Warmerdam? Ja maar ook niet veel beter dan Dijks. Overigens speelde Dijks gisteren niet slecht ofzo. Younes was de beste man gisteren maarja.quote:Op vrijdag 18 augustus 2017 18:51 schreef Befbekje het volgende:
Hoe heet die jongen die vorig jaar was uitgeleend aan Zwolle, die linksback? Dat was toch een prima oplossing geweest?
Mja, maar laten we tegelijkertijd reëel blijven.. De enige goede linksback die je had kunnen halen is naar Feyenoord gegaan.. Nou ja, doe het er dan maar mee.. Ik snap het wel..quote:Op vrijdag 18 augustus 2017 18:51 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Warmerdam? Ja maar ook niet veel beter dan Dijks. Overigens speelde Dijks gisteren niet slecht ofzo. Younes was de beste man gisteren maarja.
Goede backs zijn zeldzaam. Ook PSV heeft daar last van (Brenet, Arias ook geen toppers). Daarom blijft het kut dat ze Tete weg hebben gedaan. Hopelijk gaat die Orejuela ofzoiets zich ontwikkelen, evenals Zeefuik.quote:Op vrijdag 18 augustus 2017 18:52 schreef Befbekje het volgende:
[..]
Mja, maar laten we tegelijkertijd reëel blijven.. De enige goede linksback die je had kunnen halen is naar Feyenoord gegaan.. Nou ja, doe het er dan maar mee.. Ik snap het wel..
Denken dat Marc dat doetquote:Op vrijdag 18 augustus 2017 18:54 schreef Dark_Angelus het volgende:
Geld op de bank, Marc kan een fles bubbels open trekken
Na drie uur in de middag 's vrijdags doen banken nog weinig overschrijvingen.. Even wachten tot maandagavond.. Lekker bezatten doordeweeks, ja tochquote:Op vrijdag 18 augustus 2017 18:54 schreef Dark_Angelus het volgende:
Geld op de bank, Marc kan een fles bubbels open trekken
Hoezo niet?quote:Op vrijdag 18 augustus 2017 18:48 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Dijks kun je intern niet oplossen. Wie zou daar beter spelen? Sinkgraven in ieder geval niet.
Warmerdam? Praat over ambitieloos.quote:Op vrijdag 18 augustus 2017 18:51 schreef Befbekje het volgende:
Hoe heet die jongen die vorig jaar was uitgeleend aan Zwolle, die linksback? Dat was toch een prima oplossing geweest?
quote:Op vrijdag 18 augustus 2017 18:54 schreef Dark_Angelus het volgende:
Geld op de bank, Marc kan een fles bubbels open trekken
Mjaquote:Op vrijdag 18 augustus 2017 18:55 schreef Brammess het volgende:
[..]
Hoezo niet?
[..]
Warmerdam? Praat over ambitieloos.
Omdat al meermaals met beelden is aangetoond dat Sinkgraven niet goed genoeg is als back. Tevens ook totaal geen body om op Europees niveau mee te kunnen. Zo'n lompe kleerkast als Dijks heb je dan nog meer aan als aan Sinkgraven. Kereltje kan wel ballen maar is geen back.quote:Op vrijdag 18 augustus 2017 18:55 schreef Brammess het volgende:
[..]
Hoezo niet?
[..]
Warmerdam? Praat over ambitieloos.
Zou handig zijn als Keizer Neres 5 tot 10 wedstrijden laat staan ipv dat gewissel steeds. Zodat die jongen aan de Eredivisie etc kan wennen. Ventje kan wel ballen. Dat zagen we bij Nice o.a. al.quote:Op vrijdag 18 augustus 2017 18:56 schreef Befbekje het volgende:
[..]
Mja.. Je haalt met al je ambities een gozer voor 12 miljoen uit Brazilië en speelt ook nog geen donder klaar..
Wat de fuck maakt het uit hoe GROOT of STERK hij is? alsjeblieft, stap van die waan af. Sinkgraven heeft zijn beste wedstrijden voor Ajax notabene in de topwedstrijden gespeeld. Europa League groepsfase, Schalke, Feyenoord thuis.quote:Op vrijdag 18 augustus 2017 18:56 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Omdat al meermaals met beelden is aangetoond dat Sinkgraven niet goed genoeg is als back. Tevens ook totaal geen body om op Europees niveau mee te kunnen. Zo'n lompe kleerkast als Dijks heb je dan nog meer aan als aan Sinkgraven. Kereltje kan wel ballen maar is geen back.
Feyenoord-uit was Sinkgravenquote:Op vrijdag 18 augustus 2017 18:59 schreef Brammess het volgende:
[..]
Wat de fuck maakt het uit hoe GROOT of STERK hij is? alsjeblieft, stap van die waan af. Sinkgraven heeft zijn beste wedstrijden voor Ajax notabene in de topwedstrijden gespeeld. Europa League groepsfase, Schalke, Feyenoord thuis.
Een voetballer wordt beoordeeld op wat hij met de bal kan, zeker bij Ajax. Of zou jij ook een harde plassert krijgen van een middenveld van Gudelj, Bazoer en Klaassen? GROTE en KRACHT is zo irrulevant als wat. Lekker Dijks opstellen omdat hij groot is.
Ik hoop dat Sinkgraven jullie linksback wordt. Veltman op rechts.quote:Op vrijdag 18 augustus 2017 18:59 schreef Brammess het volgende:
[..]
Wat de fuck maakt het uit hoe GROOT of STERK hij is? alsjeblieft, stap van die waan af. Sinkgraven heeft zijn beste wedstrijden voor Ajax notabene in de topwedstrijden gespeeld. Europa League groepsfase, Schalke, Feyenoord thuis.
Een voetballer wordt beoordeeld op wat hij met de bal kan, zeker bij Ajax. Of zou jij ook een harde plassert krijgen van een middenveld van Gudelj, Bazoer en Klaassen? GROTE en KRACHT is zo irrulevant als wat. Lekker Dijks opstellen omdat hij groot is.
Dan wordt er tenminste uit stilstand wat gecreëerd, moet er niet aan denken dat Dijks weer 30 ballen de 16 in mag slingeren. Christus wat een treurig paard is dat.quote:Op vrijdag 18 augustus 2017 19:00 schreef Typisch het volgende:
[..]
Ik hoop dat Sinkgraven jullie linksback wordt. Veltman op rechts.
Wat een genot.
Als je moet verdedigen heb je meestal niet de bal.quote:Op vrijdag 18 augustus 2017 18:59 schreef Brammess het volgende:
[..]
Een voetballer wordt beoordeeld op wat hij met de bal kan, zeker bij Ajax.
Dat doet Veltman aan de andere kant toch een stuk beter.quote:Op vrijdag 18 augustus 2017 19:01 schreef Brammess het volgende:
[..]
Dan wordt er tenminste uit stilstand wat gecreëerd, moet er niet aan denken dat Dijks weer 30 ballen de 16 in mag slingeren. Christus wat een treurig paard is dat.
Ik ben twee kilometer hemelsbreed van de ArenA geboren, oetlul..quote:Op vrijdag 18 augustus 2017 19:01 schreef Brammess het volgende:
Vind het toch wel storend dat haventuig uit Rotterdam opeens weer op komt duiken na 18 jaar en ons uit moet komen leggen hoe voetbal werkt
Dit idd. Sinkgraven is pure aids als back hou me vast hoor.quote:Op vrijdag 18 augustus 2017 19:00 schreef Befbekje het volgende:
[..]
Feyenoord-uit was Sinkgraven.. Godskolere, ik heb nog nooit iemand zo makkelijk 1-tegen-1 eruit gespeeld zien worden..
Als je bij Ajax speelt voetbal je van achter en worden er kansen gecreëerd dmv de backs, als je dan liever Dijks dan Sinkgraven heb, ben je niet goed in je knikker.quote:Op vrijdag 18 augustus 2017 19:01 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Als je moet verdedigen heb je meestal niet de bal.
Heb het toch ook niet over jou, lapzwansquote:Op vrijdag 18 augustus 2017 19:03 schreef Befbekje het volgende:
[..]
Ik ben twee kilometer hemelsbreed van de ArenA geboren, oetlul..
Dan is het goedquote:Op vrijdag 18 augustus 2017 19:05 schreef Brammess het volgende:
[..]
Heb het toch ook niet over jou, lapzwans
Never forget kleerkast Dijks die zich als een veertje aan de kant liet zetten door versleten Dirk Kuit waardoor die kon scorenquote:Op vrijdag 18 augustus 2017 19:05 schreef Brammess het volgende:
[..]
Als je bij Ajax speelt voetbal je van achter en worden er kansen gecreëerd dmv de backs, als je dan liever Dijks dan Sinkgraven heb, ben je niet goed in je knikker.
Om maar te zwijgen over het aantal kansen dat RB gister via rechts kreeg. Ja, die Dijks kan het echt wel beter dan SInkgraven hoor
Afgetroefd worden door Dirk fucking Kuyt in de lucht is wel echt een toppunt.quote:Op vrijdag 18 augustus 2017 19:06 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Never forget kleerkast Dijks die zich als een veertje aan de kant liet zetten door versleten Dirk Kuit waardoor die kon scoren
Feyenoord uit was SInkgraven ook helemaal niet slecht, op die gemiste bal na dan.quote:Op vrijdag 18 augustus 2017 19:00 schreef Befbekje het volgende:
[..]
Feyenoord-uit was Sinkgraven.. Godskolere, ik heb nog nooit iemand zo makkelijk 1-tegen-1 eruit gespeeld zien worden..
Zeker voor iemand met zijn lengtequote:Op vrijdag 18 augustus 2017 19:07 schreef Brammess het volgende:
[..]
Afgetroefd worden door Dirk fucking Kuyt in de lucht is wel echt een toppunt.
quote:Op vrijdag 18 augustus 2017 19:08 schreef Brammess het volgende:
[..]
Feyenoord uit was SInkgraven ook helemaal niet slecht, op die gemiste bal na dan.
Vloog gister ook weer een meter onder de bal door terwijl er niemand in de buurt was waardoor Rosenborg gevaarlijk werdquote:Op vrijdag 18 augustus 2017 19:08 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Zeker voor iemand met zijn lengte
Hij kan trouwens ook voor geen meter koppen
Zo heeft elke spelers zijn momenten, Tete had die ook structureel dat ie er gewoon gigantisch naast zat waardoor de oppositie een uitgelezen kans kreeg.quote:Op vrijdag 18 augustus 2017 19:09 schreef Befbekje het volgende:
[..].. Daar wordt 'ie nou net op afgerekend.. Die passjes naar Schöne kan ik ook nog wel geven..
Hogere wiskunde om een back te vinden die beter is dan hijquote:Op vrijdag 18 augustus 2017 19:09 schreef Brammess het volgende:
[..]
Vloog gister ook weer een meter onder de bal door terwijl er niemand in de buurt was waardoor Rosenborg gevaarlijk werd
opvallend succes
Een-tegen-een moet je gewoon de baas zijn, klaar.. Daarvoor speel je bij Ajax.. En Tete met Sinkgraven vergelijken kan echt niet.. Ik heb Tete acties zien maken waar Sinkgraven alleen maar van kan dromen als back.. Hij kan het niet, hij hoort er niet, punt..quote:Op vrijdag 18 augustus 2017 19:10 schreef Brammess het volgende:
[..]
Zo heeft elke spelers zijn momenten, Tete had die ook structureel dat ie er gewoon gigantisch naast zat waardoor de oppositie een uitgelezen kans kreeg.
Die jongens komen niet, die Orejuela had al verdomme begin Juli binnen moeten zijn en gewoon compleet het bestaan van die clown doen vergeten.quote:Op vrijdag 18 augustus 2017 19:11 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Hogere wiskunde om een back te vinden die beter is dan hij
Man man man
Niemand komtquote:Op vrijdag 18 augustus 2017 19:12 schreef Brammess het volgende:
[..]
Die jongens komen niet, die Orejuela had al verdomme begin Juli binnen moeten zijn en gewoon compleet het bestaan van die clown doen vergeten.
Je overdrijft, Sinkgraven heeft echt wel felheid en een redelijke tackle voor iemand van zijn postuur. Bovendien heeft hij echt veel loopvermogen gecombineerd met een goede, functionele techniek. Gewoon een prima linksback, hoe graag je het niet je hoofd in wilt krijgen.quote:Op vrijdag 18 augustus 2017 19:12 schreef Befbekje het volgende:
[..]
Een-tegen-een moet je gewoon de baas zijn, klaar.. Daarvoor speel je bij Ajax.. En Tete met Sinkgraven vergelijken kan echt niet.. Ik heb Tete acties zien maken waar Sinkgraven alleen maar van kan dromen als back.. Hij kan het niet, hij hoort er niet, punt..
Als niemand komt moet dat eigenlijk haast wel het einde van Overmars betekenen. Die gaat dan ook de broekies van vak F tegen hem krijgenquote:
Maar dat topic lees ik dan ook niet want daar zitten alleen maar supporters, en ik bekijk het als buitenstaander en ik zie hem wedstrijd na wedstrijd tekort komen.. Dat heeft niet met niet in mijn hoofd krijgen te makenquote:Op vrijdag 18 augustus 2017 19:14 schreef Brammess het volgende:
[..]
Je overdrijft, Sinkgraven heeft echt wel felheid en een redelijke tackle voor iemand van zijn postuur. Bovendien heeft hij echt veel loopvermogen gecombineerd met een goede, functionele techniek. Gewoon een prima linksback, hoe graag je het niet je hoofd in wilt krijgen.
Het Sinkgraven topic op Ajax netwerk is exemplarisch. Na elke wedstrijd is het "Hij was helemaal niet zo slecht" en dan als hij (weer) eens geblesseerd is is het doorkankeren dat hij waarschijnlijk te licht en/of te slecht voor die positie is.
Sinkgraven
de scouting heeft prima werk geleverd ja, is flink aan verdient. Ik zeg alleen dat er meer uit te halen viel gezien de interesse en hype die was ontstaan.quote:Op vrijdag 18 augustus 2017 18:44 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Er is geen speler ter wereld die binnen 1 jaar voor zoveel geld is verkocht qua rendement dan. Denk niet dat Overmars hier prutst. Met onze oude TD had je max 20 miljoen voor hem gekregen ofzo
quote:Op vrijdag 18 augustus 2017 19:16 schreef KingRoland het volgende:
[..]
Sanchez weg
Klaassen weg
Vrouw weg
Alles weg
Welnee joh, met zo'n contractduur en de op hol geslagen markt is dat wel het minimale. Zelfs nog te weinig misschien.quote:Op vrijdag 18 augustus 2017 19:21 schreef Brammess het volgende:
Kunnen we niet 2 TD's aanstellen? Iemand voor de aankopen en Overmars gewoon als verkoper.
¤42m voor Sanchez na 1 seizoen is natuurlijk hartstikke exorbitant.
Een speler die alleen maar onrust aan het veroorzaken is verkopen voor het achtdubbele wat een klein jaartje geleden voor hem werd betaald. Contractduur is bij zo'n verkoop irrelevant. Overmars heeft hier gewoon goed gehandeld. Snel genoeg toegegeven dat je tegen Levy niks gaat beginnen en gewoon het onderste uit de kan halen.quote:Op vrijdag 18 augustus 2017 19:22 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Welnee joh, met zo'n contractduur en de op hol geslagen markt is dat wel het minimale. Zelfs nog te weinig misschien.
Hij ging zelfs nog met minder akkoord en de RvC vroeg toen meer.quote:Op vrijdag 18 augustus 2017 19:25 schreef Brammess het volgende:
[..]
Een speler die alleen maar onrust aan het veroorzaken is verkopen voor het achtdubbele wat een klein jaartje geleden voor hem werd betaald. Contractduur is bij zo'n verkoop irrelevant. Overmars heeft hier gewoon goed gehandeld. Snel genoeg toegegeven dat je tegen Levy niks gaat beginnen en gewoon het onderste uit de kan halen.
Als je prijzen wil winnen speel je tegen tegenstanders waartegen je moet kunnen verdedigen.quote:Op vrijdag 18 augustus 2017 19:05 schreef Brammess het volgende:
[..]
Als je bij Ajax speelt voetbal je van achter en worden er kansen gecreëerd dmv de backs, als je dan liever Dijks dan Sinkgraven heb, ben je niet goed in je knikker.
Om maar te zwijgen over het aantal kansen dat RB gister via rechts kreeg. Ja, die Dijks kan het echt wel beter dan SInkgraven hoor
Dit idd. Backs zijn zeer gewild en goede backs zijn echt zeldzaam. Ook bij internationale topclubs hebben ze een aantal backs lopen waarvan je denkt oke? Schijnbaar is het erg lastig om echt goede backs te vinden.quote:Op vrijdag 18 augustus 2017 19:39 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Als je prijzen wil winnen speel je tegen tegenstanders waartegen je moet kunnen verdedigen.
Dat Dijks net zo ongeschikt is maakt Sinkgraven niet minder ongeschikt.
Probeer geen back te maken van iemand die overduidelijk geen back is.
Gaat Spurs nu doen 3-5-2quote:Op vrijdag 18 augustus 2017 19:43 schreef Brammess het volgende:
Voetbal moet een revolutie ondergaan waar backs niet meer relevant zijn. Allemaal 3 achterin
Ayoubquote:Op vrijdag 18 augustus 2017 19:49 schreef TheVulture het volgende:
Larsson gaat die verrassing in ieder geval niet worden, die gaat naar Feyenoord
Hoe Larsson tegen ballen trapt vind ik fijn.quote:Op vrijdag 18 augustus 2017 19:49 schreef TheVulture het volgende:
Larsson gaat die verrassing in ieder geval niet worden, die gaat naar Feyenoord
Juventusgoden. Alhoewel die dit seizoen aardig gecucked gaan worden door AC Milan. Boh wat een elftal hebben die nu.quote:Op vrijdag 18 augustus 2017 19:50 schreef Typisch het volgende:
[..]
Ja dat is echt de eerste club die dat doet.
Maar het is wel opvallend dat Sinkgraven, Veltman, Viergever en Dijks alle vier echt niks hebben van wat een back hoort te hebben anno nu.quote:Op vrijdag 18 augustus 2017 19:41 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Dit idd. Backs zijn zeer gewild en goede backs zijn echt zeldzaam. Ook bij internationale topclubs hebben ze een aantal backs lopen waarvan je denkt oke? Schijnbaar is het erg lastig om echt goede backs te vinden.
Is dat bij PSV anders of bij Feyenoord (buiten Haps?)? Ook die clubs hebben moeite GOEDE backs te vinden. Karsdorp was echt goed bijvoorbeeld en hop direct weg ook.quote:Op vrijdag 18 augustus 2017 19:51 schreef Typisch het volgende:
[..]
Maar het is wel opvallend dat Sinkgraven, Veltman, Viergever en Dijks alle vier echt niks hebben van wat een back hoort te hebben anno nu.
Allemaal mislukt op een andere positie he. Dijks uitgezonderd.quote:Op vrijdag 18 augustus 2017 19:51 schreef Typisch het volgende:
[..]
Maar het is wel opvallend dat Sinkgraven, Veltman, Viergever en Dijks alle vier echt niks hebben van wat een back hoort te hebben anno nu.
Ook een Arias en Diks hebben gewoon het profiel van een back. Wel op een paar niveautjes lager dan een Karsdorp (laat staan Europese top), maar dat het niveau karig is lijkt mij duidelijk.quote:Op vrijdag 18 augustus 2017 19:52 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Is dat bij PSV anders of bij Feyenoord (buiten Haps?)? Ook die clubs hebben moeite GOEDE backs te vinden. Karsdorp was echt goed bijvoorbeeld en hop direct weg ook.
Profiel hebben ze maar idd ook niet goed genoeg. Backs zijn een hype nu genot. Ben benieuwd naar die Zeefuik bij Ajax.quote:Op vrijdag 18 augustus 2017 19:55 schreef Typisch het volgende:
[..]
Ook een Arias en Diks hebben gewoon het profiel van een back. Wel op een paar niveautjes lager dan een Karsdorp (laat staan Europese top), maar dat het niveau karig is lijkt mij duidelijk.
Is die Dankerlui niks? In ieder geval al een goede naam.quote:Op vrijdag 18 augustus 2017 19:56 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Profiel hebben ze maar idd ook niet goed genoeg. Backs zijn een hype nu genot. Ben benieuwd naar die Zeefuik bij Ajax.
Nee maar is ook een CV. Niveau PEC. Zeefuik is een echte back.quote:Op vrijdag 18 augustus 2017 19:57 schreef Typisch het volgende:
[..]
Is die Dankerlui niks? In ieder geval al een goede naam.
Wanneer is de volgende wedstrijd van Jong Ajax?quote:Op vrijdag 18 augustus 2017 19:56 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Profiel hebben ze maar idd ook niet goed genoeg. Backs zijn een hype nu genot. Ben benieuwd naar die Zeefuik bij Ajax.
Dalijk lolquote:Op vrijdag 18 augustus 2017 19:58 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Wanneer is de volgende wedstrijd van Jong Ajax?
Die Orejuela is meer een typische back volgens mijquote:Op vrijdag 18 augustus 2017 19:51 schreef Typisch het volgende:
[..]
Maar het is wel opvallend dat Sinkgraven, Veltman, Viergever en Dijks alle vier echt niks hebben van wat een back hoort te hebben anno nu.
Jup maar we moeten er nog 1 kopen. Ze waren wel bezig met die Arana onder andere maar die gasten verdienen daar al een godsvermogen + dat gezeik met 5 zaakwaarnemers etc etc. Pavon idem dito > is nu te duur overigens.quote:Op vrijdag 18 augustus 2017 20:03 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Die Orejuela is meer een typische back volgens mij
Pavon was zelfs te duur voor Zenit volgens mijquote:Op vrijdag 18 augustus 2017 20:04 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Jup maar we moeten er nog 1 kopen. Ze waren wel bezig met die Arana onder andere maar die gasten verdienen daar al een godsvermogen + dat gezeik met 5 zaakwaarnemers etc etc. Pavon idem dito > is nu te duur overigens.
Denk dat Ajax wel een back gaat halen. Vraag is alleen of die goed genoeg gaat zijn. Overigens hoop ik stiekem dat ze Denswil terughalen.quote:Op vrijdag 18 augustus 2017 20:05 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Pavon was zelfs te duur voor Zenit volgens mij
En ze waren bezig met al die Braziliaanse backs ja, maar dat is ook meteen de duurste markt meteen daar.Ik denk niet dat Ajax nog een back gaat halen, alleen nog één centrale verdediger en dan vindt Marc het wel leuk geweest.
Ik kijk geen Belgisch voetbal dus geen idee hoe goed Denswil is, al heb ik hem wel eens in die CL samenvattingen wat foutjes zien maken.quote:Op vrijdag 18 augustus 2017 20:06 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Denk dat Ajax wel een back gaat halen. Vraag is alleen of die goed genoeg gaat zijn. Overigens hoop ik stiekem dat ze Denswil terughalen.
Denswil heeft een uitstekend seizoen achter de rug en kent Ajax natuurlijk dus zou direct ingepast kunnen worden ipv eerst te moeten wennen etc. Moet ongeveer 8 miljoen kosten. Ajax is niet tevreden met die backs dat heeft Keizer al meermaals gezegd en ook Ziyech etc etc.quote:Op vrijdag 18 augustus 2017 20:08 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik kijk geen Belgisch voetbal dus geen idee hoe goed Denswil is, al heb ik hem wel eens in die CL samenvattingen wat foutjes zien maken.
En Ajax is nu tevreden met Dijks/Viergever/Sinkgraven voor de linksbackpositie. Tja
Ik kan me voorstellen dat Ziyech geen zin heeft met hobbelpaard Dijks achter hem.quote:Op vrijdag 18 augustus 2017 20:09 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Denswil heeft een uitstekend seizoen achter de rug en kent Ajax natuurlijk dus zou direct ingepast kunnen worden ipv eerst te moeten wennen etc. Moet ongeveer 8 miljoen kosten. Ajax is niet tevreden met die backs dat heeft Keizer al meermaals gezegd en ook Ziyech etc etc.
Ayoubje ophalen voor paar grijpstuivers als backup achter Vd Beek. Kuitenbijtertje genot.
Heeft zich prima ontwikkeld.quote:Op vrijdag 18 augustus 2017 20:12 schreef JeSuisDroppie het volgende:
Denswil, die was toch niet goed genoeg? Beetje Dijks verhaal
Beetje Ryan Donk verhaal.quote:Op vrijdag 18 augustus 2017 20:12 schreef JeSuisDroppie het volgende:
Denswil, die was toch niet goed genoeg? Beetje Dijks verhaal
Donny is een VM. Ayoub heeft heel veel als VM juist. Goede techniek, goed overzicht, soms wat druistig maar daar kunnen we aan werken.quote:Op vrijdag 18 augustus 2017 20:12 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik kan me voorstellen dat Ziyech geen zin heeft met hobbelpaard Dijks achter hem.
En niks Ayoub ophalen, dat is toch ook niet veel bijzonders. Gewoon een goede VM voor de basis halen, Schöne als de back-up daarvan en dan Donny en Frenkie die het mogen uitvechten voor de rechtshalf positie.
Misschien dat hij als paniekaankoop komt.quote:Op vrijdag 18 augustus 2017 20:13 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Donny is een VM. Ayoub heeft heel veel als VM juist. Goede techniek, goed overzicht, soms wat druistig maar daar kunnen we aan werken.
Mwa zie dat niet als paniekaankoop. Frenkie moet je overigens op zijn positie neerzetten en dat is CM en niet als halve rechtsbuiten loller. Ajax wil 4-3-3 dan speel je dus met De Jong (CM) Vd Beek (CVM) en Ziyech (CM)quote:Op vrijdag 18 augustus 2017 20:17 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Misschien dat hij als paniekaankoop komt.
Ik wel, want als ze die Ayoub dan echt hadden willen hebben konden ze hem ook wel begin juni vastleggen.quote:Op vrijdag 18 augustus 2017 20:18 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Mwa zie dat niet als paniekaankoop. Frenkie moet je overigens op zijn positie neerzetten en dat is CM en niet als halve rechtsbuiten loller. Ajax wil 4-3-3 dan speel je dus met De Jong (CM) Vd Beek (CVM) en Ziyech (CM)
Ja of vorig jaar December etcquote:Op vrijdag 18 augustus 2017 20:19 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik wel, want als ze die Ayoub dan echt hadden willen hebben konden ze hem ook wel begin juni vastleggen.
Ik nomineer deze post als meest retarded van dit jaarquote:Op vrijdag 18 augustus 2017 20:22 schreef Mavcovic het volgende:
Zo! Sanchez is verkocht. Even de lijstjes van geschikte centrale verdedigers opvragen bij de scouts...
... Wat??? Nog niks gescout??? Jullie moeten nog beginnen???
Dan maar weer Arsenal of Barcelona bellen of ze nog wat afdankertjes te verhuren hebben...
Tja, it takes one to recognize one.quote:Op vrijdag 18 augustus 2017 20:23 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Ik nomineer deze post als meest retarded van dit jaar
dat is interessant man.quote:Op vrijdag 18 augustus 2017 20:45 schreef BobW het volgende:
Cambuur - Jong Ajax 0-2
Ze spelen best aardig
inmiddels 1-2 en het is wachten op de 2-2. Sommige dingen veranderen nooit.quote:Op vrijdag 18 augustus 2017 20:45 schreef BobW het volgende:
Cambuur - Jong Ajax 0-2
Ze spelen best aardig
1-2 gewonnen.quote:Op vrijdag 18 augustus 2017 21:50 schreef StarGazer het volgende:
[..]
inmiddels 1-2 en het is wachten op de 2-2. Sommige dingen veranderen nooit.
prima, tenminste een aankoopquote:Op vrijdag 18 augustus 2017 20:17 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Misschien dat hij als paniekaankoop komt.
Oneens. Het is crisis bij Ajax.quote:Op vrijdag 18 augustus 2017 20:23 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Ik nomineer deze post als meest retarded van dit jaar
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |