Het oudere werk 1999-2006 is wel hun beste werk ja. Welke band is de beste van de laatste 25 jaar volgens jóu?quote:Op vrijdag 30 december 2016 10:14 schreef peaceman het volgende:
[..]
ik houd best van Muse, vooral het oudere werk en live doen ze het zeker goed, maar ze zijn totaal niet vernieuwend en zeker ook niet de beste band van de laatste 25 jaar wmb
Vroeger wel ja, tegenwoordig 29, teveel recente rotzooi in de lijst, zie het uur tussen 8 en 9. Deze is wel genotquote:Op vrijdag 30 december 2016 10:16 schreef Sfeermaker het volgende:
ja, 30 december is altijd de beste top2000 dag![]()
![]()
gvd lekker plaatje, dat Blue Monday
Wow, iemand heeft de single van Blue Mondayquote:
Een paar post boven.quote:
qua persoonlijke smaak Radiohead. Met afstand.quote:Op vrijdag 30 december 2016 10:17 schreef Sfeermaker het volgende:
[..]
Het oudere werk 1999-2006 is wel hun beste werk ja. Welke band is de beste van de laatste 25 jaar volgens jóu?
Het aantal bands precies moet ik nog even natellen. Denk iets meer dan 200.quote:
ik ben 45, ben gewoon heel modernquote:Op vrijdag 30 december 2016 10:18 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Een paar post boven.
Jij met ik heb de single nog op lp en iemand anders met ik heb hem Spotify.
Zou een aanwinst zijn.quote:
ja hij geeft zijn cd's gewoon wegquote:Op vrijdag 30 december 2016 10:19 schreef het_fokschaap het volgende:
[..]
ik ben 45, ben gewoon heel modern
Ik begrijp niet waarom een band of artiest constant vernieuwend moet zijn.quote:Op vrijdag 30 december 2016 10:14 schreef peaceman het volgende:
[..]
ik houd best van Muse, vooral het oudere werk en live doen ze het zeker goed, maar ze zijn totaal niet vernieuwend en zeker ook niet de beste band van de laatste 25 jaar wmb
ik heb dan wel een singletje van dit nummer, maar nergens iets staan het af te spelenquote:Op vrijdag 30 december 2016 10:19 schreef het_fokschaap het volgende:
[..]
ik ben 45, ben gewoon heel modern
nadat ik ze geript hadquote:Op vrijdag 30 december 2016 10:19 schreef peaceman het volgende:
[..]
ja hij geeft zijn cd's gewoon weg
Wij kopen juist weer meer elpees. Met gratis downloadcode: twee vliegen in 1 klap.quote:Op vrijdag 30 december 2016 10:19 schreef het_fokschaap het volgende:
[..]
ik ben 45, ben gewoon heel modern
Idd. Schoenmaker blijf bij je leest.quote:Op vrijdag 30 december 2016 10:19 schreef Cee het volgende:
[..]
Ik begrijp niet waarom een band of artiest constant vernieuwend moet zijn.
Dan ben je gewoon elke week naar een concert gegaan.quote:Op vrijdag 30 december 2016 10:18 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Het aantal bands precies moet ik nog even natellen. Denk iets meer dan 200.
niet persé, maar in elk geval jezelf (als band) uitdagen door iets nieuws te doen vind ik persoonlijk wel een pré.quote:Op vrijdag 30 december 2016 10:19 schreef Cee het volgende:
[..]
Ik begrijp niet waarom een band of artiest constant vernieuwend moet zijn.
Zie Kensington. Het wordt een eenheidsworst. Overigens vernieuwt Muse wel gewoon zijn eigen soundquote:Op vrijdag 30 december 2016 10:19 schreef Cee het volgende:
[..]
Ik begrijp niet waarom een band of artiest constant vernieuwend moet zijn.
ik moet nog wel ergens een platenspeler hebben.quote:Op vrijdag 30 december 2016 10:19 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Wij kopen juist weer meer elpees. Met gratis downloadcode: twee vliegen in 1 klap.
Waarbij Status Quo aan het andere eind van het spectrum zit en ook een voorbeeld is van hoe het niet moet.quote:Op vrijdag 30 december 2016 10:19 schreef Cee het volgende:
[..]
Ik begrijp niet waarom een band of artiest constant vernieuwend moet zijn.
Same herequote:Op vrijdag 30 december 2016 10:19 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Wij kopen juist weer meer elpees. Met gratis downloadcode: twee vliegen in 1 klap.
ik houd mijn mond wel, oke.quote:Op vrijdag 30 december 2016 10:20 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Idd. Schoenmaker blijf bij je leest.
ze hadden een soort van status quo bereiktquote:Op vrijdag 30 december 2016 10:20 schreef PippenScottie het volgende:
[..]
Waarbij Status Quo aan het andere eind van het spectrum zit en ook een voorbeeld is van hoe het niet moet.
Wij moeten een nieuwe, maar kopen dan eentje met ingebouwde boxjes denk ik. Is het probleem van versterker getackled. Maar is maar weinig mooier dan een oude platenspeler.quote:Op vrijdag 30 december 2016 10:20 schreef Koen66 het volgende:
[..]
ik moet nog wel ergens een platenspeler hebben.
Echter geen versterker meer die hem slikt denk ik
heeft mijn vader ook gedaan, onze collectie cd's is aardig uitgebreid met wat pareltjes uit hun verzameling. De LP's van zijn vrouw heb ik ook gekregen.quote:
Ik bedoel, niks mis met vernieuwing, maar soms is goed gewoon goed zoals het is, totdat de sleet erin raakt voor de uitvoerende artiest en die echt het gevoel heeft het over een andere boeg te moeten gooien om er nog plezier aan te beleven.quote:Op vrijdag 30 december 2016 10:20 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Idd. Schoenmaker blijf bij je leest.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |