Maar het is kaas.quote:Op woensdag 31 mei 2017 14:06 schreef Libertarisch het volgende:
[..]
Nee je kan beter mij flashen, die homo heb er toch niks an.
Zoals de Bonobo aap? Ontzettend vredelievende beestjes die alles oplossen met sex.quote:Op donderdag 1 juni 2017 00:28 schreef yosander het volgende:
Ik zat even op een possetje wijze te filosoferen over de kwestie en daar kwam deze gedachtegang uit.
Stel het zou ooit gebruikelijk worden om elkaar met de genitaliën te begroeten, daaruit kan mogelijk bevruchting plaatsvinden. Daardoor zou deze manier van begroeten ook groter/gebruikelijker worden. En uiteindelijk gemeengoed. Zijn wij nog niet zo ver geëvolueerd of is dit een manier van begroeten die nooit bij de mens zal voorkomen?
Gewoon iedereen een hand geven.quote:Op woensdag 31 mei 2017 00:01 schreef Kaas- het volgende:
Ik vind dit eigenlijk al m'n hele leven een awkward sociaal dingetje dat ik domweg niet snap.
Misschien komt het doordat ik homo ben met enkel mannelijke vrienden en eigenlijk ook compleet niet met vrouwen omga, behalve wanneer die via andere vrienden erbij zijn. Maar hoe groet je een vrouw nou eigenlijk wanneer je gewoon met een groepje gaat chillen of stappen, maar je rekent die vrouwen ook weer niet echt tot je goede vrienden?
Met m'n maten is het lekker eenvoudig; beetje handjes schudden, paar klapjes op de rug, 'de boks', whatever.
Maar als ik met m'n medestudenten ga meeten in de campuskroeg of iets dergelijks heb ik oprecht geen idee hoe die vrouwen te begroeten, waardoor het altijd een beetje quasi-awkward voelt. Ze een hand geven zoals bij mannen voelt een beetje afstandelijk. Maar altijd dat drie kussen geven vind ik ook vreselijk. Bovendien vinden sommige vrouwen dat zelf ook awkward.
Als ik ook wegloop uit een kroeg of zo - in welke situatie ik normaal gesproken iedereen uitgebreid groet - sla ik dat persoonlijke groeten geheel tegen m'n natuur in vaak ook maar gewoon over indien er ook vrouwen bij zijn, want als ik al die mannen uitgebreid een handshake in de lucht geef valt het op dat ik die vrouwen niet groet. Maar zo'n mannelijke amicale handshake kan bij een vrouw echt niet, terwijl een knuffel of kus misschien weer te intiem is.
Leg deze hommel nou voor eens en voor altijd uit hoe dit in hemelsnaam werkt, want in diverse situaties is het eigenlijk wel een tikje storend. Mannen: hoe doen jullie dat? En vrouwen: hoe willen jullie gegroet worden in zulke situaties (als je met een groepje ergens in de stad afspreekt of uitgaat of whatever)? Graag advies van mensen in de leeftijd 18-35.
Edit: ik heb het niet over situaties waarin ik een vrouw voor het eerst ontmoet. Die vind ik wel logisch; even voorstellen en handje schudden. Ik heb het specifiek over de situatie (waarin ik erg vaak verzeild raak) waarbij er tijdens het chillen of stappe vrouwen bij zijn die ik wel soort van ken maar die ik hoogstens als 'vriendelijke kennisen' beschouw.
Heb je dat manische, gefrustreerde maagdje weer.quote:
Op zich, ook al komt het uit LeesFok, niet verkeerd. Ik vind dat attent, al zijn het vaker homo's dan hetero's die het bij me doen.quote:
Bedankt dat je mijn punt bevestigt.quote:Op donderdag 1 juni 2017 13:47 schreef Myrr het volgende:
[..]
Heb je dat manische, gefrustreerde maagdje weer.
Haha. Zou mij niet opvallen overigens.quote:Op donderdag 1 juni 2017 13:50 schreef Myrr het volgende:
[..]
Op zich, ook al komt het uit LeesFok, niet verkeerd. Ik vind dat attent, al zijn het vaker homo's dan hetero's die het bij me doen.
Waar heb je het over? Dit is de eerste keer dat ik met jou communiceer.quote:Op donderdag 1 juni 2017 15:25 schreef Gary_Oak het volgende:
[..]
Bedankt dat je mijn punt bevestigt.
Myrr ik vind het op zich ook wel ok als jullie dit per dm afhandelen.quote:Op donderdag 1 juni 2017 16:09 schreef Myrr het volgende:
[..]
Waar heb je het over? Dit is de eerste keer dat ik met jou communiceer.
Niet nodig.quote:Op donderdag 1 juni 2017 16:16 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Myrr ik vind het op zich ook wel ok als jullie dit per dm afhandelen.
Zie hier de gemeenschappelijke deler.quote:Op woensdag 31 mei 2017 00:17 schreef Kaas- het volgende:
En zo is elk mogelijk scenario dat ik bedenk op de een of andere wijze awkward.
En dan zo even aan dr billen zitten, ofniet viespeuk?quote:Op donderdag 1 juni 2017 18:13 schreef KillemWieft het volgende:
3 zoenen en met één hand op haar heup en m'n andere arm om haar heen en hand hoog op d'r rug. Voelt altijd wel goed.
Jouw username is een goed antwoord op de TT.quote:Op vrijdag 2 juni 2017 01:35 schreef ondeugend het volgende:
Een knuffel en een; Leuk dat je er bent?
Dat heeft geen akward lading en toch laat je haar haar goed voelen.
Klaar alweer
En ik maar denken dat ik een degelijk antwoord gaf en behulpzaam was.quote:Op vrijdag 2 juni 2017 02:07 schreef DevilsWhore het volgende:
[..]
Jouw username is een goed antwoord op de TT.
Je hebt een hoge dunk van jezelf.quote:Op vrijdag 2 juni 2017 02:11 schreef ondeugend het volgende:
[..]
En ik maar denken dat ik een degelijk antwoord gaf en behulpzaam was.
Coolquote:Op vrijdag 2 juni 2017 02:15 schreef KillemWieft het volgende:
[..]
Je hebt een hoge dunk van jezelf.
[/quo![quote]Op vrijdag 2 juni 2017 02:15 schreef KillemWieft het volgende:
[..]
Je hebt een hoge dunk van jezelf.
Dat is de beste manier van begroeten... en dan met haar spartelend onder je arm weglopen...quote:
Ik spartel niet, uit principequote:Op vrijdag 2 juni 2017 02:21 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Dat is de beste manier van begroeten... en dan met haar spartelend onder je arm weglopen...
Waarom dat de beste manier is? Omdat ze je nooit meer vergeet..
Mislukt!quote:Op vrijdag 2 juni 2017 02:28 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Als ik alleen al wijs met mn vinger begin je al...
En anders spartel je maar in principe..![]()
Dan ga ik die nu maar eens lezen...quote:Op vrijdag 2 juni 2017 02:30 schreef ondeugend het volgende:
[..]
Mislukt!
Mijn vraag aan TS was echt serieus
Don't !quote:Op vrijdag 2 juni 2017 02:32 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Dan ga ik die nu maar eens lezen...
Het spartelen is begonnen merk ik...quote:Op vrijdag 2 juni 2017 02:36 schreef ondeugend het volgende:
[..]
Don't !
Was een ander topic.. hier vroeg ik niet eens... hier deed ik gewoon eens een goed advies!![]()
denk ik
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |