quote:The new APK finally clearly shows how Unown family is going to play out. The new Badge that was added is called Badge Unown and stands for collecting the entire Unown family line:
Ik vrees in de zomer...quote:Op zondag 29 januari 2017 12:25 schreef Houtenbeen het volgende:
Ik ben echt benieuwd wanneer gen 2 komt, zal nog wel een tijdje duren ben ik bang.
quote:
quote:
quote:
quote:
Het was een Omanyte. Die had ik nog nooit uit een ei gehad, dus ik was blij dat ik mijn brakke wildgevangen omastar nu eindelijk kon inruilen voor een degelijk exemplaar. En meteen weer een nieuw 10 km ei gekregen. Nog een km of 8quote:
Ach. Ik had een gym veroverd en mijn 2600cp Snorlax achtergelaten, want stabiele gym. Nu is ie level 8 en staat hij onderaan. Ik kan gewoon echt niet begrijpen dat niemand even denkt van 'hé, die gym wordt zo ontrainbaar'quote:Op zondag 29 januari 2017 16:48 schreef Molurus het volgende:
Net lekker gym veroverd en vervolgens met een 1900 cloyster trainen tegen mijn eigen 3100 dragonite. Ideaal.![]()
Inmiddels is ie level 5 met twee vrije plaatsen. Zo gauw die twee gevuld zijn zal er nog een plekje vrijkomen, dus nu hopen dat een paar spelers nog wat sterks bijzetten en dan is het toch al een stevige level 6 gym.
Ik moest uiteindelijk stoppen met trainen omdat 1 of andere lamlul er een 2200 snorlax in had gezet.![]()
Mja, in principe kun je tegen elk beestje wel trainen natuurlijk. (Met uitzondering van Chansey.) Maar ideaal is wel echt anders. Met cloyster vs dragonite is het echt zo gepiept, en maar twee kleine potions nodig elke ronde.quote:Op zondag 29 januari 2017 16:53 schreef eleusis het volgende:
Hels is Snorlax ja. Nouja, het valt mee, ik heb een goed leger tegen hem (Seadra, Parasect, Wiggly). Het duurt gewoon wat langer. Vandaag 8000 prestige erbij getraind tegen een Snorlax om een gym van 8 naar 9 te krijgen. Het leek me een goede locatie en een stabiele gym. Helaas is de gym nu alweer gevallenMaar ja, ik heb mu coins.
Schiet het al een beetje op met levellen bij jou trouwens?quote:Op zondag 29 januari 2017 16:57 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ach. Ik had een gym veroverd en mijn 2600cp Snorlax achtergelaten, want stabiele gym. Nu is ie level 8 en staat hij onderaan. Ik kan gewoon echt niet begrijpen dat niemand even denkt van 'hé, die gym wordt zo ontrainbaar'
Eentje had een plekje erbij getraind, dat is prima, maar de volgende had gewoon schijt. Maar ja, ik sta onderaan met dat rotding nu. Valt nog mee dat die gym zo ver is gekomen
59324/250000 lvl27.quote:Op zondag 29 januari 2017 17:05 schreef Molurus het volgende:
[..]
Schiet het al een beetje op met levellen bij jou trouwens?
Naais, dat begint al echt ergens op te lijken. Vanaf hier gaat het wel tergend langzaam, dat wel.quote:
10k per dag komt erbij. Gaat nu al traag.quote:Op zondag 29 januari 2017 17:10 schreef Molurus het volgende:
[..]
Naais, dat begint al echt ergens op te lijken. Vanaf hier gaat het wel tergend langzaam, dat wel.
En level 30->31 is net zo veel xp als 2 keer 27->28.quote:Op zondag 29 januari 2017 17:13 schreef Nattekat het volgende:
[..]
10k per dag komt erbij. Gaat nu al traag.
In april ben ik 30quote:Op zondag 29 januari 2017 17:14 schreef Molurus het volgende:
[..]
En level 30->31 is net zo veel xp als 2 keer 27->28.![]()
399164 / 500000, level 30 hier.
quote:Op zondag 29 januari 2017 20:10 schreef Nattekat het volgende:
Whahaha
Die spoofer heeft de namen van zijn accounts veranderd en is weer aan de slag gedaan. Ik denk niet dat hij op mijn scanner gerekend heeft met een flinke lijst aan gebruikte pokemons. Sukkel.
Kan nooit lang duren denk ik, zulke mensen kunnen niet meer normaal spelen als ze eenmaal hebben gecheat.quote:Op zondag 29 januari 2017 20:17 schreef Nattekat het volgende:
Hoppa, de drie meest gebruikte accounts heb ik kunnen matchen. Nu nog een keer op heterdaad betrappen.
Altijd handig om een telefoonnummer en een gek die bereid is om te bellen achter de hand te hebben.quote:Op zondag 29 januari 2017 20:25 schreef Rabieluh het volgende:
[..]
Kan nooit lang duren denk ik, zulke mensen kunnen niet meer normaal spelen als ze eenmaal hebben gecheat.
Dat zijn de helden die dit spel nodig heeft.quote:Op zondag 29 januari 2017 20:26 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Altijd handig om een telefoonnummer en een gek die bereid is om te bellen achter de hand te hebben.
De vorige keer heeft het ook echt geholpen, toen hebben we ook weer leuk gyms op kunnen bouwen. Ik ben nu nog goedgelovig genoeg om te geloven dat hij zijn level gebeterd heeft, maar stiekem denk ik dat dit gewoon weer een spoofactie was.quote:Op zondag 29 januari 2017 20:28 schreef Rabieluh het volgende:
[..]
Dat zijn de helden die dit spel nodig heeft.
Daar zijn vast wel truken voorquote:Op zondag 29 januari 2017 21:48 schreef Nattekat het volgende:
"This device, OS, or software is not compatible with Pokemon GO."
Ehmm.... denk niet dat ik ver ga komen met mijn gehack
Gemodificeerde apk uitvoeren zodat ik het verkeer kan onderscheppen op mijn pc. Wel een handig dingetje om te kunnen.quote:Op zondag 29 januari 2017 21:50 schreef eleusis het volgende:
[..]
Daar zijn vast wel truken voorZou ik niet durven though. Wat probeerde je?
Oh ja, dat wordt een bitch. Ze doen vast certificate pinning. Succes ermee!quote:Op zondag 29 januari 2017 21:52 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Gemodificeerde apk uitvoeren zodat ik het verkeer kan onderscheppen op mijn pc. Wel een handig dingetje om te kunnen.
Loopt vast op Safetynet waarschijnlijk, dat is een onmogelijke taak. Ben toch nog even polshoogte gaan nemen tussen de pro's.
Correct.quote:Op zondag 29 januari 2017 21:57 schreef eleusis het volgende:
[..]
Oh ja, dat wordt een bitch. Ze doen vast certificate pinning. Succes ermee!
Ja, mee eens. Vorig jaar heb ik veeeel coins gekocht, maar nu moet ik het maar gewoon doen met de gymwinsten. Aan de andere kant moet het gymmen ook niet als werk gaan aanvoelen. Als Niantic met nieuwe content komt zal ik ze wel een fooi geven.quote:Op zondag 29 januari 2017 21:58 schreef ChilllayD het volgende:
Ik heb voorheen wel coins gekocht maar het blijft geen feest. Ook mee gestopt en nu lekker via gyms innen
+ het spel moet eerlijk gaan, als spoofers de boel komen en blijven verkloten stop ik ook met tijd steken in gyms.quote:Op zondag 29 januari 2017 22:02 schreef eleusis het volgende:
[..]
Ja, mee eens. Vorig jaar heb ik veeeel coins gekocht, maar nu moet ik het maar gewoon doen met de gymwinsten. Aan de andere kant moet het gymmen ook niet als werk gaan aanvoelen. Als Niantic met nieuwe content komt zal ik ze wel een fooi geven.
Jup... ik begon net weer de lol terug te krijgen in mijn buurt. Heb geen zin om die spoofer het weer af te zien nemen.quote:Op zondag 29 januari 2017 22:31 schreef ChilllayD het volgende:
[..]
+ het spel moet eerlijk gaan, als spoofers de boel komen en blijven verkloten stop ik ook met tijd steken in gyms.
Beetje geld wil ik er gerust in stoppen om de reden die je noemt
LOL! Maar ja, dratini gaat voor!quote:Op maandag 30 januari 2017 08:55 schreef Schanulleke het volgende:
Vanmorgen was ik door gedoe thuis iets te laat voor werk. Nou ja, doorfietsen dan maar en nergens voor stoppen. Oehoe, dratini. Nou ja, 1 minuutje extra te laat... Oehoe, nog een dratini!![]()
Heb niet zoveel ruggengraat...
Misschien omdat een heleboel mensen niet weten van dat ontrainbaar en trainbaar. Schaar ik mijzelf dan ook maar onder. Geen idee welke Pokémon goed/slecht zijn in een gym om te trainen/defenden. En neem van mij aan, een heleboel kinderen en ouderen die dit spel spelen weten dat ook niet.quote:Op zondag 29 januari 2017 16:57 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ach. Ik had een gym veroverd en mijn 2600cp Snorlax achtergelaten, want stabiele gym. Nu is ie level 8 en staat hij onderaan. Ik kan gewoon echt niet begrijpen dat niemand even denkt van 'hé, die gym wordt zo ontrainbaar'
Eentje had een plekje erbij getraind, dat is prima, maar de volgende had gewoon schijt. Maar ja, ik sta onderaan met dat rotding nu. Valt nog mee dat die gym zo ver is gekomen
Deze oudere weet t ook nietquote:Op maandag 30 januari 2017 09:29 schreef bhm het volgende:
[..]
Misschien omdat een heleboel mensen niet weten van dat ontrainbaar en trainbaar. Schaar ik mijzelf dan ook maar onder. Geen idee welke Pokémon goed/slecht zijn in een gym om te trainen/defenden. En neem van mij aan, een heleboel kinderen en ouderen die dit spel spelen weten dat ook niet.
En wij zijn dan nog mensen die af en toe wat lezen op dit forum. Het overgrote deel spelers speelt dat spel gewoon door zoveel mogelijk vette Pokémon te vangen en die met de hoogste CP zetten ze in een gym.quote:
Dat laatste doe ik ook. Ik heb een 31xx Dragonite die ik graag in gyms zet. Grootste kans dat ik een tijdje kan cashen. Ik ben lui namelijk.quote:Op maandag 30 januari 2017 09:34 schreef bhm het volgende:
[..]
En wij zijn dan nog mensen die af en toe wat lezen op dit forum. Het overgrote deel spelers speelt dat spel gewoon door zoveel mogelijk vette Pokémon te vangen en die met de hoogste CP zetten ze in een gym.
Tijd, dat het beter weer wordt al verwacht ik niet echt, dat de tijden terug komen, dat het hele park wemelt van de Pokemon spelers.quote:Op zondag 29 januari 2017 16:29 schreef Fred_B het volgende:
Gisteren was ik heel even in het Warandepark en daar wemelt het nu van de Oddishen en in mindere mate Voltorb en Eevee. Ik weet niet hoe het nu in Kijkduin is, maar rond de fontein zat daar nog maar een handvol enthousiaste spelers.
Maar met die strategie behaal je op dit moment de meeste kans om langere tijd in een Gym te staan. Dat is gewoon inherent aan hoe het spel is ingericht.quote:Op maandag 30 januari 2017 09:34 schreef bhm het volgende:
[..]
En wij zijn dan nog mensen die af en toe wat lezen op dit forum. Het overgrote deel spelers speelt dat spel gewoon door zoveel mogelijk vette Pokémon te vangen en die met de hoogste CP zetten ze in een gym.
Ja daarom vind ik het zo raar dat mensen hier gaan lopen zeuren over dat een Snorlax het moeilijk maakt om de gym op te trainen. Daar kijkt bijna niemand naar.quote:Op maandag 30 januari 2017 11:06 schreef Gurian het volgende:
[..]
Maar met die strategie behaal je op dit moment de meeste kans om langere tijd in een Gym te staan. Dat is gewoon inherent aan hoe het spel is ingericht.
Met Gen 2 zal het een en ander in de Gyms iets verschuiven maar nog steeds zal het gros een Dragonair, Snorlax, Gyarados en Vaporeon zijn. En mensen die iets verder kijken sparen straks allemaal vette Blisseys om ze onderin een Gym te zetten. Daar is amper doorheen te komen![]()
Nog maar 680 punten naar lvl 29. Dat is met een beetje geluk bereikt om 15:00.
Blissey krijgt, als ze de huidige cp formule gebruiken, een max cp van 3219. Dus die komt boven in de gymsquote:Op maandag 30 januari 2017 11:06 schreef Gurian het volgende:
[..]
Maar met die strategie behaal je op dit moment de meeste kans om langere tijd in een Gym te staan. Dat is gewoon inherent aan hoe het spel is ingericht.
Met Gen 2 zal het een en ander in de Gyms iets verschuiven maar nog steeds zal het gros een Dragonair, Snorlax, Gyarados en Vaporeon zijn. En mensen die iets verder kijken sparen straks allemaal vette Blisseys om ze onderin een Gym te zetten. Daar is amper doorheen te komen![]()
Nog maar 680 punten naar lvl 29. Dat is met een beetje geluk bereikt om 15:00.
Klopt als je hem max uppt. Ik denk dat ik mijn Chansey gewoon evolve en dan laat hangen op een CP van 2200/2400. Level 8 of 9 Gym opzoek, plekkie erin trainen en die erin droppen. 9 van de 10 spelers slaan die Gym dan over of je moet echt enorm veel tijd over hebbenquote:Op maandag 30 januari 2017 11:19 schreef Houtenbeen het volgende:
[..]
Blissey krijgt, als ze de huidige cp formule gebruiken, een max cp van 3219. Dus die komt boven in de gyms
Onzinquote:Op maandag 30 januari 2017 11:38 schreef Mevrouw_voor_jou het volgende:
https://www.tabletsmagazi(...)ieuwe-pokemon-johto/
Dit is de bron.
YES, EINDELIJKquote:In de brief kun je deze keer lezen dat er meer Pokémon uit de Johto-regio zijn toegevoegd aan Pokémon GO.
Geloof me, er zijn genoeg mensen in die gym die dondersgoed weten dat het niet werkt tegen een Snorlax. Maar zij zetten liever troep (Gyarados is gewoon bagger) erboven dan troep eronder.quote:Op maandag 30 januari 2017 09:29 schreef bhm het volgende:
[..]
Misschien omdat een heleboel mensen niet weten van dat ontrainbaar en trainbaar. Schaar ik mijzelf dan ook maar onder. Geen idee welke Pokémon goed/slecht zijn in een gym om te trainen/defenden. En neem van mij aan, een heleboel kinderen en ouderen die dit spel spelen weten dat ook niet.
Was jij niet bij de FP? Dan hoor je onbetrouwbare bronnen te identificeren.quote:Op maandag 30 januari 2017 11:43 schreef sneakydesert het volgende:
[..]
YES, EINDELIJK, alleen is dit volgens mij de enige bron die erover rept.
Ik ken die site niet joh, en een snelle zoekactie op google levert ook niets op. Natuurlijk ben ik blij dat iemand eindelijk iets zegt over een 2e generatie. Maar dit is dan ook de enige site die ik binnen 10 seconden kon vinden.quote:Op maandag 30 januari 2017 11:46 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Was jij niet bij de FP? Dan hoor je onbetrouwbare bronnen te identificeren.
Inderdaad er zijn al pokemon uit de Johto gereleased.quote:Op maandag 30 januari 2017 11:31 schreef Mevrouw_voor_jou het volgende:
Volgens verschillende sites zijn er nieuwe Pokémon gereleased. Uit de Johto regio? Jullie al iets gezien? En weet iemand welke Pokémon dat zijn?
En precies om die reden is het onbetrouwbaar.quote:Op maandag 30 januari 2017 11:48 schreef sneakydesert het volgende:
[..]
Ik ken die site niet joh, en een snelle zoekactie op google levert ook niets op. Natuurlijk ben ik blij dat iemand eindelijk iets zegt over een 2e generatie. Maar dit is dan ook de enige site die ik binnen 10 seconden kon vinden.
Ik heb nooit gezegd dat het betrouwbaar wasquote:Op maandag 30 januari 2017 11:57 schreef Nattekat het volgende:
[..]
En precies om die reden is het onbetrouwbaar.
Dat klopt wel, al is dat al een paar updates geleden gebeurd.quote:Op maandag 30 januari 2017 11:56 schreef Mevrouw_voor_jou het volgende:
Het kan natuurlijk fake nieuws zijn. Ik kwam het op nog een site tegen: http://www.itechpost.com/(...)characters-added.htm
Ze noemen specifiek dat ze nu in 't wild te vinden zijn.quote:Op maandag 30 januari 2017 11:58 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Dat klopt wel, al is dat al een paar updates geleden gebeurd.
quote:Op maandag 30 januari 2017 11:59 schreef Mevrouw_voor_jou het volgende:
[..]
Ze noemen specifiek dat ze nu in 't wild te vinden zijn.
Hier staat niet specifiek in vernoemd dat ze in het wild gereleased zijn. Ik zie ook nergens die brief voor Pokemon Club leden staan.quote:Op maandag 30 januari 2017 11:56 schreef Mevrouw_voor_jou het volgende:
Het kan natuurlijk fake nieuws zijn. Ik kwam het op nog een site tegen: http://www.itechpost.com/(...)characters-added.htm
Ontvangt iemand hier de nieuwsbrief waarnaar verwezen wordt?
Nee, ze zitten in het spel.quote:Op maandag 30 januari 2017 11:59 schreef Mevrouw_voor_jou het volgende:
[..]
Ze noemen specifiek dat ze nu in 't wild te vinden zijn.
Ja er zit wat verschil in dat bericht. Maar ik zag net ook een bericht van androidcommunity dat aangaf dat na het weekend nieuwe Pokémon gereleased zouden worden.quote:Op maandag 30 januari 2017 12:01 schreef Gurian het volgende:
[..]
Hier staat niet specifiek in vernoemd dat ze in het wild gereleased zijn. Ik zie ook nergens die brief voor Pokemon Club leden staan.
Het lijkt een gevalletje 'ik fluister wat in jou oor en je verteld dit door aan de volgende die het weer doorverteld aan de volgende'.
Uiteindelijk komt het op neer dat heel Gen 2 al vanaf het begin in het spel zat.
Op een andere site zag in staan dat die brief verwees naar de eieren met de babys en dat er melding werd gemaakt dat het niet heel lang meer duurt tot je ze ook in het wild kan tegenkomen.
En ik zeg dat ze in het spel zitten, in de code. Iets wat het al (in zijn geheel) ruim twee weken is.quote:Op maandag 30 januari 2017 12:05 schreef Mevrouw_voor_jou het volgende:
[..]
Lees het bericht nog maar een keertje.
Ja en? Ik lees 't nieuws ook.quote:Op maandag 30 januari 2017 12:12 schreef Nattekat het volgende:
[..]
En ik zeg dat ze in het spel zitten, in de code. Iets wat het al (in zijn geheel) ruim twee weken is.
Dat denk ik dus ook. Anders hadden er wel andere pokemon bij gestaan dan die baby'squote:Op maandag 30 januari 2017 12:15 schreef Rabieluh het volgende:
Dat is dus oud nieuws en gaat nog over die baby pokemon uit eggs.
Maar wel op onbetrouwbare nieuwsbronnenquote:Op maandag 30 januari 2017 12:18 schreef Mevrouw_voor_jou het volgende:
[..]
Ja en? Ik lees 't nieuws ook.
En als er ineens berichten opduiken da't er nieuwe Pokémon te vangen zijn ga ik niet op jouw geheel niet onderbouwde statements af.
Ik geloof niet dat ik ergens claim dat het bericht waar is. Ik las het en vroeg of iemand al iets gezien heeft.quote:Op maandag 30 januari 2017 12:20 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Maar wel op onbetrouwbare nieuwsbronnen
Als ik op de FP schrijf dat Mew beschikbaar is op basis van vage gegevens, dan hoeft dat niet per se zo te wezen.
Zonde dat ze 't dan zo in de nieuwsbrief zetten.quote:Op maandag 30 januari 2017 12:18 schreef Gurian het volgende:
[..]
Dat denk ik dus ook. Anders hadden er wel andere pokemon bij gestaan dan die baby's
Ze worden weer blij gemaakt met een dode pidgey...euhm mus
De bewijslast ligt bij de mensen die beweren dat het wel zo is, dat draai je nu om. Ik zal nooit kunnen bewijzen dat het niet zo is, maar als er ergens op de wereld één persoon is die toevallig zo'n nieuwe aantreft, is het echt zo. En dat laatste is dus niet gebeurd.quote:Op maandag 30 januari 2017 12:26 schreef Mevrouw_voor_jou het volgende:
[..]
Ik geloof niet dat ik ergens claim dat het bericht waar is. Ik las het en vroeg of iemand al iets gezien heeft.
Geeft nog steeds geen reden om jouw niet onderbouwde statements aan te nemen.
De nieuwsbrief geeft gewoon oud nieuws, ik kreeg 'm en hij klikte door naar deze pagina: http://www.pokemon.com/uk(...)oming-to-pokemon-go/quote:Op maandag 30 januari 2017 12:27 schreef Mevrouw_voor_jou het volgende:
[..]
Zonde dat ze 't dan zo in de nieuwsbrief zetten.
Nu haal je er dingen bij die er gewoon niet toe doen.quote:Op maandag 30 januari 2017 12:34 schreef Nattekat het volgende:
[..]
De bewijslast ligt bij de mensen die beweren dat het wel zo is, dat draai je nu om. Ik zal nooit kunnen bewijzen dat het niet zo is, maar als er ergens op de wereld één persoon is die toevallig zo'n nieuwe aantreft, is het echt zo. En dat laatste is dus niet gebeurd.
Ik las het inderdaad. Wel stom dat ze zo'n bericht dan juist nu gaan recyclen. De berichten die ik las zijn allemaal op dit nieuwsbrief bericht gebaseerd dus een dooie pidgey helaas.quote:Op maandag 30 januari 2017 12:39 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
De nieuwsbrief geeft gewoon oud nieuws, ik kreeg 'm en hij klikte door naar deze pagina: http://www.pokemon.com/uk(...)oming-to-pokemon-go/
Ja, toen ik 'm kreeg met als titel "New Pokémon appear in Pokémon GO!" was ik heel even blij. Tot ik zag dat er Pichu en Togepi met een ei stonden, dat was wel meh.quote:Op maandag 30 januari 2017 12:59 schreef Mevrouw_voor_jou het volgende:
[..]
Ik las het inderdaad. Wel stom dat ze zo'n bericht dan juist nu gaan recyclen. De berichten die ik las zijn allemaal op dit nieuwsbrief bericht gebaseerd dus een dooie pidgey helaas.
Ik zou graag Snorlax en Lapras willen zien/hebben.quote:Op maandag 30 januari 2017 14:10 schreef Rabieluh het volgende:
Hoe is 't mogelijk, vorige week al een Chansey binnen, zie er nu weer een op de nearby. Daarvoor heb ik ze nog nooit in het wild gezien.
Lapras mee eens, evenals Porygon en Aerodactylquote:Op maandag 30 januari 2017 14:19 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Ik zou graag Snorlax en Lapras willen zien/hebben.
Moet je doen, levert Fok! weer veel clicks=geld op.quote:Op maandag 30 januari 2017 12:20 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Maar wel op onbetrouwbare nieuwsbronnen
Als ik op de FP schrijf dat Mew beschikbaar is op basis van vage gegevens, dan hoeft dat niet per se zo te wezen.
Die andere twee heb ik al wel. Tangela mis ik dan weer wel nog.quote:Op maandag 30 januari 2017 14:22 schreef Gurian het volgende:
[..]
Lapras mee eens, evenals Porygon en Aerodactyl
Als jij mij nu ff een eitje met Aerodactyl en/of Porygon geeft. Tangela heb ik er al 8 van uit een ei gekregen. Vorige week nog 1. Mag jij mijn eitjesquote:Op maandag 30 januari 2017 14:29 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Die andere twee heb ik al wel. Tangela mis ik dan weer wel nog.
ik heb het opgegeven, twee erbij nog zal wel lukken maar een paar zie ik niet meer gebeuren, zoals de dratitniquote:Op maandag 30 januari 2017 14:08 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Ik wil eerst gen1 compleet (op regionale na) hebben, voordat heel gen2 komt.
Nieuwe code voor Celebi gevonden in de nieuwste updatequote:Op maandag 30 januari 2017 14:31 schreef marp0 het volgende:
Niantic kom op zeg, de legendary's zijn ook nog steeds niet in het spel gebracht.
quote:This was soon discovered by reddit and they delivered: they discovered that Celebi is planned as an Incense spawn!
Here’s the code in question:
.V0251_FAMILY_CELEBI
.EncounterType.SPAWN_POINT
.INCENSE.HoloInventoryKeyProto
This comes as no surprise, as Celebi is considered a Legendary Pokemon and this code likely hints a future Incense event!
quote:Op maandag 30 januari 2017 14:31 schreef marp0 het volgende:
Niantic kom op zeg, de legendary's zijn ook nog steeds niet in het spel gebracht.
Een paar nieuwe lvl 5 accountjes aanmaken en die in die gym zettenquote:Op maandag 30 januari 2017 14:43 schreef Nattekat het volgende:
Wie heeft een leuk idee om die spoofer te laten weten dat we niet in zijn naamsverandering zijn getrapt? Saw-thema is een optie
Spandoek in zijn tuinquote:Op maandag 30 januari 2017 14:43 schreef Nattekat het volgende:
Wie heeft een leuk idee om die spoofer te laten weten dat we niet in zijn naamsverandering zijn getrapt? Saw-thema is een optie
Ik weet niet waar ie woontquote:Op maandag 30 januari 2017 15:33 schreef Gurian het volgende:
[..]
Spandoek in zijn tuin
JEUHHH level 29. In dit tempo wordt ik 30 op 9 maart 2017
Gezochtposter plakken bij hun werk.quote:Op maandag 30 januari 2017 15:48 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik weet niet waar ie woont
Enkel waar hij en zijn vrouw werken.
quote:Op maandag 30 januari 2017 15:51 schreef Gurian het volgende:
[..]
Gezochtposter plakken bij hun werk.
Wanted Dead or Alive
(naam)
For Spoofing/Changing Identities
spandoek op het werk dan. Weten zijn collega's het ook gelijk.quote:Op maandag 30 januari 2017 15:48 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik weet niet waar ie woont
Enkel waar hij en zijn vrouw werken.
quote:Op maandag 30 januari 2017 18:21 schreef Nattekat het volgende:
Zo. Het kostte even wat moeite, maar ik heb een mogelijk woonadres gevonden. Die komt overeen met wat je zou verwachten als je kijkt naar hoe de gyms gepakt worden.
Doe ik al twee dagenquote:Op maandag 30 januari 2017 18:30 schreef Rabieluh het volgende:
Ik doe nog maar ff een rondje, ik begin met ultraballen te gooien naar duiven, dat kan niet de bedoeling zijn.
Dat zou ik nooit doen.quote:Op maandag 30 januari 2017 18:30 schreef Rabieluh het volgende:
Ik doe nog maar ff een rondje, ik begin met ultraballen te gooien naar duiven, dat kan niet de bedoeling zijn.
He, kan het mss zijn dat er zaterdag een server bug was? Ik had een paar minuten lang dat ELKE pidgey/rattata (met lage cp & groene ring) uitbrak en na 1 tot 4 curveballen vluchtte. Ik had het met 4-5 stuks voordat ik gestopt ben met vangen. Leek mij een server bug (om cheaten te voorkomen kan ik me voorstellen dat de catch RNG aan server kant gebeurt). Dit was rond 17:30 denk ik.quote:Op maandag 30 januari 2017 18:46 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Dat zou ik nooit doen.
Zaterdag door de polder gelopen en toen incense aangezet. Kwamen daar Pidgey op af, ontsnappen ze uit de bal en vluchten ze.
Lucky egg van plan?quote:Op maandag 30 januari 2017 18:30 schreef Rabieluh het volgende:
Ik doe nog maar ff een rondje, ik begin met ultraballen te gooien naar duiven, dat kan niet de bedoeling zijn.
Softban.quote:Op maandag 30 januari 2017 18:55 schreef eleusis het volgende:
[..]
He, kan het mss zijn dat er zaterdag een server bug was? Ik had een paar minuten lang dat ELKE pidgey/rattata (met lage cp & groene ring) uitbrak en na 1 tot 4 curveballen vluchtte. Ik had het met 4-5 stuks voordat ik gestopt ben met vangen. Leek mij een server bug (om cheaten te voorkomen kan ik me voorstellen dat de catch RNG aan server kant gebeurt). Dit was rond 17:30 denk ik.
Oh, grapje. Las verkeerdquote:Op maandag 30 januari 2017 19:44 schreef Houtenbeen het volgende:
[..]![]()
Als je een softban hebt, vlucht elke Pokemon gelijk als je raak gooit.
Pfoe, dat heb ik al sinds level 30 niet meer gedaan, geen zin meer in evo sessies.quote:
net eentje gedaan, over de 2 ton, nog 1,5 ton opweg naar level 30quote:Op maandag 30 januari 2017 19:55 schreef Rabieluh het volgende:
[..]
Pfoe, dat heb ik al sinds level 30 niet meer gedaan, geen zin meer in evo sessies.
Ik ben net klaar met wat werk, ga nu nog aan de studie en dan straks twee gyms slopen.quote:Op maandag 30 januari 2017 19:58 schreef Rabieluh het volgende:
Het is nu trouwens fantastisch weer vergeleken met half 7 vanochtend, striemende motregen maakte pokemonnen onmogelijk.
Eens met je eerste alinea.quote:Op maandag 30 januari 2017 21:42 schreef De_Pel het volgende:
No offense, ik vind spoofers, botters en multiaccounters complete droeftoeters. Maar als je zulke mensen thuis of op werk ga lopen lastig vallen ben je echt compleet van het padje af.
Kan er dan best om lachen als zo'n kutspoofer zo'n stalker compleet in elkaar beukt, elke pokemon in z'n account transferred en vervolgens z'n telefoon kapot gooit. No offense.
Waar zie je me voor aan dan?quote:Op maandag 30 januari 2017 21:42 schreef De_Pel het volgende:
No offense, ik vind spoofers, botters en multiaccounters complete droeftoeters. Maar als je zulke mensen thuis of op werk ga lopen lastig vallen ben je echt compleet van het padje af.
Kan er dan best om lachen als zo'n kutspoofer zo'n stalker compleet in elkaar beukt, elke pokemon in z'n account transferred en vervolgens z'n telefoon kapot gooit. No offense.
Vind je het zelf dan niet bezwaarlijk dat je een adres opzoekt? Voor spoofers van een spelletje? Wat moet je er uberhaupt mee?quote:Op maandag 30 januari 2017 22:15 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Waar zie je me voor aan dan?
Ga die mensen natuurlijk niet stalken, bedreigen, of wat dan ook. Zo ben ik niet.
Iedereen die geplaagd wordt door kutspoofers zou er alles voor over hebben om op wat voor manier dan ook contact te krijgen. Ik hou graag opties open, een brief is een prima middel.quote:Op maandag 30 januari 2017 22:57 schreef Flippiee het volgende:
[..]
Vind je het zelf dan niet bezwaarlijk dat je een adres opzoekt? Voor spoofers van een spelletje? Wat moet je er uberhaupt mee?
quote:I wish the spoofer actually was there so I could tell him in the face what I think of him
Tentacruel met Poison Jab.quote:Op maandag 30 januari 2017 23:06 schreef eleusis het volgende:
Kan geen medelijden hebben met spoofers.
-Lapras zooi-
Goede post vrient. Heb een paar Tentacruel, zou leuk zijn als ze een speciale taak kregen want ik gebruik ze zelden.quote:Op maandag 30 januari 2017 23:13 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Tentacruel met Poison Jab.
Bron: https://www.reddit.com/r/(...)edium=comment_header
Hoe die quote over iemand irl tegenkomen nou te relateren is aan bewust privegegevens opzoeken is mij een raadsel. Dat je het niet bezwaarlijk vindt blijkbaar, maakt het geheel imo zelfs erger. Beetje eigen rechter willen (kunnen) spelen omdat iemand vals speelt. Man man man.quote:Op maandag 30 januari 2017 23:11 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Iedereen die geplaagd wordt door kutspoofers zou er alles voor over hebben om op wat voor manier dan ook contact te krijgen. Ik hou graag opties open, een brief is een prima middel.
Om een leuke quote van reddit te plukken:
[..]
Je doet nu net alsof ik een misdrijf bega terwijl ik gewoon informatie van het internet plukquote:Op maandag 30 januari 2017 23:35 schreef Flippiee het volgende:
[..]
Hoe die quote over iemand irl tegenkomen nou te relateren is aan bewust privegegevens opzoeken is mij een raadsel. Dat je het niet bezwaarlijk vindt blijkbaar, maakt het geheel imo zelfs erger. Beetje eigen rechter willen (kunnen) spelen omdat iemand vals speelt. Man man man.
Ik werd vorige week flink uitgescholden door een stelletje kerels dat eerst dreigend met groot licht voor me was gaan staan. Terwijl ik eerlijk speel. Dat was pas errug!quote:Op maandag 30 januari 2017 23:35 schreef Flippiee het volgende:
[..]
Hoe die quote over iemand irl tegenkomen nou te relateren is aan bewust privegegevens opzoeken is mij een raadsel. Dat je het niet bezwaarlijk vindt blijkbaar, maakt het geheel imo zelfs erger. Beetje eigen rechter willen (kunnen) spelen omdat iemand vals speelt. Man man man.
Je hebt ook gewoon van 'hun' gym af te blijvenquote:Op dinsdag 31 januari 2017 00:09 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
Ik werd vorige week flink uitgescholden door een stelletje kerels dat eerst dreigend met groot licht voor me was gaan staan. Terwijl ik eerlijk speel. Dat was pas errug!
4 Dratini is een lekkere score, ik heb er al een dikke week geen meer gevangen, wel 2 op de nearby gezien maar toen was ik bezig.quote:Op dinsdag 31 januari 2017 00:07 schreef Schanulleke het volgende:
Maar liefst 4 dratini gevangen vandaag. Lekker, want mijn slappe dragonite was eergisteren thuisgekomen. Die heeft lekker gesnoept en is nu mijn sterkste dragonite. Kan ik vast morgen wel kwijt in een mooie stadsgym.
Verder net een level 7 blauw gesloopt (plus wat kleiner werk). Lekker dat die gym nu definitief opgegeven lijkt door geel. Mijn irritante gedrag begint vruchten af te werpen. Nu hoeven de Roden er alleen nog maar bij te kruipen.
It is ingress all over againquote:Op dinsdag 31 januari 2017 00:11 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Je hebt ook gewoon van 'hun' gym af te blijven
Al weken geen dratini gezien, daarvoor zeker 1 per dag.quote:Op dinsdag 31 januari 2017 00:12 schreef Rabieluh het volgende:
[..]
4 Dratini is een lekkere score, ik heb er al een dikke week geen meer gevangen, wel 2 op de nearby gezien maar toen was ik bezig.
Precies! Al was het wel zo dat ik al een paar weken express al hun gyms naar beneden klapte. Gewoon om te irriteren. Dat was kennelijk gelukt.quote:Op dinsdag 31 januari 2017 00:11 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Je hebt ook gewoon van 'hun' gym af te blijven
Portals overal en nergens, maar die ene specifieke...quote:Op dinsdag 31 januari 2017 00:12 schreef Rabieluh het volgende:
[..]
It is ingress all over again.
Mensen die komen duwen omdat je HUN portal sloopt.
De echten plaatsen een gps jammer naast de gymquote:Op dinsdag 31 januari 2017 00:14 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
Precies! Al was het wel zo dat ik al een paar weken express al hun gyms naar beneden klapte. Gewoon om te irriteren. Dat was kennelijk gelukt.![]()
Homeportals, de bron van alle kwaad (en genot want ik had er een op 5 meter na, toen die level 8 stond had ik massa's wapens om heel Breda mee te bestrijdenquote:Op dinsdag 31 januari 2017 00:16 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Portals overal en nergens, maar die ene specifieke...
Dat kan ik nog minder begrijpen.
Luie mensen dus.quote:Op dinsdag 31 januari 2017 00:20 schreef Rabieluh het volgende:
[..]
Homeportals, de bron van alle kwaad (en genot want ik had er een op 5 meter na, toen die level 8 stond had ik massa's wapens om heel Breda mee te bestrijden).
Ik had het ook, uitgezet en toen ik op wifi zat kreeg pogo alweer een nieuwe update. Misschien was dat het.quote:Op dinsdag 31 januari 2017 00:34 schreef Pommesss het volgende:
Pffff net een gym proberen aan te vallen, maar wat een lag. Of m'n telefoon wil niet of het was iets anders. Maar niet te doen in ieder geval. Dodgen ging voor geen meter en werd dus gemakkelijk afgeslacht...😠
YEAH!!!quote:
* DancingPhoebe stapt in de autoquote:Op dinsdag 31 januari 2017 09:47 schreef Vanyel het volgende:
Hoe bizar zeg. Ik ben in Eindhoven. Alleen maar rode torens hier 😐
Joh. Centrum en Zuid is vergeven van rood. Richting Veldhoven komt wat blauw maar rood is heersend hierquote:Op dinsdag 31 januari 2017 09:47 schreef Vanyel het volgende:
Hoe bizar zeg. Ik ben in Eindhoven. Alleen maar rode torens hier 😐
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |