Dus toch geen apple maar een android toestel?quote:Op woensdag 24 mei 2017 15:35 schreef Pheno het volgende:
Versie 0.63.1, maar er zijn geen updates. Dus 1.33.1 of wat dan ook lijkt me lastig te krijgen
dan zullen ze de versies gelijk hebben getrokken. Ook wel zo duidelijkquote:Op woensdag 24 mei 2017 15:58 schreef KapiteinGasthof het volgende:
[..]
Dus toch geen apple maar een android toestel?(beiden hebben eigen versie nummering, 0.63.1 is laatste APK (android) versie). Of hebben ze de android versie in de instellingen van de Apple app staan?
![]()
Hoe dan ook zit je dan op de laatste versie. Dus jouw gebied doet gewoon niet mee met het event.
Nee, van Apple mag een versie niet met 0 beginnenquote:Op woensdag 24 mei 2017 17:08 schreef Pheno het volgende:
[..]
dan zullen ze de versies gelijk hebben getrokken. Ook wel zo duidelijk
Nergens last van. En ik gebruik pgnexus.gg al heel lang.quote:Op woensdag 24 mei 2017 17:12 schreef Rijpie het volgende:
Wanneer je alleen commons ziet dan kan het zijn dat je geshadowbanned bent, veel pokemon zijn niet meer zichtbaar.
Inderdaad een anti-bot maatregel van Niantic voor overtreders van de TOS. Dit is een probleem voor veel bots (dus ook voor de trackers zoals pokehunt) maar ook voor users die gebruik maken van third party applications zoals IV FLY en andere IV calculators waarbij je moet inloggen, Pgnexus dus ook denk ik, daar heb ik expres al zeker een week niet meer ingelogd en dat zou ik jullie dus ook aanraden.
Inb4 flagged account volgende rondequote:Op woensdag 24 mei 2017 17:47 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Nergens last van. En ik gebruik pgnexus.gg al heel lang.
dan moet Niantic eens wat gaan doen in hun iOS-versiequote:Op woensdag 24 mei 2017 17:44 schreef KapiteinGasthof het volgende:
[..]
Nee, van Apple mag een versie niet met 0 beginnen
mooi dan. Want ik bot niet, ik gebruik geen tools voor iv, scanning of wat dan ook.quote:Op woensdag 24 mei 2017 17:12 schreef Rijpie het volgende:
Wanneer je alleen commons ziet dan kan het zijn dat je geshadowbanned bent, veel pokemon zijn niet meer zichtbaar.
Inderdaad een anti-bot maatregel van Niantic voor overtreders van de TOS. Dit is een probleem voor veel bots (dus ook voor de trackers zoals pokehunt) maar ook voor users die gebruik maken van third party applications zoals IV FLY en andere IV calculators waarbij je moet inloggen, Pgnexus dus ook denk ik, daar heb ik expres al zeker een week niet meer ingelogd en dat zou ik jullie dus ook aanraden.
Congratsquote:
Met de snelheid van 30 naar 31:quote:Op woensdag 24 mei 2017 19:56 schreef Molurus het volgende:
[..]
Ben je nou nog steeds niet 40?
Gratzies!
Zoveel Blisseys is wel verdacht ja. Maar kan nog steeds semi nette speler zijn met een scanner ofzo.quote:Op donderdag 25 mei 2017 00:28 schreef creno het volgende:
Als iemand in 7 gyms staat met 4 blisseys (cp boven 2500) en 3 dragonites (cp ook boven 2500),kun je dan met zekerheid zeggen dat het een spoofer is?
Da's een redelijke zekerheid ja..quote:Op donderdag 25 mei 2017 00:28 schreef creno het volgende:
Als iemand in 7 gyms staat met 4 blisseys (cp boven 2500) en 3 dragonites (cp ook boven 2500),kun je dan met zekerheid zeggen dat het een spoofer is?
Nee. 3 dragonites kan prima.quote:Op donderdag 25 mei 2017 00:28 schreef creno het volgende:
Als iemand in 7 gyms staat met 4 blisseys (cp boven 2500) en 3 dragonites (cp ook boven 2500),kun je dan met zekerheid zeggen dat het een spoofer is?
met dat event was 't ook in het begin heel veel en daarna niet meer net zoals met larvitar nu.quote:Op donderdag 25 mei 2017 02:15 schreef Murmeli het volgende:
[..]
Nee. 3 dragonites kan prima.
En er is toch een roze beesten event geweest? Met heel veel spelen kan t wel, evt met scanner, maar zonder kan misschien ook wel.
waarom, vol met blauwe spoofers, en meeste zitten in 10+ gymsquote:
Nee, hier in Leeuwarden zijn er spelers die 3-4 uur per dag spelen en daardoor een heel leger hebben aan sterke pokemon. Net zoals larvitar nu aan het begin van het event als een malle spawnde deed dratini dat bij een vorig event. Chansey en blissey heb je ook redelijk vaak in het wild als je een scanner gebruikt en de tijd hebt om er achter aan te gaanquote:Op donderdag 25 mei 2017 00:28 schreef creno het volgende:
Als iemand in 7 gyms staat met 4 blisseys (cp boven 2500) en 3 dragonites (cp ook boven 2500),kun je dan met zekerheid zeggen dat het een spoofer is?
Hoeveel max Blisseys heb jij?quote:Op donderdag 25 mei 2017 09:12 schreef Pheno het volgende:
Al die mensen die zoveel hebben, ik voel me nog achtergestelder
Ik heb niet eens een chansey. En jij?quote:
Ik zit oprecht in drie, no-spoofquote:Op donderdag 25 mei 2017 08:32 schreef DarkY.NL het volgende:
[..]
waarom, vol met blauwe spoofers, en meeste zitten in 10+ gyms
En sinds kort zitten ze te lvlen met de bubble strat, ooit waren ze er op tegen dat wij dat gebruikte. Nu doen ze het zelf
We wachten allemaal af op de gym rework, hopen dat weer leuk wordt voor iedereen
En aan het einde van het eventquote:Op donderdag 25 mei 2017 09:17 schreef Pheno het volgende:
Lol, de rode pokeballs zijn in de sale. Alsof je daar een tekort aan hebt
Hadden er 10 moeten zijn gezien het aantal blauwe gyms in Grunnquote:
Bijna mijn eerste Blissey..quote:
Ik heb geen Blissy, Taranguadinges, maar een kanslose Dragonite, ben level 28 en heb een baan van 36u pw en zo nog wat dingenquote:Op donderdag 25 mei 2017 09:33 schreef Wantie het volgende:
[..]
Hadden er 10 moeten zijn gezien het aantal blauwe gyms in Grunn
Jawel, ik evolueer standaard alleen alles rond IV > 85.quote:Op woensdag 24 mei 2017 08:54 schreef Perrin het volgende:
[..]
Wacht je niet met evolueren tot je de beste Tyrannitar-kandidaat hebt (125 candy dus)?
Ga je je nou echt verdedigen?quote:Op donderdag 25 mei 2017 10:26 schreef Renesite het volgende:
[..]
Ik heb geen Blissy, Taranguadinges, maar een kanslose Dragonite, ben level 28 en heb een baan van 36u pw en zo nog wat dingen
Ik ga straks wandelend naar een vriendin in de hoop nog wat bij te lopen voor m'n (eerste) Dragonitequote:Op donderdag 25 mei 2017 11:54 schreef Nattekat het volgende:
Gewoon al 14 Snorlaxsnoepjes bij elkaar gelopen
Jammer dat het event na vandaag afgelopen is
Er komt een nieuw event aan, waarbij Pokies meer dan normaal ontsnappen wanneer je ze vangt, maar je krijgt wel dubbele candyquote:Op donderdag 25 mei 2017 09:17 schreef Pheno het volgende:
Lol, de rode pokeballs zijn in de sale. Alsof je daar een tekort aan hebt
Wordt: Postbode, trambestuurder, bestuurder van zo'n veegwagenquote:Op donderdag 25 mei 2017 10:26 schreef Renesite het volgende:
[..]
Ik heb geen Blissy, Taranguadinges, maar een kanslose Dragonite, ben level 28 en heb een baan van 36u pw en zo nog wat dingen
Ja ik ook, ik was degene die de site kenbaar maakte hier. Mooi zo dat het nu nog niet het geval is, maar het zou me niets verbazen als het binnenkort alsnog zou gaan gebeuren, al zie ik voornamelijk berichten dat het nu echt de apps op de telefoon zijn die worden aangepakt (zoals IV FLY) en niet zozeer de sites...quote:Op woensdag 24 mei 2017 17:47 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Nergens last van. En ik gebruik pgnexus.gg al heel lang.
Ja alleen hier is geen tram #krasquote:Op donderdag 25 mei 2017 12:50 schreef edcetera het volgende:
[..]
Wordt: Postbode, trambestuurder, bestuurder van zo'n veegwagen
Ik. Altijd. Ben er blij mee.quote:Op donderdag 25 mei 2017 09:17 schreef Pheno het volgende:
Lol, de rode pokeballs zijn in de sale. Alsof je daar een tekort aan hebt
PGNexus gaat ook stoppen over niet al te lange tijd gok ik.quote:Op donderdag 25 mei 2017 13:18 schreef Rijpie het volgende:
[..]
Ja ik ook, ik was degene die de site kenbaar maakte hier. Mooi zo dat het nu nog niet het geval is, maar het zou me niets verbazen als het binnenkort alsnog zou gaan gebeuren, al zie ik voornamelijk berichten dat het nu echt de apps op de telefoon zijn die worden aangepakt (zoals IV FLY) en niet zozeer de sites...
quote:Hey Guys,
So here is the situation, there is not enough of people interested in exact IVs for me to be invested in maintaining this website. It sucks out more resources than it provides and I personally don't play pokemon go anymore either.
That being said, I know a small dedicated group of you guys rely on this site so I'd like to keep it going. What does this mean? I need new ideas for features that will drive in new users. Since I don't play anymore I have no idea what the current status of the game is. So in the comments below, please list some tools/features you think would be valuable to add. It doesn't matter if another site already has it, aggregating all tools into one site is definitely useful as well. Feel free to link examples.
3 items of 4 zet ook niet echt veel zoden aan de dijk...quote:Op donderdag 25 mei 2017 12:42 schreef Nattekat het volgende:
Vergeet niet je bag compleet te vullen vandaag! De laatste dag dat je 30% meer items uit stops krijgt
Ik was het even vergeten, en vond het al zo raar dat ik mijn pots zo snel bij kon vullen van de week. Heb er nog nooit zo veel tegelijk gehad
Bedankt voor de link, geeft een beetje een idee van wat voor persoon er achter zit.quote:Op donderdag 25 mei 2017 18:00 schreef SiGNe het volgende:
[..]
PGNexus gaat ook stoppen over niet al te lange tijd gok ik.
De maker van de site heeft op Reddit aangegeven dat ie zelf geen Pokemon Go meer speelt en dat het onderhouden van de site wel veel moeite kost, al wil ie er nog wel aan werken.
https://www.reddit.com/r/(...)j/pgnexus_situation/
[..]
Zeiken omdat je twee Tyranitars hebtquote:Op donderdag 25 mei 2017 20:19 schreef Rabieluh het volgende:
godverdomme weer een fireblast tyanitar, teringspel.
Ik speel ook 4 keer zo veel, dan heb ik zeikrecht verkregen.quote:Op donderdag 25 mei 2017 20:23 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Zeiken omdat je twee Tyranitars hebt
Ik ben godverdomme nog niet eens halverwege één
Gewoon geluk met eitjes.quote:Op donderdag 25 mei 2017 20:24 schreef Rabieluh het volgende:
[..]
Ik speel ook 4 keer zo veel, dan heb ik zeikrecht verkregen.
Het is extra vervelend dat na level 30 er maar de helft van het aantal cp erbij komt.quote:Op donderdag 25 mei 2017 20:52 schreef SiGNe het volgende:
Ik hoop dat er snel een event komt waarbij je extra stardust krijgt, chronisch gebrek hier en 't wordt per level alleen maar erger.
Zag al een plaatje voorbij komen waarbij er al 9000xp voor een power up nodig was en daar zal 't vast niet bij ophouden.
M"n dragonite hoeft nog steeds slechts 1,25 km..quote:Op donderdag 25 mei 2017 22:14 schreef Schanulleke het volgende:
Het evenement is voorbij, mijn snorrie moet weer 5 km voor een candy.
Dat is louter visueel.quote:Op donderdag 25 mei 2017 22:20 schreef SiGNe het volgende:
[..]
M"n dragonite hoeft nog steeds slechts 1,25 km..
Heb wel wat incubors gekocht, 6 10KM eieren in de broedmachine
Dan had je mee moeten gaan wandelen/longboarden.quote:Op donderdag 25 mei 2017 23:29 schreef Renesite het volgende:
Waarom heb ik niet zoveel Mareeps gezien?
Het is niet dat je mij hebt uitgenodigd of zoquote:Op donderdag 25 mei 2017 23:31 schreef Blobje het volgende:
[..]
Dan had je mee moeten gaan wandelen/longboarden.
quote:Op donderdag 25 mei 2017 23:31 schreef Renesite het volgende:
[..]
Het is niet dat je mij hebt uitgenodigd of zo
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |