D66, denkelijk. Uit alle stemwijzer dingetjes komt die bij mij als winnaar uit de bus. Nooit hoger dan 76% maar goed, dat zal wel aan mijn tegenstrijdige gedachten liggenquote:Op zaterdag 25 februari 2017 00:42 schreef remlof het volgende:
[..]
Ook dat.
Wat ga jij stemmen trouwens?
Oh, de EU is verlader geworden?quote:Op zaterdag 25 februari 2017 00:39 schreef remlof het volgende:
[..]
Nou zeg.
Volgens mij levert die lijn nu gewoon bakken met geld op. Met dank aan de EU.
CU dan?quote:Op zaterdag 25 februari 2017 00:51 schreef Kowloon het volgende:
Ik kom op de VVD uit met de diverse stemwijzers. Maar aangezien ze in ALDE zitten en voor dat euthanasievoorstel zijn is dat uitgesloten.
Is wel een uitkomst werken tot 70 of langer en als het pensioen niet toe reikend is kunnen die welke dat willen uit het leven stappen.quote:Op zaterdag 25 februari 2017 00:51 schreef Kowloon het volgende:
Maar aangezien ze in ALDE zitten en voor dat euthanasievoorstel zijn is dat uitgesloten.
Oh gutohgut...Hij had uit de politiek moeten blijven.quote:Op zaterdag 25 februari 2017 00:53 schreef Pokkelmans het volgende:
Theo zat achter z'n computer:twitter:
Aha. Dat zie je toch wel. Als ik zoiets beweer dan is het flauwekul. Er komen nieuwe, andere banen en "ze" vinden wel weer wat uit tegen die tijd is dan het verhaal. Een golf van protest. Terwijl volgens de denktank WEF er voor elke baan die erbij komt er 3 verdwijnen. En dat gaat gewoon door. Dat gaat best hard natuurlijk, met zo'n factor. Helaas zijn daar voorlopig geen oplossingen voor. Vooral door het dogma dat we globalisering en automatisering en outsourcen geen strobreed in de weg mogen liggen. Want ja, weet je, de moderne tijd. En bedrijven zijn geen filantropische instellingen. Als het maar winst maakt zijn ze goed bezig. We gaan echt een zeer nare wereld tegemoet door dat neolib frame.quote:Op zaterdag 25 februari 2017 00:37 schreef Tijger_m het volgende:
nu het steeds duidelijker word dat bepaalde groepen buiten de boot gaan vallen door de veranderde wereld handel, globalisering heeft gevolgen, tenslotte.
Nee joh. Elk debat waar hij aan meedoet zal genieten zijn.quote:Op zaterdag 25 februari 2017 00:54 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Oh gutohgut...Hij had uit de politiek moeten blijven.
Ja, dat kan Hiddema wel maar helaas voor hem is de politiek meer dan dat.quote:Op zaterdag 25 februari 2017 00:54 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Nee joh. Elk debat waar hij aan meedoet zal genieten zijn.
Ligt er ook maar aan welke rol iemand bekleedt.quote:Op zaterdag 25 februari 2017 00:55 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ja, dat kan Hiddema wel maar helaas voor hem is de politiek meer dan dat.
Jij verwijt mij zaken die ik nooit gezegd heb en kraait dan victorie dat je gelijk hebt? Leuk bedacht wel.quote:Op zaterdag 25 februari 2017 00:54 schreef Bart2002 het volgende:
[..]
Aha. Dat zie je toch wel. Als ik zoiets beweer dan is het flauwekul. Er komen nieuwe, andere banen en "ze" vinden wel weer wat uit tegen die tijd is dan het verhaal. Een golf van protest. Terwijl volgens de denktank WEF er voor elke baan die erbij komt er 3 verdwijnen. En dat gaat gewoon door. Dat gaat best hard natuurlijk, met zo'n factor. Helaas zijn daar voorlopig geen oplossingen voor. Vooral door het dogma dat we globalisering en automatisering en outsourcen geen strobreed in de weg mogen liggen. Want ja, weet je, de moderne tijd. En bedrijven zijn geen filantropische instellingen. Als het maar winst maakt zijn ze goed bezig. We gaan echt een zeer nare wereld tegemoet door dat neolib frame.
Vertel mij dat eens dan, wat is de politiek?quote:Op zaterdag 25 februari 2017 00:55 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ja, dat kan Hiddema wel maar helaas voor hem is de politiek meer dan dat.
Achterland moet je niet verwarren met Avondland trouwens.quote:Op zaterdag 25 februari 2017 00:56 schreef remlof het volgende:
[..]
Nee, maar die zorgt wel voor interessante afzet in het achterland.
Wat een figuur.quote:Op zaterdag 25 februari 2017 00:53 schreef Pokkelmans het volgende:
Theo zat achter z'n computer:twitter:
Dat gaan de christelijken niet leuk vinden.quote:
Nou, misschien heb je het zelf niet gezegd. Ik kraai niet echt victorie, althans dat haal ik er niet uit.quote:Op zaterdag 25 februari 2017 00:56 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Jij verwijt mij zaken die ik nooit gezegd heb en kraait dan victorie dat je gelijk hebt? Leuk bedacht wel.
Ik snap hem niet.quote:
Zit ik ook altijd op te hopen bij vele politici maar helaas blijkt dat vrijwel nooit het geval te zijn.quote:Op zaterdag 25 februari 2017 00:59 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Kan zomaar een TIA blijken te zijn geweest, op die leeftijd.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |