balen manquote:Op woensdag 3 mei 2017 10:18 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Weet ik niet, ik ben daar te klein voor om dat te zien.
Eyyquote:Op woensdag 3 mei 2017 10:28 schreef Crack_ het volgende:
Ohh fuck ja, dacht al jippie geen file.. Maar is vakantie he. Jammerr
Nee, natuurlijk niet.quote:Op woensdag 3 mei 2017 10:18 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Ik doe dat soort dingen niet.
quote:Op woensdag 3 mei 2017 10:29 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Nee, natuurlijk niet.
Jij modelburger.
Op woensdag en vrijdag is het wel over het algemeen wel rustiger.quote:Op woensdag 3 mei 2017 10:28 schreef Crack_ het volgende:
Ohh fuck ja, dacht al jippie geen file.. Maar is vakantie he. Jammerr
Woensdagmiddag vooral ja.quote:Op woensdag 3 mei 2017 10:30 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Op woensdag en vrijdag is het wel over het algemeen wel rustiger.
Vind ik leukquote:Op woensdag 3 mei 2017 09:54 schreef TARDIS. het volgende:
Ik ben blij dat Noel en ik niet meer permanent in de clinch liggen. Dat FOK!t toch een stuk ontspannender. Wanneer komt xcachet terug?
Nou dat is wel eens anders geweest HAHAHAHHAHAHAHAHAquote:Op woensdag 3 mei 2017 10:36 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Er heerst alleen maar liefde hier.
lol.quote:Op woensdag 3 mei 2017 10:36 schreef TARDIS. het volgende:
[..]
Nou dat is wel eens anders geweest HAHAHAHHAHAHAHAHA
Ik mag het hopen, gisteren vast gestaan bij Delft, Rijswijk en Ypenburgquote:
Daar is het continu drama.quote:Op woensdag 3 mei 2017 10:38 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Ik mag het hopen, gisteren vast gestaan bij Delft, Rijswijk en Ypenburg
Daarom op ma/di en do met de trein. Anders is het helemaal niet meer te doen. Wel raar dat ik op de heenweg geen problemen hebquote:
ik vertrek vaak voor 06.00 dan is het ook nog goed te doen.quote:Op woensdag 3 mei 2017 10:40 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Daarom op ma/di en do met de trein. Anders is het helemaal niet meer te doen. Wel raar dat ik op de heenweg geen problemen heb
Jeetje. Ik vind opstaan om 06:00 al rampzalig.quote:Op woensdag 3 mei 2017 10:41 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
ik vertrek vaak voor 06.00 dan is het ook nog goed te doen.
Kan het je aanraden als je nog knapper wilt worden.quote:Op woensdag 3 mei 2017 10:42 schreef TARDIS. het volgende:
[..]
Jeetje. Ik vind opstaan om 06:00 al rampzalig.
Had gesprek met een jongen en een meisje. Het was een heel suf low energy gesprekje. Ik praatte soms ook zweverig en onduidelijk. En toen gesprek klaar was liepen we zo kamertje uit richting de receptie, die boy liep voor me en chick achter me maar die boy liep gelijk door naar zn kantoortuin, ik draaide om en gaf die chick een hand en toen even later kwam die boy ook nog ff aanzetten, slecht teken dit etc. Na 10 minuten al klaar alles pfffquote:Op woensdag 3 mei 2017 09:48 schreef TARDIS. het volgende:
[..]
Vriend vertel eens hoe het ging en hoe wij constructief bij kunnen dragen aan een beter vervolg.
Overigens mijn complimenten dat je het wel allemaal gewoon aangaat en je best doet om aan de bak te gaan. Je kan ook thuis zitten huilen dat je geen geld hebt en lekker FOK!ken de hele dag, maar daar word niemand blij van.
Dus chapeau.
Om 8 uur is het ook nog te doen, de andere kant richting Amsterdam is dan al muurvastquote:Op woensdag 3 mei 2017 10:41 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
ik vertrek vaak voor 06.00 dan is het ook nog goed te doen.
Stimmt.quote:Op woensdag 3 mei 2017 10:47 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Om 8 uur is het ook nog te doen, de andere kant richting Amsterdam is dan al muurvast
Ik ga dit ook doen ja, tussen 06.00 en 06.30quote:Op woensdag 3 mei 2017 10:41 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
ik vertrek vaak voor 06.00 dan is het ook nog goed te doen.
Ik kom er pas uit om 8:45.quote:Op woensdag 3 mei 2017 10:41 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
ik vertrek vaak voor 06.00 dan is het ook nog goed te doen.
Verstandig. Maar waar moet jij heen dan?quote:Op woensdag 3 mei 2017 10:48 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Ik ga dit ook doen ja, tussen 06.00 en 06.30
Werken in Amsterdam is om die reden voor mij geen optiequote:
Dikzak gespotquote:Op woensdag 3 mei 2017 10:49 schreef Zosk het volgende:
[..]
Heerlijk, lekker 8,5-9 uur per nacht slapen.
Doe maar zo.quote:
Je zal het nodig hebben. Ik doe met gemiddeld 5-6 uurtjes.quote:Op woensdag 3 mei 2017 10:49 schreef Zosk het volgende:
[..]
Heerlijk, lekker 8,5-9 uur per nacht slapen.
Maar dat laten wij achter ons.quote:Op woensdag 3 mei 2017 10:36 schreef TARDIS. het volgende:
[..]
Nou dat is wel eens anders geweest HAHAHAHHAHAHAHAHA
Helaas wel, ik kan echt heel slecht tegen weinig slapen.quote:Op woensdag 3 mei 2017 10:50 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Je zal het nodig hebben. Ik doe met gemiddeld 5-6 uurtjes.
Dat is voor mij nooit een optie geweest.quote:Op woensdag 3 mei 2017 10:49 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Werken in Amsterdam is om die reden voor mij geen optie
Is voor iedereen ook anders.quote:Op woensdag 3 mei 2017 10:50 schreef Zosk het volgende:
[..]
Helaas wel, ik kan echt heel slecht tegen weinig slapen.
Overal waar ik kom regelen ze een gratis parkeerplek voor mij. Super chill.quote:Op woensdag 3 mei 2017 10:50 schreef Crack_ het volgende:
Op stage moeten gasten 30 cent per 10 minuten betalen om te parkeren en als medewerker 3 euro per dag. Ik vind 3 euro per dag echt veel?
Mehhh, mis gratis ov echt
66 euro per maand inleveren om te kunnen werken is best een hoop geld ja.quote:Op woensdag 3 mei 2017 10:50 schreef Crack_ het volgende:
Op stage moeten gasten 30 cent per 10 minuten betalen om te parkeren en als medewerker 3 euro per dag. Ik vind 3 euro per dag echt veel?
Mehhh, mis gratis ov echt
Man dat zou ik graag willen zeg. Maar dan zou ik echt maar een uur vrije tijd per dag overhoudenquote:Op woensdag 3 mei 2017 10:49 schreef Zosk het volgende:
[..]
Heerlijk, lekker 8,5-9 uur per nacht slapen.
Krijg je dat wel terug van je baas ?quote:Op woensdag 3 mei 2017 10:50 schreef Crack_ het volgende:
Op stage moeten gasten 30 cent per 10 minuten betalen om te parkeren en als medewerker 3 euro per dag. Ik vind 3 euro per dag echt veel?
Mehhh, mis gratis ov echt
Dat is waar.quote:Op woensdag 3 mei 2017 10:51 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Is voor iedereen ook anders.
Dat is niet zo mooi vriend.quote:Op woensdag 3 mei 2017 10:52 schreef TARDIS. het volgende:
[..]
Man dat zou ik graag willen zeg. Maar dan zou ik echt maar een uur vrije tijd per dag overhouden
Utrecht. Ben sowieso voorstander van vroeg beginnen, werkdag lijkt dan veel sneller te gaanquote:Op woensdag 3 mei 2017 10:49 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Verstandig. Maar waar moet jij heen dan?
Ik ook. Als ik minder dan acht uur slaap is mijn dag naar de kut. En ik slaap gemiddeld 7,5 uur dus kan je zien hoe kut dat isquote:Op woensdag 3 mei 2017 10:50 schreef Zosk het volgende:
[..]
Helaas wel, ik kan echt heel slecht tegen weinig slapen.
quote:Op woensdag 3 mei 2017 10:50 schreef Crack_ het volgende:
Op stage moeten gasten 30 cent per 10 minuten betalen om te parkeren en als medewerker 3 euro per dag. Ik vind 3 euro per dag echt veel?
Mehhh, mis gratis ov echt
Klopt wel ja.quote:Op woensdag 3 mei 2017 10:53 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Utrecht. Ben sowieso voorstander van vroeg beginnen, werkdag lijkt dan veel sneller te gaan
Ik snooze meestal van 6:00 tot 8:45, de laatste tijd van 7:00 tot 8:45.quote:Op woensdag 3 mei 2017 10:53 schreef TARDIS. het volgende:
[..]
Ik ook. Als ik minder dan acht uur slaap is mijn dag naar de kut. En ik slaap gemiddeld 7,5 uur dus kan je zien hoe kut dat is
Goed bezig.quote:Op woensdag 3 mei 2017 10:54 schreef TARDIS. het volgende:
[..]
Nee maar gelukkig ga ik binnenkort verhuizen![]()
hou ik veel meer vrije tijd over.
snooze word ik echt knetterkrankjorum van.quote:Op woensdag 3 mei 2017 10:53 schreef Zosk het volgende:
[..]
Ik snooze meestal van 6:00 tot 8:45, de laatste tijd van 7:00 tot 8:45.
Herkenbaarquote:Op woensdag 3 mei 2017 10:53 schreef Zosk het volgende:
[..]
Ik snooze meestal van 6:00 tot 8:45, de laatste tijd van 7:00 tot 8:45.
jij gaat heimwee krijgenquote:Op woensdag 3 mei 2017 10:54 schreef TARDIS. het volgende:
[..]
Nee maar gelukkig ga ik binnenkort verhuizen![]()
hou ik veel meer vrije tijd over.
Ik ook.quote:Op woensdag 3 mei 2017 10:54 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
snooze word ik echt knetterkrankjorum van.
Crackie.quote:Op woensdag 3 mei 2017 10:53 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Utrecht. Ben sowieso voorstander van vroeg beginnen, werkdag lijkt dan veel sneller te gaan
Ja, en het erge is als je hier eenmaal mee begint gaat het echt van kwaad tot ergerquote:
quote:Op woensdag 3 mei 2017 10:53 schreef Zosk het volgende:
[..]
Ik ben er helaas (voor iedereen inclusief mijzelf) iedere dag.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ik stond vanmorgen om 7:40 op om te plassen, daarna ging ik terug naar bed. Zo erg is het bij mij.quote:Op woensdag 3 mei 2017 10:55 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Dan liever meteen gewoon opstaan.
Dodelijk.quote:Op woensdag 3 mei 2017 10:55 schreef Zosk het volgende:
[..]
Ik stond vanmorgen om 7:40 op om te plassen, daarna ging ik terug naar bed. Zo erg is het bij mij.
Welnee, ik ben eerder vijf jaar uit huis geweest. Ben wegens omstandigheden weer twee jaar thuis gaan wonen en nu weer weg.quote:
quote:Op woensdag 3 mei 2017 10:55 schreef Zosk het volgende:
[..]
Ik stond vanmorgen om 7:40 op om te plassen, daarna ging ik terug naar bed. Zo erg is het bij mij.
Ik werd tot mijn 18e wakker gemaakt door mijn ouders dus ja.quote:Op woensdag 3 mei 2017 10:55 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Ja, en het erge is als je hier eenmaal mee begint gaat het echt van kwaad tot erger
Alleen op de terugweg als ik tegenwind heb, dan heb wel eens de neiging om keihard te gaan janken omdat ik ook gewoon met de auto kan gaan.quote:
quote:Op woensdag 3 mei 2017 10:55 schreef RonnieJamesDio het volgende:
[..]
Sorry ik zal mijn best doen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Welkom op FOK!
Ik wil je daddy wel worden.quote:Op woensdag 3 mei 2017 10:56 schreef TARDIS. het volgende:
[..]
Welnee, ik ben eerder vijf jaar uit huis geweest. Ben wegens omstandigheden weer twee jaar thuis gaan wonen en nu weer weg.
Ik ga m'n ouders om me heen wel missen hoor, maar dat gaat helemaal goed komen.
Omgquote:Op woensdag 3 mei 2017 10:56 schreef Zosk het volgende:
[..]
Ik werd tot mijn 18e wakker gemaakt door mijn ouders dus ja.![]()
De mijne niet. Die vonden het vanaf het moment dat ik naar de middelbare school ging ernstig mijn probleem en eigen schuld wanneer ik te laat kwam.quote:Op woensdag 3 mei 2017 10:56 schreef Zosk het volgende:
[..]
Ik werd tot mijn 18e wakker gemaakt door mijn ouders dus ja.![]()
fijnquote:Op woensdag 3 mei 2017 10:56 schreef TARDIS. het volgende:
[..]
Welnee, ik ben eerder vijf jaar uit huis geweest. Ben wegens omstandigheden weer twee jaar thuis gaan wonen en nu weer weg.
Ik ga m'n ouders om me heen wel missen hoor, maar dat gaat helemaal goed komen.
Zo waren die van mij ook, ja. Wel beter op zich. Althans, is mijn mening.quote:Op woensdag 3 mei 2017 10:57 schreef TARDIS. het volgende:
[..]
De mijne niet. Die vonden het vanaf het moment dat ik naar de middelbare school ging ernstig mijn probleem en eigen schuld wanneer ik te laat kwam.
ZOSKKKKKK WELKEN!!quote:Op woensdag 3 mei 2017 10:56 schreef Zosk het volgende:
[..]
Ik werd tot mijn 18e wakker gemaakt door mijn ouders dus ja.![]()
30+ it has begunquote:Op woensdag 3 mei 2017 10:58 schreef haags_kwartiertje het volgende:
ik moet laatste tijd ineens vaak om 3 uur 's nachts plassen, sta dan vaak een uur later op. Dat is dodelijk kut.
Vind ik ook.quote:Op woensdag 3 mei 2017 10:57 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Zo waren die van mij ook, ja. Wel beter op zich. Althans, is mijn mening.
Was gewoon prima hoorquote:Op woensdag 3 mei 2017 10:58 schreef 2NutZ het volgende:
Dat lijkt me echt kut, weer terug naar je ouders moeten als je al op je zelf bent gaan wonen.
Altijd als ik moet werken word ik ergens midden in de nacht wakker. Ik heb nu een app die mijn slaapgedrag bijhoudt en het is compleet willekeurig. In het weekend nooit.quote:Op woensdag 3 mei 2017 10:58 schreef haags_kwartiertje het volgende:
ik moet laatste tijd ineens vaak om 3 uur 's nachts plassen, sta dan vaak een uur later op. Dat is dodelijk kut.
Waarom zou je er voor schamen?quote:
wat een geil ideequote:Op woensdag 3 mei 2017 10:57 schreef TARDIS. het volgende:
[..]
We wonen straks op fietsafstand van elkaar
Dat probeerden ze bij mij ook maar ik kwam iedere dag te laat en daardoor veel gesprekken gehad, daar hadden ze geen zin meer in dus maakten ze me liever wakker.quote:Op woensdag 3 mei 2017 10:57 schreef TARDIS. het volgende:
[..]
De mijne niet. Die vonden het vanaf het moment dat ik naar de middelbare school ging ernstig mijn probleem en eigen schuld wanneer ik te laat kwam.
Stigma toch.quote:Op woensdag 3 mei 2017 10:59 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Waarom zou je er voor schamen?mijn ouders zouden dat alleen nooit doen.
Jouw leven jouw verantwoordelijkheid
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |