Oei.quote:UPDATE 23.51 uur - Na een woningoverval aan de Limburgsingel in Arnhem is donderdagavond volgens lokale media een gewapende overvaller overleden nadat zijn slachtoffers hem aanreden.
Eigenaar Jimmy van Cafetaria Snackattack vertelt aan De Gelderlander dat een van de pizzabezorgers naar de Limburgsingel was gereden voor een bestelling. Op dat adres was bij aankomst een woningoverval bezig. De bezorger vluchtte toen hij schoten hoorde.
Vervolgens gingen de boze slachtoffers met het bestelbusje van de pizzabezorger achter de overvaller aan, aldus de Snackattack-eigenaar. Daarbij zou de overvaller meerdere keren hebben geschoten op het busje. Vervolgens kwamen de twee in botsing. De overvaller raakte hierbij zo ernstig gewond, dat hij overleed, aldus de uitbater.
Dode man op straat
De politie kan nog weinig zeggen over het incident, maar bevestigt wel dat er op de Limburgsingel een dode man is aangetroffen voor een woning. Zijn identiteit, noch de doodsoorzaak, zijn bekend.
De woordvoerder laat weten dat er nog veel onduidelijk is en dat er later meer informatie bekend wordt gemaakt. Hij zegt dat er volgens een melding door twee personen is geschoten. Of er mensen zijn aangehouden, wil de woordvoerder nog niet zeggen.
Om 21.39 uur kwam via het P2000 netwerk een melding binnen dat er een traumaheli naar de Limburgsingel in Arnhem is gegaan. Op straat staat een wit busje van Lunchroom Jimmy, een nevenvestiging van Snackattack, die zichtbaar beschadigd is. In de voorruit zit een grote barst.
De politie is ter plekke een onderzoek gestart naar de precieze toedracht van het incident en heeft daarvoor de omgeving afgezet.
http://m.telegraaf.nl/bin(...)artij-arnhem’+
Lijkt het wel op. Waarbij 'ze' de slachtoffers zijn.quote:Op vrijdag 31 maart 2017 00:17 schreef Stien_Struis het volgende:
Maar ze hebben dus de pizzabus gekaapt?
Denk dat de rechter daar iets anders tegenaan kijkt.quote:Op vrijdag 31 maart 2017 00:18 schreef Physsic het volgende:
[..]
Lijkt het wel op. Waarbij 'ze' de slachtoffers zijn.
Geen idee op welke manier de (vermoedelijke) overvaller is gevlucht.
Haha, slachtoffers van de overval, bedoel ik natuurlijk.quote:Op vrijdag 31 maart 2017 00:21 schreef Stien_Struis het volgende:
[..]
Denk dat de rechter daar iets anders tegenaan kijkt.
quote:Dat gebeurde met een bestelbusje van een pizzabezorger van Snack Attack, zo vertelt eigenaar Jimmy van die snackbar.
Pizza
Volgens hem ging een medewerker een pizza bezorgen, toen plots mensen uit een huis kwamen en op hem af kwamen rennen. Zij vertelden dat ze net slachtoffer waren geworden van een roofoverval. De bezorger hoorde schoten en sloeg uit angst op de vlucht. De slachtoffers van de woningoverval zijn vervolgens met het busje van de snackbar achter de overvaller aan gegaan, aldus de Snack Attack-eigenaar.
Tijdens de achtervolging heeft de overvaller meerdere keren geschoten en daarbij het busje geraakt. De bestuurder reed hem echter aan en vermoedelijk is de overvaller daardoor om het leven gekomen.
Plaats delict
De politie kan bevestigen dat er iemand is overleden, maar de recherche onderzoekt nog wat er precies is gebeurd. Volgens de officier van dienst van de politie ter plaatse, kwam de melding van de overval aan de Limburgsingel rond 21.30 uur binnen. De overvallers zouden daarbij geschoten hebben.
Toen agenten ter plekke kwamen, vonden zij een lichaam op zo'n 100 meter van het overvallen huis. De officier van dienst kan nog niets zeggen over de doodsoorzaak van het slachtoffer.
Wat er precies is gebeurd, blijft vooralsnog onduidelijk. De politie en de recherche zijn een onderzoek begonnen en hebben daarvoor op de Limburgsingel een plaats delict ingericht. Vermoedelijk gaat het onderzoek de hele nacht nog duren.
Inderdaad, laten we de term "overvaller" maar snel tussen dubbele aanhalingstekens zetten. Het doet me denken aan de Marokkanen die geld inzamelden voor een man die een grensrechter in Almere doodtrapte. Deze doodgetrapte man werd door hen ook "slachtoffer" genoemd.quote:
Ik zou niet te voorbarig zijn met je blijdschap. Het blijft natuurlijk wel Nederland waar dit is gebeurd en het zou de eerste keer niet zijn dat de slachtoffers tot dader worden gemaakt en omgekeerd. Voor je het weet krijgen ze een moord in de schoenen geschoven en mogen zij zich voor de rechter verantwoorden.quote:Op vrijdag 31 maart 2017 00:42 schreef butz0rs het volgende:
Duidelijk noodweer. Logisch om met een gestolen auto op een schietende overvaller in te rijden![]()
Maar wat is er met de pizza gebeurt?
Of allebei de pizzachauffeur de schuld geven.quote:Op vrijdag 31 maart 2017 01:04 schreef Glazenmaker het volgende:
Hopelijk zijn de busjesmensen zo slim om elkaar de schuld te geven en allebei het stuur aan te raken.
Die kans is groot voor doodslag en stelen van een auto.quote:Op vrijdag 31 maart 2017 01:04 schreef Elfletterig het volgende:
. Voor je het weet krijgen ze een moord in de schoenen geschoven en mogen zij zich voor de rechter verantwoorden.
Die was weggerend met de pizza.quote:Op vrijdag 31 maart 2017 01:19 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Of allebei de pizzachauffeur de schuld geven.
Ik vrees het ook, zo werkt het in Nederland. Medelijden met een gewapende overvaller is groter dan het begrip voor hoe mensen in een stressvolle panieksituatie handelen.quote:Op vrijdag 31 maart 2017 01:25 schreef Stien_Struis het volgende:
[..]
Die kans is groot voor doodslag en stelen van een auto.
Verweren is toch wel iets anders dan iemand achtervolgen en hem doodrijdenquote:Op vrijdag 31 maart 2017 01:04 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Ik zou niet te voorbarig zijn met je blijdschap. Het blijft natuurlijk wel Nederland waar dit is gebeurd en het zou de eerste keer niet zijn dat de slachtoffers tot dader worden gemaakt en omgekeerd. Voor je het weet krijgen ze een moord in de schoenen geschoven en mogen zij zich voor de rechter verantwoorden.
Ik heb het al eens eerder gezegd en ik herhaal het nog eens. De wet in dit land moet zodanig worden aangepast dat criminelen aanzienlijk minder rechten hebben op het moment dat ze een ernstig delict plegen. Slachtoffers moeten zich met geweld mogen verweren.
Klopt. En we hebben het in Nederland zo geregeld dat je je maar gewoon moet laten overvallen en dat je vooral niks moet terugdoen. Wie dat wél doet, wie van zich afbijt en de jacht op dader inzet, wordt zelf tot crimineel verheven.quote:Op vrijdag 31 maart 2017 01:55 schreef Ingolstadt het volgende:
[..]
Verweren is toch wel iets anders dan iemand achtervolgen en hem doodrijden
Ye, je moet je gewoon laten overvallen en dan hopen dat je bij de 5% opgeloste zaken komtquote:Op vrijdag 31 maart 2017 02:07 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Klopt. En we hebben het in Nederland zo geregeld dat je je maar gewoon moet laten overvallen en dat je vooral niks moet terugdoen. Wie dat wél doet, wie van zich afbijt en de jacht op dader inzet, wordt zelf tot crimineel verheven.
Ik ben van mening dat doodgereden worden in een achtervolging een risico is dat je als (gewapende) overvaller bewust neemt. En ik vind dat slachtoffers van een overval het volste recht hebben om achter een overvaller aan te gaan én om geweld te gebruiken.
Tja, de enige kans op verdediging (in de rechtbank) die de bestuurder heeft lijkt me dat de overvaller door ging met schieten.quote:Op vrijdag 31 maart 2017 01:55 schreef Ingolstadt het volgende:
[..]
Verweren is toch wel iets anders dan iemand achtervolgen en hem doodrijden
En als je camerabeelden hebt, mag je hopen dat ze die volgend jaar uitzenden bij Opsporing Verzocht.quote:Op vrijdag 31 maart 2017 02:30 schreef hugecooll het volgende:
Ye, je moet je gewoon laten overvallen en dan hopen dat je bij de 5% opgeloste zaken komt
en dat die camera niet eigenlijk voor een ander doeleinde de boel opnamquote:Op vrijdag 31 maart 2017 02:50 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
En als je camerabeelden hebt, mag je hopen dat ze die volgend jaar uitzenden bij Opsporing Verzocht.
En iemand heeft geen avondeten gehad..quote:Op vrijdag 31 maart 2017 02:58 schreef Gorraay het volgende:
Intussen bleef de snackbarhouder met dat onbetaalde pizzaatje-oorlog zitten.
dat busje is ie waarschijnlijk ook even kwijtquote:Op vrijdag 31 maart 2017 02:58 schreef Gorraay het volgende:
Intussen bleef de snackbarhouder met dat onbetaalde pizzaatje-oorlog zitten.
Duidelijk noodweer? Nooit. Men reed immers achter de overvaller aan, nadat men zelf buiten levensgevaar was. Geen rechter die hier in meegaat.quote:Op vrijdag 31 maart 2017 00:42 schreef butz0rs het volgende:
Duidelijk noodweer. Logisch om met een gestolen auto op een schietende overvaller in te rijden![]()
Maar wat is er met de pizza gebeurt?
iK HOOP DAT JE DEZE DRAAIT OP MIJN BEGRAFENISquote:Op vrijdag 31 maart 2017 05:52 schreef bijstandboy het volgende:
Ik hoop dat ze een dikke polonaise gaan lopen op zijn begrafenis
Ik wil het nog sterker maken, De persoon in kwestie speelt voor eigen rechter dit geldt in principe overal behalve in je eigen huis. Ik heb dat met mijn vader mee gemaakt, hij is judo leraar, dus domme pech voor de drie overvallers, twee overvallers heeft hij overmeesterd en uitgeschakeld in zijn eigen huis, geen enkel probleem zegt de rechter, achter de derde is hij aan gerend en op de openbare weg heeft hij zijn kaak verbrijzelt, een hele dure fout waar mijn vader nog jarenlang voor heeft moeten betalen. De oordeel was dat hij niet achter de derde verdachte aan mocht rennen, hij had de politie moeten bellen.quote:Op vrijdag 31 maart 2017 01:04 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Ik zou niet te voorbarig zijn met je blijdschap. Het blijft natuurlijk wel Nederland waar dit is gebeurd en het zou de eerste keer niet zijn dat de slachtoffers tot dader worden gemaakt en omgekeerd. Voor je het weet krijgen ze een moord in de schoenen geschoven en mogen zij zich voor de rechter verantwoorden.
Ik heb het al eens eerder gezegd en ik herhaal het nog eens. De wet in dit land moet zodanig worden aangepast dat criminelen aanzienlijk minder rechten hebben op het moment dat ze een ernstig delict plegen. Slachtoffers moeten zich met geweld mogen verweren.
Wat nou als ze in hun achtervolging je vrouw en kind hadden doodgereden?quote:Op vrijdag 31 maart 2017 02:07 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Klopt. En we hebben het in Nederland zo geregeld dat je je maar gewoon moet laten overvallen en dat je vooral niks moet terugdoen. Wie dat wél doet, wie van zich afbijt en de jacht op dader inzet, wordt zelf tot crimineel verheven.
Ik ben van mening dat doodgereden worden in een achtervolging een risico is dat je als (gewapende) overvaller bewust neemt. En ik vind dat slachtoffers van een overval het volste recht hebben om achter een overvaller aan te gaan én om geweld te gebruiken.
Wat verdiende die vrouw?quote:Op vrijdag 31 maart 2017 07:08 schreef AnInconvenientTruth het volgende:
Slachtoffers verdienen een lintje. Net als toen de gewapende overval op die juwelierswinkel waar de vrouw van de eigenaar 2 (of was het nou 3) van die klootzakken doodschoot.
Die vrouw verdiende een mediale en haar eigen optocht.
Dan waren zij de criminelen geweest en had Elfletterig hen dood mogen rijden, maar als hij daarbij weer iemand anders had geraakt, dan had die hem weer dood mogen rijden.quote:Op vrijdag 31 maart 2017 07:48 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Wat nou als ze in hun achtervolging je vrouw en kind hadden doodgereden?
Kan ik me voorstellen. Het klinkt eigenlijk als iets waar je een uitgebreide Tarantino screenplay voor kan schrijven.quote:Op vrijdag 31 maart 2017 00:26 schreef Physsic het volgende:
"De politie kan bevestigen dat er iemand is overleden, maar de recherche onderzoekt nog wat er precies is gebeurd."
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |