:Op maandag 18 september 2017 18:45 schreef MCH het volgende:
Godverdomme zeg, de crew was zeker helemaal bezopen. Iwanius nog meer een platform geven.
Wat begrijp ik niet Herman?quote:Op maandag 18 september 2017 19:02 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ha ha ha. Volgens mij begrijp je iets niet.![]()
![]()
Geweldig topic.
Opgezodekiepert. Ik had een vriendje die noemden we Kiep. Z'n broer trouwens Tuup.quote:Op maandag 18 september 2017 18:58 schreef squatt3r het volgende:
[..]
Minder toch juist? Want ik neem aan dat hij voor de rest geen topics mag openen tenzij ze afwijken van dit central topic maar hij heeft nog nooit iets origineels gepost, dus perfect initatief. Als ik mijn dagelijkse dosis lachen om tokkies wil, kan ik gewoon naar dit topic, ik stel voor dat we het tokkiep noemen.
Dat het Centraal Station er niet voor niets is. Dat dan alles samen op de rails komt en van ontsporen geen sprake meer is.quote:
We zullen zienquote:Op maandag 18 september 2017 19:05 schreef tong80 het volgende:
[..]
Dat het Centraal Station er niet voor niets is. Dat dan alles samen op de rails komt en van ontsporen geen sprake meer is.
Wie is we?quote:Op maandag 18 september 2017 19:03 schreef tong80 het volgende:
[..]
Opgezodekiepert. Ik had een vriendje die noemden we Kiep. Z'n broer trouwens Tuup.
Imca Marina en ik.quote:
Dat hoopte ik al. Ik ben zo blij, Tokkiep Iawanus, eindelijk geïsoleerd.quote:
In Limburg is dat volkstaal voor 'gast' of 'gozer'. Zo zie je maar weer, alles is met elkaar verbonden.quote:
Grappig. Zal het eens tegen hem zeggen.quote:Op maandag 18 september 2017 19:14 schreef 2thmx het volgende:
[..]
In Limburg is dat volkstaal voor 'gast' of 'gozer'. Zo zie je maar weer, alles is met elkaar verbonden.
Doe gewoon normaal man.quote:Op maandag 18 september 2017 18:45 schreef MCH het volgende:
Godverdomme zeg, de crew was zeker helemaal bezopen. Iwanius nog meer een platform geven.
Nee, hoor geen restricties maar je begrijpt toch wel dat als ik een eigen topic heb die streng gemodereerd tegen de welbekende assholes/trollen, ik zo een centraal topic van en voor mij toch fijner en makkelijker vind? Zoals ik al zei: win-win situatie voor FOK/KLB enerzijds en moi anderzijds.quote:Op maandag 18 september 2017 18:58 schreef squatt3r het volgende:
Minder toch juist? Want ik neem aan dat hij voor de rest geen topics mag openen tenzij ze afwijken van dit central topic...[knip]
Kun je beter over opvolgend stuk zeggen van het AD over die toko van Blijdorp. Wat een aftands geheel.quote:Op maandag 18 september 2017 18:45 schreef MCH het volgende:
Godverdomme zeg, de crew was zeker helemaal bezopen. Iwanius nog meer een platform geven.
Klachtquote:AD De Gouden Pollepel voor het Rotterdamse Vroesenpaviljoen
Het Rotterdamse restaurant midden in het Vroesenpark in Blijdorp kreeg de Pollepelaward vanmorgen op de horecavakbeurs Gastvrij Rotterdam in Rotterdam Ahoy uitgereikt.
AD 2017.
Ik kan helaas niet anders dan voor het eerst toegeven dat deze klacht volledig terecht is.quote:Op maandag 18 september 2017 20:12 schreef Iwanius het volgende:
eens waar ze een prijs voor geven. Lijken wel restanten van de vuilnisbelt/kringloop winkel ergens op het platteland. Of is dit nog steeds die hipster trent van IKEA look waar alles zo minimalist
pic van je moeder en miep:quote:Op maandag 18 september 2017 17:05 schreef Iwanius het volgende:
[..]
Mijn Miep's weten hun plek en dat maak ik altijd duidelijk voordat er uberhaupt iets van een relatie ontstaat. Bij mij heerst altijd veel vrijheid-blijheid maar op een schip is maar 1 kapitein, en dat ben ik. Maar ik zeg wel: Een goede stuurman heb je ook nodig.
[..]
Hoe voelt het nou om als bastaard op de wereld te zijn gezet?
quote:Op maandag 18 september 2017 14:07 schreef squatt3r het volgende:
Dit is fantastisch nieuws. Complimenten voor de mods en Iwanus. Dit voelt als de verandering van individuele poepemmers naar het aanleggen van riolering.
Zeg dan niks als je alleen zulke dingen kan zeggen. Alsof je er last van hebt.quote:Op dinsdag 19 september 2017 01:21 schreef Whiskers2009 het volgende:
Nee, je hoeft echt niet nog een topic
Klachtquote:AD columniste Nynke de Jong vindt vonnis rechter over wildplassen niet kunnen,maar ja,man he.
Ik hou van mensen zoals Geerte. En ja, als je erover nadenkt is het ook absurd: twee kilometer moeten lopen om een openbaar toilet te kunnen bezoeken. Ik was ook ergens neergehurkt. Iedereen die met een volle blaas nog twee kilometer kan wandelen, heeft blijkbaar niet zo’n volle blaas. Daarbij was de rechter een man, maar dat hoef ik er misschien niet eens bij te zeggen. Want wie verzint er nou zo’n oplossing?
AD 2017.
Terechte klachtquote:Op dinsdag 19 september 2017 11:30 schreef Iwanius het volgende:
[ afbeelding ]
[..]
Klacht
Deze Nynke de Jong reageert als een typische vrouw met een 'Haat'Vana syndroom door gelijk " het man zijn" ( veredelde racisme) kaart uit te spelen, gewoon omdat ze zelf het geestelijk vermogen mist om alles in een breder perspectief te zien.
Of had ze als de vrouw een rechter was deze van een vrouw onwaardige uitspraak beticht?![]()
Waar het omgaat Nynke de Jong is dat de rechter gelijk heeft als hij zegt dat als iets verboden is en je hebt een optie om iets zoals je behoefte of plassen te voorkomen, het aan jezelf ligt om dit in de gaten te houden en niet te volharden in vooraf flink te blijven drinken of eten waardoor je kan weten dat je lichaam op een bepaalt moment je laat merken wat te willen lozen. Helemaal als het zo tegen sluitingstijd loopt en je kan weten dat er dan weinig plekken zijn waar jij dan terecht kan.
Niet gewoon lekker eigenwijs en frank en vrij willen doen wat je vindt dat je moet en mag doen, en als nood aan de man is en je hebt zelf geen enkele voorzorgsmaatregel getroffen, je behoefte ergens doen en dan gaan janken wanneer je beboet wordt en proberen alsnog je gelijk te behalen door te gaan janken dat men vrouwonvriendelijk bezig is en daarmee jouw straf dus onterecht is.
De Gemeente Amsterdam heeft voldoende plekken neergezet waar jij terecht kan als jij je behoefte moet doen. Dat jij niet daar in de buurt van bent is jouw keuze,niet de keuze van de overheid. Dat jij van te voren flink loopt te zuipen tegen sluitingstijd is jouw keuze, ook dat je dan besluit het lekker lang op te houden om redenen die wel weer je egoistische aard zullen benadrukken. (ik deed mijn ding)
Ik had als rechter zelfs een extra boete er bovenop gedaan,sowieso tegen types die rechtszaken voeren alleen maar om er misbruik van het rechtsstelsel te maken en dit extra te belasten voor dit soort futiliteiten gewoon omdat ze hun egoisme hoogtij willen laten vieren.
quote:Op dinsdag 19 september 2017 01:21 schreef Whiskers2009 het volgende:
Nee, je hoeft echt niet nog een topic
Soms moet je gewoon erg nodig.quote:Op dinsdag 19 september 2017 11:58 schreef Pharkus het volgende:
Ik heb ook wel eens wild geplast en ook wel eens beboet geloof ik, hoort erbij, wie zich brandt moet op de blaren zitten. Zo doen mannen dat.
En dan moet je gewoon zeiken. Laat het maar aan een vrouw over om zelfs tegen de rechter door te blijven zeiken.quote:Op dinsdag 19 september 2017 19:28 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Soms moet je gewoon erg nodig.
Dit idd, ik was me ook bewust van het risico en heb toch gekozen om het wel te doen met een boete tot gevolg... is even kut maar ja, werken doe je toch dus geld komt toch wel binnen... of geld dat niet voor deze Geerte met haar ronde hoofd?quote:Op dinsdag 19 september 2017 11:58 schreef Pharkus het volgende:
Ik heb ook wel eens wild geplast en ook wel eens beboet geloof ik, hoort erbij, wie zich brandt moet op de blaren zitten. Zo doen mannen dat.
quote:Op dinsdag 19 september 2017 20:48 schreef Pharkus het volgende:
[..]
En dan moet je gewoon zeiken. Laat het maar aan een vrouw over om zelfs tegen de rechter door te blijven zeiken.
En weet jij al wat je nieuwe daginvulling gaat worden nu je niet meer kunt klagen over iwanius?quote:Op woensdag 20 september 2017 14:44 schreef kthxbye het volgende:
Lekker je eigen sigaarpijphoekje! Elke dag het topic omhoog kicken en je bent weer snel tevreden. Mooie oplossing al denk ik zo! Succes!
Godver, ze lijkt echt op dat schepsel op haar shirt.quote:Op maandag 18 september 2017 23:41 schreef Handleiding het volgende:
[..]
pic van je moeder en miep:
[ afbeelding ]
Hoe zit dat eigenlijk als je in je broek plast? Ik bedoel die boete is niet mals... Een nieuwe broek is goedkoper.quote:Op dinsdag 19 september 2017 11:58 schreef Pharkus het volgende:
Ik heb ook wel eens wild geplast en ook wel eens beboet geloof ik, hoort erbij, wie zich brandt moet op de blaren zitten. Zo doen mannen dat.
Is op straat in je broek plassen ook wild plassen?quote:Op woensdag 20 september 2017 16:35 schreef Argo het volgende:
[..]
Hoe zit dat eigenlijk als je in je broek plast? Ik bedoel die boete is niet mals... Een nieuwe broek is goedkoper.
Dit is niet waar. Ik zou nog liever in mijn broek plassen dan dat ik zou wild plassen, ik denk dat ik het niet eens zou kunnen. Maar: mannen hebben veel meer mogelijkheden om buiten te plassen dan vrouwen zonder dat dat uitmondt in wildplassen. Iets meer goede uitwijkmogelijkheden voor vrouwen om het wat meer gelijk te trekken zou geen kwaad kunnen.quote:Op dinsdag 19 september 2017 11:30 schreef Iwanius het volgende:
De Gemeente Amsterdam heeft voldoende plekken neergezet waar jij terecht kan als jij je behoefte moet doen.
quote:Op maandag 18 september 2017 14:23 schreef opgebaarde het volgende:
Ik ben ook Nederlander
De negerzoen (marketingtruc) benoemen in de OP
quote:Op dinsdag 19 september 2017 20:48 schreef Pharkus het volgende:
[..]
En dan moet je gewoon zeiken. Laat het maar aan een vrouw over om zelfs tegen de rechter door te blijven zeiken.
Het is wel een feit dat er over het algemeen meer plekken voor mannen zijn om te urineren (wauw wat breng ik dat weer eens netjesquote:Op woensdag 20 september 2017 16:58 schreef aquawoman het volgende:
[..]
Dit is niet waar. Ik zou nog liever in mijn broek plassen dan dat ik zou wild plassen, ik denk dat ik het niet eens zou kunnen. Maar: mannen hebben veel meer mogelijkheden om buiten te plassen dan vrouwen zonder dat dat uitmondt in wildplassen. Iets meer goede uitwijkmogelijkheden voor vrouwen om het wat meer gelijk te trekken zou geen kwaad kunnen.
But still: wildplassen is nasty. Van mannen, maar van vrouwen net iets meer omdat je jezelf meer exposed dan een man.
Neequote:Op woensdag 20 september 2017 16:52 schreef devzero het volgende:
[..]
Is op straat in je broek plassen ook wild plassen?
Ja, maar het mag vaak wel buiten bebouwde komquote:Op woensdag 20 september 2017 17:38 schreef Martin_marvellous het volgende:
is tegen 'n struikje op de veluwe aanplassen, waar niemand er last van heeft ook wildplassen? ja.
quote:Op woensdag 20 september 2017 17:49 schreef squatt3r het volgende:
IwAnus, plas jij gezien je leeftijd vaak onbedoeld in je broek?
Zeer terechte klacht iwa, onze testosteron gaat omhoogquote:Op maandag 18 september 2017 16:56 schreef Iwanius het volgende:
[ afbeelding ]
[..]
Klacht
Niet te geloven dat er dus mannen zijn die zichzelf niet weten te verdedigen tegen een vrouw die hun hardhandig onder handen neemt. Of is het dat die mannen vrouwendominantie met bijbehorende geweld, eigenlijk wel lekker vinden en dus een fetish hebben i.p.v. angst zichzelf te verdedigen? Is het dit allemaal niet, dan zijn het dus gewoon mietjes die het 'man' zijn niet verdienen en lekker transgender o.i.d. moeten worden.
23?, ik dacht veertigquote:Op maandag 18 september 2017 17:14 schreef Iwanius het volgende:
Ik zou zeggen: Boek een hotelkamer jullie 2.
[ afbeelding ]
[..]
Klacht
Tja ...niet geheel onlogisch dat deze Z-Millennial ongelijk krijgt van de rechtbank maar zoals altijd denken dit soort millennials dat de wereld om hun draait en zij wel weten wat goed is voor deze wereld terwijl ze zelf geestelijk amper levenservaring hebben als studentje of pas afgestudeerde..
In deze kan je namelijk ook zorgen dat je niet hoeft te plassen en dus drink je gewoon niet vooraf teveel ongeacht de situatie. Dat is jezelf inhouden,maar ja,zwak gestel,millennial = niks gewend..geestelijk onvolwassen dus krijg je dit en dan gaan janken als je betrapt wordt.![]()
Beetje dat verhaal van laatst toen een werkgever vertelde dat er amper te werken is met die verwende en omhooggevallen snotneuzen,notabene een iets oudere leeftijdgenoot..
buiten de 'bebouwde kom' op de oprit van 'n deugdelijke boer is ook niet erg sociaal, anders.quote:Op woensdag 20 september 2017 18:31 schreef PierreTT het volgende:
Ja, maar het mag vaak wel buiten bebouwde kom
Klachtquote:iPhone-gekte bij Nederlandse presentatie nieuwe iPhone in Amsterdam, blijft uit
Op het Leidseplein in Amsterdam waren vanmorgen slechts een handjevol mensen te vinden die op tijd wilden zijn voor de release van de nieuwste iPhone.
Telegraaf 2017.
En hier klaag je over omdat....?quote:Op vrijdag 22 september 2017 13:38 schreef Iwanius het volgende:
Kortom het nieuwe BKR beleid werpt zijn vruchten af en op krediet leven is er niet meer bij voor de z- millennials/studenten zoals op afbetaling leven voor dit overgewaardeerde mobieltje.
Waarom niet zelf?quote:Op vrijdag 22 september 2017 13:52 schreef Pharkus het volgende:
Als ik een iPhoneX zou willen hebben, dan zou ik een steuntrekker die ik vertrouw voor me in de rij laten staan.
Als je zoveel geld aan iets onbenulligs kan uitgeven ga je toch niet tussen het plebs staan koukleumen?quote:
Mensen die zoveel geld uitgeven aan iets onbenulligs kun je toch ook geen plebs noemen?quote:Op vrijdag 22 september 2017 13:58 schreef Pharkus het volgende:
[..]
Als je zoveel geld aan iets onbenulligs kan uitgeven ga je toch niet tussen het plebs staan koukleumen?
Ik neem aan dat zij ook hun debiele neefje sturen als ik de foto's zo zie.quote:Op vrijdag 22 september 2017 13:59 schreef zovty het volgende:
[..]
Mensen die zoveel geld uitgeven aan iets onbenulligs kun je toch ook geen plebs noemen?
Klachtquote:Telegraaf-hit Dashcam is terug: ‘Heftigste serie ooit’
De Telegraaf begint vandaag met een nieuw seizoen van zijn videohit Dashcam. Het gaat om de ‘heftigste serie ooit’. “Schreeuwen, intimideren en zelfs dreigen met een gigantisch kapmes: de emoties lopen in het verkeer soms hoog op. Mediacourant 2017.
Terechte klacht weer.quote:Op vrijdag 22 september 2017 15:19 schreef Iwanius het volgende:
[ afbeelding ]
[..]
Klacht
"heftigste"..Wat zijn we in Nederland toch naar Amerikaans 16 jarige tiener "OMG" "LikeLikeLike" meisjes "mietjes" niveau gedaald qua gewenning, daar waar in de jaren 60-70 mijn generatie voor de onbevangenheid en rauwheid vocht die Nederland vanaf toen altijd zo kenmerkte. Alles is tegenwoordig heftig als het niet bekend voorkomt. Kijk eens verder dan je neus lang is!
Nl heftigheid is gewoon niks i.v.g.Russische dashcam. Dat is pas echt serieus werk,niet die poldergneuzel van NL en dat dan heftig noemen.
Daar betaal je gewoon voor.quote:Op woensdag 20 september 2017 17:38 schreef Martin_marvellous het volgende:
is tegen 'n struikje op de veluwe aanplassen, waar niemand er last van heeft ook wildplassen? ja.
is 'n openbaar toilet in 'n willekeurig restaurant er dusdanig onderplassen, inclusief wc-bril & vloer, dat degene na jou eerst een kwartier mag schoonmaken alvorens hij z'n drol kan leggen ook wildplassen? nee.
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |