quote:Op woensdag 22 maart 2017 16:39 schreef simbatje het volgende:
De kleuters van de Vvd,Cda,Gl die de kiezers van de Pvv uitsluiten terwijl ze 1,3milj kiezers hebben.
Waar is nou de democratie?
De stem van het volk, in dit geval de meerderheid. 13% van de bevolking kiest PVV, waarom zou een dergelijke kleine minderheid de politieke agenda/richting van ons land mogen bepalen?quote:Op woensdag 22 maart 2017 16:39 schreef simbatje het volgende:
De kleuters van de Vvd,Cda,Gl die de kiezers van de Pvv uitsluiten terwijl ze 1,3milj kiezers hebben.
Waar is nou de democratie?
Haha dit is de eerste formatie die je volgt?quote:Op woensdag 22 maart 2017 16:41 schreef nogeenoudebekende het volgende:
Het grappige is dat partijen die in de basis rechtstreeks tegenover elkaar staan nu steun bij elkaar zoeken om dat lelijke kindje met rood haar, sproetjes en een bril uit te sluiten van het tikkertje spelen.
Nee, het grappige is dat nu juist de bullebak wordt uitgesloten.quote:Op woensdag 22 maart 2017 16:41 schreef nogeenoudebekende het volgende:
Het grappige is dat partijen die in de basis rechtstreeks tegenover elkaar staan nu steun bij elkaar zoeken om dat lelijke kindje met rood haar, sproetjes en een bril uit te sluiten van het tikkertje spelen.
is geen argumentquote:
En wat geeft met dit argument het CDA dan wel het recht om mede de politieke agenda van het land mee te mogen bepalen.quote:Op woensdag 22 maart 2017 16:43 schreef kladderadatsch het volgende:
[..]
De stem van het volk, in dit geval de meerderheid. 13% van de bevolking kiest PVV, waarom zou een dergelijke kleine minderheid de politieke agenda/richting van ons land mogen bepalen?
Speciaal hiervoor een account aangemaakt? Beter post je dit soort topics in KLBquote:Op woensdag 22 maart 2017 16:39 schreef simbatje het volgende:
De kleuters van de Vvd,Cda,Gl die de kiezers van de Pvv uitsluiten terwijl ze 1,3milj kiezers hebben.
Waar is nou de democratie?
Omdat zij er wel mogelijk uitkomen met de partijen die benodigd zijn om een meerderheid te behalen.quote:Op woensdag 22 maart 2017 16:59 schreef Woelwater het volgende:
[..]
En wat geeft met dit argument het CDA dan wel het recht om mede de politieke agenda van het land mee te mogen bepalen.
Omdat hun gedachtengoed voor ander partijen blijkbaar geen bezwaar is om tot een coalitie te komen die gaat leiden tot een meerderheid.quote:Op woensdag 22 maart 2017 16:59 schreef Woelwater het volgende:
[..]
En wat geeft met dit argument het CDA dan wel het recht om mede de politieke agenda van het land mee te mogen bepalen.
De PVV heeft ook de VVD uitgesloten olv Rutte. Die sluit dus nog meer kiezers uit.quote:Op woensdag 22 maart 2017 16:39 schreef simbatje het volgende:
De kleuters van de Vvd,Cda,Gl die de kiezers van de Pvv uitsluiten terwijl ze 1,3milj kiezers hebben.
Waar is nou de democratie?
quote:Op woensdag 22 maart 2017 17:05 schreef Dven het volgende:
Je bent gewoon een beetje op je pik getrapt omdat niemand ome Geert moet hebben.
Rutte heeft ook weleens dingen gezegd waar hij later weer op terug kwam, maar voor het gemak vergeet iedereen dat maar even.quote:Op woensdag 22 maart 2017 17:51 schreef ExtraWaskracht het volgende:
Wilders wilde zelf nota bene niet samen met Rutte regeren en dan nu hierop draaien...
Alles wat Wilders zegt wordt toch 3 x onder een vergrootglas gelegd ... jeweettochquote:Op woensdag 22 maart 2017 17:56 schreef Woelwater het volgende:
[..]
Rutte heeft ook weleens dingen gezegd waar hij later weer op terug kwam, maar voor het gemak vergeet iedereen dat maar even.
Tja, weglopen als een laffe kuthond zoals Greet deed vergeet je wat minder snel...quote:Op woensdag 22 maart 2017 17:56 schreef Woelwater het volgende:
[..]
Rutte heeft ook weleens dingen gezegd waar hij later weer op terug kwam, maar voor het gemak vergeet iedereen dat maar even.
Ik weet niet zo snel over welke zaken je het hebt maar ik durf te wedden dat die uitspraken ook lang niet zo dichtbij politiek zelfmoord in de buurt komen als in het geval van Geert.quote:Op woensdag 22 maart 2017 17:56 schreef Woelwater het volgende:
[..]
Rutte heeft ook weleens dingen gezegd waar hij later weer op terug kwam, maar voor het gemak vergeet iedereen dat maar even.
Alles wat alle politici zeggen wordt onder een vergrootglas gelegd. Populaire politici des te meer. Dat lijkt me niet meer dan logisch.quote:Op woensdag 22 maart 2017 18:04 schreef Tuned22 het volgende:
[..]
Alles wat Wilders zegt wordt toch 3 x onder een vergrootglas gelegd ... jeweettoch
Maar je vindt het dus juist goed dat Wilders zich niet aan zijn verkiezingsbelofte houdt?quote:Op woensdag 22 maart 2017 17:56 schreef Woelwater het volgende:
[..]
Rutte heeft ook weleens dingen gezegd waar hij later weer op terug kwam, maar voor het gemak vergeet iedereen dat maar even.
Rutte heeft al sorry gezegd, dus dan is het goed. Vergeven en vergeten.quote:Op woensdag 22 maart 2017 18:11 schreef ems. het volgende:
[..]
Ik weet niet zo snel over welke zaken je het hebt maar ik durf te wedden dat die uitspraken ook lang niet zo dichtbij politiek zelfmoord in de buurt komen als in het geval van Geert.
Nouja, excuses aanbieden helpt wel degelijk. Mensen maken fouten en zowel Rutte als Wilders zijn mensen. (voor zover ik weet).quote:Op woensdag 22 maart 2017 18:18 schreef Woelwater het volgende:
[..]
Rutte heeft al sorry gezegd, dus dan is het goed. Vergeven en vergeten.
Uiteraard wel.quote:Maar voor zijn betrouwbaarheid maakt dat verder ook niet uit
Ik ben inmiddels bekend met jou. Gewoon vragen is niet jouw sterkste punt.quote:Op woensdag 22 maart 2017 17:08 schreef Woelwater het volgende:
[..]![]()
Het was slechts een vraag aangezien ik die logica niet echt volg.
sukkeltje met je persoonlijke aanval gelijk
de enige echte.quote:
twitter:Breaking911 twitterde op woensdag 22-03-2017 om 19:17:17Suspected London Terrorist Named As Hate preacher Abu Izzadeen (Trevor Brooks). (@LaStampa) https://t.co/OZfSejAFig reageer retweet
Als hij normaal gedrag vertoont en zijn standpunten afzwakt, stemt er niemand meer op hem.quote:Op woensdag 22 maart 2017 19:41 schreef scrupuleus het volgende:
[..]
de enige echte.
Laat hem eens normaal gedrag vertonen en zijn standpunten afzwakken, dan doet hij over 4 jaar wellicht mee.
Haha inderdaad. En Jezus leeft ook, nu worden er 3000 mensen genegeerdquote:Op woensdag 22 maart 2017 17:30 schreef Wombcat het volgende:
Wat had TS dan gewild? Een kabinet VVD-PVV-CDA-D66?
Want als VVD en CDA de PVV niet mogen uitsluiten, en de PVV moet regeren omdat ze de 2e partij zijn, dan mag je D66 ook niet uitsluiten, want die zijn de 4e partij met maar 1 zetel minder dan de PVV. En die moeten dan dus in de regering, volgens de logica van TS.
Toch een gemiste kans in tijden dat men iets nationalistischer is geworden.quote:Op woensdag 22 maart 2017 19:47 schreef The_Temp het volgende:
[..]
Als hij normaal gedrag vertoont en zijn standpunten afzwakt, stemt er niemand meer op hem.
Dat is het dilemma voor Wilders. Hij is populair omdat hij zich door extreme uitspraken buiten de politieke orde plaatst en is vervolgens verbaasd (nou ja, niet echt natuurlijk) dat hij wordt buitengesloten door die politieke orde
Over verbroedering gesproken.quote:Op woensdag 22 maart 2017 16:41 schreef nogeenoudebekende het volgende:
Het grappige is dat partijen die in de basis rechtstreeks tegenover elkaar staan nu steun bij elkaar zoeken om dat lelijke kindje met rood haar, sproetjes en een bril uit te sluiten van het tikkertje spelen.
Er wordt helemaal niemand uitgesloten. De PVV zit toch in de Tweede Kamer?quote:Op woensdag 22 maart 2017 16:39 schreef simbatje het volgende:
De kleuters van de Vvd,Cda,Gl die de kiezers van de Pvv uitsluiten terwijl ze 1,3milj kiezers hebben.
Waar is nou de democratie?
Leugenaar Rutte en co besodemieterd je waar je zelf bij staat.Referendum,geen geld naar Griekenland,de ¤1000,- de vliegramp.Alles kapot bezuinigd,de zorg,de politie.Nooit zoveel bedrijven failiet en zoveel mensen naar de voedselbank.Bankencrisis,bakken met geld naar de E.U.De criminelen 'n taak strafje van de D66 rechters Meneer Rutte die vervolgens alles weglacht.Geheel Ned had het gehad met dat zooitje.En dan is Ned zogenaamd uit de crisis omdat men zich voor de gek laat houden en kiest weer die vuile huichelaar.quote:Op woensdag 22 maart 2017 18:06 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Tja, weglopen als een laffe kuthond zoals Greet deed vergeet je wat minder snel...
Beter de huichelaar Rutte dan de anti.-democratische grondwetverkrachter Wilders.quote:Op donderdag 23 maart 2017 20:30 schreef simbatje het volgende:
En dan is Ned zogenaamd uit de crisis omdat men zich voor de gek laat houden en kiest weer die vuile huichelaar.
Deze kwam van heel diep.quote:Op donderdag 23 maart 2017 20:30 schreef simbatje het volgende:
[..]
Leugenaar Rutte en co besodemieterd je waar je zelf bij staat.Referendum,geen geld naar Griekenland,de ¤1000,- de vliegramp.Alles kapot bezuinigd,de zorg,de politie.Nooit zoveel bedrijven failiet en zoveel mensen naar de voedselbank.Bankencrisis,bakken met geld naar de E.U.De criminelen 'n taak strafje van de D66 rechters Meneer Rutte die vervolgens alles weglacht.Geheel Ned had het gehad met dat zooitje.En dan is Ned zogenaamd uit de crisis omdat men zich voor de gek laat houden en kiest weer die vuile huichelaar.
Dat gaat niet zo maar.quote:Op donderdag 23 maart 2017 22:36 schreef Woelwater het volgende:
[..]
Een grondwet is zo aangepast natuurlijk.
Nee niet geheel Nederland had het gehad met Rutte.quote:Op donderdag 23 maart 2017 20:30 schreef simbatje het volgende:
[..]
Leugenaar Rutte en co besodemieterd je waar je zelf bij staat.Referendum,geen geld naar Griekenland,de ¤1000,- de vliegramp.Alles kapot bezuinigd,de zorg,de politie.Nooit zoveel bedrijven failiet en zoveel mensen naar de voedselbank.Bankencrisis,bakken met geld naar de E.U.De criminelen 'n taak strafje van de D66 rechters Meneer Rutte die vervolgens alles weglacht.Geheel Ned had het gehad met dat zooitje.En dan is Ned zogenaamd uit de crisis omdat men zich voor de gek laat houden en kiest weer die vuile huichelaar.
Het gaat helemaal niet meer om de regerende macht. Als coalitiepartij mag jij de stront opruimen en daarvan later de rekening betalen.quote:Op donderdag 23 maart 2017 21:03 schreef Nintex het volgende:
Als Deutsche klapt en de economie de afgrond in duwt dan worden straks niet twee, maar vier partijen keihard afgerekend bij de verkiezingen.
Ze moeten het land sturen door de Brexit, Trump presidency, een mogelijke oorlog met Noord Korea en Iran en een dictatoriaal Turkije dat straks in burgeroorlog is. En dat terwijl de Afrkanen over de hekken van Fort Europa klimmen en Europa politiek in rep en roer is.
Ondertussen zitten er niet 1, maar 4 duiveltjes op de schouder van het kabinet (Baudet, Hiddema, Wilders, Kuzu). Groenlinks is de grootste op links, het hele Midden regeert en de VVD de grootste op rechts. Als dit fout loopt dan grijpt Wilders gemakkelijk de macht.
Nee, nog steeds niet. Ik denk dat er een CU aan gaat schuiven.quote:Op vrijdag 24 maart 2017 07:38 schreef Elzies het volgende:
[..]
Kom op zeg! VVD en GL. Geloof je het zelf?![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |