Maar als de personen die de problemen kunnen oplossen incapabel zijn is dat een onderdeel van het probleem natuurlijk dat wel mee gewogen moet worden. Omdat dit ook een factor is wat de oplossing blokkeert.quote:Op vrijdag 8 september 2017 13:06 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Ja maar dat komt omdat de personen incapabel zijn of niet willen, niet omdat het een onoplosbaar probleem is.
Die houden zich nu even gedeisd want ze zijn indirect verantwoordelijk voor wat Baudet overkomen is.quote:Op vrijdag 8 september 2017 15:15 schreef Pizzakoppo het volgende:
Gaaf wel dat Joop.nl ook gewoon niks bericht over deze gebeurtenis. Toch wel een broeinest van linkse gekkies.
je maakt wel een enorm drama van wat roze verf.quote:Op vrijdag 8 september 2017 19:23 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
Die houden zich nu even gedeisd want ze zijn indirect verantwoordelijk voor wat Baudet overkomen is.
Een of andere lul uit een soap.quote:Op vrijdag 8 september 2017 18:43 schreef KingRoland het volgende:
Waldemar Torenstra wie is die nobuddie?
Het zijn precies dezelfde taferelen zoals toentertijd bij Fortuyn. Linkse media creëren een agressieve sfeer rondom zijn persoon, vervolgens zijn er gekkies die zogenaamd 'ludieke protestacties' organiseren en straks is iedereen weer 'geschokt' omdat er een politicus op straat ligt dood te bloeden.quote:Op vrijdag 8 september 2017 19:38 schreef HaverMoutKoekje het volgende:
[..]
je maakt wel een enorm drama van wat roze verf.
Wat was jouw reactie dan wel niet op aanslag op Kosto?
ik heb het niet om Fortuyn, ik vraag je naar jouw reactie op aanslag op Kosto.quote:Op vrijdag 8 september 2017 19:51 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
Het zijn precies dezelfde taferelen zoals toentertijd bij Fortuyn. Linkse media creëren een agressieve sfeer rondom zijn persoon, vervolgens zijn er gekkies die zogenaamd 'ludieke protestacties' organiseren en straks is iedereen weer 'geschokt' omdat er een politicus op straat ligt dood te bloeden.
Heb je al antwoord gehad?quote:Op vrijdag 8 september 2017 20:04 schreef HaverMoutKoekje het volgende:
[..]
ik heb het niet om Fortuyn, ik vraag je naar jouw reactie op aanslag op Kosto.
Roze verf, blauwe verf het gaat om het princiepe.quote:Op vrijdag 8 september 2017 19:38 schreef HaverMoutKoekje het volgende:
[..]
je maakt wel een enorm drama van wat roze verf.
Wat was jouw reactie dan wel niet op aanslag op Kosto?
Idd. Net als het schilderen van leuzen op AZC's.quote:Op vrijdag 8 september 2017 21:04 schreef khochner het volgende:
[..]
Roze verf, blauwe verf het gaat om het princiepe.
Fysieke aanval op lijf en goed is een duidelijke grens.
Ik wel iig en volgens mij velen met mij!quote:Op vrijdag 8 september 2017 21:06 schreef agter het volgende:
[..]
Idd. Net als het schilderen van leuzen op AZC's.
Gelukkig was men daar toen ook zo verontwaardigd over...
Stel je niet zo aan met je 'linkse media creëren een hetze'. Alleen Joop is lekker bezig, maar daarmee hebben we alles wel gehad.quote:Op vrijdag 8 september 2017 19:51 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
Het zijn precies dezelfde taferelen zoals toentertijd bij Fortuyn. Linkse media creëren een agressieve sfeer rondom zijn persoon, vervolgens zijn er gekkies die zogenaamd 'ludieke protestacties' organiseren en straks is iedereen weer 'geschokt' omdat er een politicus op straat ligt dood te bloeden.
Ik ook.quote:Op vrijdag 8 september 2017 21:10 schreef khochner het volgende:
[..]
Ik wel iig en volgens mij velen met mij!
Ik moet zeggen dat dit dergelijk gedrag echt eens aangepakt moet worden, niet met een taakstraf oid. Deze mensen hebben echt psychishe hulp nodig.quote:Op vrijdag 8 september 2017 21:11 schreef agter het volgende:
[..]
Ik ook.
Net als het in de fik steken van auto's van GL politici vorig jaar.
Bah.
Snappen ze niet dat dat hem alleen maar sterker maakt ?quote:Op vrijdag 8 september 2017 21:27 schreef Old_Pal het volgende:
Als het aan linkse activisten zoals AFD ligt, staat Baudet nog veel meer te wachten. Zijn mening is immers niet in lijn met het socialistische politiek-correcte gedachtegoed, dus moet hem de mond worden gesnoerd. Nu FVD het fantastisch doet in de peilingen, neemt extreemlinks de toevlucht tot illegale middelen om Baudet het zwijgen op te leggen.
Links is het grootste gevaar voor onze samenleving. Het duldt geen andere meningen. Het is ongrondwettelijk. Het zou daarom met wortel en tak moeten worden uitgeroeid.
hier niet hoorquote:Op vrijdag 8 september 2017 21:10 schreef khochner het volgende:
[..]
Ik wel iig en volgens mij velen met mij!
helemaal niet man. Hij heeft nog minder zetels dan Denkquote:Op vrijdag 8 september 2017 21:27 schreef Old_Pal het volgende:
Als het aan linkse activisten zoals AFD ligt, staat Baudet nog veel meer te wachten.
Wat had je in gedachten, treinen, goelags, of weer iets nieuws?quote:Op vrijdag 8 september 2017 21:27 schreef Old_Pal het volgende:
Als het aan linkse activisten zoals AFD ligt, staat Baudet nog veel meer te wachten.
Links is het grootste gevaar voor onze samenleving. Het zou daarom met wortel en tak moeten worden uitgeroeid.
Ik heb wel zo mijn ideeën.quote:Op vrijdag 8 september 2017 21:40 schreef De_cameraman_uit_Colombia het volgende:
[..]
Wat had je in gedachten, treinen, goelags, of weer iets nieuws?
Dus verf smeren is slecht, maar dat beantwoorden met een dodelijke injectie (laat ik het netjes houden) is wel gepast?quote:
In de tijd van Fortuyn werd er door verschillende publieke figuren anders een behoorlijke hetze gevoerd, ik herinner me bv nog een Jack Spijkerman die hem op TV doodleuk vergeleek met Mussolini, en dat ging niet over het feit dat ze allebei een kale knar hadden. De minachting die van Melkert afdroop tijdens een debat dat op TV werd uitgezonden was ook veelzeggend.quote:Op vrijdag 8 september 2017 21:11 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Stel je niet zo aan met je 'linkse media creëren een hetze'. Alleen Joop is lekker bezig, maar daarmee hebben we alles wel gehad.
Baudet komt niet in de buurt van Fortuyn, niet qua charisma en niet qua kiezersaanrallen dus ga eens een andere koe uit de sloot halenquote:Op vrijdag 8 september 2017 21:46 schreef Hathor het volgende:
[..]
In de tijd van Fortuyn werd er door verschillende publieke figuren anders een behoorlijke hetze gevoerd, ik herinner me bv nog een Jack Spijkerman die hem op TV doodleuk vergeleek met Mussolini, en dat ging niet over het feit dat ze allebei een kale knar hadden. De minachting die van Melkert afdroop tijdens een debat dat op TV werd uitgezonden was ook veelzeggend.
Het zal mij aan mijn reet roesten of hij qua populariteit aan Fortuyn kan tippen of niet, daar ging het helemaal niet over. Het gaat over het publiekelijk demoniseren van mensen door lieden uit een bepaalde hoek en dat zich dat niet alleen beperkt tot joop.nl.quote:Op vrijdag 8 september 2017 21:47 schreef HaverMoutKoekje het volgende:
[..]
Baudet komt niet in de buurt van Fortuyn, niet qua charisma en niet qua kiezersaanrallen dus ga eens een andere koe uit de sloot halen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |