quote:
Ik zal het kort houden, want dit topic is niet voor politieke discussie bedoeld. Ik ben sociaal-democratisch / sociaal-liberaal ingesteld, maar ik kan niks met de naïeve houding van PvdA en D66 op thema's als integratie en immigratie. Ook ten opzichte van de EU zijn ze niet kritisch genoeg. Juist op deze punten onderscheidt Nieuwe Wegen zich. Ze vertolken een realistisch geluid, links van het midden. Daarmee zijn ze precies wat ik zoek.quote:Op maandag 27 februari 2017 18:53 schreef Diaan73 het volgende:
Elf, mag ik vragen wat in Nieuwe Wegen jou aantrekt om op die partij te stemmen? En zo ja, wil je dat ook delen hier? Mag ook in pm. Ik ben wel een beetje nieuwsgierig.
Fijn om te horenquote:Op maandag 27 februari 2017 17:26 schreef MadMaster het volgende:
Goedenavond!
Net even een rondje declaraties ingediend bij de diverse verzekeringinstanties na de ziekenhuis escapades op Aruba. Bijna alles wordt vergoed, tot en met belkosten aan toe, dus dat scheelt weer...
Ik hoef ook geen discussie hoor. Ik was alleen benieuwd naar jouw beweegredenen.quote:Op maandag 27 februari 2017 19:09 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Ik zal het kort houden, want dit topic is niet voor politieke discussie bedoeld. Ik ben sociaal-democratisch / sociaal-liberaal ingesteld, maar ik kan niks met de naïeve houding van PvdA en D66 op thema's als integratie en immigratie. Ook ten opzichte van de EU zijn ze niet kritisch genoeg. Juist op deze punten onderscheidt Nieuwe Wegen zich. Ze vertolken een realistisch geluid, links van het midden. Daarmee zijn ze precies wat ik zoek.
NB: Zie ook het topic in VKZ: VKZ / [NIEUWE WEGEN] Nieuwe Wegen, de partij van Jacques Monasch
Altijd goed. Het verkiezingsprogramma bevat helaas de nodige taalfouten en het promotiefilmpje is ook erg low-budget, maar daar kun je wel omheen kijken, hopelijk.quote:Op maandag 27 februari 2017 19:19 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Ik hoef ook geen discussie hoor. Ik was alleen benieuwd naar jouw beweegredenen.
Ik snap wel wat je bedoelt trouwens.
Ik ga dat topic eens doorlezen. Heb net ook al even vluchtig het verkiezingsprogramma en speerpunten gelezen.
Met de snelheid waarop ik het nu gescand heb, is het me nog niet eens opgevallen. Ik ga er op een ander moment nog eens even beter naar kijken.quote:Op maandag 27 februari 2017 19:26 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Altijd goed. Het verkiezingsprogramma bevat helaas de nodige taalfouten en het promotiefilmpje is ook erg low-budget, maar daar kun je wel omheen kijken, hopelijk.
Kopjesliktijd?quote:
kopjes uitlik tijdquote:
Nergens meer te krijgenquote:
Mooi dan zet ik mijn favo serie uitquote:
Ik ga morgen wel op zoek, even bij Jamin kijkenquote:
Heb ze al jaren niet meer gezien.quote:
zoekenquote:Op maandag 27 februari 2017 20:00 schreef OscarMopperkont het volgende:
[..]
Heb ze al jaren niet meer gezien.
heb je er wel naar gezocht?quote:Op maandag 27 februari 2017 20:00 schreef OscarMopperkont het volgende:
[..]
Heb ze al jaren niet meer gezien.
Ze komen maar naar mij toe.quote:
quote:Op maandag 27 februari 2017 20:01 schreef OscarMopperkont het volgende:
[..]
Ze komen maar naar mij toe.
Paar jaar geleden al mee gestopt.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |