Die is inderdaad echt geniaalquote:Op donderdag 6 april 2017 12:55 schreef Bosbeetle het volgende:
De melvins zitten ook in een geweldige pancake mountain aflevering waar ze met kinderen "I wanna be sedaded" gaan karaoke-en.
(hij staat helaas niet meer op de jijbuis)
Ik heb ook tickets gehaald vorige week.quote:Op zaterdag 8 april 2017 08:56 schreef ErwinDikkie het volgende:
26 mei monster magnet bekijken in Alkmaar. Heb ze ooit eens gezien op een festival, toen waren ze op zich wel goed.
Nice, samen biertje doen?quote:Op zaterdag 8 april 2017 09:10 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Ik heb ook tickets gehaald vorige week.
Stoned Meadow of Doom youtubekanaal komt met een eigen festival. In Omaha.
Menhir en Abe Diddy heb ik hier in Den Helder wel eens zien spelen. Camel Driver heb ik wel een aantal malen geluisterd, klinkt wel lekker.quote:Op zaterdag 8 april 2017 09:46 schreef ErwinDikkie het volgende:
[..]
Nice, samen biertje doen?
Misschien dat ik ga werken achter de bar. Even kijken hoe het financieel zit. Als vrijwilliger krijg ik gratis toegang maar bier is helaas niet gratis.
Ken je de andere bands die mee doen in Alkmaar?
Omaha is wel een stukje vliegen helaas.
Abe Diddy heb ik regelmatig gezien.quote:Op zaterdag 8 april 2017 09:51 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Menhir en Abe Diddy heb ik hier in Den Helder wel eens zien spelen. Camel Driver heb ik wel een aantal malen geluisterd, klinkt wel lekker.
Whoop, vrijdag Gnod. Dat gaat een goeie vrijdag wordenquote:
Die ga ik pas over een weekje zienquote:Op dinsdag 11 april 2017 11:50 schreef bartrid het volgende:
[..]
Whoop, vrijdag Gnod. Dat gaat een goeie vrijdag worden
Klopt, daar waren ze blijkbaar een beetje het NLse antwoord opquote:
Zoiets?quote:Ik heb pas die plaat met Weekend aangeschaft omdat er een noise remix van Weekend in de planning staat
Een beetje respect voor deze Filosoof. Deze man (Scooter) heeft geniale teksten. Zeer filosofisch. Zo zeer zelfs dat hij ook de nobelprijs verdiend.quote:Op dinsdag 11 april 2017 13:39 schreef Gehenna het volgende:
[..]
Klopt, daar waren ze blijkbaar een beetje het NLse antwoord op
[..]
Zoiets?
Zal hier ook bijna 9 jaar terug zijnquote:Op dinsdag 11 april 2017 19:02 schreef Trashcanman het volgende:
Idolum heb al een tijdje niet meer geluisterd. Wel samen met Supernaturals cat .1 mijn favo album van de mammut.
Is hun 8e album.quote:Op dinsdag 11 april 2017 19:32 schreef Gehenna het volgende:
[..]
Zal hier ook bijna 9 jaar terug zijn
Dit jaar komt overigens hun 9e (live niet meegerekend) plaat uit, genaamd '8'
• Godlike Snakequote:
Lucifer Songs is een ep.quote:Op dinsdag 11 april 2017 20:20 schreef Gehenna het volgende:
[..]
• Godlike Snake
• Snailking
• Lucifer Songs
• Idolum
• Eve
• Oro: Opus Primum
• Oro: Opus Alter
• Ecate
• 8
Ik tel er 9Of zien ze die 2 Oro's als 1 ding tegenwoordig?
Ik denk dat Lucifer songs inderdaad een EP moet zijn dan. Staat zo'n 35 minuten stilte op, vandaar lijkt ie langerquote:Op dinsdag 11 april 2017 20:21 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Lucifer Songs is een ep.
Hmm, op wikipedia gooien ze Oro bij elkaar en op MusicMeter is Lucifer Songs een ep.
quote:
MUZ / Het FOK!kers maken teringherrie topicquote:Op dinsdag 11 april 2017 13:07 schreef bartrid het volgende:
Best wel Jefferson Airplane achtig
Ik heb pas die plaat met Weekend aangeschaft omdat er een noise remix van Weekend in de planning staat
Geenquote:Op woensdag 19 april 2017 10:24 schreef Bosbeetle het volgende:
Aftellen voor roadburn is begonnen de mensen die gaan welke bandjes gaan jullie sowieso kijken?
ah topquote:Op woensdag 19 april 2017 10:32 schreef bartrid het volgende:
[..]
GeenMaar The Quietus heeft een preview online staan:
http://thequietus.com/articles/22233-roadburn-2017-preview
Ervaringen? Voegt het wat toe?quote:Op woensdag 19 april 2017 13:15 schreef Gehenna het volgende:
Hebben jullie de "Roadburn App" al dan? -> http://www.tmsqr.com/
goede vraag ben benieuwd naar het antwoord.quote:
Natuurlijk het gros van wat iedereen gaat kijken (My Dying Bride, Warning, etc etc), kijk ik vooral heel erg uit naar Rome en Esben & The Witchquote:Op woensdag 19 april 2017 10:24 schreef Bosbeetle het volgende:
Aftellen voor roadburn is begonnen de mensen die gaan welke bandjes gaan jullie sowieso kijken?
Toch ook al weer 11 jaar geleden dat ik die voor het eerst zagquote:
Ja hier ook. Volgens mij met Isis of 1 van die andere post metal bands die toen heel populair waren gezien. Dalek was geweldig.quote:Op woensdag 19 april 2017 15:19 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Toch ook al weer 11 jaar geleden dat ik die voor het eerst zag
Ik heb ze gezien in het zombi, dälek, isis pakket...quote:Op woensdag 19 april 2017 15:45 schreef bartrid het volgende:
[..]
Ja hier ook. Volgens mij met Isis of 1 van die andere post metal bands die toen heel populair waren gezien. Dalek was geweldig.
Timetable staat er netjes op, en je kunt sets een kleurtje geven als je die graag wil zienquote:
En saaie platen.quote:Op woensdag 19 april 2017 16:41 schreef Trashcanman het volgende:
Pelican stond volgens mij ook bekend om hun saaie shows.
Dat was toen in ieder geval met Jesu en Isis in 013, in 2005 al weerquote:Op woensdag 19 april 2017 15:45 schreef bartrid het volgende:
[..]
Ja hier ook. Volgens mij met Isis of 1 van die andere post metal bands die toen heel populair waren gezien. Dalek was geweldig.
quote:
Die bedoelde ik ja!quote:Op woensdag 19 april 2017 17:18 schreef lifeblind het volgende:
[..]
Dat was toen in ieder geval met Jesu en Isis in 013, in 2005 al weer
https://www.last.fm/event/451493+Isis+at+013+on+31+May+2005
Ik weet nog wel dat ik toen het laatste exemplaar van de Jesu s/t op vinyl kocht terwijl er nog zo'n 15 man achter me stond die 'm ook wilde, kreeg hier en daar wat boze blikken mijn kant opquote:Op woensdag 19 april 2017 17:19 schreef Ringel-S het volgende:
[..]!!! Ik vind de s/t en Australasia echt briljant. The Fire In Our Throats Will Beckon The Thaw vind ik ook tof, maar daarna is het wel heel erg suf geworden ja. Live is het nooit een goede band geweest.
[..]
Die bedoelde ik ja!
Daar heb ik dan de Londense variant van gezienquote:Op woensdag 19 april 2017 17:18 schreef lifeblind het volgende:
[..]
Dat was toen in ieder geval met Jesu en Isis in 013, in 2005 al weer
https://www.last.fm/event/451493+Isis+at+013+on+31+May+2005
Jaquote:
quote:
Deze lineup is echt geweldig livequote:
Midi wordt ergens dit jaar gesloopt... En Extase stopt er ook helemaal mee dus ben benieuwd wat ze volgend jaar regelenquote:Op vrijdag 21 april 2017 15:38 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:
Ja daar leek het vorig jaar ook al op, vraag me af of er dit jaar meer kaarten beschikbaar waren als die rij zo erg was.
Wat mij betreft kunnen ze net goed Cul en Extase uit het programma gooien en inwisselen voor Midi. Heeft niet het charme van de kleine podias / Batcave (rip in pieces), maar qua grootte een stuk beter, loop je ook niet de kans dat je een band mist als je er niet al 3 bands vantevoren staat
Maar ik vraag me af of dat uberhaupt zou gebeuren. Ben geloof ik tijdens Incubate daar wel geweest, maar wat nu precies de status van het Midi is? Geen idee
Was geweldig inderdaad. En Hedonist heeft pluspunten wmb omdat zanger 2 zo dronken was dat hij van het podium pleurdequote:
Ah, jammer, was wel een aardige zaal met wat historie. En inderdaad, een grotere zaal erbij zou niet verkeerd zijn!quote:Op zaterdag 22 april 2017 13:39 schreef Orbeatle het volgende:
[..]
Midi wordt ergens dit jaar gesloopt... En Extase stopt er ook helemaal mee dus ben benieuwd wat ze volgend jaar regelen. Ik vind een grotere zaal erbij wel een goed plan, Extase is ook echt veeeeeel te klein.
Verder waren True Widow, Chelsea Wolfe en Amenra heul tof gister.
Klopt, maar het album was al een weekje of twee uit. Gaat een beetje richting Depeche Mode deze. Niet slecht, en leuke lichtshow, maar had het na 3 kwartier ook wel gezien. (Oh en die gitaar 'solo'quote:Op maandag 24 april 2017 00:03 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:
Wat voor iets was die nieuwe plaat van Ulver? Was een premiere toch?
RMFTM met Gnod, of op zichzelf? vind ze los niet zo, maar met Gnod op Psych Lab was toch best sterkquote:Op maandag 24 april 2017 02:12 schreef Gehenna het volgende:
[..]
Klopt, maar het album was al een weekje of twee uit. Gaat een beetje richting Depeche Mode deze. Niet slecht, en leuke lichtshow, maar had het na 3 kwartier ook wel gezien. (Oh en die gitaar 'solo')
Emma Ruth Rundie, hypnopazúzu, gong en RMFTM bevielen me beter vandaag
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |