Nice. Ik ga even een strandwandeling maken.quote:
Ik heb een keer een kastanje op mijn hoofd gehad. Terwijl hij nog in zijn puntige omhulsel zat.quote:Op woensdag 13 september 2017 12:26 schreef Resistor het volgende:
Ze zeggen dat een eikel op je hoofd minder pijn doet dan een kastanje... maar ik heb geen zin om deel 2 van dat experiment te doen
Oh ja?quote:Op woensdag 13 september 2017 13:10 schreef dick_laurent het volgende:
Volgens mij waait het daar....
Een kokosnoot doet anders ook best pijn... of een meloen.quote:Op woensdag 13 september 2017 13:15 schreef MaLo het volgende:
[..]
Ik heb een keer een kastanje op mijn hoofd gehad. Terwijl hij nog in zijn puntige omhulsel zat.
Heel pijnlijk.
Ik blijf dan ook binnen vandaag
Geil.quote:Op woensdag 13 september 2017 16:00 schreef Rabieluh het volgende:
Check die buienlijn die boven zeeland ontstaat.
https://www.buienradar.nl/nederland/neerslag/buienradar/actueel
Nicequote:Op woensdag 13 september 2017 16:00 schreef Rabieluh het volgende:
Check die buienlijn die boven zeeland ontstaat.
https://www.buienradar.nl/nederland/neerslag/buienradar/actueel
quote:Op woensdag 13 september 2017 16:00 schreef Rabieluh het volgende:
Check die buienlijn die boven zeeland ontstaat.
https://www.buienradar.nl/nederland/neerslag/buienradar/actueel
quote:Op woensdag 13 september 2017 15:20 schreef Brybry het volgende:
Mijn goed vastgebonden huge ass parasol is losgekomen, toen ik dat ding overeind wilde krijgen werd ik zo met parasol de heg in gevlogen. Dat was even flink schrikken maar nu kan ik er wel om lachen haha
Gaan we weer verzuipen?quote:Op woensdag 13 september 2017 16:00 schreef Rabieluh het volgende:
Check die buienlijn die boven zeeland ontstaat.
https://www.buienradar.nl/nederland/neerslag/buienradar/actueel
Smal strookje wat een lekkere plens water mag ontvangen, komt nog een buiengebiedje aan vanuit Engeland ook.quote:Op woensdag 13 september 2017 16:48 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Gaan we weer verzuipen?
Rip speeleiland maar weer, de afwatering in deze omgeving begint er steeds meer moeite mee te hebben
Geen rood lijntje meer.quote:Op woensdag 13 september 2017 16:48 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Gaan we weer verzuipen?
Rip speeleiland maar weer, de afwatering in deze omgeving begint er steeds meer moeite mee te hebben
Jazeker, ben een paar keer naar buienradar.nl gesurft.quote:Op woensdag 13 september 2017 19:24 schreef Pisces29 het volgende:
Wat een dag. Ik ben binnen. Hoera
Zijn hier nog surfers die hebben genoten van het weer?
quote:Op woensdag 13 september 2017 19:59 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Jazeker, ben een paar keer naar buienradar.nl gesurft.
Vooral tof als je er net in looptquote:Op woensdag 13 september 2017 20:06 schreef Adrie072 het volgende:
Best buitje in Alkmaar! Met onweer!
Maak eens langer. Hij is net niet lang genoeg om echt nice te zijnquote:Op woensdag 13 september 2017 20:23 schreef DemonRage het volgende:
Samengesteld met beelden van Sat24.com:
[ afbeelding ]
het is toch altijd zomers in limburgiaquote:Op woensdag 13 september 2017 20:48 schreef bloodymary1 het volgende:
Beh, net terug van een weekje Italië. Hier meteen weer lange mouwen aan en dikke sokken... Ik ben daar eigenlijk nog niet aan toe.
Oh ja, zelfs de verwarming even aan gedaan. Vond het zo kil binnen.
Het is ook inderdaad meer boven Sint Maartenszee.quote:Op woensdag 13 september 2017 21:06 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
das een eind uit de richting
Yepquote:Op woensdag 13 september 2017 20:06 schreef Adrie072 het volgende:
Best buitje in Alkmaar! Met onweer!
Netjes.quote:
Top.quote:
papier-machéquote:Op donderdag 14 september 2017 11:56 schreef Jor_Dii het volgende:
Ik moet vanavond voor de voetbalclub vrijwillig oud papier ophalen tussen 18 en 20u![]()
![]()
[ afbeelding ]
"moet ... vrijwillig"quote:Op donderdag 14 september 2017 11:56 schreef Jor_Dii het volgende:
Ik moet vanavond voor de voetbalclub vrijwillig oud papier ophalen tussen 18 en 20u![]()
![]()
[ afbeelding ]
Eens in het jaar aan de beurt met je team en ik was aan de beurt (samen met 3 teamgenoten).quote:
Ach ja, regenjas aan (of twee) en gaan.quote:Op donderdag 14 september 2017 13:10 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Eens in het jaar aan de beurt met je team en ik was aan de beurt (samen met 3 teamgenoten).
Idem. Hoeft van mij ook niet meer.quote:Op donderdag 14 september 2017 13:36 schreef dick_laurent het volgende:
Ik geloof er niet meer in..... het is de depressietrein ohne ende.... Wat een regen ook vandaag weer, mijn god zeg. Het houdt gewoon niet meer op. Nog even en we zakken allemaal weg in het moeras
Mooie is ook, in mei/juni werd je daar mee dood gegooid tijdens de weersberichten.. .'klimaatverandering, neerslagtekort, angst, beven, we gaan dooooood!'..quote:Op donderdag 14 september 2017 13:22 schreef Dven het volgende:
Neerslagtekort wordt sinds ik in NL ben compleet weggewerktOok vandaag valt het weer met bakken uit de hemel.
[ afbeelding ]
Gewoon echt alleen maar kutweer. maanden achter een al. Juli, augustus en september.. wat een teringweer.quote:Op donderdag 14 september 2017 13:36 schreef dick_laurent het volgende:
Ik geloof er niet meer in..... het is de depressietrein ohne ende.... Wat een regen ook vandaag weer, mijn god zeg. Het houdt gewoon niet meer op. Nog even en we zakken allemaal weg in het moeras
Ho ho, het was toch zeker 2 weken redelijk eind augustus.quote:Op donderdag 14 september 2017 14:26 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Gewoon echt alleen maar kutweer. maanden achter een al. Juli, augustus en september.. wat een teringweer.
Owja, toen het miezerde ipv keihard regende?quote:Op donderdag 14 september 2017 14:34 schreef Wereldgozer het volgende:
[..]
Ho ho, het was toch zeker 2 weken redelijk eind augustus.
Weekend van 26 augustus was het 33 graden, ik was dat weekend op vakantie. Pas de woensdag daarna begon het met minder weer.quote:Op donderdag 14 september 2017 14:35 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Owja, toen het miezerde ipv keihard regende?
Inderdaad, topweerquote:Op donderdag 14 september 2017 14:34 schreef Wereldgozer het volgende:
[..]
Ho ho, het was toch zeker 2 weken redelijk eind augustus.
Dat was hooguit 10 dagen, waarin de max boven de 20 graden uitkwam. Daarvan zijn er 8 droog verlopen.quote:Op donderdag 14 september 2017 14:34 schreef Wereldgozer het volgende:
[..]
Ho ho, het was toch zeker 2 weken redelijk eind augustus.
Neerslagtekort is absoluut geen teken van klimaatverandering (alleszins niet in Nederland), buiten de voorjaarsperiode om.quote:Op donderdag 14 september 2017 14:25 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Mooie is ook, in mei/juni werd je daar mee dood gegooid tijdens de weersberichten.. .'klimaatverandering, neerslagtekort, angst, beven, we gaan dooooood!'..
Waar blijven die staatjes nu dan?
Ik verheug me nu al op de busrit naar huis. Aangezien alle studenten ook weer begonnen zijn zullen zich wel iets van 14567846 mensen in een en dezelfde bus gaan proppen.quote:
Zit er dik in ja. Trams waren hier ook overvol net.quote:Op donderdag 14 september 2017 16:47 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Ik verheug me nu al op de busrit naar huis. Aangezien alle studenten ook weer begonnen zijn zullen zich wel iets van 14567846 mensen in een en dezelfde bus gaan proppen.
Dit is wel vrij bizar ja. Ook wat er nu naar beneden komt het afgelopen uur.quote:Op donderdag 14 september 2017 16:51 schreef Straatcommando. het volgende:
Hoeveel water kan er wel niet vallen zeg.. De afgelopen periode heeft volgens mij net zoveel regen laten vallen als de gehele herfst
Nederland slibt dichtquote:Op donderdag 14 september 2017 17:01 schreef dick_laurent het volgende:
Haha het is ook wel te zien aan het verkeer in welk land het momenteel het meest kutte weer is.
[ afbeelding ]
Dat, en het feit dat Nederland overvol is en te weinig brede wegen heeft
Net of ik al de hele dag achter een waterval zit als ik naar buiten kijkquote:Op donderdag 14 september 2017 16:53 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Dit is wel vrij bizar ja. Ook wat er nu naar beneden komt het afgelopen uur.
En Nederlanders die compleet in paniek raken zodra het een beetje regent.quote:Op donderdag 14 september 2017 17:01 schreef dick_laurent het volgende:
Haha het is ook wel te zien aan het verkeer in welk land het momenteel het meest kutte weer is.
[ afbeelding ]
Dat, en het feit dat Nederland overvol is en te weinig brede wegen heeft
Moet er wel vaak van plassen in ieder geval.quote:Op donderdag 14 september 2017 17:06 schreef Wereldgozer het volgende:
[..]
Net of ik al de hele dag achter een waterval zit als ik naar buiten kijk_!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |