Ligt er hier aan hoe je het bekijkt.quote:
Leuk grafiekjequote:Op dinsdag 28 maart 2017 10:50 schreef La_Tramposa het volgende:
[ afbeelding ]
Leuk artikel over calorieën verbranden. Voor wie niet van hardlopen houdt.. je kan ook gewoon 3.5 uur gaan seksen
https://www.1843magazine.(...)g-is-better-than-sex
Hmm ja, beide keren wint seks hetquote:Op dinsdag 28 maart 2017 11:17 schreef MutedFaith het volgende:
[..]
Ligt er hier aan hoe je het bekijkt.
Ik heb vaker seks dan dat ik stofzuig, maar met stofzuigen ben ik per week wel meer tijd kwijt.
Maar blijkbaar heeft dus maar 60% van alle volwassen Amerikanen minimaal 1 keer per jaar seks.
450 kcal per uur is ook niet echt intensief. Bij hardlopen of fietsen zit ik daarop als ik een heel rustige duurtraining doe, maar als ik een pittige training doe is het eerder 700-800.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 11:52 schreef Tink89 het volgende:
Ik kano, maar kan me niet voorstellen dat dat zo intensief is. Ik kan dan gemakkelijker doorpraten in de tussentijd.
Precies, bij kanoën geldt dat ook. We varen wel, maar zijn vooral heel erg bezig met technieken. Het wordt een ander verhaal als je een toertocht gaat varen, maar ook dat werk ik me op plat water niet in het zweet. Wildwatervaren is natuurlijk een ander verhaal.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 12:00 schreef Pinuts het volgende:
Bij boksen precies hetzelfde. Hij geeft aan rond de 480 / 490 kcal per half uur. Misschien als je continue aan het sparren bent ja. Maar de meeste trainingen ben je vooral op techniek aan het trainen.
Wat verdrietig, sterkte!quote:Op dinsdag 28 maart 2017 10:25 schreef DonnaRush het volgende:
Ik kom hier ook weer even spieken. M`n zwangerschap is mis gegaan en om m`n zinnen even te verzetten stort ik me weer op 'gezond en bewegen'.
Heb je hem op een tegelvloer staan?quote:Op woensdag 29 maart 2017 19:47 schreef Pinuts het volgende:
Oké, volgensmij is mijn weegschaal kapot. Woog net 81,4 kg, ga ik er twee minuten later weer op staan, geeft ie 80,8 aan. Fijn, nu geloof ik het ook al niet meet als ik straks wel echt afgevallen ben
Heb ik al enkele maandenquote:Op vrijdag 31 maart 2017 08:16 schreef MutedFaith het volgende:
Fitbit stuurt sinds gisteren automagisch je stappen door naar MFP, waar ze als activiteit (dus incl 'extra' kcal) worden geregistreerd. Nog meer mensen opgevallen?
Ik zit nog steeds net onder onderhoud maar ben inmiddels wel zwaarder dan aan het begin van de weekquote:Op dinsdag 28 maart 2017 19:37 schreef Artoo het volgende:
Deze week ga ik bewust mijn kcals omhoog gooien omdat ik zondag een kettlebellsport wedstrijd heb en in de week daarna testweek voor de powerlifts. Cutten helpt dan niet echt dus ik wil een beetje energie in mijn kadaver ladenAan de ene kant vind ik dat heel fijn en aan de andere kant vind ik het lastig, want ik val nog niet in mijn gewichtsklasse en kcals omhoog = niet meer of minder snel afvallen
![]()
Hopelijk dropt hij snelquote:Op vrijdag 31 maart 2017 10:19 schreef Artoo het volgende:
[..]
Ik zit nog steeds net onder onderhoud maar ben inmiddels wel zwaarder dan aan het begin van de weekNu vermoed ik, kijkend op de kalender, dat het een cyclus-issue is, maar hell. Drop eens joh
Pizza nutella? Als in ; met nutella wat je ook op je brood doet er op?quote:Op vrijdag 31 maart 2017 17:55 schreef MutedFaith het volgende:
Happy Italy is goed te eten. Zeker als je t afzet tegen de prijs.
En soberzo: hun pizza nutella is geniaal.
Paar maanden geleden zat je toch (bijna) onder de 100?quote:Op zaterdag 1 april 2017 10:17 schreef Pizzapuntje het volgende:
Ik heb me de afgelopen weken echt laten gaan, wat resulteerde in 109,8 kilo.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |