http://www.ad.nl/binnenla(...)im-een-ton~a8836376/quote:Door het indienen van onjuiste aangiftes voor de omzet- en inkomstenbelasting over de periode 2009 tot 2013 hebben darter Co Stompé en zijn echtgenote Daniëlle de staat benadeeld voor tenminste 116.100 euro. Hun totale schuld bedraagt meer dan een kwart miljoen euro. Dat is gebleken tijdens een zitting van de meervoudige kamer in Almelo, waar het paar vanochtend terecht staat voor belastingfraude.
,,We hebben zelfs onze trouwringen moeten verkopen om overeind te blijven”, aldus een zwaar geëmotioneerde Stompé voor de rechtbank. Via beslagleggingen en een loonbeslag op het volledige salaris van de echtgenote wordt geprobeerd de verschuldigde bedragen te innen.
Belastingaangifte
Beide echtelieden hebben iets meer dan 200.000 euro aan inkomsten niet verantwoord in hun aangifte inkomstenbelasting. Ook zou 55.000 euro aan geïnde omzetbelasting niet zijn aangegeven.
Zowel tegen Co als tegen zijn echtgenote is 240 uur dienstverlening of 120 dagen cel geëist, alsmede een voorwaardelijke celstraf van drie maanden.
'Iets heel doms'
Co Stompé zei tegen de rechters meerdere keren dat hij van niets wist en zich helemaal niet met de administratie bemoeide. Echtgenote Daniëlle zei te beseffen dat ze ‘iets heel doms’ heeft gedaan maar beriep zich er op dat ze veel te weinig kennis had om een bedrijfsadministratie te kunnen voeren. Ze zei dat ze niet anders kon omdat een accountant voor hen niet meer te betalen was.
Volgens de advocaten van het stel moet het Openbaar Ministerie in deze zaak niet ontvankelijk worden verklaard omdat er veel te lange tijd heeft gezeten tussen het onderzoek en de rechtszaak. Ook menen ze dat de zaak nooit voor de rechter had moeten komen omdat volgens hen de benadeelde som 61.000 euro bedraagt. Omdat dit lager is dan de drempel voor een strafproces had de zaak in hun ogen moeten worden afgedaan met een boete.
Hij liep ook altijd met gesponsorde kleding rond.quote:Op maandag 21 augustus 2017 14:18 schreef Nober het volgende:
Stompé zal toch wel een Peter R. de Vries salaris hebben bij RTL? ¤2500 per avond.
Dat overkomt er meer, gek genoeg.quote:Op maandag 21 augustus 2017 14:47 schreef Vader_Aardbei het volgende:
Zoveel uitgeven dat je niet eens meer de belasting over je inkomen kunt betalen.
Dat vind ik ook zo idiootquote:Op maandag 21 augustus 2017 14:47 schreef Vader_Aardbei het volgende:
Zoveel uitgeven dat je niet eens meer de belasting over je inkomen kunt betalen.
Hier moest ik ook aan denken.quote:Op maandag 21 augustus 2017 14:47 schreef Vader_Aardbei het volgende:
Zoveel uitgeven dat je niet eens meer de belasting over je inkomen kunt betalen.
Oke.quote:Op maandag 21 augustus 2017 16:15 schreef slashdotter3 het volgende:
[..]
Die advocaten gaan hun ook tienduizenden euro's kosten.
50.000 euro bruto per jaar is nou ook weer niet bepaald een vetpot.quote:Op maandag 21 augustus 2017 16:34 schreef YazooW het volgende:
Een kwart miljoen schuld. Aan de andere betekent dat dan wel dat die kerel een behoorlijk inkomen heeft. En dat met pijltjes gooien.
quote:Op maandag 21 augustus 2017 16:34 schreef nostra het volgende:
Da's niet zo slim. Je kan qua risico-rendementverhouding veruit beter de drugshandel in dan de belastingdienst een poot tillen.
Co Stompé als een soort Walter White. Ik zie het al voor mequote:Op maandag 21 augustus 2017 16:34 schreef nostra het volgende:
Da's niet zo slim. Je kan qua risico-rendementverhouding veruit beter de drugshandel in dan de belastingdienst een poot tillen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |