Dit, alhoewel Anke me ook best streverig lijkt (maar dat vind ik niet per definitie een slecht iets).quote:Op maandag 3 april 2017 12:27 schreef Lkw het volgende:
[..]
Hm, dat vind ik veel meer van toepassing op Annekim dan op Anke. Annekim heeft zichzelf volgens mij erg (te) hoog zitten, Anke staat voor zover ik kan inschatten juist wel met beide voeten op de grond.
Ik vind zelf Anke veel leuker en 'aardser'. Volgens mij heeft ze ook meer diepgang dan Annekim.
Maar goed, uiteindelijk is het allemaal gelul op basis van een paar beelden en een montage die je misschien op het verkeerde been zet...
mag ik vragen als jij ons nog meer interessants kint vertellen over god?quote:Op maandag 3 april 2017 12:27 schreef TserrofEnoch het volgende:
Herman wat doe je? Voor deze aflevering dacht ik echt dat het Anne ging worden. Maar goed we zien niet alles en Anne zag het aankomen.Maar goed qua Herman en Fleur zat ik dus fout. Ze moeten niet te hard van stapel gaan. Beetje zoenen eerst want dat hadden ze ook nog nooit gedaan.
Olke lijkt voor Sandra te gaan, dit wordt ook logischer doordat die zich al helemaal in Texas waant. Krijg bij haar sterk de indruk dat ze een man met geld zoekt en ze is ook een beetje verliefd op de VS. Bij Alberdien weet ik zeker dat ze gek op Olke is. Maar Sandra speelt het meer als spel en beter en gaat zo winnen. Ontzettend apart dat hij deze 2 dames overgehouden heeft. Ze zijn wel heel anders.
David zal als hij slim is voor Mara kiezen. In deze aflevering meende ik ook te zien dat David Mara ook liet weten dat hij haar kiest. Toch heb ik het idee dat hij toch nog heel veel voelt voor Susan. Als Susan net zo enthousiast was als Mara dan zou hij voor haar gegaan zijn. En ik snap het totaal niet, Mara is duidelijk de betere, hoe kun je het nu lastig hebben?
Riks kiest voor Marit. Ze is vlotter en gaat er echt voor. Ze is ook gelovig. Ik geloof ook dat ze oprecht was. Acht van de tien vrouwen bij hem waren gelovig. Dat Marit gelovig was was allang bekend. Maar het grotere verhaal vond ik dat mensen hier dus echt de ballen van religie weten. En ook de mensen die het massaal eng vinden, beetje kinderlijk. 1. Het was een predikant en geen priester. 2. Hij is dus een mennoniet. En sommige mensen hebben het erover dat dit zwaar zou zijn? Je hebt bv. old order mennonieten of doopsgezinden. Zit zo'n verschil tussen. Dus nee mennonieten zijn niet meteen extreem oid. Denk dat ze wat conservatiever zijn dan de doopsgezinden in Nederland. Waarschijnlijk is Riks gewoon protestant en is dit de meest dichtsbijzijnde protestantse kerk. Welke denominatie er achter schuilt lijkt voor protestanten vaak minder uit te maken dan de gemeenschap waarin je terecht komt.
Eline is goed met kinderen, maar verder spreekt er weinig in haar voordeel. Maar ik snap eigenlijk niet waarom zij er nog is. Ga toch lekker naar huis. Riks vindt Eline wat hebben, maar het is duidelijk dat het Marit wordt.
Marc lijkt voor Annekim te gaan. Maar tja Anke zou ook kunnen. Anke ziet het wel zitten in ieder geval en Annekim ook. Vond de reactie van Marc naar Anke toe apart. Hij probeerde Anke's enthousiasme te temperen leek het. Dus ik verwacht nu toch wel Annekim. Annekim heb ik al vanaf de 10 dames al als de kandidaat met de meeste kans gezien. Lijkt erop dat ze het wordt.
Oh, praktisch gezien is het inderdaad misschien handiger om te blijven en de tijd even uit te zitten, want idd hoe erg is het. Ze lijkt het best naar haar zin te hebben. Maar ik vroeg me af waarom ze zou willen wachten tot het keuzemoment en het risico wil lopen dat hij toch voor haar kiest, als ze hem niet wil. Ik zou zelf die awkward situatie willen voorkomen, dat je thanks but no thanks moet zeggen. Dus waarschijnlijk is ze nog helemaal niet zo zeker van dat ze hem niet wil als ik op basis van de aflevering denkquote:Op maandag 3 april 2017 12:11 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Misschien omdat het maar een paar dagen is? Zal een heel gedoe zijn om dan eerder weg te gaan, en het is toch best uit te houden voor die paar dagen. Verder zal ze misschien wel nieuwsgierig zijn hoe het allemaal loopt.
Eens hoor, hij geeft inderdaad duidelijk aan waar hij naar op zoek is, daar valt niks op af te dingen. En naar mijn idee heeft hij daar vanaf het begin al geen geheim van gemaakt, dus in zoverre wisten alle dames ook wel waar ze aan begonnen. Termen als 'religekkie' en 'indoctrineren met geloof' vind ik dan ook wat overdreven, ieder z'n ding. Uit dat voorstelfilmpje bleek al dat geloof een grote rol in zijn leven speelde, daar kan je zelf dan wel je conclusies uit trekken of dat bij je past.quote:Op maandag 3 april 2017 11:58 schreef Lkw het volgende:
Wat een kritiek op Riks hier. Hij komt op mij juist over als een oprechte, eerlijke, gevoelige vent die duidelijk aangeeft waar hij naar op zoek is. Niks mis mee, met die man.
Die Anke zei juist dat ze zsm daar wilde gaan wonen als hij voor haar kiestquote:Op maandag 3 april 2017 12:03 schreef MichelWuyts het volgende:
Annekim is trouwens echt vervelend opdringerig.
Ik zou voor die andere meid gaan al is ze eigenlijk te leuk voor hem.
Daar zit wat in.quote:Op maandag 3 april 2017 12:35 schreef Burdie het volgende:
[..]
Het geeft inderdaad ellende als mensen elkaar hun eigen levensopvattingen niet gunnen. Maar als ik jou zo lees hoef je daar niet eens gelovig voor te zijn.
Hihi, scherpquote:Op maandag 3 april 2017 12:42 schreef Burdie het volgende:
Anke vorige aflevering: "wat er bij mij altijd mis gaat in een relatie is dat ik me ga gedragen zoals de ander wil dat ik me gedraag en niet zoals ik zelf ben"
Anke deze aflevering: "Marc vindt het leuk als een vrouw op de tractor rijdt dus dan doe ik dat".
Dat klopt wel met het feit dat ze blijkbaar alles wil laten vallen om in Zambia te gaan wonen als hij haar kiestquote:Op maandag 3 april 2017 12:42 schreef Burdie het volgende:
Anke vorige aflevering: "wat er bij mij altijd mis gaat in een relatie is dat ik me ga gedragen zoals de ander wil dat ik me gedraag en niet zoals ik zelf ben"
Anke deze aflevering: "Marc vindt het leuk als een vrouw op de tractor rijdt dus dan doe ik dat".
Precies, dat bedoelde ik ook met streverig, maar dat is misschien niet het juiste woord. Ze doet zo haar best om in de smaak te vallen. Ook op die jetski, dat wilde ze eigenlijk helemaal niet, maar deed het toch maar omdat Annekim het ook al gedaan had.quote:Op maandag 3 april 2017 12:42 schreef Burdie het volgende:
Anke vorige aflevering: "wat er bij mij altijd mis gaat in een relatie is dat ik me ga gedragen zoals de ander wil dat ik me gedraag en niet zoals ik zelf ben"
Anke deze aflevering: "Marc vindt het leuk als een vrouw op de tractor rijdt dus dan doe ik dat".
Daar ging het afgelopen uitzending met nadruk juist wél over. Hoewel bijna uitsluitend aangaande het religieuze aspect ervan.quote:Op maandag 3 april 2017 12:45 schreef Burdie het volgende:
Ik vind het ook apart dat Riks en Eline het niet over de opvoeding van de kinderen hebben? Ik vind het zelf heel belangrijk dat mijn man en ik daar hetzelfde over denken.
Misschien dat ik dan een stukje gemist heb (zat intussen op Funda te neuzen), maar volgens mij ging het niet echt over regels, taken, straffen/belonen, etc.quote:Op maandag 3 april 2017 12:47 schreef Lkw het volgende:
[..]
Daar ging het afgelopen uitzending met nadruk juist wél over. Hoewel bijna uitsluitend aangaande het religieuze aspect ervan.
Ik vond dat het er juist wel veel over ging. Dat hij wilde dat zij zijn kinderen als haar eigen kinderen zou beschouwen en dat hij dat ook bij haar kind zou doen en hij benadrukte nog dat als bv hij zou zeggen dat ze iets niet mogen dat zij dat dan ook moest vinden en andersom, omdat je één lijn moest trekken omdat ze anders geen respect meer hebben voor de ander.quote:Op maandag 3 april 2017 13:04 schreef Burdie het volgende:
[..]
Misschien dat ik dan een stukje gemist heb (zat intussen op Funda te neuzen), maar volgens mij ging het niet echt over regels, taken, straffen/belonen, etc.
Mwah, beetje uit z'n verband gerukt. Ze zei dat ze naar Zambia wil om uit te zoeken wat voor relatie ze zouden kunnen hebben. En dat ze dat niet vanuit Nederland kan bepalen. Ik vond dat best een reëel idee. Want op afstand weet je het inderdaad niet.quote:Op maandag 3 april 2017 12:44 schreef Mineola het volgende:
[..]
Dat klopt wel met het feit dat ze blijkbaar alles wil laten vallen om in Zambia te gaan wonen als hij haar kiest
Het wordt niks met die dames.quote:Op maandag 3 april 2017 12:45 schreef Burdie het volgende:
Ik vind het ook apart dat Riks en Eline het niet over de opvoeding van de kinderen hebben? Ik vind het zelf heel belangrijk dat mijn man en ik daar hetzelfde over denken.
En dit. Dat viel me vorige week ook al op, met die jetski. Bahquote:Op maandag 3 april 2017 12:03 schreef MichelWuyts het volgende:
Annekim is trouwens echt vervelend opdringerig.
Ik zou voor die andere meid gaan al is ze eigenlijk te leuk voor hem.
dat kan natuurlijk ook alleen gelden voor de weken dat ze bij hem zijn bijvoorbeeld, of alleen de dagen dat ze bij hem zijn. Ik denk dat ze bewust alles wat naar de moeder verwijst buiten het programma houden, maar dat betekent niet dat ze niet bestaat.quote:Op maandag 3 april 2017 11:55 schreef DonnaRush het volgende:
[..]
Ja de schoolbus brengt ze iedere dag op de boerderij werd er gezegd. Hoe de rest ingevuld is werd natuurlijk niet gezegd, maar ze zijn iig door de week bij hem, zo vat ik dat op.
Ik verbaasde me er inderdaad ook over dat dit punt bij de selectie niet meer aandacht heeft gehad. Yvon heeft het wel aangestipt en Riks ertoe bewogen om wat ruimere selectie-eisen te hebben, maar uiteindelijk wil een christelijk iemand (zeker zo'n strenge als Riks) toch een christelijk iemand. Dat is te belangrijk om als bijzaak te beschouwen. Is niet erg, maar wees eerlijk en was daar aan het begin duidelijker in geweest. (en dit vind ik meer te wijten aan BZV dan aan Riks).quote:Op maandag 3 april 2017 13:15 schreef Ferrari_Tape het volgende:
[..]
Het wordt niks met die dames.
Als je niet gelovig bent kan je best een weekje net doen alsof en meebidden, maar die komende 40 jaar houd je dat echt niet vol.
En ook nog elke zondagochtend vroeg opstaan om in de kerk te zitten. No way.
Ik zou denken dat je verhalen uit de bijbel voorleest ter illustratie van bepaalde thema's, het kunnen hebben over wat je belangrijk vindt in 't leven etc. Als 't nou van zichzelf een mooie tekst of verhaal is, allez, maar zeker dit soort droge versies van een verhaal, of bij jonge kinderen die zo'n tekst misschien nog niet helemaal begrijpen lijkt het me juist de gelegenheid bij uitstek om ze de waarden die erin meegegeven worden bij te brengen (of er het gesprek over aan te gaan, maar Riks lijkt me niet zo´n filosofisch type). Dat sec teksten lezen heb ik zelf ook nooit meegekregen hoor, dus ik kan me er weinig bij voorstellen.quote:Op maandag 3 april 2017 12:21 schreef Teslynd het volgende:
Ik vind het wel neutraal zo. Geloven doe je in de kerk. Je leest in zo'n christelijke omgeving de bekende verhaaltjes voor, op de zondagschool en/of school wordt er evt. nog over uitgeweid en zelf ontloopt hij de valkuilen van de onvermijdelijke tegenstrijdigheden.
Ik kan me overigens van vroeger geen gezellige gesprekjes thuis herinneren. De kinderbijbel (dus voor kinderen redelijk begrijpelijk geschreven versie) kwam alleen met kerstmis en pasen op tafel. Verder was het dagelijks lezen uit de bijbel, of je er wat van begreep of niet. Rondom de kerk/zondagsschool heb ik nooit in termen van gezellig gedacht.
Ja, echt héquote:Op maandag 3 april 2017 13:17 schreef Postbus100 het volgende:
Het lijkt wel alsof al die mannen de vrouw willen die het minst voor de hand ligt/die het meest onbereikbaar is/die niet wil. Ze zitten allemaal te vissen bij die vrouw, terwijl de andere vrouw zo ongeveer direct ja zou zeggen als ze ten huwelijk wordt gevraagd.
David: wil Suzanne, maar vangt daar bot en moet voor Mara kiezen.
Riks: wil Eline, maar vangt daar bot en moet voor Marit gaan.
Olke: wil Sandra, terwijl Alberdien veel liever wil dan Sandra.
Marc: onduidelijk. Maar Annekim wil in ieder geval wel.
Ik vond er ook niks opdringerigs aan. Met een zoutzak/lambal als Marc was er verder weinig initiatief te verwachten. Niet zo gek als Annekim hem dan voorhoudt: als jij niet mee wil pak Ik wel een van je vrienden. Das gewoon het initiatief naar je toetrekken idd.quote:Op maandag 3 april 2017 13:38 schreef Greys het volgende:
"Wil je met me op de jetski?" is al gruwelijk opdringerig, ja?
Jeetje... ik dacht dat vrouwelijk normaal initiatief om iets leuks te gaan doen tegenwoordig wel kon in deze moderne tijd, maar we zijn nog niet zo ver kennelijk.
Hoe zij het vroeg wel.quote:Op maandag 3 april 2017 13:38 schreef Greys het volgende:
"Wil je met me op de jetski?" is al gruwelijk opdringerig, ja?
Jeetje... ik dacht dat vrouwelijk normaal initiatief om iets leuks te gaan doen tegenwoordig wel kon in deze moderne tijd, maar we zijn nog niet zo ver kennelijk.
Welnee, die suffige lambal heeft juist iemand nodig die een beetje initiatief durft te nemen.quote:
Ja. HOE DÚRFT ZE IETS LEUKS TE WILLEN DOEN!quote:Op maandag 3 april 2017 13:57 schreef Burdie het volgende:
[..]
Ze wilde gewoon graag op die jetski, desnoods met iemand anders.
Ditquote:Op maandag 3 april 2017 13:55 schreef Greys het volgende:
[..]
Welnee, die suffige lambal heeft juist iemand nodig die een beetje initiatief durft te nemen.
Misschien wordt ie daar uiteindelijk nog open en leuk door en zijn de wonderen de wereld nog niet uit.
En dit!quote:Op maandag 3 april 2017 14:02 schreef Greys het volgende:
[..]
Ja. HOE DÚRFT ZE IETS LEUKS TE WILLEN DOEN!
Dat was trouwens wel echt een feestje van 'the happy few' zeg. Men leeft als God in Frankrijk daar. Ik zou er bijna jaloers van wordenquote:Op maandag 3 april 2017 13:57 schreef Burdie het volgende:
[..]
Ze wilde gewoon graag op die jetski, desnoods met iemand anders.
Jup, maar met kinderen is dat nagenoeg net zo belangrijk, zo niet belangrijker, als het niet werkt met de kinderen, dan werkt het ook niet met de relatie, ongeacht hoe geweldig het klikt.quote:Op maandag 3 april 2017 12:30 schreef Forbry het volgende:
[..]
Dat + dat hij wel heel erg naar een moeder lijkt te zoeken ipv naar een partner...
En dan ook nog in een sexy bikini! Wat is er mis met een bedekkende wetsuit!quote:Op maandag 3 april 2017 14:02 schreef Greys het volgende:
[..]
Ja. HOE DÚRFT ZE IETS LEUKS TE WILLEN DOEN!
gewoon een groepje expats bij elkaar, die zoeken elkaar toch op.quote:Op maandag 3 april 2017 14:06 schreef Lkw het volgende:Dat was trouwens wel echt een feestje van 'the happy few' zeg. Men leeft als God in Frankrijk daar. Ik zou er bijna jaloers van worden
Door het aantal brieven vonden 'we' Marc eigenlijk niet bij BZV thuis horen. Maar nu blijkt dat hij nog meer afgevlakt en lomper met vrouwen was dan Hermanquote:Op maandag 3 april 2017 12:31 schreef Lkw het volgende:
[..]
Ja. Ik weet niet hoe oud Marc is, maar hij komt op mij over als een eerstejaars student of zo. Nog niet erg 'gerijpt' en erg oppervlakkig.
Maar in de gesprekjes voor de camera (alleen, met de redactie) komt hij dan weer een stuk bedachtzamer over. Daarin lijkt hij me ook sympathieker.
Of het is een gesprek van een uur geweest, maar eruit geknipt. Het zou ook te saai zijn om uit te zenden.quote:Op maandag 3 april 2017 13:07 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik vond dat het er juist wel veel over ging. Dat hij wilde dat zij zijn kinderen als haar eigen kinderen zou beschouwen en dat hij dat ook bij haar kind zou doen en hij benadrukte nog dat als bv hij zou zeggen dat ze iets niet mogen dat zij dat dan ook moest vinden en andersom, omdat je één lijn moest trekken omdat ze anders geen respect meer hebben voor de ander.
Vond eerlijk gezegd dit ook wel genoeg om in een kort fragmentje in een tv uitzending te bespreken, ze hoeven van mij nog niet een lijst met regels op te gaan stellen (of iig niet in de uitzending)
Nee johquote:Op maandag 3 april 2017 13:40 schreef Mani89 het volgende:
Wat een opdringerige greppelheks die Anne Kim!
Ik moet zeggen dat ik dat constante gehamer op Friesland en de Friese taal van Alberdien inmiddels behoorlijk irritant ben gaan vinden. Het is een beetje drammerig allemaal.quote:Op maandag 3 april 2017 14:10 schreef Jor_Dii het volgende:
[...]
Olke: Lastig, maar denk dat ook Olke toch voor uiterlijke schoon en spontaniteit gaat, terwijl Alberdien qua vrouw en met haar roots juist perfect bij hem past. Daarnaast blijft Olke de leukste/meest aandoenlijke van alle boeren, ondanks zijn Ron Perlman-achtige voorkomen.
[...]
quote:Op maandag 3 april 2017 14:48 schreef Lkw het volgende:
[..]
Ik moet zeggen dat ik dat constante gehamer op Friesland en de Friese taal van Alberdien inmiddels behoorlijk irritant ben gaan vinden. Het is een beetje drammerig allemaal.
Olke lijkt me veel relaxter dan Alberdien en ik vermoed dat hij zich vroeg of laat enorm zou gaan ergeren aan haar geneuzel de hele tijd. Zo ook met dat spelletje volleybal, waarover ze zei: 'Ik kan het wel, maar ik doe het niet. Ik praat liever.'
Op zich natuurlijk prima, maar het is illustratief voor haar, vind ik. Er is altijd wel ergens - latent of niet - een struikelblok of een probleem bij haar.
Het lijkt me een lastige vrouw, die Alberdien. Als ik Olke was, zou ik er ver bij uit de buurt blijven.
Terwijl ze helemaal niet zat te praten toen er gepraat werd, toen kwam er een opmerking over Sandra die zo meekletst en dat zij liever de boel zat te bekijken.quote:Op maandag 3 april 2017 14:48 schreef Lkw het volgende:
[..]
Ik moet zeggen dat ik dat constante gehamer op Friesland en de Friese taal van Alberdien inmiddels behoorlijk irritant ben gaan vinden. Het is een beetje drammerig allemaal.
Olke lijkt me veel relaxter dan Alberdien en ik vermoed dat hij zich vroeg of laat enorm zou gaan ergeren aan haar geneuzel de hele tijd. Zo ook met dat spelletje volleybal, waarover ze zei: 'Ik kan het wel, maar ik doe het niet. Ik praat liever.'
Op zich natuurlijk prima, maar het is illustratief voor haar, vind ik. Er is altijd wel ergens - latent of niet - een struikelblok of een probleem.
Het lijkt me een lastige vrouw, die Alberdien. Als ik Olke was, zou ik er ver bij uit de buurt blijven.
als ik mezelf was ookquote:Op maandag 3 april 2017 14:48 schreef Lkw het volgende:
[..]
Ik moet zeggen dat ik dat constante gehamer op Friesland en de Friese taal van Alberdien inmiddels behoorlijk irritant ben gaan vinden. Het is een beetje drammerig allemaal.
Olke lijkt me veel relaxter dan Alberdien en ik vermoed dat hij zich vroeg of laat enorm zou gaan ergeren aan haar geneuzel de hele tijd. Zo ook met dat spelletje volleybal, waarover ze zei: 'Ik kan het wel, maar ik doe het niet. Ik praat liever.'
Op zich natuurlijk prima, maar het is illustratief voor haar, vind ik. Er is altijd wel ergens - latent of niet - een struikelblok of een probleem.
Het lijkt me een lastige vrouw, die Alberdien. Als ik Olke was, zou ik er ver bij uit de buurt blijven.
Dat lijkt me stug, aan het einde van de dag zeiden ze zelfs tegen elkaar dat het voelde alsof ze elkaar de hele dag niet hadden gezien. En daarna probeerde Eline op 20 verschillende manieren te zeggen dat ze dat eigenlijk fijner vond dan wanneer ze elkaar wel zagen, en probeerde Riks op 20 verschillende manieren te zeggen dat hij liever haar kiest dan Marit.quote:Op maandag 3 april 2017 14:24 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Of het is een gesprek van een uur geweest, maar eruit geknipt. Het zou ook te saai zijn om uit te zenden.
Dat was hoe ik het ook zag. Een en al awkwardness zo samen in de stal bij romantisch licht van de trekkerquote:Op maandag 3 april 2017 15:22 schreef Burdie het volgende:
[..]
Dat lijkt me stug, aan het einde van de dag zeiden ze zelfs tegen elkaar dat het voelde alsof ze elkaar de hele dag niet hadden gezien. En daarna probeerde Eline op 20 verschillende manieren te zeggen dat ze dat eigenlijk fijner vond dan wanneer ze elkaar wel zagen, en probeerde Riks op 20 verschillende manieren te zeggen dat hij liever haar kiest dan Marit.
Maar volgens mij niet omdat hij haar leuker vindt, maar omdat hij haar als moeder geschikter acht.quote:Op maandag 3 april 2017 15:22 schreef Burdie het volgende:
[..]
Dat lijkt me stug, aan het einde van de dag zeiden ze zelfs tegen elkaar dat het voelde alsof ze elkaar de hele dag niet hadden gezien. En daarna probeerde Eline op 20 verschillende manieren te zeggen dat ze dat eigenlijk fijner vond dan wanneer ze elkaar wel zagen, en probeerde Riks op 20 verschillende manieren te zeggen dat hij liever haar kiest dan Marit.
Dat idee had ik ook.quote:Op maandag 3 april 2017 15:22 schreef Burdie het volgende:
[..]
Dat lijkt me stug, aan het einde van de dag zeiden ze zelfs tegen elkaar dat het voelde alsof ze elkaar de hele dag niet hadden gezien. En daarna probeerde Eline op 20 verschillende manieren te zeggen dat ze dat eigenlijk fijner vond dan wanneer ze elkaar wel zagen, en probeerde Riks op 20 verschillende manieren te zeggen dat hij liever haar kiest dan Marit.
Of omdat de andere enkel een neukertje zou zijn en Eline voor lange termijn.quote:Op maandag 3 april 2017 15:29 schreef Leandra het volgende:
[..]
Maar volgens mij niet omdat hij haar leuker vindt, maar omdat hij haar als moeder geschikter acht.
Maar wel een neukertje waar hij mee kan lachen.quote:Op maandag 3 april 2017 15:50 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Of omdat de andere enkel een neukertje zou zijn en Eline voor lange termijn.
Eigenlijk vind ik dat dat wel heel duidelijk naar voren is gebracht. De gekozen vrouwen waren ook allemaal gelovig en de meesten ook praktiserend. Alleen Eline eigenlijk niet, maar die heeft dat wel direct aangegeven. En toch heeft hij die toen bewust gekozen. Het is echt wel uitgebreid aan bod geweest.quote:Op maandag 3 april 2017 13:19 schreef Postbus100 het volgende:
[..]
Ik verbaasde me er inderdaad ook over dat dit punt bij de selectie niet meer aandacht heeft gehad. Yvon heeft het wel aangestipt en Riks ertoe bewogen om wat ruimere selectie-eisen te hebben, maar uiteindelijk wil een christelijk iemand (zeker zo'n strenge als Riks) toch een christelijk iemand. Dat is te belangrijk om als bijzaak te beschouwen. Is niet erg, maar wees eerlijk en was daar aan het begin duidelijker in geweest. (en dit vind ik meer te wijten aan BZV dan aan Riks).
Eens. Wij als kijkers wisten ook vanaf het begin hoeveel waarde hij hebt aan zijn geloof. Heel veel duidelijker konden ze daar echt niet over zijn.quote:Op maandag 3 april 2017 16:10 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Eigenlijk vind ik dat dat wel heel duidelijk naar voren is gebracht. De gekozen vrouwen waren ook allemaal gelovig en de meesten ook praktiserend. Alleen Eline eigenlijk niet, maar die heeft dat wel direct aangegeven. En toch heeft hij die toen bewust gekozen. Het is echt wel uitgebreid aan bod geweest.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |