SPOILER: Kampioen 2010-2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2012/2013Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2013/2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2014/2015Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2016/2017Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2017/2018Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Gifjes enzulksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: NouriOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: OnanagodOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.![]()
En onze klappertjesquote:Op vrijdag 1 september 2017 10:28 schreef Bronson_ het volgende:
[..]
Laat die nerdjes joh. Wij rollen gewoon met de platte kar in mei over de Coolsingel.
Retteketet AJAX!![]()
Ajax viert de komende titel op de platte kar op de Coolsingel met retteketet-klappertjes. Van Gaal komt langs voor de balkonscene.quote:![]()
En jij denkt dat Aboutaleb daar toestemming voor geeft?quote:Op vrijdag 1 september 2017 11:02 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
Ajax viert de komende titel op de platte kar op de Coolsingel met retteketet-klappertjes. Van Gaal komt langs voor de balkonscene.![]()
VZ.nlquote:Overmars hield vertrek Younes tegen: ‘Een transfer was nooit bespreekbaar’
Amin Younes heeft in de afgelopen transferperiode afgezien van een terugkeer naar de Bundesliga. De 24-jarige linkervleugelaanvaller van Ajax wist zich gevolgd door onder meer RB Leipzig en Borussia Dortmund, maar besloot de Amsterdammers na een gesprek met de clubleiding trouw te blijven, zo onthult Younes.
Nadat Younes vorig seizoen vooral indruk maakte in de Europa League lonkte een terugkeer naar Duitsland, waar hij eerder speelde voor Borussia Mnchengladbach. Directeur spelerszaken Marc Overmars hield een vertrek van de flankspeler uiteindelijk echter tegen. "Voor hem was een transfer nooit bespreekbaar", zegt Younes in gesprek met OVB Online.
Younes zegt hoe dan ook gelukkig te zijn bij Ajax, waar hij nog een contract tot halverwege 2019 heeft. "Ik ben er uitgegroeid tot een leidersfiguur", vervolgt hij. "Ik beheers de Nederlandse taal. Het was voor de club belangrijk dat ik nog minimaal n jaar zou blijven. Een vertrek was voor mij ook niet gemakkelijk geweest. Ik wil sowieso nog een keer landskampioen worden met Ajax voordat ik verder kijk."
Marc OverGOD![]()
![]()
Younes als leider figuur.
Doet me denken aan de tijd dat Schaken bij ons een toonaangevende speler was.![]()
Jij bent vast heel gezellig op feestjesquote:Op vrijdag 1 september 2017 11:20 schreef patrickt37 het volgende:
[..]
En jij denkt dat Aboutaleb daar toestemming voor geeft?VBL SC influencer
Left, right, behind![]()
Je hebt sowieso de "mazzel" dat Feyenoord 6 europese wedstrijden speelt. Dat kost toch energie. Daarnaast hebben ze niet echt een fijne loting icm de Eredivisie.quote:Op vrijdag 1 september 2017 10:20 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Het is voor mij een nieuwe ervaring dat er Ajacieden en PSV'ers zijn die zich op voorhand neerleggen bij een titel voor Feyenoord, maar ik denk dat je gelijk hebt. Het zal weer dicht bij elkaar liggen dit seizoen.
Manchester City thuis -> PSV uit
Napoli uit -> AZ uit
Shakhtar Donetsk thuis -> Ajax thuis
Shakhtar Donetsk uit -> ADO uit
Manchester City uit -> FC Groningen uit
Napoli thuis -> FC Utrecht uit
4 zware wedstrijden gelijk na Champions League wedstrijden. En dan reken ik ADO niet mee. En na Shakhtar Donetsk uit is ADO uit ook niet echt de meest fijne ploeg om tegen te spelen. Op dat kunstgras.
Die gaan dan echt nog wel wat punten laten liggen denk ik zo.Terje Haakonsen: "Snowboarding is about fresh tracks, carving powder, being yourself and not being judged by others"
Komakie: "Van sneeuwballen gooien komt boemsen!"
Shaun Farmer: "That's gnarly"![]()
Meer een lijdersfiguurquote:Op vrijdag 1 september 2017 11:27 schreef Scrummie het volgende:
Younes als leider figuur.
Doet me denken aan de tijd dat Schaken bij ons een toonaangevende speler was.
Terje Haakonsen: "Snowboarding is about fresh tracks, carving powder, being yourself and not being judged by others"
Komakie: "Van sneeuwballen gooien komt boemsen!"
Shaun Farmer: "That's gnarly"![]()
Net alsof ze voor jou dranghekken moeten plaatsen.quote:Op vrijdag 1 september 2017 11:27 schreef Caland het volgende:
[..]
Jij bent vast heel gezellig op feestjes![]()
Vanavond Jong Ajax naar Jong PSV. Verwacht er niet veel van, al boeit het verder eigenlijk niet wat de uitslag wordt. Loopt ook weinig in rond volgens mij, enige die op voorhand wel interessant lijkt is Johnsen (van Heerenveen overgenomen).
Flemming en Sierhuis vallen op door hun scorend vermogen maar zijn verder ook niet de grote talenten wat ik er van gezien heb.Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.![]()
En De Jong. Op elke linie een.quote:Op vrijdag 1 september 2017 12:28 schreef Baconbus het volgende:
Younes en Veltman zijn de ideale leiderfiguren voor dit Ajax.![]()
Hahaha loller @ Telegraaf.
"Als de situatie daarom vraagt, is er komende winter een behoorlijke oorlogskas voor versterkingen."
Ieder jaar weer dezelfde retoriek
'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal![]()
De vraag hier is waarom jij De Telegraaf leestquote:Op vrijdag 1 september 2017 12:35 schreef StarGazer het volgende:
Hahaha loller @ Telegraaf.
"Als de situatie daarom vraagt, is er komende winter een behoorlijke oorlogskas voor versterkingen."
Ieder jaar weer dezelfde retoriek![]()
Ik ben nog niet geblokkeerd door Verweij op Twitter, jwz.quote:Op vrijdag 1 september 2017 12:40 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
De vraag hier is waarom jij De Telegraaf leest'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal![]()
Nu wel. #blockquote:Op vrijdag 1 september 2017 12:42 schreef StarGazer het volgende:
[..]
Ik ben nog niet geblokkeerd door Verweij op Twitter, jwz.![]()
`quote:Op vrijdag 1 september 2017 12:35 schreef StarGazer het volgende:
Hahaha loller @ Telegraaf.
"Als de situatie daarom vraagt, is er komende winter een behoorlijke oorlogskas voor versterkingen."
Ieder jaar weer dezelfde retoriek
Er in de winter achter komen dat het elftal nog niet in balans is en nadat de linksback je 10 doelpunten heeft gekost toch maar 1 ergens vandaan toveren
Terje Haakonsen: "Snowboarding is about fresh tracks, carving powder, being yourself and not being judged by others"
Komakie: "Van sneeuwballen gooien komt boemsen!"
Shaun Farmer: "That's gnarly"![]()
Ajaxquote:Op vrijdag 1 september 2017 13:03 schreef Komakie het volgende:
[..]
`
Er in de winter achter komen dat het elftal nog niet in balans is en nadat de linksback je 10 doelpunten heeft gekost toch maar 1 ergens vandaan toveren![]()
![]()
Ze zijn wel consequent, dat moet je ze nageven.quote:Op vrijdag 1 september 2017 13:03 schreef Komakie het volgende:
[..]
`
Er in de winter achter komen dat het elftal nog niet in balans is en nadat de linksback je 10 doelpunten heeft gekost toch maar 1 ergens vandaan toveren'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal![]()
Zo, kaarten voor ADO zijn binnen. Zin annnnn.
Als iemand nog een code wilt om te kopen, kan je ff DM sturen.
[ Bericht 43% gewijzigd door #ANONIEM op 01-09-2017 13:19:42 ]![]()
En dan in januari gewoon voor 50 miljoen aan spelers kopen.
Dat zou helemaal prachtig zijn
Terje Haakonsen: "Snowboarding is about fresh tracks, carving powder, being yourself and not being judged by others"
Komakie: "Van sneeuwballen gooien komt boemsen!"
Shaun Farmer: "That's gnarly"![]()
quote:Op vrijdag 1 september 2017 13:54 schreef Komakie het volgende:
En dan in januari gewoon voor 50 miljoen aan spelers kopen.
Dat zou helemaal prachtig zijn
'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal![]()
Het Eredivisie youtube account heeft een archief met allemaal hoogtepunten van de Eredivisie in HD geopend. Zitten wel parels als deze tussen
![]()
De situatie zal er niet om vragen, tenminste als die Wober een beetje goed is, Viergever linksback, daar kom je de eredivisie wel mee doorquote:Op vrijdag 1 september 2017 14:15 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
"Als de situatie erom vraagt" dat is wel heel triest beleid![]()
Thanks, daar staan echt wel leuke video's tussen ja. En in goede kwaliteit ookquote:Op vrijdag 1 september 2017 14:07 schreef Brammess het volgende:
Het Eredivisie youtube account heeft een archief met allemaal hoogtepunten van de Eredivisie in HD geopend. Zitten wel parels als deze tussen![]()
![]()
Frankgodquote:Op vrijdag 1 september 2017 14:07 schreef Brammess het volgende:
Het Eredivisie youtube account heeft een archief met allemaal hoogtepunten van de Eredivisie in HD geopend. Zitten wel parels als deze tussen![]()
Enorm kutvoetbal onder hem mee gemaakt in zijn laatste jaren, maar toch blijft Frank een held. Die dag was echt perfect.![]()
Tot er een flinke blessure is (Dat is ook hoe de meeste clubs beleid voeren, met voor elke positie serieus te nemen back-up)quote:Op vrijdag 1 september 2017 14:22 schreef Tarado het volgende:
[..]
De situatie zal er niet om vragen, tenminste als die Wober een beetje goed is, Viergever linksback, daar kom je de eredivisie wel mee door![]()
Geweldige wedstrijdquote:
'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal![]()
Vond dit samen met 2009-2010 nog een gradatie erger dan 2015-2016.quote:Op vrijdag 1 september 2017 14:41 schreef Heeinz het volgende:
1:36:41, dan weet je echt dat het lang geleden is'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal![]()
Mwah.quote:Op vrijdag 1 september 2017 14:46 schreef StarGazer het volgende:
[..]
Vond dit samen met 2009-2010 nog een gradatie erger dan 2015-2016.
De Graafschap uit is voor mij wel het meest pijnlijkst hoor. Samen met Salzburg thuis.Groot fan van User Wotte![]()
Deze twee wedstrijden lieten overigens ook duidelijk zien waarom De Boer zo'n slechte trainer is.quote:Op vrijdag 1 september 2017 18:18 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Mwah.
De Graafschap uit is voor mij wel het meest pijnlijkst hoor. Samen met Salzburg thuis.Die Lebenslust bringt dich um.![]()
Prima gedaan van Cassierra/Neres.
Al is dat staartje matig
Maargoed ook hier heb ik geen verstand van![]()
Ja, dat doen er wel meer daar.quote:Op vrijdag 1 september 2017 20:29 schreef Fargo het volgende:
Balt zeer behoorlijk daar in Jong die Cassiera.![]()
Overmars: ‘Wij willen het geld echt wel uitgeven, en ik ook wel’quote:Er is de afgelopen tijd de nodige kritiek geweest op Marc Overmars. Ajax hield tientallen miljoenen over aan de verkoop van Davy Klaassen, Davinson Snchez, Jaro Riedewald en Kenny Tete, maar investeerde zelf slechts zeventien miljoen euro. Volgens criticasters hadden de Amsterdammers meer geld uit moeten trekken voor versterkingen deze zomer.
“Je leest we willen niet uitgeven of de Raad van Commissarissen houdt ons tegen, maar dat is totaal niet aan de orde. Het is andersom. Die willen juist dat we het besteden”, zegt Overmars in gesprek met Ajax TV. “Als wij echt de juiste speler kunnen vinden en daar hangt een prijskaartje aan, dan zitten we in de mooie omstandigheden dat we dat kunnen doen.”
“Wij hoeven niet te wachten, maar dat moet wel absoluut een toegevoegde waarde zijn”, vervolgt de directeur voetbalzaken van Ajax. Overmars haalde Siem de Jong, Maximilian Wber, Luis Manuel Orejuela, Dennis Johnsen, Benjamin de Leer, Konstantinos Lamprou en Klaas-Jan Huntelaar naar Amsterdam. De aanwinsten kostten bij elkaar zo’n zeventien miljoen euro, terwijl er voor tachtig miljoen spelers werden verkocht. “Wij willen het geld echt wel uitgeven, en ik ook wel.”
Lees meer op www.voetbalzone.nl
[ Bericht 3% gewijzigd door #ANONIEM op 01-09-2017 21:58:44 ]![]()
heeft iemand dat plaatjequote:Op vrijdag 1 september 2017 21:57 schreef Toto69 het volgende:
Overmars: ‘Wij willen het geld echt wel uitgeven, en ik ook wel’
[..]Groot fan van User Wotte![]()
quote:Op vrijdag 1 september 2017 23:09 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Ik zoek dat hele filmpje eigenlijkRED ONS HENNIEGOD![]()
Hoezo, is gewoon niet veel minder dan huntelaar of dolberg.quote:Op vrijdag 1 september 2017 19:59 schreef Morendo het volgende:
Dat Cassierra niet verhuurd is, is belachelijk.![]()
Prima potje van Jong Ajax. Zitten best wel wat spelers in met mogelijkheden.
Neres, Cassiera en het nieuwe Columbiaantjemaar ook als team lekker fel op de bal en veel kansen gecreeerd. Wat dat betreft wel begrijpelijk dat ze niet allerlei spelers gehaald hebben om maar wat te halen.
Enige plek die onderbezet is lijkt de RB positie, al heb je daar wel Viergever, Sinkgraven en als 3e keus Dijks. Dus het valt allemaal nog wel mee.Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.![]()
L bedoel je?quote:Op zaterdag 2 september 2017 00:14 schreef Pedroso het volgende:
Prima potje van Jong Ajax. Zitten best wel wat spelers in met mogelijkheden.
Neres, Cassiera en het nieuwe Columbiaantjemaar ook als team lekker fel op de bal en veel kansen gecreeerd. Wat dat betreft wel begrijpelijk dat ze niet allerlei spelers gehaald hebben om maar wat te halen.
Enige plek die onderbezet is lijkt de RB positie, al heb je daar wel Viergever, Sinkgraven en als 3e keus Dijks. Dus het valt allemaal nog wel mee.
Beste man van jong lijkt me daar dankerlui voor![]()
Daar gaat het niet om. Als Keizer hem niet gebruikt, leen hem dan uit aan Twente of Groningen. Nu staat hij weer een jaar stil.quote:Op vrijdag 1 september 2017 23:45 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Hoezo, is gewoon niet veel minder dan huntelaar of dolberg.Die Lebenslust bringt dich um.![]()
Vraag me af wat zijn salaris is en of twente/groningen dat kunnen betalen.quote:Op zaterdag 2 september 2017 00:32 schreef Morendo het volgende:
[..]
Daar gaat het niet om. Als Keizer hem niet gebruikt, leen hem dan uit aan Twente of Groningen. Nu staat hij weer een jaar stil.![]()
Moeten ze zijn salaris betalen dan ?quote:Op zaterdag 2 september 2017 00:36 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Vraag me af wat zijn salaris is en of twente/groningen dat kunnen betalen.RED ONS HENNIEGOD![]()
Geen idee, als ajax hem echt puur voor ervaring en speeltijd aan twente wil geven kan dat vast wel ja.quote:Op zaterdag 2 september 2017 00:38 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Moeten ze zijn salaris betalen dan ?![]()
Cassierra had perfect het Vertonghen, R. De Boer, V/D Meyde traject kunnen behandelen.
Zijn potentie is wel duidelijk.Die Lebenslust bringt dich um.![]()
Daar heb je nu Jong Ajax voor.quote:Op zaterdag 2 september 2017 00:43 schreef Morendo het volgende:
Cassierra had perfect het Vertonghen, R. De Boer, V/D Meyde traject kunnen behandelen.
Zijn potentie is wel duidelijk.
Niveautje onder de Eredivisie maar wel gegarandeerd speeltijd in het 'Ajaxsysteem', kan lekker mee blijven trainen met het eerste en ook eventueel invallen als de nood hoog is.![]()
Oke, godzijdank in 'het' Ajax-systeem, ook al speel je dan tegen verkapte amateurs voor vierhonderd toeschouwers. Zal zo'n jongen echt motiveren....quote:Op zaterdag 2 september 2017 00:52 schreef BobW het volgende:
[..]
Daar heb je nu Jong Ajax voor.
Niveautje onder de Eredivisie maar wel gegarandeerd speeltijd in het 'Ajaxsysteem', kan lekker mee blijven trainen met het eerste en ook eventueel invallen als de nood hoog is.Die Lebenslust bringt dich um.![]()
Tyf op.quote:Op zaterdag 2 september 2017 01:32 schreef Caland het volgende:
Wereldtopper Dolberg is inmiddels vierde spits bij DenemarkenDie Lebenslust bringt dich um.![]()
Wat zit je nou te zeiken dan?quote:Op zaterdag 2 september 2017 01:39 schreef Caland het volgende:
[..]
Geen grap.
Zelfs de Lord kreeg de voorkeur.
Is Dolberg niet de meest talentvolle speler van Denemarken? Bieden clubs 50 mln op Jorgensen dan?Die Lebenslust bringt dich um.![]()
Neequote:Op zaterdag 2 september 2017 01:41 schreef Morendo het volgende:
[..]
Wat zit je nou te zeiken dan?
Is Dolberg niet de meest talentvolle speler van Denemarken? Bieden clubs 50 mln op Jorgensen dan?
En bieden ze ook niet op DolbergVBL SC influencer
Left, right, behind![]()
Ja, en Sanchez ging ook niet weg voor meer dan veertig miljoen.quote:Op zaterdag 2 september 2017 01:45 schreef Caland het volgende:
[..]
Nee
En bieden ze ook niet op Dolberg
Kongolo, die ging pas weg voor meer dan veertig miljoen.Die Lebenslust bringt dich um.![]()
Dat kloptquote:Op zaterdag 2 september 2017 01:51 schreef Morendo het volgende:
[..]
Ja, en Sanchez ging ook niet weg voor meer dan veertig miljoen.
Kongolo, die ging pas weg voor meer dan veertig miljoen.
Dat klopt nietVBL SC influencer
Left, right, behind![]()
Hooguit 30-35 voor Ajaxquote:Op zaterdag 2 september 2017 02:16 schreef Morendo het volgende:
[..]
Davinson ging wel weg voor 40+ miljoen.VBL SC influencer
Left, right, behind![]()
Hahaha, niet 40-45 nee?quote:
Behalve Marc, heeft niemand het over netto.Die Lebenslust bringt dich um.![]()
Clausuletje hier, zaakwaarnemertje daar.quote:Op zaterdag 2 september 2017 02:20 schreef Morendo het volgende:
[..]
Hahaha, niet 40-45 nee?
Behalve Marc, heeft niemand het over netto.VBL SC influencer
Left, right, behind![]()
Ja, natuurlijk. En hoe doet jouw clubje het met transfersommen. Nog steeds max. 17 miljoen?quote:Op zaterdag 2 september 2017 02:22 schreef Caland het volgende:
[..]
Clausuletje hier, zaakwaarnemertje daar.Die Lebenslust bringt dich um.![]()
Al een paar weken de selectie rond, eerste prijsje binnen, maximale score in de eredivisie, straks heerlijk genieten van een paar mooie potjes in het kampioenenbal. Heerlijk rustig eigenlijk, mij hoor je niet klagen.quote:Op zaterdag 2 september 2017 02:24 schreef Morendo het volgende:
[..]
Ja, natuurlijk. En hoe doet jouw clubje het met transfersommen. Nog steeds max. 17 miljoen?
Maar toch bedankt voor de interesse.VBL SC influencer
Left, right, behind![]()
Het is dat Ajax amateuristisch geleid wordt, anders was je nu lichtjaren verwijderd van ons. Ik weet: 'als' telt niet. Maar veel succes in de CL!quote:Op zaterdag 2 september 2017 02:27 schreef Caland het volgende:
[..]
Al een paar weken de selectie rond, eerste prijsje binnen, maximale score in de eredivisie, straks heerlijk genieten van een paar mooie potjes in het kampioenenbal. Heerlijk rustig eigenlijk, mij hoor je niet klagen.
Maar toch bedankt voor de interesse.
Het zal ongetwijfeld niets worden....
Evenals je in jullie talentloze selectie weinig spelers hebt die je voor veel geld kunt verkopen. Evengoed zijn jullie over twee jaar weer bankroet en buiten de top vijf.Die Lebenslust bringt dich um.![]()
Bedankt Hans! Altijd fijn als mensen toch nog hun troost kunnen halen uit hypothetische situaties.quote:Op zaterdag 2 september 2017 02:33 schreef Morendo het volgende:
[..]
Het is dat Ajax amateuristisch geleid wordt, anders was je nu lichtjaren verwijderd van ons. Ik weet: 'als' telt niet. Maar veel succes in de CL!
Het zal ongetwijfeld niets worden....
Evenals je in jullie talentloze selectie weinig spelers hebt die je voor veel geld kunt verkopen. Evengoed zijn jullie over twee jaar weer bankroet en buiten de top vijf.
Jullie ook nog succes in Europa
Oh wachtVBL SC influencer
Left, right, behind![]()
Ja, leuk.quote:Op zaterdag 2 september 2017 02:37 schreef Caland het volgende:
[..]
Bedankt Hans! Altijd fijn als mensen toch nog hun troost kunnen halen uit hypothetische situaties.
Jullie ook nog succes in Europa
Oh wacht
Laten we over drie maanden even een review houden over wie er beter voor staat. Drie wedstrijden is me iets te karig.....Die Lebenslust bringt dich um.![]()
quote:Op zaterdag 2 september 2017 02:27 schreef Caland het volgende:
[..]
Al een paar weken de selectie rond, eerste prijsje binnen, maximale score in de eredivisie, straks heerlijk genieten van een paar mooie potjes in het kampioenenbal. Heerlijk rustig eigenlijk, mij hoor je niet klagen.
Maar toch bedankt voor de interesse.![]()
![]()
Nu al een verloren seizoen met al die faal-talentjes. Moeten nog hun stinkende best doen om 3de te worden.![]()
Yep, LB bedoel ik ja.quote:Op zaterdag 2 september 2017 00:22 schreef skysherrif het volgende:
[..]
L bedoel je?
Beste man van jong lijkt me daar dankerlui voor
Dankerlui is geen Ajax 1 materiaal denk ik, al speelde hij gisteren niet slecht.
ZiyechRolt in zijn eentje Mali even op
![]()
Die gaat heersen dit seizoen op het middenveld.Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.![]()
Caland is straks mad als Dolberg voor 50miljoen weggaat
Drop drop drop drop drop drop drop!!!! DROP!!! drop drop drop drop !!![]()
Denk het niet.. Het banksaldo van Ajax is niet zo boeiendquote:Op zaterdag 2 september 2017 08:53 schreef JeSuisDroppie het volgende:
Caland is straks mad als Dolberg voor 50miljoen weggaat![]()
Volgend jaar, als de rest redelijk op de rit is gaat hij weg door en sterk seizoen en zit je weer met de gebakken peren.quote:Op zaterdag 2 september 2017 06:33 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Yep, LB bedoel ik ja.
Dankerlui is geen Ajax 1 materiaal denk ik, al speelde hij gisteren niet slecht.
ZiyechRolt in zijn eentje Mali even op
![]()
Die gaat heersen dit seizoen op het middenveld.Terje Haakonsen: "Snowboarding is about fresh tracks, carving powder, being yourself and not being judged by others"
Komakie: "Van sneeuwballen gooien komt boemsen!"
Shaun Farmer: "That's gnarly"![]()
Blijf geloven in die domme sprookjes van jequote:Op zaterdag 2 september 2017 02:33 schreef Morendo het volgende:
[..]
Het is dat Ajax amateuristisch geleid wordt, anders was je nu lichtjaren verwijderd van ons. Ik weet: 'als' telt niet. Maar veel succes in de CL!
Het zal ongetwijfeld niets worden....
Evenals je in jullie talentloze selectie weinig spelers hebt die je voor veel geld kunt verkopen. Evengoed zijn jullie over twee jaar weer bankroet en buiten de top vijf.
Het gaat om resultaat halen op het veld niet om spelers te verkopen....."Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018![]()
jullie zijn inmiddels zeven wedstrijden verder met 2 keer winstquote:Op zaterdag 2 september 2017 02:41 schreef Morendo het volgende:
[..]
Ja, leuk.
Laten we over drie maanden even een review houden over wie er beter voor staat. Drie wedstrijden is me iets te karig.....
"Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018![]()
Beetje sneu om nu te gaan afgeven op andere clubs terwijl het gewoon zo is dat Ajax bestuurd wordt door twee zeer egostische mensen zonder enig realistisch visie.![]()
Dat dus. Ajax faalt op alle fronten. Geen tijd dus om een grote mond te hebben Morendo.quote:Op zaterdag 2 september 2017 09:10 schreef Frozen-assassin het volgende:
Beetje sneu om nu te gaan afgeven op andere clubs terwijl het gewoon zo is dat Ajax bestuurd wordt door twee zeer egostische mensen zonder enig realistisch visie.Drop drop drop drop drop drop drop!!!! DROP!!! drop drop drop drop !!![]()
Tja, zo werkt dat nu eenmaal. Daar ontkom je niet aan.quote:Op zaterdag 2 september 2017 09:02 schreef Komakie het volgende:
[..]
Volgend jaar, als de rest redelijk op de rit is gaat hij weg door en sterk seizoen en zit je weer met de gebakken peren.
Het is ook nooit anders geweest, als de juiste prijs betaald wordt dan is zo iemand weg.
Als er niet teveel tegelijk gaan dan hoeft het geen heel groot probleem te zijn.Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.![]()
2? was dat maar waarquote:Op zaterdag 2 september 2017 09:10 schreef Frozen-assassin het volgende:
Beetje sneu om nu te gaan afgeven op andere clubs terwijl het gewoon zo is dat Ajax bestuurd wordt door twee zeer egostische mensen zonder enig realistisch visie.![]()
We zullen het zie Klaas. Jij weet net zo goed als ik dat het over een paar maanden zomaar andersom kan zijn, gezeik bij Feyenoord door tegenvallende resultaten en relatieve rust bij Ajax.quote:Op zaterdag 2 september 2017 09:09 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
jullie zijn inmiddels zeven wedstrijden verder met 2 keer winst
Bal is rond, gras is groen etc.Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.![]()
Allemaal bullshitquote:
Het ligt aan de prestaties komend seizoen
Klaassen heeft een x aantal jaar gepresteerd bij ajax voordat hij zijn transfer maakte dankzij koeman
Voor de rest is de hype nu omdat ajax een goed europacup seizoen had waardoor spelers in de belangstelling kwamen. Dolberg is ook nog iets van vorig seizoen.
Als je komend seizoen weer slecht presteert zal het allemaal minder worden voor de rest van de selectie.
Alles heeft met prestaties te maken in europa en als je daar niet meer in speelt.....
Jullie zitten de boel voor je club nu te hypen voor transfers maar als je de laatste weken gekeken heb weet je beter over je zogenaamde talenten."Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018![]()
Beetje triest dat we daar als Ajax nu op moeten gaan hopenquote:Op zaterdag 2 september 2017 09:20 schreef Pedroso het volgende:
[..]
We zullen het zie Klaas. Jij weet net zo goed als ik dat het over een paar maanden zomaar andersom kan zijn, gezeik bij Feyenoord door tegenvallende resultaten en relatieve rust bij Ajax.
Bal is rond, gras is groen etc.van enig beleid is geen sprake.
Drop drop drop drop drop drop drop!!!! DROP!!! drop drop drop drop !!![]()
Zekerheid heb je nooit in het voetbal dus wat dat betreft blijft het altijd wel een kwestie van hopen.quote:Op zaterdag 2 september 2017 09:22 schreef JeSuisDroppie het volgende:
[..]
Beetje triest dat we daar als Ajax nu op moeten gaan hopenvan enig beleid is geen sprake.
Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.![]()
je moet wat minder naar Derksen luisterenquote:Op zaterdag 2 september 2017 09:27 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Ja. Op dit moment hebben Dennis en Hennie iedereen gegijzeld![]()
Ik kijk nooit naar VIquote:Op zaterdag 2 september 2017 09:28 schreef Tarado het volgende:
[..]
je moet wat minder naar Derksen luisteren![]()
Bron dat Dennis en Hennie iedereen gegijzeld hebben ?quote:Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.![]()
Dat Bergkamp veel macht heeft klopt wel maar Hennie is niet meer dan een pionnen neerzetter, alleen heeft hij graag een trainer die dat waardeertquote:Op zaterdag 2 september 2017 09:32 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Bron dat Dennis en Hennie iedereen gegijzeld hebben ?![]()
Ik heb ook wel de indruk dat de rol van Bergkamp ietwat overschat wordt.quote:Op zaterdag 2 september 2017 09:36 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dat Bergkamp veel macht heeft klopt wel maar Hennie is niet meer dan een pionnen neerzetter, alleen heeft hij graag een trainer die dat waardeert
Het vertrek van Bosz bv wordt nu hem in zijn schoenen geschoven maar die was gewoon niet te houden. Als Dortmund niet had gekomen had ie nu gewoon nog in Amsterdam rondgelopen.Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.![]()
absoluut maar er zijn mensen die niet kunnen bevatten dat iemand uit eigen wil bij Ajax weggaatquote:Op zaterdag 2 september 2017 09:40 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Ik heb ook wel de indruk dat de rol van Bergkamp ietwat overschat wordt.
Het vertrek van Bosz bv wordt nu hem in zijn schoenen geschoven maar die was gewoon niet te houden. Als Dortmund niet had gekomen had ie nu gewoon nog in Amsterdam rondgelopen.![]()
ik denk dat er binnenkort niemand meer uit eigen wil heen gaatquote:Op zaterdag 2 september 2017 09:43 schreef Tarado het volgende:
[..]
absoluut maar er zijn mensen die niet kunnen bevatten dat iemand uit eigen wil bij Ajax weggaatGroot fan van User Wotte![]()
Kasper Dolberg gaat Ajax in januari verlaten. De Amsterdammers zijn met Borussia Dortmund akkoord over een overstap in de winterse transferperiode. (Tuttomercatoweb)
Lees meer op www.voetbalzone.nl![]()
Ja man, ze zijn in Dortmund hartstikke gekquote:Op zaterdag 2 september 2017 11:36 schreef Toto69 het volgende:
Kasper Dolberg gaat Ajax in januari verlaten. De Amsterdammers zijn met Borussia Dortmund akkoord over een overstap in de winterse transferperiode. (Tuttomercatoweb)
Lees meer op www.voetbalzone.nl![]()
![]()
Voor 100 miljoen hoorde ik. Bergkamp en Spijkerman hebben hun toestemming gegeven dus er is niets meer aan te doen.quote:Op zaterdag 2 september 2017 11:36 schreef Toto69 het volgende:
Kasper Dolberg gaat Ajax in januari verlaten. De Amsterdammers zijn met Borussia Dortmund akkoord over een overstap in de winterse transferperiode. (Tuttomercatoweb)
Lees meer op www.voetbalzone.nlAls je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.![]()
Haha dit heb ik zelf ingezonden naar voetbalzone. Wat een sukkels!quote:Op zaterdag 2 september 2017 11:36 schreef Toto69 het volgende:
Kasper Dolberg gaat Ajax in januari verlaten. De Amsterdammers zijn met Borussia Dortmund akkoord over een overstap in de winterse transferperiode. (Tuttomercatoweb)
Lees meer op www.voetbalzone.nlReis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.![]()
Gooi jezelf weg met je voetbalzone.quote:Op zaterdag 2 september 2017 11:36 schreef Toto69 het volgende:
Kasper Dolberg gaat Ajax in januari verlaten. De Amsterdammers zijn met Borussia Dortmund akkoord over een overstap in de winterse transferperiode. (Tuttomercatoweb)
Lees meer op www.voetbalzone.nl![]()
We zullen het nooit weten want bij de eerste de beste interesse hebben Dennis en Edwin 'em achter op de fiets naar Dortmund gebracht, ipv iig te beginnen met een "Non" zoals Nice met succes deedquote:Op zaterdag 2 september 2017 09:40 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Ik heb ook wel de indruk dat de rol van Bergkamp ietwat overschat wordt.
Het vertrek van Bosz bv wordt nu hem in zijn schoenen geschoven maar die was gewoon niet te houden. Als Dortmund niet had gekomen had ie nu gewoon nog in Amsterdam rondgelopen..
Is ook irrelevant want de hele gang van zaken toonde vooral aan dat er eea mis is met het beoordelingsvermogen van de leiding, wat ook keer op keer bevestigd wordt.![]()
Niet alles heeft met prestaties in Europa te maken. Spelers van Ajax (die niet via de achterdeur vertrekken) presteren meestal erg goed dus daarom hebben ze een hogere marktwaarde. Voetballend zijn ze van een hoger niveau dan de harde werkers bij Feyenoord. Daar kun je in de eredivisie kampioen mee worden. In een sterkere competitie maak je daar het verschil niet mee.quote:Op zaterdag 2 september 2017 09:21 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Allemaal bullshit
Het ligt aan de prestaties komend seizoen
Klaassen heeft een x aantal jaar gepresteerd bij ajax voordat hij zijn transfer maakte dankzij koeman
Voor de rest is de hype nu omdat ajax een goed europacup seizoen had waardoor spelers in de belangstelling kwamen. Dolberg is ook nog iets van vorig seizoen.
Als je komend seizoen weer slecht presteert zal het allemaal minder worden voor de rest van de selectie.
Alles heeft met prestaties te maken in europa en als je daar niet meer in speelt.....
Jullie zitten de boel voor je club nu te hypen voor transfers maar als je de laatste weken gekeken heb weet je beter over je zogenaamde talenten.![]()
Ik heb even flink gescout voor Ajax door vi.nl te openen en ik heb besloten dat Benot Trmoulinas
de aankoop moet worden.
Geen dank.![]()
Ik ben er wat minder stellig in dan dat jij dat bent. Ik zie Bergkamp niet als kwade genius zoals jij dat wel ziet, dat ie beter moet communiceren (en niet alleen hij) lijkt me wel duidelijk.quote:Op zaterdag 2 september 2017 12:52 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
We zullen het nooit weten want bij de eerste de beste interesse hebben Dennis en Edwin 'em achter op de fiets naar Dortmund gebracht, ipv iig te beginnen met een "Non" zoals Nice met succes deed.
Is ook irrelevant want de hele gang van zaken toonde vooral aan dat er eea mis is met het beoordelingsvermogen van de leiding, wat ook keer op keer bevestigd wordt.
Wat betreft Bosz kan ik me niet aan de indruk onttrekken dat Bosz zelf de 'breuk' heeft geforceerd om naar Dortmund te gaan, snap dat ie deze kans wilde pakken (zo'n kans zou zich misschien anders nooit weer voordoen) maar erg netjes is het allemaal niet gegaan.Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.![]()
Ik zie Bergkamp niet per se als kwade genius, ik denk dat hij het best goed bedoeld allemaal. Alleen kan ik hem bijna nooit op voetbalverstand betrappen, hij zegt bijna nooit dingen die inhoudelijk hout snijden, en als hij z'n mening een keer weet over te brengen ben ik het er vaak pertinent mee oneens. Daarnaast ben ik bang dat hij zichzelf een beetje overschat (iets wat overigens menseigen is maar nog meer bij ex-topvoetballers die hun leven lang door alles en iedereen zijn opgehemeld).quote:Op zaterdag 2 september 2017 13:54 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Ik ben er wat minder stellig in dan dat jij dat bent. Ik zie Bergkamp niet als kwade genius zoals jij dat wel ziet, dat ie beter moet communiceren (en niet alleen hij) lijkt me wel duidelijk.
Wat betreft Bosz kan ik me niet aan de indruk onttrekken dat Bosz zelf de 'breuk' heeft geforceerd om naar Dortmund te gaan, snap dat ie deze kans wilde pakken (zo'n kans zou zich misschien anders nooit weer voordoen) maar erg netjes is het allemaal niet gegaan.
Wel lijkt hij uitstekend met spelers individueel te kunnen werken. Daar zou ik zijn rol dan ook toe beperken als ik het voor het zeggen had bij Ajax. Helaas voor ons allemaal is dat echter niet het geval.![]()
Zolang wij het maar niet doenquote:Op zaterdag 2 september 2017 15:30 schreef Kaneelstokje het volgende:
Zou iemand Aissati nog oppikken deze zomer?![]()
Kunnen ze mooi Alexander Isak retour naar Amsterdam sturen.quote:Op zaterdag 2 september 2017 11:36 schreef Toto69 het volgende:
Kasper Dolberg gaat Ajax in januari verlaten. De Amsterdammers zijn met Borussia Dortmund akkoord over een overstap in de winterse transferperiode. (Tuttomercatoweb)
Lees meer op www.voetbalzone.nlMMA is not a crime !![]()
quote:Op zaterdag 2 september 2017 15:30 schreef Kaneelstokje het volgende:
Zou iemand Aissati nog oppikken deze zomer?'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal![]()
`quote:
Was toch best een lekker wedstrijdje.
Eriksen redelijk vaak in beeld. Blijft heerlijk hoe die een bal behandeld
Terje Haakonsen: "Snowboarding is about fresh tracks, carving powder, being yourself and not being judged by others"
Komakie: "Van sneeuwballen gooien komt boemsen!"
Shaun Farmer: "That's gnarly"![]()
De overige kampioenschappen laten gelukkig zien dat het wel meevalt.quote:Op vrijdag 1 september 2017 18:25 schreef Morendo het volgende:
[..]
Deze twee wedstrijden lieten overigens ook duidelijk zien waarom De Boer zo'n slechte trainer is.![]()
Ja, en dat lag helemaal niet aan spelers als Jantje, Daley, Toby en Eriksen.quote:Op maandag 4 september 2017 11:54 schreef HenkieVdV het volgende:
[..]
De overige kampioenschappen laten gelukkig zien dat het wel meevalt.
Of aan een zeer zwak PSV en een nog zwakker Feyenoord.....
Het moet wel aan Frank liggen, want bij andere clubs presteert hij ook top!Die Lebenslust bringt dich um.![]()
Oke is goed F de Boer kan er niets van en had niets met de kampioenschappen te maken.quote:Op maandag 4 september 2017 16:06 schreef Morendo het volgende:
[..]
Ja, en dat lag helemaal niet aan spelers als Jantje, Daley, Toby en Eriksen.
Of aan een zeer zwak PSV en een nog zwakker Feyenoord.....
Het moet wel aan Frank liggen, want bij andere clubs presteert hij ook top!![]()
![]()
Was dat nou zo moeilijk om toe te geven?quote:Op maandag 4 september 2017 16:21 schreef HenkieVdV het volgende:
[..]
Oke is goed F de Boer kan er niets van en had niets met de kampioenschappen te maken.Die Lebenslust bringt dich um.![]()
http://www.ajax.nl/stream(...)-valt-steeds-om.htm?
Hoe kan je dit nou weer op je eigen clubsite zetten![]()
![]()
Vooral leuk dat Frank vroeg welke mongool die spits had gekocht, en dat hij dan zelf Sigthorsson heeft gehaald (lol)quote:Op maandag 4 september 2017 17:07 schreef Hazzard het volgende:
http://www.ajax.nl/stream(...)-valt-steeds-om.htm?
Hoe kan je dit nou weer op je eigen clubsite zettenOh.![]()
Die scoorde zo nu en dan nog, bij az deed hij het zelfs heel aardig, Gabrich zou bij de B&A boys nog weggespeeld worden.quote:Op maandag 4 september 2017 17:10 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Vooral leuk dat Frank vroeg welke mongool die spits had gekocht, en dat hij dan zelf Sigthorsson heeft gehaald (lol)![]()
dit is wel pijnlijk jaquote:Op maandag 4 september 2017 17:10 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Vooral leuk dat Frank vroeg welke mongool die spits had gekocht, en dat hij dan zelf Sigthorsson heeft gehaald (lol)![]()
wel een aardige gast trouwens, we kwamen hem een keertje tegen toen hij bij een wedstrijd op de tribune zatquote:Op maandag 4 september 2017 17:07 schreef Hazzard het volgende:
http://www.ajax.nl/stream(...)-valt-steeds-om.htm?
Hoe kan je dit nou weer op je eigen clubsite zetten![]()
Daar kan hij ook minder kwaad dan in de spits.quote:Op maandag 4 september 2017 17:51 schreef Tarado het volgende:
[..]
wel een aardige gast trouwens, we kwamen hem een keertje tegen toen hij bij een wedstrijd op de tribune zat
Die bal in de beker tegen (volgens mij) Heracles.... Mijn god.....Die Lebenslust bringt dich um.![]()
Niks mis mee.quote:Op maandag 4 september 2017 18:24 schreef Morendo het volgende:
Sowieso: scouten op basis van videobanden.
Denk alleen niet dat veel mensen nog videobanden gebruiken. Zie de scouts al leuren met hun VHS-recorders.wooblabalurg![]()
was bij Az al niks, werd destijds gezegd dat hij geen lichaam had om topvoetbal te spelen en Ajax haalt hem leuk. Domme aankoop.quote:Op maandag 4 september 2017 17:47 schreef Loserkid het volgende:
[..]
Die scoorde zo nu en dan nog, bij az deed hij het zelfs heel aardig, Gabrich zou bij de B&A boys nog weggespeeld worden.![]()
Ik heb nog 3 kaarten over voor Ajax - Vitesse op zondag 24 september om 14:30, vak 408.
Iemand interesse? Wij kunnen niet omdat ze de wedstrijd verzet hebben omdat er geen Europees voetbal is dit jaar
Drop drop drop drop drop drop drop!!!! DROP!!! drop drop drop drop !!![]()
Buitenkansjequote:Op dinsdag 5 september 2017 15:20 schreef wieisboos het volgende:
https://streamable.com/3r59c
goede speler wel die Lobotka, misschien zou dat wat voor Ajax zijn.Terje Haakonsen: "Snowboarding is about fresh tracks, carving powder, being yourself and not being judged by others"
Komakie: "Van sneeuwballen gooien komt boemsen!"
Shaun Farmer: "That's gnarly"![]()
Snapte niet waarom hij weg moest.quote:Op dinsdag 5 september 2017 15:20 schreef wieisboos het volgende:
https://streamable.com/3r59c
goede speler wel die Lobotka, misschien zou dat wat voor Ajax zijn.Emotionele exclusiviteit monogamie-adept![]()
Jullie gaan het gewoon doen met deze selectie tot de winterstop
Groeten Edwin."Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018![]()
Kom op zeg.quote:Op dinsdag 5 september 2017 17:31 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Snapte niet waarom hij weg moest.
Groot fan van User Wotte![]()
Frenkie de Jong was gisteren weer super. Alleen zijn teamgenoten waren zo kut dat hij alle ballen achter moest ophalen en dan maar steeds een solo moest aangaan.
Deze lukten wel nog meestal.De Tour is net als de gevangenis van Dendermonde, er zijn er 20 ontsnapt en weeral is er geen enkele Belg bij.![]()
Hoop dat spelers als Frenkie en Hakim gauw nieuwe clubs vinden. Zonde van al dat talent inderdaad.quote:Op woensdag 6 september 2017 09:50 schreef MichelWuyts het volgende:
Frenkie de Jong was gisteren weer super. Alleen zijn teamgenoten waren zo kut dat hij alle ballen achter moest ophalen en dan maar steeds een solo moest aangaan.
Deze lukten wel nog meestal.wooblabalurg![]()
De Jong zou nog niet zo heel er zijn. Is goed voor het NL11tal. Ziyech kan ik dat opzicht kapot vallen.quote:Op woensdag 6 september 2017 12:08 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Hoop dat spelers als Frenkie en Hakim gauw nieuwe clubs vinden. Zonde van al dat talent inderdaad.Terje Haakonsen: "Snowboarding is about fresh tracks, carving powder, being yourself and not being judged by others"
Komakie: "Van sneeuwballen gooien komt boemsen!"
Shaun Farmer: "That's gnarly"![]()
Waarom kan Ziyech kapot vallen voor jou?quote:Op woensdag 6 september 2017 12:15 schreef Komakie het volgende:
[..]
De Jong zou nog niet zo heel er zijn. Is goed voor het NL11tal. Ziyech kan ik dat opzicht kapot vallen.wooblabalurg![]()
Omdat het een Marokkaan isquote:Op woensdag 6 september 2017 14:21 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Waarom kan Ziyech kapot vallen voor jou?![]()
Ja joh, echt super. Schei toch uit. Het was een collectieve wanprestatie en al die pseudo-talenten vielen net zo goed door de mand. van Drongelen? kut. Bergwijn? kut. de Jong? kut. Niemand speelde gisteren een voldoende.quote:Op woensdag 6 september 2017 09:50 schreef MichelWuyts het volgende:
Frenkie de Jong was gisteren weer super. Alleen zijn teamgenoten waren zo kut dat hij alle ballen achter moest ophalen en dan maar steeds een solo moest aangaan.
Deze lukten wel nog meestal.![]()
Die hype rond Frenkie de Jong is lachwekkend...quote:Op woensdag 6 september 2017 18:19 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Ja joh, echt super. Schei toch uit. Het was een collectieve wanprestatie en al die pseudo-talenten vielen net zo goed door de mand. van Drongelen? kut. Bergwijn? kut. de Jong? kut. Niemand speelde gisteren een voldoende.
Johan Dersken, van Hanegem enzovoorts roepen dat het allemaal een wereldspeler is.....op grond van wedstijden in het 2e van ajax...
als die goser zo goed is moet hij gewoon een basisplaats krijgen....maar bij ajax vinden ze hem blijkbaar niet goed genoeg.....
Ik las van de week zelfs dat hij zo snel mogelijk in oranje moest debuteren
"Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018![]()
van der sar snapt niet zo goed dat ze om het geld vertrekkenquote:Ajax is in de loop der jaren een opleidings- en verkoopclub geworden, maar die stempel ziet Van der Sar graag veranderen. 'Ik wil ze liever niet vervangen, want ik wil een zo goed mogelijk team. Maar we weten dat de Nederlandse competitie niet goed genoeg is, waardoor spelers niet na drie, vier of vijf seizoenen pas vertrekken.'
https://www.vi.nl/nieuws/(...)een-jaar-is-te-vroeg
Hij noemt de competitie niet goed maar is al 3 jaar zonder prijzen
hij legt de schuld bij de speler terwijl ajax en hij gewoon meer dan 40 miljoen willen vangen
beter krijgt deze man een spreekverbod
"Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018![]()
Zullen we een petitie beginnen? Of zullen we proberen er een referendum uit te slepen?quote:Op woensdag 6 september 2017 19:39 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
van der sar snapt niet zo goed dat ze om het geld vertrekken
Hij noemt de competitie niet goed maar is al 3 jaar zonder prijzen
hij legt de schuld bij de speler terwijl ajax en hij gewoon meer dan 40 miljoen willen vangen
beter krijgt deze man een spreekverbod![]()
![]()
Van der Sar moet even kappen met die shit.quote:Op woensdag 6 september 2017 19:39 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
van der sar snapt niet zo goed dat ze om het geld vertrekken
Hij noemt de competitie niet goed maar is al 3 jaar zonder prijzen
hij legt de schuld bij de speler terwijl ajax en hij gewoon meer dan 40 miljoen willen vangen
beter krijgt deze man een spreekverbod
Groot fan van User Wotte![]()
Beste keeper van de eredivisie. Iedereen maakt wel een foutje.quote:Op woensdag 6 september 2017 21:06 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Als hij een topkeeper wil worden dan moet hij dit seizoen niet van dit soort gekkigheden hebben....
[ afbeelding ]![]()
![]()
Foutje, van de scheids ja, die "vergeet" even te zien dat er een overtreding gemaakt wordt op Onanaquote:Op woensdag 6 september 2017 22:39 schreef Craptacular het volgende:
[..]
Beste keeper van de eredivisie. Iedereen maakt wel een foutje..
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!![]()
Daarnaast ook gewoon een fout van Onana natuurlijk, gelukkig gaf hij dat zelf ook toequote:Op woensdag 6 september 2017 22:41 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Foutje, van de scheids ja, die "vergeet" even te zien dat er een overtreding gemaakt wordt op Onana.
![]()
Onoplettend en arrogant, wordt afgestraft. Hopenlijk heeft hij er van geleerd en doet hij het niet meerquote:Op woensdag 6 september 2017 21:06 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Als hij een topkeeper wil worden dan moet hij dit seizoen niet van dit soort gekkigheden hebben....
[ afbeelding ]![]()
![]()
Die loopt al heel lang mee, dus appels met peren.quote:Op woensdag 6 september 2017 23:51 schreef PicoMMP het volgende:
Leermomentje. Neuer heeft gekkere dingen gedaan.graag op anoniem![]()
Ik bedoel in zijn eerste jaren.quote:Op donderdag 7 september 2017 03:04 schreef KingRoland het volgende:
[..]
Die loopt al heel lang mee, dus appels met peren.
Gaat erom dat zelfs de beste keepers wel eens een gek momentje hebben en dat zegt m.i. niets over de keeperskwaliteiten.![]()
Hij wordt gehaakt.quote:Op woensdag 6 september 2017 23:55 schreef Tchock het volgende:
[..]
Onoplettend en arrogant, wordt afgestraft. Hopenlijk heeft hij er van geleerd en doet hij het niet meer![]()
![]()
True, maar hij moet alsnog niet in de situatie terecht komen. Fout van Onana en van de scheidsrechter natuurlijk.quote:![]()
Ik vind het een leuke keeper met genoeg zelfvertrouwen al is zijn seizoensbegin niet bijster goed, Neuer is gewoon van een andere ordequote:Op donderdag 7 september 2017 08:53 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
Ik bedoel in zijn eerste jaren.
Gaat erom dat zelfs de beste keepers wel eens een gek momentje hebben en dat zegt m.i. niets over de keeperskwaliteiten.![]()
Klopt. Was gewoon overmoedig. Hij was de laatste man en het was ver van zijn doel, dan is het gewoon een enorm risico. Gehaakt of niet, je moet er vanuit gaan dat de scheidsrechter iets kan missen.quote:Op donderdag 7 september 2017 10:35 schreef Frozen-assassin het volgende:
Ik vind het gewoon een fout van Onana. Hij moet zichzelf niet in deze situatie brengen.
Maar verder heeft hij dit soort capriolen niet uitgehaald gelukkig. Daarom leermoment.![]()
Okquote:Op donderdag 7 september 2017 10:13 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik vind het een leuke keeper met genoeg zelfvertrouwen al is zijn seizoensbegin niet bijster goed, Neuer is gewoon van een andere orde![]()
Een overtreding is het wel maar het was totaal onnodig om in die situatie te komenMaargoed ook hier heb ik geen verstand van![]()
Onana heeft wel iets te veel momentjes hoor, is ook een paar keer (bijvoorbeeld Europees) goed weggekomen omdat het niet een doelpunt tot gevolg had, waardoor mensen vergeten dat het gebeurd is.![]()
Daar gaat het niet om.quote:Op donderdag 7 september 2017 10:49 schreef Tarado het volgende:
[..]
denk jij dat hij dat niveau gaat halen dan?
Er wordt gezegd dat die fouten eruit moeten als hij een topkeeper wil worden. Ik zeg enkel dat zelfs topkeepers zulke fouten maken. Ik zie zo'n fout los van de keeperskwaliteiten.![]()
Hoe kan je dat nou los van elkaar zien? Het staat of valt bij de kwantiteit van dat soort fouten, plain & simple.quote:Op donderdag 7 september 2017 10:57 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
Daar gaat het niet om.
Er wordt gezegd dat die fouten eruit moeten als hij een topkeeper wil worden. Ik zeg enkel dat zelfs topkeepers zulke fouten maken. Ik zie zo'n fout los van de keeperskwaliteiten.![]()
Een speler uitkappen hoort niet bij de taken van een keeper. Dat kan nou eenmaal fout gaan. Net als dat een aanvaller verdedigend in de fout gaat. Dat maakt diegene geen slechte spits.quote:Op donderdag 7 september 2017 10:58 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Hoe kan je dat nou los van elkaar zien? Het staat of valt bij de kwantiteit van dat soort fouten, plain & simple.
Behalve bij Sigthorsson dan.![]()
Als een keeper dingen doet die hij niet hoort te doen, is hij gewoon een slechte keeper.quote:Op donderdag 7 september 2017 11:01 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
Een speler uitkappen hoort niet bij de taken van een keeper. Dat kan nou eenmaal fout gaan. Net als dat een aanvaller verdedigend in de fout gaat. Dat maakt diegene geen slechte spits.
Behalve bij Sigthorsson dan.
Dat hij niet kan kappen is geen probleem, dat hij zo stom is om het te proberen wel.
Verder vind ik hem dit seizoen gewoon helemaal nog niet zo bijzonder. Zeker Europees heeft ie echt ballen laten gaan die een goede keeper had gehad. Ik blijf er ook bij dat hij aan het begin van het seizoen echt te zwaar was.![]()
Zolang hij maar betrouwbaar blijft vind ik het prima. Buiten dat groningen moment kan ik me niet echt een megablunder herinneren ala Menzo.quote:Op donderdag 7 september 2017 11:09 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Als een keeper dingen doet die hij niet hoort te doen, is hij gewoon een slechte keeper.
Dat hij niet kan kappen is geen probleem, dat hij zo stom is om het te proberen wel.
Verder vind ik hem dit seizoen gewoon helemaal nog niet zo bijzonder. Zeker Europees heeft ie echt ballen laten gaan die een goede keeper had gehad. Ik blijf er ook bij dat hij aan het begin van het seizoen echt te zwaar was.De Tour is net als de gevangenis van Dendermonde, er zijn er 20 ontsnapt en weeral is er geen enkele Belg bij.![]()
nee maar het gaat ook om de moeilijk houdbare ballen pakken, dat deed hij vorig seizoen beter maar dit seizoen tot nu toe nietquote:Op donderdag 7 september 2017 11:11 schreef MichelWuyts het volgende:
[..]
Zolang hij maar betrouwbaar blijft vind ik het prima. Buiten dat groningen moment kan ik me niet echt een megablunder herinneren ala Menzo.![]()
Boeiend wat jij vindt. Het is gewoon een zuivere overtreding maar als je weet wie er fluit dan weet je ook waarom hij het zogenaamd gemist heeft. Net zoals die 2 100% penalty's die Ajax had moeten hebben in deze pot.quote:Op donderdag 7 september 2017 10:35 schreef Frozen-assassin het volgende:
Ik vind het gewoon een fout van Onana. Hij moet zichzelf niet in deze situatie brengen.![]()
So, mad.quote:Op donderdag 7 september 2017 12:35 schreef franske19 het volgende:
[..]
Boeiend wat jij vindt. Het is gewoon een zuivere overtreding maar als je weet wie er fluit dan weet je ook waarom hij het zogenaamd gemist heeft. Net zoals die 2 100% penalty's die Ajax had moeten hebben in deze pot.![]()
quote:Op donderdag 7 september 2017 12:35 schreef franske19 het volgende:
[..]
Boeiend wat jij vindt. Het is gewoon een zuivere overtreding maar als je weet wie er fluit dan weet je ook waarom hij het zogenaamd gemist heeft. Net zoals die 2 100% penalty's die Ajax had moeten hebben in deze pot.![]()
![]()
Jezus kerel. Neem je pillenquote:Op donderdag 7 september 2017 12:35 schreef franske19 het volgende:
[..]
Boeiend wat jij vindt. Het is gewoon een zuivere overtreding maar als je weet wie er fluit dan weet je ook waarom hij het zogenaamd gemist heeft. Net zoals die 2 100% penalty's die Ajax had moeten hebben in deze pot.![]()
Dat je een uur na de wedstrijd flipt om dergelijk 'groot onrecht', prima.quote:Op donderdag 7 september 2017 12:41 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Jezus kerel. Neem je pillen
Maar als dat nu nog zo leeft in je koppie, dan heb je hulp nodig.![]()
quote:Op donderdag 7 september 2017 12:35 schreef franske19 het volgende:
[..]
Boeiend wat jij vindt. Het is gewoon een zuivere overtreding maar als je weet wie er fluit dan weet je ook waarom hij het zogenaamd gemist heeft. Net zoals die 2 100% penalty's die Ajax had moeten hebben in deze pot.![]()
![]()
Godver, tyf eens op met dat gejank. Die wedstrijd is ten eerste een half jaar geleden en ten tweede had Onana berhaupt niet in die positie moeten komen.quote:Op donderdag 7 september 2017 12:35 schreef franske19 het volgende:
[..]
Boeiend wat jij vindt. Het is gewoon een zuivere overtreding maar als je weet wie er fluit dan weet je ook waarom hij het zogenaamd gemist heeft. Net zoals die 2 100% penalty's die Ajax had moeten hebben in deze pot.'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal![]()
Ja of de niet gegeven penalty in de 85e min tegen Twente in 2008 toen Suarez onderuit werd geschoffeld door Boschker. Dat heeft ons toch mooi het kampioenschap in 2008 gekost!quote:Op donderdag 7 september 2017 14:08 schreef PicoMMP het volgende:
Ik word nog iedere dag kwaad om die penalty van Michael Mols.'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal![]()
Of toen Stekelenburg werd getorpedeerd uit bij AZ en Wegereef niet floot voor een overtredingquote:Op donderdag 7 september 2017 14:16 schreef StarGazer het volgende:
[..]
Ja of de niet gegeven penalty in de 85e min tegen Twente in 2008 toen Suarez onderuit werd geschoffeld door Boschker. Dat heeft ons toch mooi het kampioenschap in 2008 gekost!![]()
![]()
![]()
![]()
Ja of de glaszuivere 3-2 van Suarez tegen Suarez. Van Basten helemaal mad.quote:Op donderdag 7 september 2017 14:18 schreef Brammess het volgende:
[..]
Of toen Stekelenburg werd getorpedeerd uit bij AZ en Wegereef niet floot voor een overtreding![]()
![]()
Ok nu houd ik op.'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal![]()
Maar vaker tegenquote:
KNFB![]()
Ga nou door.quote:Op donderdag 7 september 2017 14:19 schreef StarGazer het volgende:
[..]
Ja of de glaszuivere 3-2 van Suarez tegen Suarez. Van Basten helemaal mad.
Ok nu houd ik op.wooblabalurg![]()
Vooruit:quote:
Vertonghen die uit een corner de 2-0 maakt tegen Twente en onterecht wordt afgevlagd. Seizoen 2011-2012.'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal![]()
Nou die 2 punten kwam je uiteindelijk wel tekort voor het kampioenschap.quote:Op donderdag 7 september 2017 14:28 schreef PicoMMP het volgende:
Suarez die geen penalty kreeg in de Kuip.
"Altijd tegen mij"
KUT TWENTE.'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal![]()
Genot.quote:Op donderdag 7 september 2017 14:46 schreef Brammess het volgende:
Sinkgraven doet weer mee met de groepstraining vrienden'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal![]()
En we hebben er weer een Braziliaans talent bij, Danilo Pereira Da Silva.A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!![]()
Alweer?quote:Op donderdag 7 september 2017 14:55 schreef HeatWave het volgende:
En we hebben er weer een Braziliaans talent bij, Danilo Pereira Da Silva.![]()
"Van Duivenbodes onvrede met het aankoopbeleid is heel wat ouder dan een verloren play-offpartijtje voor de Europa League. Eerder al liet hij weten de aanschaf van bijvoorbeeld Mateo Cassierra voor 5,5 miljoen euro duur te vinden."
Dus Van Duivenbode had nog minder (dure) aankopen gewild?![]()
In de categorie plottwists die je niet verwachtquote:Op donderdag 7 september 2017 19:56 schreef wimderon het volgende:
"Van Duivenbodes onvrede met het aankoopbeleid is heel wat ouder dan een verloren play-offpartijtje voor de Europa League. Eerder al liet hij weten de aanschaf van bijvoorbeeld Mateo Cassierra voor 5,5 miljoen euro duur te vinden."
Dus Van Duivenbode had nog minder (dure) aankopen gewild?
Maargoed ook hier heb ik geen verstand van![]()
Die kreeg die toch ook ?quote:Op donderdag 7 september 2017 19:56 schreef wimderon het volgende:
"Van Duivenbodes onvrede met het aankoopbeleid is heel wat ouder dan een verloren play-offpartijtje voor de Europa League. Eerder al liet hij weten de aanschaf van bijvoorbeeld Mateo Cassierra voor 5,5 miljoen euro duur te vinden."
Dus Van Duivenbode had nog minder (dure) aankopen gewild?
Zelfs een gratis linksback als buitenkansjeRED ONS HENNIEGOD![]()
Neres was bijzonder goedkoop......"Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018![]()
5,5 voor Cassierra is ook bijzonder veel geld. Heb die goed gezienquote:Op donderdag 7 september 2017 19:56 schreef wimderon het volgende:
"Van Duivenbodes onvrede met het aankoopbeleid is heel wat ouder dan een verloren play-offpartijtje voor de Europa League. Eerder al liet hij weten de aanschaf van bijvoorbeeld Mateo Cassierra voor 5,5 miljoen euro duur te vinden."
Dus Van Duivenbode had nog minder (dure) aankopen gewild?![]()
Sanchez was ook best prijzig. Moet je niet willen, dat soort spelers voor zulke bedragen.quote:Op donderdag 7 september 2017 20:33 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
5,5 voor Cassierra is ook bijzonder veel geld. Heb die goed gezienAls je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.![]()
Dit slaat nergens op natuurlijk. Sanchez kwam met een copa libertadores en titel naar Ajax. Cassierra geen basisplek bij zijn club. Geld uitgeven is prima maar wel verstandig en zoals bij Sanchez niet onverantwoord zoals bij Neres etc.quote:Op donderdag 7 september 2017 20:40 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Sanchez was ook best prijzig. Moet je niet willen, dat soort spelers voor zulke bedragen.![]()
Ben het op zich wel eens dat Sanchez een grotere kans van slagen had maar een zekerheid heb je nooit. Cassierra vond ik wel de gok waard, is best wel een talent en slaagt ie niet dan kan je 'm toch wel ergens kwijt voor een miljoen of 2 a 3.quote:Op donderdag 7 september 2017 20:46 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Dit slaat nergens op natuurlijk. Sanchez kwam met een copa libertadores en titel naar Ajax. Cassierra geen basisplek bij zijn club. Geld uitgeven is prima maar wel verstandig en zoals bij Sanchez niet onverantwoord zoals bij Neres etc.
Voor Neres is teveel betaald maar dat is de markt tegenwoordig. Overigens zie ik Neres nog wel slagen al zal ie geen Sanchez-achtige bedragen opleveren.Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.![]()
Maar hoeveel kansen heeft Cassiera er nu echt gehad? Volgens mij maar 1 keer in de basis gestart. In Jong Ajax legt hij ze er al anderhalf seizoen achter elkaar in. Nu is dat geen garantie, maar hij had best meer minuten mogen krijgen. Of anders verhuurd moeten worden.![]()
Kan me nog een thuiswedstrijd tegen PSV herinneren waarin die vroeg mocht invallen voor Dolberg(?) Daarin heeft die z'on beetje alles wat makkelijk is gemist omdat zijn afwerking gewoon erg slecht is . Of het is gewoon zoals Daniel Cruz het verwoordde :''Het is geen type voor het ''Ajaxspel'' . Wat dat ook mag wezen tegenwoordig..quote:Op donderdag 7 september 2017 20:58 schreef Zocalo het volgende:
Maar hoeveel kansen heeft Cassiera er nu echt gehad? Volgens mij maar 1 keer in de basis gestart. In Jong Ajax legt hij ze er al anderhalf seizoen achter elkaar in. Nu is dat geen garantie, maar hij had best meer minuten mogen krijgen. Of anders verhuurd moeten worden.RED ONS HENNIEGOD![]()
Ik vond hem heel goed tegen PSV toen. Hij maakte inderdaad kansen niet af (ook de paal geraakt dacht ik en goede reddingen van Zoet), maar vond hem wel erg sterk in die wedstrijd.
En tja, kansen afmaken hoort erbij als spits. Maar Zlatan miste ook enorme kansen toen hij jong was bij Ajax, dus het zegt ook niet alles.
Zeker nu Dolberg al maanden geen pepernoot raakt, zou hij best wel eens wat minuten mogen maken wat mij betreft. Huntelaar moet je ook niet als spits willen.![]()
Waarom zou je Huntelaar niet willen als spits? Laat nu zien dat het toch wel een extra dimensie geeft aan dit elftal.Drop drop drop drop drop drop drop!!!! DROP!!! drop drop drop drop !!![]()
PAST niet in het lange termijn straatje van ajax Huntelaar. Huntelaar is erbij gehaald voor ervaring.quote:Op donderdag 7 september 2017 22:16 schreef JeSuisDroppie het volgende:
Waarom zou je Huntelaar niet willen als spits? Laat nu zien dat het toch wel een extra dimensie geeft aan dit elftal.
Als huntelaar speelt blokkeert hij Dolberg die miljoenen waard is
Spelers die niet verkoopbaar zijn wil ajax in principe niet in de opstelling hebben.."Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018![]()
Zlatan was dan ook bijna verkocht aan Wolverhampton en kwam pas tot volledige bloei bij Juventus .quote:Op donderdag 7 september 2017 22:13 schreef PicoMMP het volgende:
Ik vond hem heel goed tegen PSV toen. Hij maakte inderdaad kansen niet af (ook de paal geraakt dacht ik en goede reddingen van Zoet), maar vond hem wel erg sterk in die wedstrijd.
En tja, kansen afmaken hoort erbij als spits. Maar Zlatan miste ook enorme kansen toen hij jong was bij Ajax, dus het zegt ook niet alles.
Zeker nu Dolberg al maanden geen pepernoot raakt, zou hij best wel eens wat minuten mogen maken wat mij betreft. Huntelaar moet je ook niet als spits willen.RED ONS HENNIEGOD![]()
Super relaxed beetje ballen met Pavel Nedved en Alessandro.quote:Op donderdag 7 september 2017 22:49 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Zlatan was dan ook bijna verkocht aan Wolverhampton en kwam pas tot volledige bloei bij Juventus .wooblabalurg![]()
Lekker knokken met Vieira op de trainingquote:Op donderdag 7 september 2017 22:55 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Super relaxed beetje ballen met Pavel Nedved en Alessandro.
Niks mis meeRED ONS HENNIEGOD![]()
Kan me wel voorstellen dat je daartussen sneller leert dan met types Jan van Halst/Joel Veltman/Kolbein Sigthorsson.quote:Op donderdag 7 september 2017 22:56 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Lekker knokken met Vieira op de training
Niks mis meewooblabalurg![]()
1 kwaliteit leer je sneller met lambiek en veltman : pik zuigenquote:Op donderdag 7 september 2017 22:59 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Kan me wel voorstellen dat je daartussen sneller leert dan met types Jan van Halst/Joel Veltman/Kolbein Sigthorsson.
Maar dat heb je niet nodig als je goed bentRED ONS HENNIEGOD![]()
Zelfde verhaaltje dusquote:Ajax heeft op alle vlakken een roerige zomer achter de rug. Dat zorgt voor veel gespreksstof. Is het niet voor supporters, dan wel voor sponsoren. De zakelijke partners van Ajax stelden diverse kritische vragen tijdens de zogeheten Kick Off.
De Kick Off is het moment voor Ajax om samen met zakelijke partners het seizoen af te trappen. Dat gebeurt over het algemeen begin september. Dit was alweer de vijfde editie en de geldschieters schroomden niet om enkele kritische vragen te stellen.
Die kritische vragen hadden vooral betrekking op de passieve houding van Ajax op de transfermarkt. De club wist na het bereiken van de Europa League-finale de spotlights op zich gericht, maar trok op zijn beurt amper versterking aan.
“Internationaal hebben we een fantastisch jaar gehad en dan weet je dat er aan spelers wordt getrokken. Het is niet gemakkelijk om gaten op te vullen. Soms lukt dat wel, soms niet,” aldus Van der Sar. Sar deed het woord omdat Marc Overmars op vakantie is.
De Telegraaf was bij de Kick Off aanwezig, omdat het een van de zakelijke partners van Ajax is. De krant meldt dat diverse vragen over het transferbeleid in het Concertgebouw op applaus van de aanwezigen konden rekenen.
“Wereldspelers van 29 of 30 jaar zijn niet te halen. Maar geloof me, we proberen de selectie echt zo sterk mogelijk te maken,” vervolgt Sar, die erop wijst dat Ajax zijn belofte nakwam om na Davinson Snchez niemand meer te laten gaan.
“Wij evalueren de afgelopen transferperiode ook. En de conclusie is misschien wel dat we eerder hadden moeten handelen of sneller moeten zeggen dat er niemand meer vertrekt. Met onze manier van werken kunnen we weer groot worden in Europa, al zal dat meer incidenteel zijn dan vroeger.”
Jullie merken het, de gestelde vragen zijn niet nieuw en de antwoorden dus ook niet. Maar het is goed dat er ook op dit niveau wordt gediscussieerd over het reilen en zeilen bij de club.
Ook zo heerlijk amateuristisch weer dat Overmars op zo'n moment op vakantie is![]()
Wat een onzin. Tijdens zo'n moment met ijdele zakenlui wordt toch nooit wat nieuws verteld?quote:Op vrijdag 8 september 2017 11:46 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Zelfde verhaaltje dus
Ook zo heerlijk amateuristisch weer dat Overmars op zo'n moment op vakantie is
Die mensen willen gewoon een beetje lullen, zuipen en zich belangrijk voelen.![]()
Lijkt me toch wel nuttig dat Overmars wat connecties op doet, want spelers kopen kan ie ook al niet.quote:Op vrijdag 8 september 2017 12:39 schreef Maastoren het volgende:
[..]
Wat een onzin. Tijdens zo'n moment met ijdele zakenlui wordt toch nooit wat nieuws verteld?
Die mensen willen gewoon een beetje lullen, zuipen en zich belangrijk voelen.
Dusja, beetje raar.[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Ach wel nee.quote:Op vrijdag 8 september 2017 11:46 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Zelfde verhaaltje dus
Ook zo heerlijk amateuristisch weer dat Overmars op zo'n moment op vakantie is
Overmars heeft het hele jaar door verplichtingen. Die man moet af en toe ook een keer op vakantie kunnen. Zo vlak na de transfer periode is alleen maar goed.
Als hij in augustus was gegaan, dat had ik kwalijk gevonden.Terje Haakonsen: "Snowboarding is about fresh tracks, carving powder, being yourself and not being judged by others"
Komakie: "Van sneeuwballen gooien komt boemsen!"
Shaun Farmer: "That's gnarly"![]()
Zakenpartners aan wie je verantwoording verplicht bent, ja dan vind ik wel dat iemand als Overmars daarbij moet zijnquote:Op vrijdag 8 september 2017 12:39 schreef Maastoren het volgende:
[..]
Wat een onzin. Tijdens zo'n moment met ijdele zakenlui wordt toch nooit wat nieuws verteld?
Die mensen willen gewoon een beetje lullen, zuipen en zich belangrijk voelen.![]()
Netto is tijdens de zomer en net na de zomer altijd even op vakantie, daarbuiten stelt hij lijstjes op.
Wat
Een
Baan![]()
Als ik over de persco van Keizer lees dan lijkt het erop dat we morgen gewoon weer met Dijks in de basis gaan beginnen![]()
![]()
Tegen PEC kan je natuurlijk niet het risico nemen om een nieuwe speler in te passenquote:Op vrijdag 8 september 2017 13:52 schreef TheArt het volgende:
Als ik over de persco van Keizer lees dan lijkt het erop dat we morgen gewoon weer met Dijks in de basis gaan beginnen![]()
Niks mis mee toch.quote:Op vrijdag 8 september 2017 13:52 schreef TheArt het volgende:
Als ik over de persco van Keizer lees dan lijkt het erop dat we morgen gewoon weer met Dijks in de basis gaan beginnen
Dijks is het huidige Ajax niveau.wooblabalurg![]()
Hij heeft het goed voor elkaarquote:Op vrijdag 8 september 2017 13:19 schreef Brammess het volgende:
Netto is tijdens de zomer en net na de zomer altijd even op vakantie, daarbuiten stelt hij lijstjes op.
Wat
Een
Baan![]()
Ondertussen gaat Ajax naar de tyfus maar dat is niet zijn probleem.![]()
Mitchell "Opvallend succes" Dijks linksback![]()
Buitenkansjes en kanonnen![]()
En we worden weer geen kampioen![]()
![]()
Flappie en zelfreflectiequote:Op vrijdag 8 september 2017 11:46 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Zelfde verhaaltje dus
Ook zo heerlijk amateuristisch weer dat Overmars op zo'n moment op vakantie iswie ziet dat nou gebeuren
Drop drop drop drop drop drop drop!!!! DROP!!! drop drop drop drop !!![]()
Ook weer eens wat anders. Denk dat t goed 10 jaar geleden was dat Feyenoord nog eens de favoriet was.quote:Op vrijdag 8 september 2017 15:23 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Ik ben het hier mee eens. Zie het graag anders.[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
wie is beter dan?quote:Op vrijdag 8 september 2017 13:52 schreef TheArt het volgende:
Als ik over de persco van Keizer lees dan lijkt het erop dat we morgen gewoon weer met Dijks in de basis gaan beginnen![]()
Wober hebben we nog niet zien spelen toch?quote:Op vrijdag 8 september 2017 15:28 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Viergever. Wober lcv. Dijks kan er helemaal niks van
Dijks kan er vrij weinig van, maar Wober moet ik eerst zien en dan pas geloven.Terje Haakonsen: "Snowboarding is about fresh tracks, carving powder, being yourself and not being judged by others"
Komakie: "Van sneeuwballen gooien komt boemsen!"
Shaun Farmer: "That's gnarly"![]()
Wober heeft minuten gemaakt tegen VVVquote:Op vrijdag 8 september 2017 15:33 schreef Komakie het volgende:
[..]
Wober hebben we nog niet zien spelen toch?
Dijks kan er vrij weinig van, maar Wober moet ik eerst zien en dan pas geloven.![]()
Nou ja, 10 minuten dan.quote:Op vrijdag 8 september 2017 15:39 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Wober heeft minuten gemaakt tegen VVV
Lekker debuut ook. In De Koel voor 8 duizend man op kunstgras tegen VVV
Terje Haakonsen: "Snowboarding is about fresh tracks, carving powder, being yourself and not being judged by others"
Komakie: "Van sneeuwballen gooien komt boemsen!"
Shaun Farmer: "That's gnarly"![]()
Daar heeft de KNVB niets mee te maken, bedankt Den Haag en haar politie/burgemeester.quote:Op vrijdag 8 september 2017 14:42 schreef Leonos het volgende:
Geen supporters Scheveningen uit. KNVB maffia![]()
wober was ik even vergeten, was bang dat je met Sink aan zou komen.quote:Op vrijdag 8 september 2017 15:28 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Viergever. Wober lcv. Dijks kan er helemaal niks van![]()
Netto kan de pot op.quote:Op vrijdag 8 september 2017 13:19 schreef Brammess het volgende:
Netto is tijdens de zomer en net na de zomer altijd even op vakantie, daarbuiten stelt hij lijstjes op.
Wat
Een
Baan
JR is het met mij eens.graag op anoniem![]()
Ik vind dat een technische directeur never nooit tijdens het seizoen op vakantie kan gaan....
dan neem je gewoon je werk niet serieus binnen de club
lachwekkend belachelijk.....
"Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018![]()
Begin september is een prima tijd voor een TD om op vakantie te gaan. Daarna kan hij mooi al die maanden besteden aan het opstellen van goede lijstjes, zelf wedstrijden bezoeken van transfertargets en ze warm maken voor een komst en daarna ook nog contracten verlengen.quote:Op vrijdag 8 september 2017 19:51 schreef klaasweetalles het volgende:
Ik vind dat een technische directeur never nooit tijdens het seizoen op vakantie kan gaan....
dan neem je gewoon je werk niet serieus binnen de club
lachwekkend belachelijk.....
Maar goed we hebben het Overmars, dus die zit lekker met de beentjes omhoog een halfjaar en dan 1 januari kijken of er nog een paniekaankoop gehaald kan worden mochten de resultaten tegen zitten.Oh.![]()
Geloof je zelf toch niet johquote:Op vrijdag 8 september 2017 20:21 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Begin september is een prima tijd voor een TD om op vakantie te gaan. Daarna kan hij mooi al die maanden besteden aan het opstellen van goede lijstjes, zelf wedstrijden bezoeken van transfertargets en ze warm maken voor een komst en daarna ook nog contracten verlengen.
Maar goed we hebben het Overmars, dus die zit lekker met de beentjes omhoog een halfjaar en dan 1 januari kijken of er nog een paniekaankoop gehaald kan worden mochten de resultaten tegen zitten.
we hebben het hier over de technische directeur van een beursgenoteerde bedrijf....
\Een taak van een technische directeur is niet alleen om spelers aan te kopen maar ook zijn aankopen op het veld constant te beoordelen of ze wel functioneren.
Marc overmars is gewoon een flierefluiter en neemt zijn werk niet erg serieus. Wat je nu op het veld ziet staan is het werk van Overmars. Overmars zou in de huidige situatie keiharder beoordeelt moeten worden dan Keizer. Ajax is al 3 jaar geen kampioen dat lag niet aan de trainers maar aan de Technische directeur."Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018![]()
Hij kan er komend seizoen wel mooi wat midweekjes tussenuit daarom, heeft hij wel mooi voor elkaar.quote:Op vrijdag 8 september 2017 20:44 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Geloof je zelf toch niet joh
we hebben het hier over de technische directeur van een beursgenoteerde bedrijf....
\Een taak van een technische directeur is niet alleen om spelers aan te kopen maar ook zijn aankopen op het veld constant te beoordelen of ze wel functioneren.
Marc overmars is gewoon een flierefluiter en neemt zijn werk niet erg serieus. Wat je nu op het veld ziet staan is het werk van Overmars. Overmars zou in de huidige situatie keiharder beoordeelt moeten worden dan Keizer. Ajax is al 3 jaar geen kampioen dat lag niet aan de trainers maar aan de Technische directeur.Oh.![]()
mag jij er ook midweekjes tussenuit van je werkgever terwijl er prestaties van je verwacht worden voor je riante salaris?quote:Op vrijdag 8 september 2017 20:45 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Hij kan er komend seizoen wel mooi wat midweekjes tussenuit daarom, heeft hij wel mooi voor elkaar."Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018![]()
Wat is een werkgever?quote:Op vrijdag 8 september 2017 20:51 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
mag jij er ook midweekjes tussenuit van je werkgever terwijl er prestaties van je verwacht worden voor je riante salaris?![]()
Oh.![]()
Je moet ook wel een blind paard zijn als je Neres niet ziet zitten. Heeft nog geen 10 wedstrijden gespeeld en op n wedstrijd na was hij altijd belangrijk met goals of assists.quote:Op donderdag 7 september 2017 20:57 schreef Frozen-assassin het volgende:
Gelukkig ziet Keizer het wel zitten in Neres heb ik het idee![]()
Neres is gewoon baas. Ben wel benieuwd hoe deze mogelijke opstelling gaat uitpakken.'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal![]()
Neres Younes en kluivert halen geen van allen het rendement van Berghuis....
Neres 12 miljoen
Berghuis 6 miljoen....
Neres Younes en Kluivert halen niet eens het rendement van Boetius op dit moment
"Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018![]()
Boetiusquote:Op vrijdag 8 september 2017 22:37 schreef klaasweetalles het volgende:
Neres Younes en kluivert halen geen van allen het rendement van Berghuis....
Neres 12 miljoen
Berghuis 6 miljoen....
Neres Younes en Kluivert halen niet eens het rendement van Boetius op dit moment![]()
![]()
![]()
Ok bedankt manquote:Op vrijdag 8 september 2017 23:56 schreef PSVCL het volgende:
Lozano >>>> neres ; kluivert en berghuis![]()
Haha. Hahaha.quote:Op vrijdag 8 september 2017 23:56 schreef PSVCL het volgende:
Lozano >>>> neres ; kluivert en berghuis'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal![]()
Ja.quote:Op vrijdag 8 september 2017 20:51 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
mag jij er ook midweekjes tussenuit van je werkgever terwijl er prestaties van je verwacht worden voor je riante salaris?![]()
kwa rendement in de statistieken is het op dit momentquote:Op vrijdag 8 september 2017 23:56 schreef PSVCL het volgende:
Lozano >>>> neres ; kluivert en berghuis
Boetius>>>>>>>>>>Lozano >berghuis>>> neres ; kluivert
Keiharde statistieken tellen niet subjectieve verhaaltjes......"Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018![]()
Boetius: 270 minuten, 2 goals en 2 assists.quote:Op zaterdag 9 september 2017 09:17 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
kwa rendement in de statistieken is het op dit moment
Boetius>>>>>>>>>>Lozano >berghuis>>> neres ; kluivert
Keiharde statistieken tellen niet subjectieve verhaaltjes......
Lozano: 260 minuten, 3 goals en 1 assist.
Lozano >>>>> Boetius. Met je keiharde statistiek.![]()
Je vergeet de assist van Boetius in de JC schaalquote:Op zaterdag 9 september 2017 10:20 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Boetius: 270 minuten, 2 goals en 2 assists.
Lozano: 260 minuten, 3 goals en 1 assist.
Lozano >>>>> Boetius. Met je keiharde statistiek.
Boetius ><>>>>>>>>>>Lozano ..vijf is meer dan vier he...."Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018![]()
dat zie je ook zonder statistiek welquote:Op zaterdag 9 september 2017 10:20 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Boetius: 270 minuten, 2 goals en 2 assists.
Lozano: 260 minuten, 3 goals en 1 assist.
Lozano >>>>> Boetius. Met je keiharde statistiek.![]()
![]()
Dan komen er ook weer heel wat minuten bij h, slimmerik.quote:Op zaterdag 9 september 2017 10:30 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Je vergeet de assist van Boetius in de JC schaal
Boetius ><>>>>>>>>>>Lozano ..vijf is meer dan vier he....
Bovendien tellen oefenwedstrijden niet mee.![]()
DE SUpercup is een officile wedstrijd in heel europaquote:Op zaterdag 9 september 2017 11:01 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Dan komen er ook weer heel wat minuten bij h, slimmerik.
Bovendien tellen oefenwedstrijden niet mee."Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018![]()
Ja, en laat het andere argument maar gaan inderdaad. Anders loop je weer zo met je eigen domheid tot koop h.quote:Op zaterdag 9 september 2017 11:15 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
DE SUpercup is een officile wedstrijd in heel europa
En nu weer over Ajax.![]()
Jongens dit is het Ajax topic. Graag vergelijken met Younes of deze discussie elders voortzetten.Wegens niet-Zuid-Koreaanse praktijken verwijderd. :')
VBL / De stylist
https://www.youtube.com/watch?v=G9Y5Dhzciyc&
https://www.youtube.com/watch?v=uxlsPrPF_lk![]()
Die Orejuela viel niet tegen pas tegen Jong PSV. Stond echt een kerel.Wegens niet-Zuid-Koreaanse praktijken verwijderd. :')
VBL / De stylist
https://www.youtube.com/watch?v=G9Y5Dhzciyc&
https://www.youtube.com/watch?v=uxlsPrPF_lk![]()
Op Younes staat geen vergelijk.quote:Op zaterdag 9 september 2017 11:43 schreef Lange_Lans het volgende:
Jongens dit is het Ajax topic. Graag vergelijken met Younes of deze discussie elders voortzetten.
Maar je bent een beetje laat, want ik had het al afgesloten. Wel jammer dat jij geen mod bent geworden, trouwens.![]()
Goffetomme.quote:Op zaterdag 9 september 2017 11:45 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Op Younes staat geen vergelijk.
Maar je bent een beetje laat, want ik had het al afgesloten. Wel jammer dat jij geen mod bent geworden, trouwens.![]()
LBM is een prima mod. Althans, zo laat het zich tot nu aanzien.Wegens niet-Zuid-Koreaanse praktijken verwijderd. :')
VBL / De stylist
https://www.youtube.com/watch?v=G9Y5Dhzciyc&
https://www.youtube.com/watch?v=uxlsPrPF_lk![]()
Wie?quote:Op zaterdag 9 september 2017 11:47 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Goffetomme.![]()
LBM is een prima mod. Althans, zo laat het zich tot nu aanzien.![]()
wie is dat nu weer dan?quote:Op zaterdag 9 september 2017 11:47 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Goffetomme.![]()
LBM is een prima mod. Althans, zo laat het zich tot nu aanzien.![]()
Gehacktquote:Op zaterdag 9 september 2017 19:03 schreef Liftdeur het volgende:
Waarom is het Ajax Network forum eigenlijk foetsie?RED ONS HENNIEGOD![]()
Ze speelden met hun priv.quote:Op zaterdag 9 september 2017 19:03 schreef Liftdeur het volgende:
Waarom is het Ajax Network forum eigenlijk foetsie?Oh.![]()
Verliezen van dit Heracles. Ajax kan het.'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal![]()
Onana
Veltman - De Ligt - Viergever - Dijks
van de Beek - Ziyech
Neres - Dolberg - Huntelaar - Younes
?
Oh.![]()
442. Neres en Younes flankquote:Op zaterdag 9 september 2017 19:34 schreef JR-Style-93 het volgende:
Onana
Veltman - De Ligt - Viergever - Dijks
van de Beek - Ziyech
Neres - Dolberg - Huntelaar - Younes
?![]()
Dan vind ik ze meer aanvaller dus 4-2-4quote:Op zaterdag 9 september 2017 19:35 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
442. Neres en Younes flankOh.![]()
Klopt, zal in praktijk ook zo worden lijkt me. Tegen een matig PEC moet dat kunnenquote:Op zaterdag 9 september 2017 19:37 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Dan vind ik ze meer aanvaller dus 4-2-4![]()
Zal mij benieuwen, hopelijk laat Neres zich in elk geval zien.quote:Op zaterdag 9 september 2017 19:38 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Klopt, zal in praktijk ook zo worden lijkt me. Tegen een matig PEC moet dat kunnenOh.![]()
Ja maar hij wil geforceerd Dolberg en Huntelaar opstellen.quote:Op zaterdag 9 september 2017 19:39 schreef Zocalo het volgende:
doe gewoon lekker 3-4-3 man, nu weer Dijks in de basisOh.![]()
Inderdaad, opdonderen met Huntelaar.quote:Op zaterdag 9 september 2017 19:43 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ja maar hij wil geforceerd Dolberg en Huntelaar opstellen.![]()
Dat kan ook met Dolberg en Huntelaar. Dijks opstellen in zo'n pot gaat nergens over.quote:Op zaterdag 9 september 2017 19:43 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ja maar hij wil geforceerd Dolberg en Huntelaar opstellen.![]()
Veltman - De Ligt - Viergever
Van de Beek
Frenkie/Schone/... - Ziyech
Dolberg
Neres - Huntelaar - Younes![]()
Dijks sowieso basis bij Ajax gaat nergens over, maar we weten hoe belabberd het beleid is.quote:Op zaterdag 9 september 2017 19:44 schreef Zocalo het volgende:
[..]
Dat kan ook met Dolberg en Huntelaar. Dijks opstellen in zo'n pot gaat nergens over.
Maar goed vanaf volgende week kunnen die Wber en Orejuala spelen hopelijk.Oh.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: