Dat zeg ik nietquote:Op woensdag 13 september 2017 16:54 schreef ems. het volgende:
"lees geen documentatie, lees deze documentatie" lolokay.
Dat is precies wat je zegtquote:Op woensdag 13 september 2017 16:29 schreef Tingo het volgende:
Mensen kunnen dit beter lezen voor dat je gaan teveel documentatie gaan lezen:
'teveel'niet 'geen',quote:
Heb je 'n link? Misschien handig voor de mensen hier te lezen dan hoeven ze niet nog meer jaren de tijd over de officiele verhaal bullshit te verspillen.quote:Op woensdag 13 september 2017 17:17 schreef De_cameraman_uit_Colombia het volgende:
[..]
Prima artikel, maar dit is zijn tweede al over die gast. Zijn eerste laat duidelijk de gensceneerde "dood" zien.
Ja. Nog meer leugens van bewezen leugenaars is vast hetgeen wat ze direct ompraatquote:Op woensdag 13 september 2017 17:42 schreef Tingo het volgende:
[..]
Heb je 'n link? Misschien handig voor de mensen hier te lezen dan hoeven ze niet nog meer jaren de tijd over de officiele verhaal bullshit te verspillen.
Niveautje hoor.quote:I mean, look at the photo under title. The two guys are framed together! Would you have considered putting yourself in the same frame as your best friend in high school? Would you have considered writing “Godlike” under your friend's name? Why not just put little hearts with arrows through them all round?
Al was hij dat, wat maakt dat nou uit?quote:Op woensdag 13 september 2017 16:29 schreef Tingo het volgende:
Mensen kunnen dit beter lezen voor dat je gaan teveel documentatie gaan lezen:
'Looks like JFK was gay' by Miles Mathis
http://mileswmathis.com/jfkgay.pdf
quote:Op woensdag 13 september 2017 18:20 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Al was hij dat, wat maakt dat nou uit?
ik heb er een maand terug al over geschreven, hoeveel zeer inerssante gegevens vermoedelijk juist in die CIA dossiers moet zitten over de achtergronden (en vermoedelijk al CIA-contacten voor 1960, en een grote kans dat Oswald al toen als 'sleeper' of dubbelspion ge-recruteerd was)quote:
OoK al heeft de CIA een aantal 'kroonjuwelen' vrijgegeven (welke a langer onofficieel bekend waren en dus geen nieuwe openbaringen brachten), er zijn ook nog een aantal gebieden waar ze nog steeds heel weinig over kwijt wil en een aantal operaties die ook tot op de dag van vandaag officieel niet bestaan, zeker in de vroege jaren zestig en eind jaren vijftig (operation Haik, en cia operaties op amerikaans grondgebied en in de zuidelijke staten, die en sterke para-militaire opzet kenden)quote:Op vrijdag 2 juni 2017 08:46 schreef RM-rf het volgende:
Overigens zijn deze Nosenko protocollen ook nu nog altijd streng geheim.
Ze behoren tot 7 dossiers die de CIA streng geheim houd en weigert te openbaren..
Al deze 7 geheime dossiers gaan verder, buiten Nosenko over CIA operatives die in de zuidelijke Staten (Miami, Dallas, New Orleans) betrokken waren bij de Cubaanse zaken;
William King Harvey, David Atlee Phillips, Anne Goodpasture, Howard Hunt, David Sanchez Morales en George Joannidess.
Met een hoofdletter.quote:Op woensdag 13 september 2017 12:37 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Ik had het over srebrenica (of hoe je dat ook schrijft)
Oswald de enige schutter?.quote:Op donderdag 14 september 2017 09:52 schreef RM-rf het volgende:
[..]
ik heb er een maand terug al over geschreven, hoeveel zeer inerssante gegevens vermoedelijk juist in die CIA dossiers moet zitten over de achtergronden (en vermoedelijk al CIA-contacten voor 1960, en een grote kans dat Oswald al toen als 'sleeper' of dubbelspion ge-recruteerd was)
[..]
OoK al heeft de CIA een aantal 'kroonjuwelen' vrijgegeven (welke a langer onofficieel bekend waren en dus geen nieuwe openbaringen brachten), er zijn ook nog een aantal gebieden waar ze nog steeds heel weinig over kwijt wil en een aantal operaties die ook tot op de dag van vandaag officieel niet bestaan, zeker in de vroege jaren zestig en eind jaren vijftig (operation Haik, en cia operaties op amerikaans grondgebied en in de zuidelijke staten, die en sterke para-militaire opzet kenden)
Wat mij betreft is er het vermoedelijk niet te ontkennen dat Oswald bij de moord op Kenedy een belangrijk draaipunt is en er imho een hoge waarschijnlijkheid is dat hij idd de enige schutter is geweest...
Maar ik denk ook dat het evenzeer absoluut onwenselijk was dat hij gepakt werd en vervolgens vol in de publiciteit en er veel aandacht zou komen naar zn specifieke achtergrond (en zeke rde CIA-verbindingen daarbinnen)...
Ik denk/vermoed persoonlijk juist dat de rabbit-hole eigenlijk dieper gaat dan een ongelukkige moord op een populaire president...
Maar dat een organisatie als de CIA hard bezig was een para-militaire en ongrondwettige organiatie binnen amerika was op aan het zetten;
Dat Oswald een goed voorbeeld is van een van de semi-criminelen die daarin betrokken werden en als 'loopjongens' taken uitvoerden (al denk ik juist dat de moord op een president niet 'gewenst' of van bovenaf gepland was, eerder een voorbeeld van de psychische gestoordheid en wetteloosheid van zulke 'loopjongens' als Oswald die kennelijk dachten overal mee weg te kunnen komen, wat ook uit meer CIA-geheime projekten blijkt uit juist die periode van de jaren vijftig en zestig).
Typisch die ontzettende hang naar het dwangmatig en dogmatisch ontkennen dat het gewoon een zeer reele theorie kan zijn...quote:Op donderdag 14 september 2017 11:23 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Oswald de enige schutter?.
Je gaat toch niet beweren dat je magic bullit geloofd.
Het is aan alle waarschijnlijkheid fst Oswald geframed is en dat hij zeker niet de enige schutter was
Zelfs in het sneue Nederland worden meer schutter gebruikt om een politicus te ruimen
Oh ja? Welke politicus is dan door meerdere schutters om het leven gebracht?quote:Op donderdag 14 september 2017 11:23 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Oswald de enige schutter?.
Je gaat toch niet beweren dat je magic bullit geloofd.
Het is aan alle waarschijnlijkheid fst Oswald geframed is en dat hij zeker niet de enige schutter was
Zelfs in het sneue Nederland worden meer schutter gebruikt om een politicus te ruimen
Pim Fortuin en Willem van Oranje schieten me zo te binnen.quote:Op donderdag 14 september 2017 11:30 schreef illusions het volgende:
[..]
Oh ja? Welke politicus is dan door meerdere schutters om het leven gebracht?
En, het "sneue" Nederland, zeg je wel vaker, maar wat is een goed alternatief in jouw beleving? Heb je ooit wel eens buiten Nederland gewoond?
Anton Mussert is in 1946 door een executiepeloton ter dood gebracht, dat is dus inderdaad een politicus die door meerdere schutters gedood is, maar ik weet niet of Lambiekje daarop doelt om te bewijzen hoe 'sneu' nederland is.quote:Op donderdag 14 september 2017 12:01 schreef theguyver het volgende:
[..]
Pim Fortuin en Willem van Oranje schieten me zo te binnen.
Beide 1 schutter!
Ah die was ik even vergeten!quote:Op donderdag 14 september 2017 12:18 schreef RM-rf het volgende:
[..]
Anton Mussert is in 1946 door een executiepeloton ter dood gebracht, dat is dus inderdaad een politicus die door meerdere schutters gedood is, maar ik weet niet of Lambiekje daarop doelt om te bewijzen hoe 'sneu' nederland is.
(een andere NSB'er die door een executiepeloton ter dood gebracht werd was Max Blokzijl, een journalist en zanger die voor de radio nazi-propaganda verspreidde en daarvoor na de oorlog ter dood veroordeeld werd, dit was echter geen politicus zelf; NSB'ers als Rost van Tonningen en van Genechten pleegden zelfmoord in de gevangenis en zijn niet geexecuteerd)
"Zelfs in het sneue Nederland worden meer schutter gebruikt om een politicus te ruimen"quote:Op donderdag 14 september 2017 12:22 schreef theguyver het volgende:
[..]
Ah die was ik even vergeten!
Maar dat valt niet echt onder de categorie aanslag, daar dacht ik juist ff aan!
Jup, ik las het wel goed, maar had even meer het idee van een aanslag in mijn kop.quote:Op donderdag 14 september 2017 12:27 schreef RM-rf het volgende:
[..]
"Zelfs in het sneue Nederland worden meer schutter gebruikt om een politicus te ruimen"
staat niks over een aanslag(overigens gaan de complottheorieen dan eerder over de zelfmoorden van Genechten en zeker Rost van Tonningen; Er waren wat mensen die beweerden dat dat 'georganiseerd' was door ex-verzetsleden, een zoon van Genechten is kort na de oorlog ook op straat omgekomen omdat een ijzeren hekwerk hem bovenop zn kop trof, zonder getuigen) maar dat is verder wel een beetje offtopic hier
Met ieder wapen kun je mis schieten, maar zelfs bewijs je dat iemand duizend keer mis schiet, bewijst dat geenszins dat het niet ook mogelijk is raak te schieten...quote:Op donderdag 14 september 2017 12:38 schreef theguyver het volgende:
Wat ik wel begrijp van lambiekje, en ook anderen is dat het wapen waar mee geschoten zou zijn, een erg lastig wapen is om te hanteren.
Pimquote:Op donderdag 14 september 2017 11:30 schreef illusions het volgende:
[..]
Oh ja? Welke politicus is dan door meerdere schutters om het leven gebracht?
Nee niet bij pimquote:Op donderdag 14 september 2017 12:01 schreef theguyver het volgende:
[..]
Pim Fortuin en Willem van Oranje schieten me zo te binnen.
Beide 1 schutter!
Bij geen van beiden; faked deaths, een favoriet speeltje van de Elites.quote:
quote:
Beide gevallen waar er geen 2 schutters nodig!quote:Op donderdag 14 september 2017 17:48 schreef De_cameraman_uit_Colombia het volgende:
[..]
Bij geen van beiden; faked deaths, een favoriet speeltje van de Elites.
De één of meerdere "schutters" is de typische misdirection om het idee te pushen dat ze wel echt "vermoord" zijn, zoals ook bij JFK.
Dit paper by Miles (uitgebreid naar 86 pagina's nu) is geniaal: http://mileswmathis.com/barindex2.pdfquote:Op woensdag 13 september 2017 17:42 schreef Tingo het volgende:
[..]
Heb je 'n link? Misschien handig voor de mensen hier te lezen dan hoeven ze niet nog meer jaren de tijd over de officiele verhaal bullshit te verspillen.
Ga je nu echt beweren dat Kennedy niet vermoord is?quote:Op donderdag 14 september 2017 20:08 schreef De_cameraman_uit_Colombia het volgende:
[..]
Dit paper by Miles (uitgebreid naar 86 pagina's nu) is geniaal: http://mileswmathis.com/barindex2.pdf
Een andere lange analyse over JFK en zijn "moord" is deze, waarin de MO van die faked death hoaxes heel mooi blootgelegd wordt: https://pieceofmindful.com/2017/05/12/jfktv-new-revised/
Ik ben overtuigdquote:Op donderdag 14 september 2017 20:33 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ga je nu echt beweren dat Kennedy niet vermoord is?
quote:
quote:Op donderdag 14 september 2017 20:08 schreef De_cameraman_uit_Colombia het volgende:
[..]
Dit paper by Miles (uitgebreid naar 86 pagina's nu) is geniaal: http://mileswmathis.com/barindex2.pdf
Een andere lange analyse over JFK en zijn "moord" is deze, waarin de MO van die faked death hoaxes heel mooi blootgelegd wordt: https://pieceofmindful.com/2017/05/12/jfktv-new-revised/
Een stil festival moet dat geweest zijn. Met sluipmoordenaars.quote:Op vrijdag 15 september 2017 08:40 schreef Copycat het volgende:
Ik ben ook ooit uitgeroepen tot moordenaar van Willem van Oranje.
Tijdens een één gulden-één toeschouwerstuk op Blvd of Broken Dreams, de voorloper van De Parade.
En na en voor mij kwamen nog veel meer moordenaars. We kunnen dus concluderen dat Willem van Oranje in de 20ste eeuw door minimaal honderd festivalbezoekers is vermoord.
twitter:realDonaldTrump twitterde op zaterdag 21-10-2017 om 14:35:05Subject to the receipt of further information, I will be allowing, as President, the long blocked and classified JFK FILES to be opened. reageer retweet
Hmm, ben benieuwd. Zullen wel enorm moeilijk te lezen zijn, dus ik wacht even af tot er een goede samenvatting van komt.quote:Op zaterdag 21 oktober 2017 14:58 schreef Ryan3 het volgende:
Nieuws van het front:twitter:realDonaldTrump twitterde op zaterdag 21-10-2017 om 14:35:05Subject to the receipt of further information, I will be allowing, as President, the long blocked and classified JFK FILES to be opened. reageer retweet
Sws afwachten of hem dat lukt hoor. Ik weet niet of een zittend president zomaar de regels mbt geheimhouding, privacy etc. kan omzeilen. Kan hij wel zeggen, zijn wel meer dingen die hij zegt.quote:Op zaterdag 21 oktober 2017 15:08 schreef illusions het volgende:
[..]
Hmm, ben benieuwd. Zullen wel enorm moeilijk te lezen zijn, dus ik wacht even af tot er een goede samenvatting van komt.
De wet die de release zou regelen is al uit 1992, de JFK Records Actquote:Op zaterdag 21 oktober 2017 15:10 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Sws afwachten of hem dat lukt hoor. Ik weet niet of een zittend president zomaar de regels mbt geheimhouding, privacy etc. kan omzeilen. Kan hij wel zeggen, zijn wel meer dingen die hij zegt.
De president geeft nu aan dat hij niet geneigd is een verdere classificeren als "secret" per decreet door te voeren, wat een recht zou zijn dat hij wel zou hebben, maar dus niet nodig vind uit te oefenen..quote:Requirements and process
The Act requires that each assassination record be publicly disclosed in full and be made available in the collection no later than the date that is 25 years after the date of enactment of the Act (which will be October 26, 2017), unless the President of the United States certifies that: (1) continued postponement is made necessary by an identifiable harm to the military defense, intelligence operations, law enforcement, or conduct of foreign relations; and (2) the identifiable harm is of such gravity that it outweighs the public interest in disclosure.
O, okee, dat was al aangekondigd, hij legt geen barrières verder meer op. Okee. Nuttige achtergrond.quote:Op zaterdag 21 oktober 2017 15:35 schreef RM-rf het volgende:
[..]
De wet die de release zou regelen is al uit 1992, de JFK Records Act
https://en.wikipedia.org/(...)irements_and_process
[..]
De president geeft nu aan dat hij niet geneigd is een verdere classificeren als "secret" per decreet door te voeren, wat een recht zou zijn dat hij wel zou hebben, maar dus niet nodig vind uit te oefenen..
al dan niet op advies van raadgevers die mogelijk ook geen noodzaak zien voor verdere geheimhouding
nee, de laatste 3100 documenten die nog als geheim golden moeten vrijwel ongeredigeerd geopenbaard worden...quote:Op zaterdag 21 oktober 2017 15:38 schreef illusions het volgende:
Zal wel zwaar geredacteerd zijn ook - een feest van zwarte balkjes.
twitter:Telegraph twitterde op vrijdag 27-10-2017 om 11:30:01British newspaper received mystery call minutes before JFK assassination https://t.co/Wr2MIdhr7M reageer retweet
quote:The document, from deputy director James Angleton, said: "The British Security Service (MI-5) has reported that at 1805GMT on 22 November an anonymous telephone call was made in Cambridge, England, to the senior reporter of the Cambridge News.
"The caller said only that the Cambridge News reporter should call the American Embassy in London for some big news and then hung up."
"The important point is that the call was made, according to MI-5 calculations, about 25 minutes before the President was shot.
"The Cambridge reporter had never received a call of this kind before and MI-5 state that he is known to them as a sound and loyal person with no security record."
twitter:JacobAWohl twitterde op vrijdag 27-10-2017 om 03:47:45BOOM! #JFKFiles show that investigation pointed to more than one shooter involved in assassination https://t.co/tBrfgkbpG8 reageer retweet
Even een quote van een eigen post: niet alles is dus vrij gegeven idd.quote:Op zaterdag 21 oktober 2017 15:10 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Sws afwachten of hem dat lukt hoor. Ik weet niet of een zittend president zomaar de regels mbt geheimhouding, privacy etc. kan omzeilen. Kan hij wel zeggen, zijn wel meer dingen die hij zegt.
twitter:MrNeilMorgan twitterde op vrijdag 27-10-2017 om 12:37:30As per usual President Trump makes a big show but it's all empty words #FullRelease #JFKFiles https://t.co/zQqVDLytm6 reageer retweet
Grappig van de NOS dat ze meteen al melden dat het officiële verhaal klopt.quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 13:38 schreef theguyver het volgende:
https://nos.nl/artikel/21(...)in-de-jfk-files.html
tum tum tuuuum !!
Reactie:quote:[–]xXnicememeXx 5768 punten 6 uur geleden
Is this not operation Northwood which has been released for years? Doesn't take away from how fucked up it is.
quote:Theocletian
IIRC, Operation Northwoods was focused on a few main aims:
Assassination of Cuban officials
Staged terrorist attacks in major US cities, Miami in particular
Deliberate sinking of Cuban refugee boats
Hijacking airplanes, disembarking passengers, and placing the hijacked plane under drone control
All done in the name of Cuban Communists against US civilian and US military targets. The plan was shot down by JFK.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ook is er een document vrijgekomen waarin een FBI agent heeft verklaard dat de agent Tippet (die later door Oswald zou worden doodgeschoten) op JFK heeft geschoten.
Artikel: http://www.dailymail.co.u(...)s-REAL-assassin.html
[ Bericht 8% gewijzigd door ChrisCarter op 28-10-2017 11:28:43 ]
Wat bedoel je precies?quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 21:28 schreef DeMolay het volgende:
Niks nieuws !
Die carcano round Youtube filmpje zij het wel....
en nu een round achter in je hoofd......
guyvie jij weet de juiste met 3 ballistic gells....
Is een misvatting idd om te denken dat er in die files zwart-op-wit bewijs te vinden is voor een complot en dat de FBI er alles aan gedaan heeft om dit onder het tapijt te vegen oid.quote:Op zaterdag 28 oktober 2017 11:23 schreef RM-rf het volgende:
Kunnen die foto's in een spoiler en kun je uitleggen welke nu gereleasede documenten te maken zouden hebben met de Autopsie?
Van wat ik begreep van deze release betreft dit nu enkel congressional records en valt de autopsie hierbuiten.
(Of de gegevens daarvan en alle medische gegevens ooit volledig vrijgegeven worden is iets dat de Kennedy-familie zou moeten doen, aangezien dat onder de privacy valt van de persoon en zn erfgenamen)
Ik ben altijd reuze benieuwd naar vermeende bewijzen, maar heb nu juist nog niks zeer schokbarends gezien..
Bv informatie die van informanten is, is veelal ook gewoon gebaseerd op geruchten of soms domweg pure fantasie...
Het zegt niet zo heel veel als zoiets ook door agenten opgeschreven is, maar nooit verder publiek gegeven.
Ja, dat is wel onder druk gegaan natuurlijk van internationale spanningen, maar nogmaals het geeft wel de richting aan waarin het onderzoek van stond af aan werd geduwd.quote:Op zaterdag 28 oktober 2017 11:58 schreef RM-rf het volgende:
Klopt geheel dat zowel de politiek als inlichtingendiensten doodsbang waren voor de gevolgen van zowel bv betrokkenheid van buitenlandse regeringen alswel een diepgravend onderzoek naar verborgen veiligheidsstructuren en misstanden bij bv de CIA ...
Het is ook bekend dat bv Chief Justice Warren dat ook bv als directe opdracht had; betrokkenheid van de Russen zo snel mogelijk uit te sluiten.
Hier zeg je natuurlijk iets belangrijks hè.quote:Op zaterdag 28 oktober 2017 12:41 schreef RM-rf het volgende:
Waarheidsbevinding kwam op de tweede plek.
Dat slaat natuurlijk nergens op.quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 13:38 schreef theguyver het volgende:
https://nos.nl/artikel/21(...)in-de-jfk-files.html
tum tum tuuuum !!
Tja, dit is een pijnlijk moment: JFK blijkt geen overheidscomplot...quote:Op zaterdag 28 oktober 2017 14:09 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Dat slaat natuurlijk nergens op.
Waarom al die comotie. En Oswald dossier kwijt en 600 documenten nog vertraagd. Maar nee het officiele klopt.
Als het officiele zou kloppen dan had in 1968 al bv klaar kunnen zijn.
De nos is nog stommer dan ik al dacht.
Zo hard zou ik het niet durven stellen. Genoeg verschillende belangen in die tijdquote:Op zondag 29 oktober 2017 23:16 schreef Wantie het volgende:
[..]
Tja, dit is een pijnlijk moment: JFK blijkt geen overheidscomplot...
Hoe ga je dat nu uitleggen.
Al die verloren jaren, terwijl we in 1968 dus al wisten hoe het zat.
Nou zo zit het niet; eerder dat J. Edgar van stond af aan de bevolking wilde overtuigen dat Oswald dus alleen handelde, getuige zijn memo van 24 november, toen Oswalds lichaam nog warm was wrs.quote:Op zondag 29 oktober 2017 23:16 schreef Wantie het volgende:
[..]
Tja, dit is een pijnlijk moment: JFK blijkt geen overheidscomplot...
Hoe ga je dat nu uitleggen.
Al die verloren jaren, terwijl we in 1968 dus al wisten hoe het zat.
Dat is te simpel geredeneerd.quote:Op zondag 29 oktober 2017 23:19 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Nou zo zit het niet; eerder dat J. Edgar van stond af aan de bevolking wilde overtuigen dat Oswald dus alleen handelde, getuige zijn memo van 24 november, toen Oswalds lichaam nog warm was wrs.
Dus ja, dan ga je niet zo gek veel vinden dan dat in deze dossiers. Toch?
Desondanks blijkt nog steeds niet dat oswald in opdracht van handelde.quote:Op zondag 29 oktober 2017 23:17 schreef ChrisCarter het volgende:
[..]
Zo hard zou ik het niet durven stellen. Genoeg verschillende belangen in die tijd
Geeft imho wel aan wat de doelstelling van de FBI was. Mochten ze dan later een bewijs vinden van het tegendeel, dan ga je dat niet aantreffen in deze dossiers.quote:
Lijkt mij sterk.quote:Op zondag 29 oktober 2017 23:23 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Geeft imho wel aan wat de doelstelling van de FBI was. Mochten ze dan later een bewijs vinden van het tegendeel, dan ga je dat niet aantreffen in deze dossiers.
Wat dat betreft is dat ene memo toch redelijk bepalend.
De Mohrenschildt heeft zichzelf toen van kant gemaakt, vlak voordat hij Oltmans "cruciale informatie" zou geven (volgens Oltmans zelf...).quote:Op vrijdag 2 juni 2017 08:29 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Zo heeft Willem Oltmans zich er trouwens ook een tijdje mee bezig gehouden, want hij kende weer de mysterieuze figuur van De Mohrenschildt. Hieraan had hij ook een cameo te danken in Oliver Stone's JFK.
dat doen ze nietquote:Op vrijdag 27 oktober 2017 13:46 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Grappig van de NOS dat ze meteen al melden dat het officiële verhaal klopt.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |