In de Kamer was hij een geducht debater in debatten over financiën staat er op zijn Wikipedia-pagina.quote:Op donderdag 24 augustus 2017 10:42 schreef Halcon het volgende:
[..]
Ja, dat. Of gewoon echte domheid. Al lijkt dat laatste me in dit geval niet echt het geval. Je mag van zo iemand en z'n boekhouder verwachten dat ze weten hoe het werkt.
1 september in de rechtbank mag hij zijn debat-kunsten nog eens uit het stof halen. Ditmaal over btwquote:Op donderdag 24 augustus 2017 10:45 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
In de Kamer was hij een geducht debater in debatten over financiën staat er op zijn Wikipedia-pagina.
Als iemand van zijn kaliber een boekhouder heeft die niet weet hoe het werkt is er behoorlijk wat mis.quote:Op donderdag 24 augustus 2017 10:42 schreef Halcon het volgende:
[..]
Ja, dat. Of gewoon echte domheid. Al lijkt dat laatste me in dit geval niet echt het geval. Je mag van zo iemand en z'n boekhouder verwachten dat ze weten hoe het werkt.
Hij zal er wel weer mee wegkomen.quote:Op donderdag 24 augustus 2017 10:46 schreef Halcon het volgende:
[..]
1 september in de rechtbank mag hij zijn debat-kunsten nog eens uit het stof halen. Ditmaal over btw
Ja. Hij blijft hoe dan ook zelf verantwoordelijk en - uit ervaring - weet ik dat het niet altijd kwaad kan om standpunten van een boekhouder te laten toetsen. Gezien zijn cv zou hij dat toch ook moeten weten.quote:Op donderdag 24 augustus 2017 10:47 schreef Leandra het volgende:
[..]
Als iemand van zijn kaliber een boekhouder heeft die niet weet hoe het werkt is er behoorlijk wat mis.
Met zulke wel/niet zaken qua BTW is het sowieso handiger om een fiscalist in te huren, en niet je hele hebben en houden bij de boekhouder neer te leggen.
Eigenlijk verwacht ik ook niet dat hem dit per ongeluk of uit domheid overkomen is, sterker nog; ik vraag me af of er überhaupt nog wel een boekhouder bij betrokken is als hij al 5 jaar geen jaarrekeningen meer heeft ingediend.
Ik zou het dan wel heel dom vinden van de boekhouder, aangezien hij dan medeplichtig is.quote:Op donderdag 24 augustus 2017 08:46 schreef Halcon het volgende:
[..]
Ik denk van niet. Wel incasseren, maar niet afdragen, geen fatsoenlijke boekhouder die dat gaat adviseren en organiseren. Ondernemers in de problemen gebruiken geïncasseerde btw nog weleens om gaten te dichten, maar dat doet de ondernemer dan zelf dus.
Fiscale standpunten van je boekhouder moet je ook kritisch op zijn. Zeker als het controleren van bedrijven (Linschoten had heel wat schnabbels in die richting) je job is. In talkshows liep hij nog weleens te blazen over het gebrek aan bedrijfsmatig inzicht bij zorgverleners.
Boekhouders willen nog weleens te creatief zijn met het innemen van fiscale standpunten.
Daarnaast is het natuurlijk 'n groot kaartenhuis als alles in elkaar dondert vanwege 100k. In het slechtste geval tik je dat onder protest af en ga je verder met de discussie. Dan heb je niet het gezanik van een veiling door je discussie heen lopen.
Geeft wel aan dat er bij Linschoten meer aan de hand is dan alleen de discussie over deze 100k.
Eemnes ligt wel wat centraler.quote:Op donderdag 24 augustus 2017 10:22 schreef Hyperdude het volgende:
Vlak bij de snelweg ook nog. Moet je nog met de ramen dicht slapen.
Koop dan een "landgoedje" ergens in Twenthe ofzo.
Nog meer verkeerde keuzes.
Het lijkt me ook niet dat een boekhouder zonder overleg zomaar een of ander betwist btw-standpunt inneemt. Een slimme boekhouder laat z'n klanten overigens ook wel tekenen voor gekke dingen. Anders hangt de boekhouder inderdaad zelf ook.quote:Op donderdag 24 augustus 2017 11:05 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Ik zou het dan wel heel dom vinden van de boekhouder, aangezien hij dan medeplichtig is.
Het kan natuurlijk, maar het is niet het meest waarschijnlijke scenario.
Nee joh, ik denk dat dat "mijn boekhouder" verhaal gewoon gelul is en hij al jaren geen boekhouder meer heeft... geen echte iig, misschien dat hij de zus van de buurvrouw gevraagd heeft z'n administratie te doen.quote:Op donderdag 24 augustus 2017 11:08 schreef Halcon het volgende:
[..]
Het lijkt me ook niet dat een boekhouder zonder overleg zomaar een of ander betwist btw-standpunt inneemt. Een slimme boekhouder laat z'n klanten overigens ook wel tekenen voor gekke dingen. Anders hangt de boekhouder inderdaad zelf ook.
Dat lijkt me ook niet. Dat kan eigenlijk alleen als je je zaken uit handen geeft aan 'n echte prutser of zo'n eenpittertje overspannen raakt. Maar dan nog. Daar ben je zelf bij en je hebt 5 jaar de tijd gehad om daar achter te komen.quote:Op donderdag 24 augustus 2017 11:21 schreef Leandra het volgende:
[..]
Nee joh, ik denk dat dat "mijn boekhouder" verhaal gewoon gelul is en hij al jaren geen boekhouder meer heeft... geen echte iig, misschien dat hij de zus van de buurvrouw gevraagd heeft z'n administratie te doen.
Al 5 jaar geen jaarrekeningen meer indienen is echt behoorlijk zorgwekkend, geen boekhouder die dat laat gebeuren, en als je boekhouder dat wel laat gebeuren dan moet je een andere zoeken.
Ik moest pas zo lachen; we zitten in de trein naar huis, komt er in Den Haag een dweil binnenrennen die uiteraard net op die stoel aan de andere kant van het pad gaat zitten van waar wij zitten (coupe verder nagenoeg leeg), vraagt even later of het een bezwaar is als hij even belt.quote:Op donderdag 24 augustus 2017 11:30 schreef Halcon het volgende:
[..]
Dat lijkt me ook niet. Dat kan eigenlijk alleen als je je zaken uit handen geeft aan 'n echte prutser of zo'n eenpittertje overspannen raakt. Maar dan nog. Daar ben je zelf bij en je hebt 5 jaar de tijd gehad om daar achter te komen.
Het feit dat hij in zijn statement uit zijn nek kletst (geen ziektekostenverzekering meer, wat onzin is) doet de rest van zijn verhaal ook geen goed.
Zielig figuur die Linschoten. Voorop staan als er wat te rapen valt, maar als het mis gaat (en dat ging het vaak) dan is het altijd mijn naam is Haas en de schuld van een ander.
quote:Op donderdag 24 augustus 2017 11:42 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik moest pas zo lachen; we zitten in de trein naar huis, komt er in Den Haag een dweil binnenrennen die uiteraard net op die stoel aan de andere kant van het pad gaat zitten van waar wij zitten (coupe verder nagenoeg leeg), vraagt even later of het een bezwaar is als hij even belt.
Enfin; hij belt, begint gelijk met name-dropping "overleg met Lodewijk Asscher blaat blaat blaat" gaat hij verder een voorstel doen aan degene die aan de lijn is dat die zijn persoonlijke administratie gaat doen voor ¤ 150 per maand, maar dat kan ook in natura (boodschappen als voorbeeld), als degene aan de andere kant van de lijn er maar beter van wordt, en misschien ook een paar uur per week voor de administratie van de BV en dat hij nog wel even overleg moest hebben met de raad van bestuur want het zou onder de BV vallen...
Verder een hoop geblaat over hun villa met enorme tuin in een dorp vlakbij Amersfoort, waarna hij in Utrecht uitstapt
Man, man, man wat heb ik gelachen, wat een sukkel ben je dan, als je met je name-dropping en interessant doen kennelijk wel een kennis moet inschakelen om voor ¤ 150 per maand (in natura) je administratie te doen. Ten eerste is de kans groot dat die kennis zelf net zo'n fantastisch track-record heeft qua administratie, anders hoefde je niet stiekem en in natura te betalen zodat, ten tweede moet je met zoveel blaat wel zorgen dat je verhaal klopt.
En als het dan fout gaat krijgt de "boekhouder" de schuld.
Ik heb zelf bij een fiscalist gewerkt dus ja, ik heb behoorlijk gelachen toen hij de trein weer uit wasquote:Op donderdag 24 augustus 2017 11:48 schreef Halcon het volgende:
[..]![]()
![]()
![]()
Pay peanuts, get monkeys. Zeker met zoiets. Nu snap ik op zich wel dat een beginnende webbouwer of zo niet direct naar een gerenommeerd accountantskantoor stapt, maar als iemand dan toch interessant doet of een dure villa heeft. Of als je betwiste posities in wilt nemen op bepaalde gebieden... Zoek dan ineens een fatsoenlijke boekhouder.
Ik heb zelf aardig wat van die lui gesproken over het verhuizen van een bedrijf. Waar ze dan allemaal mee komen. Er vielen er veel door de mand als LTD-boertje in plaats van fatsoenlijk adviseur. Veel van lui schatten in wat ze denken dat iemand wil horen en dat vertellen ze dan maar even.
Wel even van te voren informeren hoe het met de btw zit danquote:Op donderdag 24 augustus 2017 08:29 schreef Reya het volgende:
Misschien kan hij er een boek over schrijven.
Beetje interessant doen met de villa van papa en mama ja. Misschien woont 'ie er zelfs ook nog.quote:Op donderdag 24 augustus 2017 11:51 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik heb zelf bij een fiscalist gewerkt dus ja, ik heb behoorlijk gelachen toen hij de trein weer uit was
En ook een jonge vent hè, ik denk dat die villa in het naastgelegen dorp gewoon de villa van papa en mama was, want hell no dat hij die zelf al zou kunnen betalen als hij aan de ene kant doet alsof hij in de politiek bezig is, en aan de andere kant met "de BV" bezig is en een aan lager wal geraakte kennis moet vragen zijn persoonlijke administratie te doen.
Eigenlijk was ik al min of meer verbaasd dat hij legaal eerste klas reisde, met al z'n blaat
Die lui hebben allemaal nog wel wat in de melk te brokkelen. Dat partijkartel waar Baudet het vaak over heeft, dat bestaat wel. Als je ziet wat voor baantjes mislukte politici elkaar allemaal toeschuiven.quote:Op donderdag 24 augustus 2017 12:01 schreef ikweethetookniet het volgende:
Zolang Gerrit Zalmde door de AFM afgekeurde bankdirecteur die gewoon kon blijven zitten nu een kabinet aan het kleien is en dus een nieuwe minister van Financien aan het uitzoeken is kan in NL alles
[ afbeelding ]
Dit stuk stront hoort kaalgeplukt en levenslang in het gevang
En heeft in Den Haag niets te zoeken, behalve het aanhoren dat hij daar nooit meer welkom is vanwege fraude en wanbeleid
quote:Op donderdag 24 augustus 2017 11:58 schreef Halcon het volgende:
Beetje interessant doen met de villa van papa en mama ja. Misschien woont 'ie er zelfs ook nog.![]()
quote:Op donderdag 24 augustus 2017 12:18 schreef Halcon het volgende:
Omzetbelasting? Ging over btw toch in dit geval?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |