Je komt nogal verward over. Ik weet niet wat je probeert te zeggen.quote:Op zondag 30 juli 2017 12:54 schreef Mr.Major het volgende:
[..]
Nee geirriteerd. Haha oh en het FvD is natuurlijk tegen de vrije samenleving. Wat. Een. Gevatte. Opmerking. Zeg. Heeft er iemand een pleister? Man man man wat stom
Heb het toegevoegd.
Hangt er volledig vanaf wat je daarmee bedoelt.quote:Wat is er zo anti-islamitisch aan de wet bescherming nederlandse waarden; juist gezien dit in de grondwet staat.
De wet willen ze invoeren als reactie op de instroom van islamitische immigranten en de daarmee gepaarde gaan "islamisering" van Nederland:quote:Op zondag 30 juli 2017 12:50 schreef Mr.Major het volgende:
Wat is er zo anti-islamitisch aan de wet bescherming nederlandse waarden; juist gezien dit in de grondwet staat.
quote:Door de komst van grote groepen (islamitische) immigranten zijn een aantal verworvenheden en kernwaarden van onze samenleving onder druk komen te staan. Het partijkartel heeft dit probleem de afgelopen dertig jaar genegeerd – waardoor het nu compleet uit de hand is gelopen en hele bevolkingsgroepen tegenover elkaar zijn komen te staan.
Er is een nieuw startpunt nodig waarin we duidelijk definiëren wat we van mensen en (religieuze) instellingen in Nederland verwachten en duidelijk aangeven waar onze grenzen liggen.
Het links radicale gedeelte die met zwarte maskers mensen fysiek aanvallen.quote:Op zondag 30 juli 2017 12:46 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Niet allemaal, uiteraard. Maar welk deel dan wel?
Ja, zoiets stond hierboven ook al ergens, maar al rellen er miljarden mensen in Hamburg, dan zegt dat nog steeds helemaal niets over hoe groot de groep gewelddadige extreemlinksen in Nederland is.quote:Op zondag 30 juli 2017 12:59 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Het links radicale gedeelte die met zwarte maskers mensen fysiek aanvallen.
Hoe groot dat gedeelte is durf ik niet te zeggen maar het is groter dan enkele tientallen.
Dat zagen we wel in Hamburg.
Dat je domme opmerkingen maakt.quote:Op zondag 30 juli 2017 12:56 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Je komt nogal verward over. Ik weet niet wat je probeert te zeggen.
Hangt er volledig vanaf wat je daarmee bedoelt.
Ze willen het invoeren vanwege de enge islamieten. Dan is het natuurlijk al snel anti-islamitisch.quote:Op zondag 30 juli 2017 13:07 schreef Mr.Major het volgende:
[..]
Dat je domme opmerkingen maakt.
Ik vind het zelf niet anti-islamitisch. Waarvan snap je niet wat ik bedoel dan? Anti-islamitisch (lijkt me duidelijk), wet vijf waarden (lijkt me duidelijk) of grondwet (lijkt me duidelijk).
Dat maakt het nog niet anti-islamitisch. Het geldt bovendien ook voor andere gebedshuizen dus ik zie werkelijk het probleem niet. Vind je soms dat deze wet vooral moslims raakt, omdat zij zich vaker niet aan deze waarden houden? Zo niet: waarom niet en is deze wet dan erg?quote:Op zondag 30 juli 2017 12:57 schreef Ryon het volgende:
[..]
De wet willen ze invoeren als reactie op de instroom van islamitische immigranten en de daarmee gepaarde gaan "islamisering" van Nederland:
[..]
"Lotgenoten"quote:Op zondag 30 juli 2017 13:08 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Boeiend. Vind ik van jou en je lotgenoten ook.
Er zit een verschil tussen een opmerking die dom is omdat het onwaar is, en een opmerking die gewoon dom is omdat het nergens op slaat. Volgens jou maak ik de bovenste vorm van domme opmerkingen. Jij maakt de 2e vorm van domme opmerkingen. Die eerste kan je over praten, de tweede krijg je nooit een inhoudelijke discussie van. De bedoeling is niet hier elkaar zwart te lopen maken dus gelieve daarmee te stoppen.quote:Op zondag 30 juli 2017 13:08 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Boeiend. Vind ik van jou en je lotgenoten ook.
Ik weet niet waarom het mijn probleem zou zijn als jij iets niet snapt.quote:Op zondag 30 juli 2017 13:12 schreef SgtPorkbeans het volgende:
[..]
"Lotgenoten"
Ik snap alleen niet wat je hier doet als je toch van mening bent dat "wij lotgenoten" () domme opmerkingen maken.
Wauw. Best hypocriet.quote:Op zondag 30 juli 2017 13:12 schreef Mr.Major het volgende:
[..]
Er zit een verschil tussen een opmerking die dom is omdat het onwaar is, en een opmerking die gewoon dom is omdat het nergens op slaat. Volgens jou maak ik de bovenste vorm van domme opmerkingen. Jij maakt de 2e vorm van domme opmerkingen. Die eerste kan je over praten, de tweede krijg je nooit een inhoudelijke discussie van. De bedoeling is niet hier elkaar zwart te lopen maken dus gelieve daarmee te stoppen.
Whehe.quote:Op zondag 30 juli 2017 12:52 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Waar moet ik me voor verdedigen dan? Ik heb meerdere malen gezegd dat ik mensen niet over één kam scheer. En je bent nu wederom aan het zuigen.
Zij hebben er dus helemaal geen last van? Nou prima. Wees dan gewoon zo pragmatisch om te zeggen: doe maar lekker boeit toch niks. Misschien dat je zelfs nog een grefo kerkje op de vingers kan tikken.quote:Op zondag 30 juli 2017 13:10 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Ze willen het invoeren vanwege de enge islamieten. Dan is het natuurlijk al snel anti-islamitisch.
"DE EU OPHEFFEN!!1!!einz!" valt in de laatste categorie inderdaad.quote:Op zondag 30 juli 2017 13:12 schreef Mr.Major het volgende:
[..]
Er zit een verschil tussen een opmerking die dom is omdat het onwaar is, en een opmerking die gewoon dom is omdat het nergens op slaat. Volgens jou maak ik de bovenste vorm van domme opmerkingen. Jij maakt de 2e vorm van domme opmerkingen. Die eerste kan je over praten, de tweede krijg je nooit een inhoudelijke discussie van. De bedoeling is niet hier elkaar zwart te lopen maken dus gelieve daarmee te stoppen.
Lotgenoten is toch wel een aardig rake omschrijving. Makkelijk te beïnvloeden jonge kereltjes die een nieuwe held hebben gevonden.quote:Op zondag 30 juli 2017 13:12 schreef SgtPorkbeans het volgende:
[..]
"Lotgenoten"
Ik snap alleen niet wat je hier doet als je toch van mening bent dat "wij lotgenoten" () domme opmerkingen maken.
Eh? De hele wet is bedoeld om de "opmars" van de islam tegen te gaan. Volgens Baudet stroken de kernwaarden van de islam niet met die van ons en dat zou een probleem zijn.quote:Op zondag 30 juli 2017 13:10 schreef Mr.Major het volgende:
[..]
Dat maakt het nog niet anti-islamitisch. Het geldt bovendien ook voor andere gebedshuizen dus ik zie werkelijk het probleem niet. Vind je soms dat deze wet vooral moslims raakt, omdat zij zich vaker niet aan deze waarden houden? Zo niet: waarom niet en is deze wet dan erg?
Zo ja: moeten we daar dan niet wat aan doen?
'Verliezers van de globalisering', hoorde ik ze onlangs eufemistisch genoemd worden.quote:Op zondag 30 juli 2017 13:17 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Lotgenoten is toch wel een aardig rake omschrijving. Makkelijk te beïnvloeden jonge kereltjes die een nieuwe held hebben gevonden.
Als je enige motivatie voor het willen invoeren van een overbodige wet is dat je er boos mee kan doen naar de moslims, dan is het toch gewoon anti-islamitisch? Zo lastig is het toch niet om dat gewoon toe te geven?quote:Op zondag 30 juli 2017 13:15 schreef Mr.Major het volgende:
[..]
Zij hebben er dus helemaal geen last van? Nou prima. Wees dan gewoon zo pragmatisch om te zeggen: doe maar lekker boeit toch niks. Misschien dat je zelfs nog een grefo kerkje op de vingers kan tikken.
Dit is natuurlijk niet de werkelijkheid, maar je vindt dat je dat niet mag toegeven volgens mij.
Ook best raak.quote:Op zondag 30 juli 2017 13:18 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
'Verliezers van de globalisering', hoorde ik ze onlangs eufemistisch genoemd worden.
Nou ja, als ik even bij mijzelf te rade ga, blijf ik nooit te lang hangen bij mensen waarvan ik vind dat ze domme opmerkingen maken. Goed, misschien is het "niet snappen" niet de juiste term, ik denk dat "het vreemd (of iig merkwaardig) vinden" beter had gepast.quote:Op zondag 30 juli 2017 13:13 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Ik weet niet waarom het mijn probleem zou zijn als jij iets niet snapt.
Hoe dan ook: ze zullen het ook wel echt kut hebben hoor, dat geloof ik best. Maar eerst woest scheldend iedereen van alles en nog wat beschuldigen om daarna gekwetst te gaan lopen doen...quote:
Ja, vreemd is dat. Diezelfde reflex zag je met Wilders toen hij zei dat hij Marokkanen het land uit wilde hebben, of ze nu crimineel zijn of niet. Nee, hij bedoelde alleen de criminele Marokkanen! Terwijl hij letterlijk in een interview had gezegd dat hij op alle Marokkanen doelde.quote:Op zondag 30 juli 2017 13:20 schreef Ryon het volgende:
Ik zie trouwens ook niet in waarom het een probleem zou zijn dat die wet "anti-islam" is. Dat is toch precies waar Wilders en Baudet hun kiezers mee aanspreken?
Dat mag jij vooral denken.quote:Op zondag 30 juli 2017 13:17 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Lotgenoten is toch wel een aardig rake omschrijving. Makkelijk te beïnvloeden jonge kereltjes die een nieuwe held hebben gevonden.
En het maar raar vinden dat mensen geen zin meer hebben in die zinloze discussiesquote:
Aldus degene die vanuit de Baudet-aanhang daar de grootste bijdrage in levert.quote:Op zondag 30 juli 2017 13:27 schreef Nattekat het volgende:
[..]
En het maar raar vinden dat mensen geen zin meer hebben in die zinloze discussies
Wanneer heb jij hier eigenlijk wel inhoudelijk eens een keer iets bijgedragen? Je bent vooral bezig om mensen weg te jagen en je op andere manieren totaal crewonwaardig te gedragen...quote:Op zondag 30 juli 2017 13:27 schreef Nattekat het volgende:
[..]
En het maar raar vinden dat mensen geen zin meer hebben in die zinloze discussies
Jupquote:Op zondag 30 juli 2017 13:33 schreef Monopoly het volgende:
Gaap. Ik word zo moe van die interpretatie van iedereen
Niemand verplicht je tot reageren.quote:Op zondag 30 juli 2017 13:31 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Aldus degene die vanuit de Baudet-aanhang daar de grootste bijdrage in levert.
De EU mag best blijven bestaan, ik denk alleen dat Nederland eruit moet.quote:Op zondag 30 juli 2017 13:15 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
"DE EU OPHEFFEN!!1!!einz!" valt in de laatste categorie inderdaad.
Lekker relevante reactie ook. Je trollt dit topic net zo hard kapot als een 99.999 met onzinnige opmerkingen en afhaken wanneer de discussie een beetje inhoudelijk wordt, danwel (latent) racistisch gebral of huilen dat iemand ergens racisme in ziet.quote:
Zodat je alsnog dezelfde verplichtingen hebt als voorheen maar geen invloed meer hebt op verdere besluitvorming? Waarom zou je dat willen?quote:Op zondag 30 juli 2017 13:35 schreef Chivaz het volgende:
[..]
De EU mag best blijven bestaan, ik denk alleen dat Nederland eruit moet.
FvD is voor mij de eerste partij waar ik bijna volledig achter sta. Ben in de 30 dus verre van een jong kereltje en heb al de nodige levenservaring. Heb geld gehad ben bijna dakloos geweest en ik ben nu een ordinaire loonslaaf. Pas ik nu ook in die malle profielschets van je?quote:Op zondag 30 juli 2017 13:17 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Lotgenoten is toch wel een aardig rake omschrijving. Makkelijk te beïnvloeden jonge kereltjes die een nieuwe held hebben gevonden.
Het begint toch echt bij de tegenstanders hoor. Dat er daarna een aantal zich verlagen tot dat niveau kan je hem minder kwalijk nemen dan de mensen die ermee beginnen.quote:Op zondag 30 juli 2017 13:39 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Lekker relevante reactie ook. Je trollt dit topic net zo hard kapot als een 99.999 met onzinnige opmerkingen en afhaken wanneer de discussie een beetje inhoudelijk wordt, danwel (latent) racistisch gebral of huilen dat iemand ergens racisme in ziet.
Klopt, het begint altijd bij de ander.quote:Op zondag 30 juli 2017 13:44 schreef Mr.Major het volgende:
[..]
Het begint toch echt bij de tegenstanders hoor. Dat er daarna een aantal zich verlagen tot dat niveau kan je hem minder kwalijk nemen dan de mensen die ermee beginnen.
Ja, dat past prima.quote:Op zondag 30 juli 2017 13:43 schreef Chivaz het volgende:
[..]
FvD is voor mij de eerste partij waar ik bijna volledig achter sta. Ben in de 30 dus verre van een jong kereltje en heb al de nodige levenservaring. Heb geld gehad ben bijna dakloos geweest en ik ben nu een ordinaire loonslaaf. Pas ik nu ook in die malle profielschets van je?
Tikje Calimerogedrag hoor dit. En als je een beetje oplet, dan zie je dat iedereen met enige kritiek op Baudet dat effect op hem heeftquote:Op zondag 30 juli 2017 13:44 schreef Mr.Major het volgende:
[..]
Het begint toch echt bij de tegenstanders hoor. Dat er daarna een aantal zich verlagen tot dat niveau kan je hem minder kwalijk nemen dan de mensen die ermee beginnen.
Dan is je definitie van jonge beïnvloedbare jongetjes wel heel ruim.quote:
Dat deden diverse mensen in deze topicreeks toch al?quote:Op zondag 30 juli 2017 13:51 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Dan is je definitie van jonge beïnvloedbare jongetjes wel heel ruim.
Is dit trouwens een vrijbrief om alle groenlinksers vuige terroristen te noemen?
Dat klopt, en terecht blijkbaar.quote:Op zondag 30 juli 2017 13:58 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Dat deden diverse mensen in deze topicreeks toch al?
Aha, de traditionele "zij mogen mij niet demoniseren maar ik hen wel"-Calimeroreactie.quote:Op zondag 30 juli 2017 14:01 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Dat klopt, en terecht blijkbaar.
In de paar keren dat ik hier post ben ik al uitgemaakt voor fascist, rascist, dom, naïef en islamofoob.
En als de bal teruggekaatst word dan hebben we de poppen aan het dansen.
Ik zeg net dat ik slechts de bal terug kaats.quote:Op zondag 30 juli 2017 14:05 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Aha, de traditionele "zij mogen mij niet demoniseren maar ik hen wel"-Calimeroreactie.
Nee, je stelt dat het terecht is dat dat allang gebeurde en spreekt er vervolgens schande van wanneer het richting jezelf gebeurt. Iets met hypocriet gedrag.quote:Op zondag 30 juli 2017 14:12 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Ik zeg net dat ik slechts de bal terug kaats.
In een eerdere post vraag ik nog verkapt om toestemming om dat te doen en jij weet het toch weer te spinnen als Calimero gedrag.
Nee ik zeg dat het blijkbaar terecht was aangezien de termen fascist en rascist nogal makkelijk onze kant op worden geslingerd.quote:Op zondag 30 juli 2017 14:21 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Nee, je stelt dat het terecht is dat dat allang gebeurde en spreekt er vervolgens schande van wanneer het richting jezelf gebeurt. Iets met hypocriet gedrag.
"Ja maar hullie doen het ook" is in jouw optiek serieus een argument dat bepaald gedrag rechtvaardigt? En dan beweerde je enkele reacties terug nog geen klein kind te zijn...quote:Op zondag 30 juli 2017 14:23 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Nee ik zeg dat het blijkbaar terecht was aangezien de termen fascist en rascist nogal makkelijk onze kant op worden geslingerd..
Geweldig dit, ik kaats een keer de bal terug en de echte Calimero laat zich weer zien.quote:Op zondag 30 juli 2017 14:28 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
"Ja maar hullie doen het ook" is in jouw optiek serieus een argument dat bepaald gedrag rechtvaardigt? En dan beweerde je enkele reacties terug nog geen klein kind te zijn...
Omdat ik me blijf verbazen over de "logica" die jij hanteert.quote:Op zondag 30 juli 2017 14:31 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Geweldig dit, ik kaats een keer de bal terug en de echte Calimero laat zich weer zien.
Je valt weer eens hard door de mand met je gezeik.
Waarom spreek je mij eigenlijk aan op fout gedrag terwijl ik aantoonbaar niet de aanstichter ben?
Dan is het toch gewoon een anti-Islam wet? Daar doet Baudet ook niet echt geheimzinnig over verder.quote:Op zondag 30 juli 2017 13:37 schreef Mr.Major het volgende:
Natuurlijk is de wet voornamelijk gericht tegen moslims. Echter ook een beetje tegen grefo's. Oftewel het is een prachtwet. Je moet anti-moslim niet verwarren met: deze wet pakt vooral problemen aan bij moslims.
Volgens mij financiert het Vaticaan aanzienlijk meer kerkelijke instellingen dan de radicale haatsjeiks. Waarom heb je deze wet nodig om die aan te pakken? Radicalisme kan nu toch ook al aangepakt en bestreden worden? Wat is de toegevoegde waarde van deze wet?quote:Buitenlandse financiering is onwenselijk. Doorgaans zijn het sjiitische sjeiks (of weet ik veel, radicalen iig) die dit doen om het geloof te verspreiden (jihad). Waarom geven ze anders zoveel geld uit, het is nou niet echt kika kankervrij ofzo. Je krijgt dus moskeeen die afhankelijk zijn van een of andere (dit is meermaals gebleken) radicaal.
Het is al goed kerel, ik heb het al vaak genoeg uitgelegd en meerdere met mij. Die rare spin van jou kan ik weinig mee. Op alle kritiek is al meerdere malen inhoudelijk ingegaan vooral door Mr.Major maar ook anderen. Maar de fascisme en rascisme roepers blijven stug door gaan en dat wil je niet zien.quote:Op zondag 30 juli 2017 14:33 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Omdat ik me blijf verbazen over de "logica" die jij hanteert.
Ik moet bekennen dat ik zelf vroeger ook wel eens de "Als jij mijn tekening niet mooi vindt, vind ik die van jou ook stom"-tactiek heb toegepast, maar toen zat ik op de kleuterschool. Ik vind het best fascinerend dat er blijkbaar volwassenen zijn die zich in discussies op politieke fora mengen en nog steeds niet verder zijn gekomen dan die strategie.
De wet is ontstaan omdat een bepaalde groep zorgt voor problemen. In dat opzicht kán je het wel een anti-islamwet noemen. Maar de letter van de wet (zoals hij er gaat komen) rept daar geen woord over. Er worden namelijk gewoon 5 basiswaarden hard gemaakt (dat is waarom het niet voldoende is het enkel in de grondwet te hebben staan). Ook extreme christenen kunnen dus "problemen" krijgen met deze wet.quote:Op zondag 30 juli 2017 14:35 schreef Ryon het volgende:
[..]
Dan is het toch gewoon een anti-Islam wet? Daar doet Baudet ook niet echt geheimzinnig over verder.
[..]
Volgens mij financiert het Vaticaan aanzienlijk meer kerkelijke instellingen dan de radicale haatsjeiks. Waarom heb je deze wet nodig om die aan te pakken? Radicalisme kan nu toch ook al aangepakt en bestreden worden? Wat is de toegevoegde waarde van deze wet?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |