Omdat Pence wel gehackt is en Clinton niet?quote:Op vrijdag 3 maart 2017 07:40 schreef Refragmental het volgende:
[..]
En het valt ook totaal niet te vergelijken.
Clinton is niet gehackt? Waar heb je die informatie vandaan? Want zelfs de FBI kon dat niet met zekerheid zeggen.quote:Op vrijdag 3 maart 2017 07:43 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Omdat Pence wel gehackt is en Clinton niet?
Ondanks alle oproepen van Trump om Clinton te hacken en haar gegevens te openbaren en ondanks alle wilde beloften van dubieuze types als Kim Dotcom en Julian Assange om dit daadwerkelijk te gaan doen is die informatie tot op heden uitgebleven.quote:Op vrijdag 3 maart 2017 07:49 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Clinton is niet gehackt? Waar heb je die informatie vandaan? Want zelfs de FBI kon dat niet met zekerheid zeggen.
Reactie op tweakers zegt het eigenlijk al:quote:Op vrijdag 3 maart 2017 07:49 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Clinton is niet gehackt? Waar heb je die informatie vandaan? Want zelfs de FBI kon dat niet met zekerheid zeggen.
Maar nee.
"Private Email Account" is niet hetzelfde als "Private Email Server"
En gouverneur is niet hetzelfde als Secretary of State.
Maar laat deze feiten je vooral niet in de weg staan om debiele dingen te roepen.
En al helemaal niet je ertoe bewegen om zelf even na te denken.
In feite is het geval van Pence dus onveiliger, omdat werknemers van AOL in principe in zijn mail kunnen komen.quote:Het is natuurlijk vergelijkbaar. Privé mail is privé mail. Of dat self-hosted is of niet verschilt alleen in dat opgeslagen emails door derden kunnen worden ingezien zonder computervredebreuk. Bij AOL kan dat omdat AOL toegang heeft tot de eigen servers. Bij een self-hosted server kan dit niet.
Ok Pence is met zekerheid gehackt. Bij Clinton is men daar na jaren onderzoek bepaald nog van overtuigd. En een account bij grote provider is natuurlijk een groter risico dan een eigen server.quote:Op vrijdag 3 maart 2017 07:49 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Clinton is niet gehackt? Waar heb je die informatie vandaan? Want zelfs de FBI kon dat niet met zekerheid zeggen.
Maar nee.
"Private Email Account" is niet hetzelfde als "Private Email Server"
En gouverneur is niet hetzelfde als Secretary of State.
Maar laat deze feiten je vooral niet in de weg staan om debiele dingen te roepen.
En al helemaal niet je ertoe bewegen om zelf even na te denken.
En Pence is aantoonbaar wel gehackt. Bij Clinton is dat nooit aangetoond.quote:Op vrijdag 3 maart 2017 07:53 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Reactie op tweakers zegt het eigenlijk al:
[..]
In feite is het geval van Pence dus onveiliger, omdat werknemers van AOL in principe in zijn mail kunnen komen.
Dit. Een AOL admin die 2500 dollar per maand verdient is vrij snel omgekocht natuurlijk. Als hij of zij betrokken is bij een politieke partij is dat geld nog niet eens nodig.quote:Op vrijdag 3 maart 2017 07:53 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Reactie op tweakers zegt het eigenlijk al:
[..]
In feite is het geval van Pence dus onveiliger, omdat werknemers van AOL in principe in zijn mail kunnen komen.
Wat iemand op tweakers roept is irrelevant, en in dit geval ook nog eens onjuist.quote:Op vrijdag 3 maart 2017 07:53 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Reactie op tweakers zegt het eigenlijk al:
[..]
In feite is het geval van Pence dus onveiliger, omdat werknemers van AOL in principe in zijn mail kunnen komen.
Oh, dus het is alleen strafbaar als je aantoonbaar bent gehackt?quote:Op vrijdag 3 maart 2017 08:03 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
En Pence is aantoonbaar wel gehackt. Bij Clinton is dat nooit aangetoond.
Ik hoop dat we hiermee tevens de "But her emails!" meme de nek om kunnen draaien?
Lock him up! Lock him up!![]()
Nee, dan snap je niet wat ik zeg. Maar dat verbaast me al lang niet meer.quote:Op vrijdag 3 maart 2017 08:08 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Oh, dus het is alleen strafbaar als je aantoonbaar bent gehackt?
De debiliteit
Als er geroepen wordt dat Clinton de bak in zou moeten vanwege de e-mails, dan mag ook Pence de dans niet ontspringen. Gelijke monniken (want minister of gouverneur, je hebt gewoon een belangrijke publieke functie en hebt te maken met gevoelige informatie), gelijke kappen.quote:Op vrijdag 3 maart 2017 08:07 schreef Refragmental het volgende:
Maar als jullie graag op deze weg verder willen gaan, dan begrijp ik dus dat zowel Pence en Clinton gestraft dienen te worden?
Daar staat tegenover dat er bij AOL meer mensen zijn met toegang. Bovendien is die beveiliging van AOL ook zo goed niet, daar Pence dus wel daadwerkelijk gehackt is en dat bij Clinton maar de vraag is.quote:Op vrijdag 3 maart 2017 08:07 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Wat iemand op tweakers roept is irrelevant, en in dit geval ook nog eens onjuist.
Het verschil tussen selfhosted of niet is natuurlijk niet alleen of derden toegang hebben tot emails.
Er zit veel meer achter, namelijk bij AOL zit er een complete beveiligingslaag omheen, daar waar dat bij Clinton minimaal was, en soms zelfs was uitgezet.
Beide belangrijke publieke functies met gevoelige informatie, wat mij betreft behandel je die hetzelfde.quote:Daarnaast Gouveneur =/= Secretary of State.
Nou, er is in ieder geval iemand in dit topic die zich graag van de domme houdt inderdaad, dat klopt.quote:En dit hele verhaal is overigens al tig keer verteld in dit topic mbt de prive email van Powell. Maarja, men gaat hier graag in cirkels en houdt zich graag dom.
Ze dienen hetzelfde behandeld te worden, dat betekent niet allebei gestraft. Ik wacht dus tot Trump op gaat roepen om een speciaal onderzoeker op deze zaak te zetten en hem in de bak te gooien.quote:Maar als jullie graag op deze weg verder willen gaan, dan begrijp ik dus dat zowel Pence en Clinton gestraft dienen te worden?
Zo. Sappig, wel.quote:Op vrijdag 3 maart 2017 07:33 schreef PippenScottie het volgende:
BAM!
Sessions gebruikte campagnegeld voor trip waar hij Russische ambassadeur ontmoette:
https://www.wsj.com/artic(...)-expenses-1488509301
Deze regering wordt echt systematisch gesloopt.
Unpresidented!quote:Op vrijdag 3 maart 2017 07:33 schreef PippenScottie het volgende:
BAM!
Sessions gebruikte campagnegeld voor trip waar hij Russische ambassadeur ontmoette:
https://www.wsj.com/artic(...)-expenses-1488509301
Deze regering wordt echt systematisch gesloopt.
Trump kan een onderzoek instellen en hem kaltstellen. Uit het ambt zetten heeft hij de macht niet voor. Wat te denken van het jarenlange onderzoek tegen Clinton door andere republikeinen? Wat gaan die doen? Ik vermoed, net als Trump, dat ze op hun handen gaan zitten.quote:Op vrijdag 3 maart 2017 06:09 schreef Ulx het volgende:
[..]
Nee hoor, zij was daar al lang mee gestopt en werkte mee met alle onderzoeken. Pence werd afgelopen zomer gehackt. Hij ging dus gewoon door en hield alles verborgen. Dat is of erger of extreem stupide.
Trump is volslagen ongeloofwaardig als hij nu niets doet, hij ligt zo onder vuur nu, hij moet wel.
Bring me the head of Mike Pence!
Het betekent dat Pence gisteren niet de waarheid sprak toen hij zei dat hij alleen als senator met de Russen had gesproken. Hij was daar als lid van de Trump campagne.quote:
Gelinkt via een tweet lezen lukt me wel zonder abbo.quote:Op vrijdag 3 maart 2017 09:10 schreef ExtraWaskracht het volgende:
Is er een manier om wsj artikelen te zien of moet je daar een abo voor hebben?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |