Onderschat die groep niet, is best forsquote:Op zaterdag 29 juli 2017 20:58 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Alleen Altijd Voordeel, het gaat dus om een dermate marginale groep reizigers dat ik me nauwelijks voor kan stellen dat het enig effect zal hebben.
21000 die in aanmerking komen staat in het berichtquote:Op zaterdag 29 juli 2017 22:07 schreef b2py het volgende:
[..]
Onderschat die groep niet, is best fors
Het is ook maar voor een beperkte doelgroep aantrekkelijk volgens mij. Ik heb een tijdje drie dagen per week met de trein naar werk gereisd. Was net te weinig om een abonnement te nemen. En als je nog minder reist kom je eerder bij een voordeelurenkaart uit of zo.quote:Op zaterdag 29 juli 2017 22:15 schreef James1988 het volgende:
21000 mensen met Altijd Voordeel vind ik eigenlijk niet echt een grote groep.
Moet je nagaan als je daar 50% uit de 'hyper'spits krijgt. Dit heeft vast ook een aanzuigende werking van andere abonnementen naar deze...quote:Op zaterdag 29 juli 2017 22:09 schreef Salatrel het volgende:
[..]
21000 die in aanmerking komen staat in het bericht
Nee 170.000 non-binaries zijn aanzienlijk groter, al reist daarvan slechts een fractie met de trein.quote:Op zaterdag 29 juli 2017 22:15 schreef James1988 het volgende:
21000 mensen met Altijd Voordeel vind ik eigenlijk niet echt een grote groep.
Het zijn de mensen met de grootste kans op vrije reisuren, je hebt niet voor niets een kortingkaart spits + dal omdat je waarschijnlijk afwisselend in de spits en in het dal reist. Het gaat hier voornamelijk om de incidentele spitsreizigers uit de ‘hyper’spits te krijgen.quote:Op zaterdag 29 juli 2017 23:33 schreef Kansenjongere het volgende:
De vraag is alleen of Altijd Voordeel dan de meest geschikte doelgroep is. Als dit mensen zijn die op een vast traject reizen, dan reizen ze nu dus blijkbaar al te weinig in de spits om voordeliger uit te zijn met Traject Vrij of Altijd Vrij.
En dus is het te verwachten resultaat op voorhand nogal beperkt.quote:Op zondag 30 juli 2017 09:03 schreef b2py het volgende:
Het gaat hier voornamelijk om de incidentele spitsreizigers uit de ‘hyper’spits te krijgen.
Als je populatie 21k is zal er dagelijks een 10 a 20% in de spits reizen. Verder kan het huidige spitsabonnees verleiden tot het nemen van zo'n kaart om die ook uit de 'hyper'spits te krijgen. Jij zou moeten weten dat 'op voorhand een beperkt resultaat verwachten' niet aan de orde is.quote:Op zondag 30 juli 2017 12:40 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
En dus is het te verwachten resultaat op voorhand nogal beperkt.
Nog wel ja. Hoe staat het met de aanleg van waslijn op dat traject?quote:Op maandag 31 juli 2017 14:27 schreef desbarts het volgende:
Today I learned: op de EUregiobahn rijdt gewoon NS personeel van de standplaats Heerlen.
In 2020 zou dan het trajectdeel Heerlen - Landgraaf verdubbeld moeten zijn en kunnen er meer treinen de grens overquote:Alle werkzaamheden worden naar verwachting uitgevoerd medio 2018. Oplevering staat gepland voor het najaar van 2018, daarna is er tijd om alle systemen uitgebreid te testen zodat Arriva met ingang van 1 januari 2019 de exploitatie van de Euregiobahn over kan nemen.
Als doorgaande lijn zou dat best cool zijn. Soberzo is dat een prachtigmooi rondje: Maastricht - Heerlen - Aken - Verviers - Luik - Maastrichtquote:Op maandag 31 juli 2017 14:44 schreef Peterselieman het volgende:
Een tricourante FLIRT van Arriva (Aken - Maastricht (- Luik))
Tussen Landgraaf en Herzogenrath ontbreekt nog wat draadjes boven de baan.quote:Op maandag 31 juli 2017 15:56 schreef Peterselieman het volgende:
Na even zoeken kom ik uit op 1 januari 2019 dat Arriva op Heerlen - Aken moet gaan rijden.
[..]
In 2020 zou dan het trajectdeel Heerlen - Landgraaf verdubbeld moeten zijn en kunnen er meer treinen de grens over
Ik weet niet in hoeverre die planning nog actueel is, maar de elektrificatie zou daar volgens mij in 2018 plaats moeten vinden.quote:Op maandag 31 juli 2017 18:01 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Tussen Landgraaf en Herzogenrath ontbreekt nog wat draadjes boven de baan.
oh, okeequote:Op maandag 31 juli 2017 18:23 schreef J.B. het volgende:
[..]
Ik weet niet in hoeverre die planning nog actueel is, maar de elektrificatie zou daar volgens mij in 2018 plaats moeten vinden.
Neequote:
Wat voor reclame moet dat dan worden? "NS zoekt monteurs, solliciteer nu"?quote:Op maandag 31 juli 2017 20:08 schreef spectrumanalyser het volgende:
Afgelopen zaterdag waren filmopnamen gemaakt voor een NS commercial.
Een VIRM was voor de opnamen naar de Houtrakpolder gebracht, waar in de ochtend werd gefilmd.
Voor dit doel waren, aan 1 kant van het onderste deel van een coupe de ramen gedemonteerd.
later op de dag waren opnamen op de watergraafsmeer, met een Thalys. onder toezicht van NS medewerkers mocht een groep van 25 man gebruik maken van een perron en TGV op het opstelterrein.
Aan het einde van de dag kwam het VIRM stel van de Houtrakpolder binnen op de watergraafsmeer, getrokken door een dieselloc met nummer 2205. hetzelfde VIRM stel zou op zondag nog in Den Bosch zijn ingezet voor meer filmopnamen, las ik op somda.
Eentje voor NS en een voor NSI? En gewoon een reclame met wat trein, paar shots uit dat filmpje met die jongen zijn op de Houtrakpolder opgenomenquote:Op maandag 31 juli 2017 20:19 schreef James1988 het volgende:
[..]
Wat voor reclame moet dat dan worden? "NS zoekt monteurs, solliciteer nu"?
Zal niet zozeer de hoeveelheid licht zijn. Maar onmogelijke reflecties en spiegeling. Filmen en fotograferen door een raam is echt een onmogelijke opgaaf, zeker als ze ook nog zo schuin staan. En als je pech hebt zorgt de glascoating ook nog voor nare effecten als moiré.quote:Op maandag 31 juli 2017 20:55 schreef dennistd het volgende:
Kan me voorstellen dat als je van buitenaf een passagier in een rijdende trein wilt laten zien je de ramen eruit moet halen om voldoende zicht naar binnen te hebben. Zeker bij de schuine ramen van de een VIRM.
Welnee, Treinreizen is een groot plezierquote:Op maandag 31 juli 2017 20:19 schreef James1988 het volgende:
[..]
Wat voor reclame moet dat dan worden? "NS zoekt monteurs, solliciteer nu"?
meer dan dit mag ik er helaas niet over zeggen. het eten was goed, uitstekende catering. en de mensen van NS en Prorail waren vriendelijk. Mocht even in de bestuurderscabine van de Thalys en kreeg uitleg over de besturing.quote:In de campagne van NS staan de reizigers centraal en zien we hoe NS hen kan helpen de reis naar hun hand te zetten. Dit levert verhalen op rond één of meerdere personen met unieke NS-momenten als verbindende schakel. Met als afsluiting de nieuwe uitnodigende themaregel 'Waar ga jij naartoe vandaag?'
Wat was jouw rol dan in dit verhaal?quote:Op dinsdag 1 augustus 2017 14:08 schreef spectrumanalyser het volgende:
de reclame is een soort opvolging van eerder vertoonde commercials. de insteek blijft gelijk.
[..]
meer dan dit mag ik er helaas niet over zeggen. het eten was goed, uitstekende catering. en de mensen van NS en Prorail waren vriendelijk. Mocht even in de bestuurderscabine van de Thalys en kreeg uitleg over de besturing.
correct. was als figurant betrokken.quote:
Is wel de idee om Aken - Valkenburg - Luik doorgaand te rijden: https://de.wikipedia.org/wiki/LIMAXquote:Op maandag 31 juli 2017 17:59 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Als doorgaande lijn zou dat best cool zijn. Soberzo is dat een prachtigmooi rondje: Maastricht - Heerlen - Aken - Verviers - Luik - Maastricht
Ja hoor, al een aantal keer tickets gekocht. Prima website.quote:Op woensdag 2 augustus 2017 18:54 schreef Jappie111 het volgende:
Hebben mensen ervaring met bahn.com?
Dat hangt van de Rabobank af, niet van DB.quote:Is het mogelijk om met creditcard te betalen zonder rabo scanner nodig te hebben?
Bepaalt de ontvanger niet welke mate van beveiliging ze willen bij een betaling met credit card?quote:Op woensdag 2 augustus 2017 18:56 schreef James1988 het volgende:
[..]
Ja hoor, al een aantal keer tickets gekocht. Prima website.
[..]
Dat hangt van de Rabobank af, niet van DB.
Nee, de paymentprovider.quote:Op woensdag 2 augustus 2017 19:11 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Bepaalt de ontvanger niet welke mate van beveiliging ze willen bij een betaling met credit card?
Verblijf: in de derde klasse van de Transsiberië Express (wat betekent dat je geen afgesloten slaapcabine hebt)quote:Op donderdag 3 augustus 2017 09:35 schreef Hallojo het volgende:
Treinkaartje Moskou-Vladivostok voor slechts ¤ 70,00
https://www.weflycheap.nl/transsiberia-express-ticket/
Ja, het is gewoon een slaapzaal. Met massa's dronken en kleptomane Russen die bij je spullen kunnen.quote:Op donderdag 3 augustus 2017 09:53 schreef b2py het volgende:
[..]
Verblijf: in de derde klasse van de Transsiberië Express (wat betekent dat je geen afgesloten slaapcabine hebt)
De eckte eckte treinleef.quote:Op donderdag 3 augustus 2017 09:53 schreef b2py het volgende:
[..]
Verblijf: in de derde klasse van de Transsiberië Express (wat betekent dat je geen afgesloten slaapcabine hebt)
Voor zoiets moet je ook gewoon je portemonnee trekken en niet zo skeer gaan doenquote:Op donderdag 3 augustus 2017 09:56 schreef DeaDLocK2K het volgende:
[..]
Ja, het is gewoon een slaapzaal. Met massa's dronken en kleptomane Russen die bij je spullen kunnen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |