11!quote:
Dit nummer klinkt dof, maar misschien ligt het aan het nummer zelf?quote:Op zondag 1 januari 2017 15:35 schreef knokkels het volgende:
[..]
ToT![]()
En toch klinkt mijn geluid weird
Is al de hele tijd zo... Is weirdquote:Op zondag 1 januari 2017 15:36 schreef ToT het volgende:
[..]
11!
[..]
Dit nummer klinkt dof, maar misschien ligt het aan het nummer zelf?
Bij dit nummer vind ik het origineel ook net niet lekker klinken qua kwaliteit, maar ik hoor dat dit aardig tegen oversturing aan hikt en de bas is duidelijk aanwezig terwijl de middentonen een stuk minder zijn.quote:
SAM is het jaar begonnen met default settings blijkbaar.quote:Op zondag 1 januari 2017 15:40 schreef ToT het volgende:
[..]
Bij dit nummer vind ik het origineel ook net niet lekker klinken qua kwaliteit, maar ik hoor dat dit aardig tegen oversturing aan hikt en de bas is duidelijk aanwezig terwijl de middentonen een stuk minder zijn.
ACG bypass aan staan (of hoe het ook moge heten)?quote:Op zondag 1 januari 2017 15:41 schreef knokkels het volgende:
[..]
SAM is het jaar begonnen met default settings blijkbaar.
Dat zocht ikquote:Op zondag 1 januari 2017 15:43 schreef ToT het volgende:
[..]
ACG bypass aan staan (of hoe het ook moge heten)?
Het zijn er drie, zelfs.... (nog beter)quote:Op zondag 1 januari 2017 15:45 schreef knokkels het volgende:
espresso. Ik zou door een deur kunnen met deze zangeres
dibs op de linker!quote:
#16 in de Engelse hitlijst in 2000. Daarna nog twee vervolgsingles die minder presteerden; daarna was het overquote:
en dan ook nog Linkin Park - Hands Held Highquote:Op zondag 1 januari 2017 15:47 schreef Elfletterig het volgende:
Het geluid is nu aardig goed in orde.
Tikkeltje welquote:
nah, is gewpooon een virtueel shotje caffeinequote:Op zondag 1 januari 2017 16:05 schreef Elfletterig het volgende:
Wat is er gebeurd? Is er iemand koffie komen brengen, Knokkels?
quote:Op zondag 1 januari 2017 16:09 schreef Elfletterig het volgende:
Welk één ranzigheid, zo op de eerste dag van 2017
|quote:
ik laat me graag verrassen, maar ik zal er zo eentje DM'enquote:Op zondag 1 januari 2017 16:15 schreef knokkels het volgende:
Jullie hebben vast wel verzoekjes, toch![]()
hey Elf, de beste wensenquote:
Van mij mag je ook verlengen hoor, als je zin hebtquote:Op zondag 1 januari 2017 16:24 schreef knokkels het volgende:
hmmmmmm nog een half uurtje! Wie neemt zo over? Neemt iemand zo over?
quote:Op zondag 1 januari 2017 16:29 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Van mij mag je ook verlengen hoor, als je zin hebt
Ik zeg daarop:quote:
quote:Programma van vandaag
14:49 - 17:20 DJ Knokkels - Welcome to 2017!
Ohh dat was een forumwide test toen. Geen idee waar het over gingquote:Op zondag 1 januari 2017 16:37 schreef Sfeermaker het volgende:
ik heb een 'alert' in m'n inbox staan van 29 februari 2016 van Danny en die zie ik nu pas, geen idee wat dat moet voorstellen?
Was een foutje, geloof ik. Is destijds een MED-topic over geweest.quote:Op zondag 1 januari 2017 16:37 schreef Sfeermaker het volgende:
ik heb een 'alert' in m'n inbox staan van 29 februari 2016 van Danny en die zie ik nu pas, geen idee wat dat moet voorstellen?
Datdus!quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |