Angst? Je bedoelt of je zo gelukkig mag zijn.quote:Op vrijdag 28 april 2017 17:04 schreef john2406 het volgende:
Ik heb zo een angst dat die van ons een tweede Pokkel kan gaan worden.
Als een goede cabaretier ja dan ben ik gelukkig.quote:Op vrijdag 28 april 2017 17:07 schreef Verfassungsschutz het volgende:
[..]
Angst? Je bedoelt of je zo gelukkig mag zijn.
Ben weer helemaal aan de American pancakes met maple syrup voor ontbijt, waht.quote:Op vrijdag 28 april 2017 17:07 schreef Verfassungsschutz het volgende:
[..]
Angst? Je bedoelt of je zo gelukkig mag zijn.
Als hij het intellect van zijn vader heeft voorzie ik een glansrijke carrière bij de groenvoorziening.quote:Op vrijdag 28 april 2017 17:04 schreef john2406 het volgende:
Ik heb zo een angst dat die van ons een tweede Pokkel kan gaan worden.
Jij moest eens weten?quote:Op vrijdag 28 april 2017 17:13 schreef Monolith het volgende:
[..]
Als hij het intellect van zijn vader heeft voorzie ik een glansrijke carrière bij de groenvoorziening.
quote:Op vrijdag 28 april 2017 17:10 schreef Tem het volgende:
[..]
Ben weer helemaal aan de American pancakes met maple syrup voor ontbijt, waht.
De hoeksteen van een gezond ontbijt.quote:Op vrijdag 28 april 2017 17:10 schreef Tem het volgende:
[..]
Ben weer helemaal aan de American pancakes met maple syrup voor ontbijt, waht.
Daarna richting kantoor.quote:Op vrijdag 28 april 2017 17:17 schreef Monolith het volgende:
[..]
De hoeksteen van een gezond ontbijt.
Oh god wat lekker.quote:Op vrijdag 28 april 2017 17:10 schreef Tem het volgende:
[..]
Ben weer helemaal aan de American pancakes met maple syrup voor ontbijt, waht.
Als ik dan toch moet zondigen, ga ik liever voor de Full English breakfast.quote:
Bestaat ook in pizza-vorm..quote:Op vrijdag 28 april 2017 17:22 schreef Monolith het volgende:
[..]
Als ik dan toch moet zondigen, ga ik liever voor de Full English breakfast.
Is het een hij of een zij?quote:Op vrijdag 28 april 2017 17:23 schreef Linus_van_Pelt het volgende:
[..]
Hij past bijna niet meer tussen het stuur en dat bakje.
Gelukkig geen HCFS, waarvoor velen bang zijn dat dit met TTIP het Europese vasteland wordt ingevoerd.quote:Op vrijdag 28 april 2017 17:17 schreef Monolith het volgende:
[..]
De hoeksteen van een gezond ontbijt.
Als men maar ver genoeg komt blijkt dat vasteland ook een eiland.quote:Op vrijdag 28 april 2017 17:27 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Gelukkig geen HCFS, waarvoor velen bang zijn dat dit met TTIP het Europese vasteland wordt ingevoerd.
Echt? Vvd heeft toch Azmani en Ezilgoz als parlementariërs en dat zijn eveneens allochtone geheelonthouders en Elias is eveneens geheelonthouder of is cultuur bij PJO eerder als studentenvereniging dan als politieke partij?quote:Op vrijdag 28 april 2017 16:21 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Bij de jovd hoef je het dan niet eens te proberen. Maar dat hoeft sowieso niet als allochtoon. Zo zijn zij.
Omgquote:Op vrijdag 28 april 2017 17:25 schreef Perrin het volgende:
[..]
Bestaat ook in pizza-vorm..
[ afbeelding ]
Dat is wel heel decadent.quote:Op vrijdag 28 april 2017 17:25 schreef Perrin het volgende:
[..]
Bestaat ook in pizza-vorm..
[ afbeelding ]
Ik hou meer van french toast dan van dit soort pannenkoeken.quote:
Dit is echt gruwelijk lekker.quote:
De Jumbo had vroeger een hotdog pizza, dat was ook altijd wel een guilty pleasure.quote:
GS aan het ontbijt:quote:Op vrijdag 28 april 2017 17:43 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Ik hou meer van french toast dan van dit soort pannenkoeken.
Het is meer een studentenvereniging dan politieke partij. Daarom zijn PJO's en politieke partijen ook van elkaar gescheiden.quote:Op vrijdag 28 april 2017 17:32 schreef LA_niner het volgende:
[..]
Echt? Vvd heeft toch Azmani en Ezilgoz als parlementariërs en dat zijn eveneens allochtone geheelonthouders en Elias is eveneens geheelonthouder of is cultuur bij PJO eerder als studentenvereniging dan als politieke partij?
quote:Op vrijdag 28 april 2017 17:44 schreef Monolith het volgende:
[..]
De Jumbo had vroeger een hotdog pizza, dat was ook altijd wel een guilty pleasure.
Had ik maar zo'n volle bos haar.quote:
Is dat niet Pokkel?quote:
Ik vind hun pizza sweet chocolate brownie geweldig.quote:Op vrijdag 28 april 2017 17:43 schreef Falco het volgende:
Iemand al Dr Oetker's Pizza Kebab American style geprobeerd?
Deze dus:
[ afbeelding ]
Lijkt me stiekem wel lekker![]()
Waarom kom jij eigenlijk niet op een meet Bart? Toevallig kan ik nu zelf voor het eerst niet, maar dat lijkt me wel grappig.quote:
Die Utker. Die zijn zo op z'n tijd best lekker. Vroeger was de Supreme m'n favoriet.quote:Op vrijdag 28 april 2017 18:07 schreef Monolith het volgende:
[..]
Hij is / was zelfs van Dr. Oetker:
[ afbeelding ]
Ik had al aangekondigd dat ik zou komen in het topic. Amsterdam ligt voor mij op een steenworp afstand. En die datum kan ik ook. En het leek me weleens moppig om die knotsgekke kerels eens in het echt te zien.quote:Op vrijdag 28 april 2017 18:08 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Waarom kom jij eigenlijk niet op een meet Bart? Toevallig kan ik nu zelf voor het eerst niet, maar dat lijkt me wel grappig.
Zo'n POL-meet kan ook veel beter georganiseerd worden op een of andere obscure lokale D66-cultuurborrel, dan heb je zo al enkele aanwezigen die daar gewoon uit interesse komen te pakken.quote:
En terecht. Sowieso is journalist een uitstervend beroep.quote:Op vrijdag 28 april 2017 18:14 schreef Verfassungsschutz het volgende:
http://www.volkskrant.nl/(...)-schandaal~a4491354/
Media weren gaat het helemaal worden deze eeuw.
Het is in Den Bosch ouwe reus.quote:Op vrijdag 28 april 2017 18:14 schreef Bart2002 het volgende:
[..]
Ik had al aangekondigd dat ik zou komen in het topic. Amsterdam ligt voor mij op een steenworp afstand. En die datum kan ik ook. En het leek me weleens moppig om die knotsgekke kerels eens in het echt te zien.
Vooral levercirrose is een probleem.quote:Op vrijdag 28 april 2017 18:15 schreef Ryon het volgende:
[..]
En terecht. Sowieso is journalist een uitstervend beroep.
Oprecht waar trouwens. Het is logischer om gewoon al een bestaand evenement aan te wijzen en daar bier te gaan drinken. Ontmoet je meteen ook mensen die er wel echt toe doen.quote:Op vrijdag 28 april 2017 18:15 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Zo'n POL-meet kan ook veel beter georganiseerd worden op een of andere obscure lokale D66-cultuurborrel, dan heb je zo al enkele aanwezigen die daar gewoon uit interesse komen te pakken.
Sst!quote:
Of hij heeft niets fout gedaan. Presumptie van onschuld, weet je nog.quote:Op vrijdag 28 april 2017 18:16 schreef Bart2002 het volgende:
Overigens: die Henry K. komt wel oprecht over. Een lieve man. Hij weet oprecht niet dat hij iets fouts heeft gedaan.
En natuurlijk de aangeboren verzuring.quote:Op vrijdag 28 april 2017 18:16 schreef Monolith het volgende:
[..]
Vooral levercirrose is een probleem.
Een gezonde pan Paella wordt hier bereid as we speak. Het behoud van het gezin.quote:Op vrijdag 28 april 2017 18:14 schreef Tem het volgende:
[..]
Welnee, maar zo nu en dan een prima zonde.
Nee, trial by media. Bart heeft een foto gezien van Henry en weet sindsdien dat hij schuldig is. Aan van alles en nog wat. Is gewoon zo.quote:Op vrijdag 28 april 2017 18:18 schreef Verfassungsschutz het volgende:
[..]
Of hij heeft niets fout gedaan. Presumptie van onschuld, weet je nog.
Trial by journaille... En dan gek vinden dat Poetin regelmatig zo'n ophitser omlegt. Ik begrijp het wel.quote:Op vrijdag 28 april 2017 18:19 schreef Ryon het volgende:
[..]
Nee, trial by media. Bart heeft een foto gezien van Henry en weet sindsdien dat hij schuldig is. Aan van alles en nog wat. Is gewoon zo.
Ach, same difference. In dat geval bespreek ik alvast een hotelkamer zodat ik snel kan crashen daarna. Het is hard werken natuurlijk zo'n meeting.quote:
Ja, dat zou kunnen. Ik denk het niet, maar het kan.quote:Op vrijdag 28 april 2017 18:18 schreef Verfassungsschutz het volgende:
[..]
Of hij heeft niets fout gedaan. Presumptie van onschuld, weet je nog.
Ik moest lachen, maar het is natuurlijk inderdaad wel serieus een leuk idee om die POL-meets eens te koppelen aan een politiek evenement dat echt leuk en interessant is en erachteraan te borrelen. Al moet ik zeggen dat ik alle grote POL-meets die ik vooralsnog bezocht ook erg tof vond. Bovendien loopt er in POL nogal wat volk rond dat geen greintje interesse in politiek heeft en die hebben dan wellicht geen zin meer om te komen. Al is het de vraag in hoeverre dat een ramp is.quote:Op vrijdag 28 april 2017 18:16 schreef Ryon het volgende:
[..]
Oprecht waar trouwens. Het is logischer om gewoon al een bestaand evenement aan te wijzen en daar bier te gaan drinken. Ontmoet je meteen ook mensen die er wel echt toe doen.
quote:"We zochten iets wat bij de titel van de film past, dus bedachten we een vreselijk boek te gaan voorlezen van een vreselijke vent," zegt Lenten, die aan de Hogeschool voor de Kunsten in Utrecht studeert.
quote:Op vrijdag 28 april 2017 18:20 schreef Ryon het volgende:
Amsterdammers livestreamen roman Thierry Baudet voor afstudeerfilm
Helemaal niet herkenbaar dit.quote:Volgens Lenten heeft de Amsterdamse jeugd een manier van omgaan met elkaar waarin het vaak moeilijk is om te onderscheiden wat gemeend is en wat ironisch wordt bedoeld. "Sommige mensen praten bijna alleen maar in grappen waarbij de een de anders telkens weer overtreft. Ik herken dat vanuit mijn eigen vriendenkring en van toen ik van Utrecht naar Amsterdam verhuisde. Het kan grappig zijn, maar ik vind het ook vaak frustrerend en vermoeiend. Daar gaat de film over."
Maar goed dat ik er niet ben, want dan is zo'n hotelkamer in plaats van vroeg vertrekken natuurlijk ineens wel heel aantrekkelijk.quote:Op vrijdag 28 april 2017 18:20 schreef Bart2002 het volgende:
[..]
Ach, same difference. In dat geval bespreek ik alvast een hotelkamer zodat ik snel kan crashen daarna. Het is hard werken natuurlijk zo'n meeting.
quote:Op vrijdag 28 april 2017 18:20 schreef Ryon het volgende:
Amsterdammers livestreamen roman Thierry Baudet voor afstudeerfilm
Herkenbaar.quote:Volgens Lenten heeft de Amsterdamse jeugd een manier van omgaan met elkaar waarin het vaak moeilijk is om te onderscheiden wat gemeend is en wat ironisch wordt bedoeld. "Sommige mensen praten bijna alleen maar in grappen waarbij de een de anders telkens weer overtreft. Ik herken dat vanuit mijn eigen vriendenkring en van toen ik van Utrecht naar Amsterdam verhuisde. Het kan grappig zijn, maar ik vind het ook vaak frustrerend en vermoeiend. Daar gaat de film over."
Kutmensen.quote:Op vrijdag 28 april 2017 18:25 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Tem ging dus gewoon jarenlang dagelijks met dergelijke types naar school.
Vorige week zondag nog gemaakt, heerlijkquote:Op vrijdag 28 april 2017 18:18 schreef Bart2002 het volgende:
[..]
Een gezonde pan Paella wordt hier bereid as we speak. Het behoud van het gezin.
Zou wel eens een SC'er kunnen zijn.quote:Op vrijdag 28 april 2017 18:22 schreef Verfassungsschutz het volgende:
[..]
[..]
Helemaal niet herkenbaar dit.
Klopt, iemand zonder enig gevoel voor humor.quote:
Jij elke dag alleen aan tafel zittend tijdens de lunchpauze iedereen een beetje afblaffen en wegsturen met je chagrijnige bakkes als ze het in hun hoofd haalden om bij je te komen zitten met hun blauwe haren, neuspiercings en hippe hoedjes.quote:
Hehe, het is ook zwaar van dorpje Utrecht naar urban Amsterdam.quote:Op vrijdag 28 april 2017 18:22 schreef Verfassungsschutz het volgende:
[..]
[..]
Helemaal niet herkenbaar dit.
Misschien dat de drempel voor mensen wat lager wordt om eens een keer te gaan bezoeken als je weet dat er een onbekende van het internet ook komt? Het zou geen gek idee zijn in ieder geval.quote:Op vrijdag 28 april 2017 18:22 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Ik moest lachen, maar het is natuurlijk inderdaad wel serieus een leuk idee om die POL-meets eens te koppelen aan een politiek evenement dat echt leuk en interessant is en erachteraan te borrelen. Al moet ik zeggen dat ik alle grote POL-meets die ik vooralsnog bezocht ook erg tof vond. Bovendien loopt er in POL nogal wat volk rond dat geen greintje interesse in politiek heeft en die hebben dan wellicht geen zin meer om te komen. Al is het de vraag in hoeverre dat een ramp is.
Iedereen lekker apart met blauw haar. Ik snapte daar nooit geen reetje van. Je kan gewoon ook met je overhemd aan schilderen. Magritte deed niet anders.quote:Op vrijdag 28 april 2017 18:27 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Jij elke dag alleen aan tafel zittend tijdens de lunchpauze iedereen een beetje afblaffen en wegsturen met je chagrijnige bakkes als ze het in hun hoofd haalden om bij je te komen zitten met hun blauwe haren, neuspiercings en hippe hoedjes.
Dat is ook een manier om het te bekijken. Ik zal m'n ogen en oren openhouden wat betreft leuke evenementen die op fatsoenlijke locaties georganiseerd worden.quote:Op vrijdag 28 april 2017 18:28 schreef Ryon het volgende:
[..]
Misschien dat de drempel voor mensen wat lager wordt om eens een keer te gaan bezoeken als je weet dat er een onbekende van het internet ook komt? Het zou geen gek idee zijn in ieder geval.
Ik zou anders ook niet naar D66 borrels durven gaan. Levensgevaarlijk.
Allemaal voor de uitvinding van het internet. De jeugd importeerde nog geen Amerikaanse gekkigheid van social justice warriors. Toen was men nog authentiek gek.quote:Op vrijdag 28 april 2017 18:27 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Jij elke dag alleen aan tafel zittend tijdens de lunchpauze iedereen een beetje afblaffen en wegsturen met je chagrijnige bakkes als ze het in hun hoofd haalden om bij je te komen zitten met hun blauwe haren, neuspiercings en hippe hoedjes.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |