Ik doe wel veel via Kickstarter, daar krijg je meestal nog een product voor terug.quote:Op zondag 11 juni 2017 00:49 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Crowdfunding is dan ook geld weggeven, natuurlijk, sommige mensen hebben daar lol in, ik ook maar ik geef het liever aan zielige diertjes of andere goede doelen.
Met die startups is dat veel te vatbaar voor fraude.quote:Op zondag 11 juni 2017 00:49 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Crowdfunding is dan ook geld weggeven, natuurlijk, sommige mensen hebben daar lol in, ik ook maar ik geef het liever aan zielige diertjes of andere goede doelen.
Had op m'n 16e een bijbaantje waarbij ik Robeco-klanten mocht bellen. Leuk werk.quote:
Ik heb wel spijt dat ik m'n BC bij 800 heb verkocht.quote:Op zondag 11 juni 2017 00:50 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Anders kieperen we gewoon geld in kryptocurrencies, waarvan er al meer bestaan dan van gewone munten.
Man, de eerste keer dat ik Bitcoins tegenkwam kon ik ze voor een paar euro per stuk kopen. Leek me toen een soort ponzischeme.quote:Op zondag 11 juni 2017 00:50 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Anders kieperen we gewoon geld in kryptocurrencies, waarvan er al meer bestaan dan van gewone munten.
Het was meestal helemaal geen fraude maar gewoon incompetentie en geen enkel idee hebben hoe je een bedrijf runt.quote:Op zondag 11 juni 2017 00:51 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Met die startups is dat veel te vatbaar voor fraude.
Een of ander bullshit verhaaltje ophangen, flink cashen, en daarna de stekker uit je onderneminkje trekken.
Ach, nooit onderste uit de kan willen.quote:Op zondag 11 juni 2017 00:52 schreef gelly het volgende:
[..]
Ik heb wel spijt dat ik m'n BC bij 800 heb verkocht.
Fijn, nu worden treinenliefhebbers ook gedemoniseerd. Ik wil bij deze afstand nemen van deze daad.quote:Hij is een fanatiek treinenspotter.
Je wilt afstand nemen van treinspotten? We wisten niet eens dat jij je daar aan bezondigdequote:Op zondag 11 juni 2017 00:53 schreef Kowloon het volgende:
Uit: NWS / Verdachte dood Savannah wilde naar het buitenland
[..]
Fijn, nu worden treinenliefhebbers ook gedemoniseerd. Ik wil bij deze afstand nemen van deze daad.
800 vs 2000...quote:Op zondag 11 juni 2017 00:53 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Ach, nooit onderste uit de kan willen.
Hebberigheid is een zonde.
Nou en. Maar de tweelingbroer van m'n vriend heeft met een tweeling-mokkeltje. Geinige dingen wel.quote:Op zondag 11 juni 2017 00:39 schreef gelly het volgende:
[..]
Wordt wel een beetje ongeloofwaardig zo Kaas-
Nou ja, treinspotten, dat vind ik een beetje suf. Maar, ik heb wel wat met treinen ja.quote:Op zondag 11 juni 2017 00:54 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Je wilt afstand nemen van treinspotten? We wisten niet eens dat jij je daar aan bezondigde
Maar het idee was: met alleen al 5 BC heb je een buitenproportioneel deel van de valuta in handen, stel dat het inderdaad een nieuwe currency wordt. Dan ben je miljardair. En dat kan nog steeds.quote:Op zondag 11 juni 2017 00:53 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Ach, nooit onderste uit de kan willen.
Hebberigheid is een zonde.
Hoo, wacht even:quote:Op zondag 11 juni 2017 00:53 schreef Kowloon het volgende:
Uit: NWS / Verdachte dood Savannah wilde naar het buitenland
[..]
Fijn, nu worden treinenliefhebbers ook gedemoniseerd. Ik wil bij deze afstand nemen van deze daad.
Als gezellige, aardige jongen neem ik afstand van zijn daad.quote:Degenen van hen die RTL Nieuws gesproken heeft, noemen de verdachte een gezellige, aardige jongen.
Ikquote:Op zondag 11 juni 2017 00:40 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Dus jij en je vriend elke keer in het bed van z'n broer duiken in de hoop dat de schoonzusjes zich vergissen? Of niet eeneiig?
Ik stel het mij voor heb ik straks meer als mijn partner?quote:Op zondag 11 juni 2017 00:56 schreef gelly het volgende:
[..]
Maar het idee was: met alleen al 5 BC heb je een buitenproportioneel deel van de valuta in handen, stel dat het inderdaad een nieuwe currency wordt. Dan ben je miljardair. En dat kan nog steeds.
Mja, het was niet de bedoeling ze te verkopen maar gewoon te bewaren, hoe dan ook. Het vlees is zwak.quote:Op zondag 11 juni 2017 00:56 schreef Tijger_m het volgende:
Had zelf ook bitcoins maar die heb ik voor minder dan gelly verkocht, had ze dan wel zelf gemined dus ach, lekker boeiend maar toch, had ik ze vast gehouden dan was die nieuwe keuken toch wel wat duurder geworden
Heeft eerder ook gedipt. Zat op 600-240quote:
Ik had ze bij een verdubbeling in waarde al verpatst.quote:Op zondag 11 juni 2017 00:58 schreef gelly het volgende:
[..]
Mja, het was niet de bedoeling ze te verkopen maar gewoon te bewaren, hoe dan ook. Het vlees is zwak.
Eerlijk gezegd, ik dacht dat de hele boel zou klappen dus ik heb ze verkocht op iets van 500 dollar en ik dacht dat ik daar goed mee wegkwamquote:Op zondag 11 juni 2017 00:58 schreef gelly het volgende:
[..]
Mja, het was niet de bedoeling ze te verkopen maar gewoon te bewaren, hoe dan ook. Het vlees is zwak.
Pics.quote:Op zondag 11 juni 2017 00:55 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Nou en. Maar de tweelingbroer van m'n vriend heeft met een tweeling-mokkeltje. Geinige dingen wel.
Tuurlijk niet, pannekoek!quote:
En dat zegt toch echt alles over de nineties, het hoogtepunt is een video clipquote:Op zondag 11 juni 2017 01:04 schreef gelly het volgende:
1 Van de culturele hoogtepunten van de nineties. Professionele video, acteurs, alles:
Whehe.quote:Op zondag 11 juni 2017 01:04 schreef gelly het volgende:
1 Van de culturele hoogtepunten van de nineties. Professionele video, acteurs, alles:
DJ Paul! DJ Paul!quote:Op zondag 11 juni 2017 01:05 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
En dat zegt toch echt alles over de nineties, het hoogtepunt is een video clip
Dit soort spul is anders ook nineties, pure kwaliteit, als het je genres zijn. Beetje meer respect graag:quote:Op zondag 11 juni 2017 01:05 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
En dat zegt toch echt alles over de nineties, het hoogtepunt is een video clip
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ach, daar is "ik weet niet waar het over gaat maar ik heb er een mening over" weer.quote:Op zondag 11 juni 2017 01:12 schreef Bart2002 het volgende:
Al die bitjes die men voor 500 heeft verkocht en die 1500 aan elektriciteit hebben gekost en 1000 aan inmiddels argaische videokaarten. Het heeft veel triests in zich, al die verspilling. Maar goed, iedereen is daar "beter" uitgesprongen. Gelukkig maar.
Cryptocurrency weet ik alles van. En ik weet ook dat ik precies de gevoelige snaar heb geraakt.quote:Op zondag 11 juni 2017 01:12 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ach, daar is "ik weet niet waar het over gaat maar ik heb er een mening over" weer.
Betert kapt men bomen voor valuta die men onbeperkt kan bijdrukken inderdaad, u snapt het.quote:Op zondag 11 juni 2017 01:13 schreef Bart2002 het volgende:
Sowieso hoe men onvervangbare hulpbronnen verbrand voor speculatie in bitjes. Ergens gaat er dan iets niet goed in het hoofd.
Klinkt dan niet alsof miners rationele mensen zijn als het netto niet uit kan.quote:Op zondag 11 juni 2017 01:12 schreef Bart2002 het volgende:
Al die bitjes die men voor 500 heeft verkocht en die 1500 aan elektriciteit hebben gekost en 1000 aan inmiddels argaische videokaarten. Het heeft veel triests in zich, al die verspilling. Maar goed, iedereen is daar "beter" uitgesprongen. Gelukkig maar.
Nee Gelly, dat er elders ook energie wordt verspild legitimeert deze particuliere speculatie niet. Je misbruikt de energie die jouw ouders betalen voor eigen gewin. Er is echt heel veel mis met die energieverspillende hobby die jouw ouders betalen.quote:Op zondag 11 juni 2017 01:14 schreef gelly het volgende:
[..]
Betert kapt men bomen voor valuta die men onbeperkt kan bijdrukken inderdaad, u snapt het.
Kapt men die niet voor drugs?quote:Op zondag 11 juni 2017 01:14 schreef gelly het volgende:
[..]
Betert kapt men bomen voor valuta die men onbeperkt kan bijdrukken inderdaad, u snapt het.
Kan enkel door speculatie. Bidden dat de bitjes meer waard worden.quote:Op zondag 11 juni 2017 01:15 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Klinkt dan niet alsof miners rationele mensen zijn als het netto niet uit kan.
Speculatie is gewoon het matchen van verschillende verwachtingen van de toekomst. Eén van de meest fascinerende uitingen van het kapitalisme.quote:Op zondag 11 juni 2017 01:18 schreef Bart2002 het volgende:
[..]
Kan enkel door speculatie. Bidden dat de bitjes meer waard worden.
quote:Op zondag 11 juni 2017 01:11 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Dit soort spul is anders ook nineties, pure kwaliteit, als het je genres zijn. Beetje meer respect graag:Joh, Underworld, The Prodigy, Aphex Twin, Chemical Brothers, Massive Attack, Moby, etc. etc.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Als techno/electronic liefhebber zijn de nineties gewoon de top.
quote:Op zondag 11 juni 2017 01:17 schreef Bart2002 het volgende:
[..]
Nee Gelly, dat er elders ook energie wordt verspild legitimeert deze particuliere speculatie niet. Je misbruikt de energie die jouw ouders betalen voor eigen gewin. Er is echt heel veel mis met die energieverspillende hobby die jouw ouders betalen.
Als je het key concept van BC niet begrijpt houdt het een beetje op denk ik.quote:Op zondag 11 juni 2017 01:17 schreef Bart2002 het volgende:
[..]
Nee Gelly, dat er elders ook energie wordt verspild legitimeert deze particuliere speculatie niet. Je misbruikt de energie die jouw ouders betalen voor eigen gewin. Er is echt heel veel mis met die energieverspillende hobby die jouw ouders betalen.
Teveel om op te noemen inderdaad. Maar dat zou wel een erg lange post opleveren.quote:Op zondag 11 juni 2017 01:22 schreef gelly het volgende:
[..]
Joh, Underworld, The Prodigy, Aphex Twin, Chemical Brothers, Massive Attack, Moby, etc. etc.
Als techno/electronic liefhebber zijn de nineties gewoon de top.
En enkel als je ouders of je baas de energierekening betaalden. Het was een ontzettend hypocriet gebeuren. Volslagen zinloze verspilling van energie.quote:Op zondag 11 juni 2017 01:22 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Speculatie is gewoon het matchen van verschillende verwachtingen van de toekomst. Eén van de meest fascinerende uitingen van het kapitalisme.
Leg maar uit wat het "key concept" is volgens jou.quote:Op zondag 11 juni 2017 01:23 schreef gelly het volgende:
[..]
[..]
Als je het key concept van BC niet begrijpt houdt het een beetje op denk ik.
Nu dus maar met een biertje achter FOK! zitten?quote:Op zondag 11 juni 2017 01:19 schreef remlof het volgende:
Zo, drie avonden achter elkaar in de kroeg gezopen, zoals ik vroeger elke week deed.
Maar nu ben ik er weer even klaar mee
Een beperkte voorraad en de energie die daar voor nodig is is 1 hint.quote:Op zondag 11 juni 2017 01:25 schreef Bart2002 het volgende:
[..]
Leg maar uit wat het "key concept" is volgens jou.
Duh. Maar al met al heeft men elektriciteit geslurpt en voor duizenden euri "rigs" aangeschaft en dan maar "minen". En dat bleek in retrospectief weggegooid geld te zijn. Dat niemand dat wil toegeven begrijp ik wel. Die schande wil men liever vergeten. Daarom zou het beter zijn om erover te zwijgen verder. Het was een schandvlek. Maar we moeten nu weer verder met ons leven. Een vergissing in retrospectief.quote:Op zondag 11 juni 2017 01:28 schreef gelly het volgende:
[..]
Een beperkte voorraad en de energie die daar voor nodig is is 1 hint.
Als mensen er verlies op zouden maken, zouden ze er wel snel mee stoppen. Je redenatie rammelt omdat je niet verklaart waarom mensen het dan toch blijven doen.quote:Op zondag 11 juni 2017 01:35 schreef Bart2002 het volgende:
[..]
Duh. Maar al met al heeft men elektriciteit geslurpt en voor duizenden euri "rigs" aangeschaft en dan maar "minen". En dat bleek in retrospectief weggegooid geld te zijn. Dat niemand dat wil toegeven begrijp ik wel. Die schande wil men liever vergeten. Daarom zou het beter zijn om erover te zwijgen verder. Het was een schandvlek. Maar we moeten nu weer verder met ons leven. Een vergissing in retrospectief.
Ok.quote:Op zondag 11 juni 2017 01:35 schreef Bart2002 het volgende:
[..]
Duh. Maar al met al heeft men elektriciteit geslurpt en voor duizenden euri "rigs" aangeschaft en dan maar "minen". En dat bleek in retrospectief weggegooid geld te zijn. Dat niemand dat wil toegeven begrijp ik wel. Die schande wil men liever vergeten. Daarom zou het beter zijn om erover te zwijgen verder. Het was een schandvlek. Maar we moeten nu weer verder met ons leven. Een vergissing in retrospectief.
Omdat als je die spullen aangeschaft hebt je wel door moet. En het is lastig toegeven dat het geen reet opleverde. Dat daalde slechts langzaam in. Ik wil niet de autoriteit uithangen maar ik weet hier echt veel van. Er zijn een paar succesverhalen maar voor het gros is e.e.a. dramatisch afgelopen. De hardwarefabrikanten hebben er wel erg goed aan verdiend.quote:Op zondag 11 juni 2017 01:38 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Als mensen er verlies op zouden maken, zouden ze er wel snel mee stoppen. Je redenatie rammelt omdat je niet verklaart waarom mensen het dan toch blijven doen.
Spel werkt eindelijk nu, maar jeetje het is zoveel en zo groot en zo uitgebreid om in te komen.quote:Op zondag 11 juni 2017 01:05 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
En dat zegt toch echt alles over de nineties, het hoogtepunt is een video clip
Nee, House of Cards af kjkenquote:Op zondag 11 juni 2017 01:26 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Nu dus maar met een biertje achter FOK! zitten?
Een tokkiekrant die bericht over incapabele tokkieouders, waarom lees je dat in godsnaam?quote:Op zondag 11 juni 2017 02:00 schreef skysherrif het volgende:
https://www.thesun.co.uk/(...)texas-mum-left-them/
2 jaar maar, sorry dat het van the sun komt.
Nog Faksisten van huis uit ook w.s.quote:
Zat wat rond te kijken op Youtube, kom ik dit programma tegen:quote:
Zal morgen kijken, nu slapen.quote:Op zondag 11 juni 2017 02:45 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Zat wat rond te kijken op Youtube, kom ik dit programma tegen:
Nooit geweten dat Glanerbrug echt zo'n beerput is. Op het eind zit er zelfs eentje gewoon op het perron van het station heroïne te spuiten.Doe mij dan maar Drienerlo.
Daar komt Samzz vandaan.quote:Op zondag 11 juni 2017 02:45 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Zat wat rond te kijken op Youtube, kom ik dit programma tegen:
Nooit geweten dat Glanerbrug echt zo'n beerput is. Op het eind zit er zelfs eentje gewoon op het perron van het station heroïne te spuiten.Doe mij dan maar Drienerlo.
Hooggevoelig en hoogbegaafd. Zozo.quote:Op zondag 11 juni 2017 07:40 schreef Verfassungsschutz het volgende:
https://www.nrc.nl/nieuws(...)er-10999122-a1562224
Hoe om te gaan met een zoon als FOK!-user.
Vroeger noemden ze dat gewoon een kutjoch.quote:
Nu nog steeds, alleen niet in de krant.quote:Op zondag 11 juni 2017 08:02 schreef Verfassungsschutz het volgende:
[..]
Vroeger noemden ze dat gewoon een kutjoch.
Goede vraag. Vergeet ook niet dat alle probleemkinderen een moeder hebben.quote:Op zondag 11 juni 2017 08:08 schreef Linus_van_Pelt het volgende:
Waarom wil een moeder haar negentienjarige zoon straffen? Als er niet mee te praten en te leven valt, moet meneer maar op kamers.
Jaquote:
mooiquote:Op zondag 11 juni 2017 09:34 schreef Kaas- het volgende:
Om twee uur komt de bewolking alweer en komt niet boven de 23 graden uit dus ach.
Zonde.quote:Op zondag 11 juni 2017 09:34 schreef Kaas- het volgende:
Om twee uur komt de bewolking alweer en komt niet boven de 23 graden uit dus ach.
Als de KNMI dat zegt dan klopt het.quote:Op zondag 11 juni 2017 10:09 schreef Verfassungsschutz het volgende:
KNMI zegt dat we allemaal zullen sterven door UV-straling.
Yepquote:Op zondag 11 juni 2017 01:45 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Spel werkt eindelijk nu, maar jeetje het is zoveel en zo groot en zo uitgebreid om in te komen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 11 juni 2017 11:29 schreef Drugshond het volgende:
Felicite Koos.Gewoon Googelen op images.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hier is het nu al warmer.quote:Op zondag 11 juni 2017 09:34 schreef Kaas- het volgende:
Om twee uur komt de bewolking alweer en komt niet boven de 23 graden uit dus ach.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |