nopequote:
insert storneren-grapquote:Op donderdag 29 december 2016 22:29 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
Waar is je gevoel voor humor gebleven Lea?
Ik zit nu mobiel, maar zodra ik achter te laptop zit zal ik 'm koppelen.quote:Op vrijdag 30 december 2016 21:21 schreef Arcee het volgende:
WGR / Voorspel de AEX op 31-12-2017
Graag toevoegen aan Topicreeks: AEX: De grote 'voorspel de AEX' reeks
quote:Op woensdag 28 december 2016 23:41 schreef Leandra het volgende:
De SC is hier: WGR / [WGR] [SC] Achterop de R1 met Big Frank door de KFC drive :Y)
Volgens mij de naam van de werkgever, diverse malen.quote:Op dinsdag 3 januari 2017 09:07 schreef kanovinnie het volgende:
WGR / Schandalig behandeld door werkgever
Wat is daar eigenlijk weggehaald? Volgens mij stond er weinig verkeerds in toch?
Oh, zo. Ja dan is het wel logischquote:Op dinsdag 3 januari 2017 09:09 schreef Leandra het volgende:
[..]
Volgens mij de naam van de werkgever, diverse malen.
Advies vragen is het doel, dat kan prima zonder naming and shaming.
Dat zeg ik...quote:Op dinsdag 3 januari 2017 09:26 schreef kanovinnie het volgende:
Daar heb je ook gelijk in. Het zal nog een heel karwei zijn geweest om die naam overal weg te halen
Het is natuurlijk geen punt voor jullie.quote:
Er is altijd iets te doen.quote:Op dinsdag 3 januari 2017 09:28 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Het is natuurlijk geen punt voor jullie.
Ja dat dacht ik al, maar er was in het topic al genoeg gewaarschuwd hè....quote:Op vrijdag 6 januari 2017 12:02 schreef Boca_Raton het volgende:
Ah de grap van de CV-ketel is weg! En ik moest er zelf nog wel zo hard om lachen
Oh zo. Jammer dat ie in WGR moest want het had een pareltje van meligheid kunnen worden.quote:Op vrijdag 6 januari 2017 12:07 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ja dat dacht ik al, maar er was in het topic al genoeg gewaarschuwd hè....
Ik heb in je post geplaatst dat het voor overleg was, want het is nogal dubieus als hier een soort werving gaat plaatsvinden.quote:Op zaterdag 7 januari 2017 11:14 schreef GracePearl het volgende:
Hello,
Ik ben net nieuw op jullie forum en heb net een post geplaats voor werkzoeken maar nu is deze eraf gehaald. Zou iemand mij kunnen vertellen waarom dit is?
Ik was onder de veronderstelling dat er hier genoeg mensen op zoek zijn naar een baan en juist binnen ons bedrijf hebben veel verschillende vacatures beschikbaar.
Als ik hier niet over mag posten dan mijn excuses maar als dat geen probleem is zou ik willen weten of mijn post weer herplaats wordt!
Het is wel onzin, je claimt dat mensen niet verzekerd zijn als ze nu de weg op gaan.quote:Op zaterdag 7 januari 2017 11:26 schreef Gabrunal_2013 het volgende:
Mijn post over verzekeringen die niet uitbetalen bij code oranje of rood is geen onzin, ik wil hier een discussie over, want waarom zou ik meer premie moeten betalen, omdat er debielen zijn die met dit weer de weg op gaan en ongelukken veroorzaken? Ik wil dat het topic heropend wordt en dat daar een gezonde discussie over gevoerd wordt!! Lijkt me absoluut een reeel onderwerp, want rijden met teveel drankmop mag ook niet omdat het risico op schade dan groter is, waarom dit dan niet??
En als je zo'n toon aanslaat wordt de kans alleen maar kleiner; je beweert in de OP dat mensen niet verzekerd zijn als ze de weg op gaan, dit is pertinent onwaar.quote:Op zaterdag 7 januari 2017 11:28 schreef Gabrunal_2013 het volgende:
[..]
WGR / Verzkering betaalt niet uit bij code oranje , of rood
Heropenen dus graag
Ik claim dat niet, want dat is niet zo, ik beweer dit nergens in het topic! Ik wil er alleen een discussie over! Dit mag toch wel?quote:Op zaterdag 7 januari 2017 11:28 schreef Leandra het volgende:
[..]
Het is wel onzin, je claimt dat mensen niet verzekerd zijn als ze nu de weg op gaan.
Kom maar met een bron, en een fatsoenlijke, dan praten we verder, maar dit soort topics over zaken die niet spelen maar waarvan je claimt dat ze de waarheid zijn gaan we niet doen, we zitten in WGR, niet in ONZ.
Toon? Ik beweer het nergens en ik vraag het vriendelijk.. desnoods het topic naar POL , zeker niet naar ONZ , want het is geen onzindiscussie. Het is reeel, kijk maar eens hoeveel schade er is vandaag!quote:Op zaterdag 7 januari 2017 11:29 schreef Leandra het volgende:
[..]
En als je zo'n toon aanslaat wordt de kans alleen maar kleiner; je beweert in de OP dat mensen niet verzekerd zijn als ze de weg op gaan, dit is pertinent onwaar.
Dat claim je wel in in de OP en in de TT.quote:Op zaterdag 7 januari 2017 11:37 schreef Gabrunal_2013 het volgende:
[..]
Ik claim dat niet, want dat is niet zo, ik beweer dit nergens in het topic! Ik wil er alleen een discussie over! Dit mag toch wel?
Het zou natuurlijk schelen als je iets duidelijker in je OP zou zetten dat het een stelling is in plaats van het zó neer te zetten alsof het De Waarheid is.quote:Op zaterdag 7 januari 2017 11:39 schreef Gabrunal_2013 het volgende:
k beweer het nergens en ik vraag het vriendelijk.. desnoods het topic naar POL , zeker niet naar ONZ , want het is geen onzindiscussie. Het is reeel, kijk maar eens hoeveel schade er is vandaag!
Zeker niet in de OP , in de TT poneer ik alleen een stelling.quote:Op zaterdag 7 januari 2017 11:42 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat claim je wel in in de OP en in de TT.
Yep, hier word ik blij vanquote:Op zaterdag 7 januari 2017 12:06 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
Sinds wanneer mag je in een forum geen stellingen plaatsen om er vervolgens over te discussiëren dan?
Zet dat gewoon stelling in de tt en dan is iedereen weer blij.
Dan moet TS het als een stelling openen, en niet als een feit.quote:Op zaterdag 7 januari 2017 12:06 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
Sinds wanneer mag je in een forum geen stellingen plaatsen om er vervolgens over te discussiëren dan?
Zet dat gewoon stelling in de tt en dan is iedereen weer blij.
Waarom is dit zwartmakerij? Het probleem bestaat daadwerkelijk. Het ligt alleen niet specifiek aan de Volkskrant, want je loopt hier tegenaan bij iedere telemarketeer-namens-een-bedrijf-waar-je-klant-van-was-of-bent. Het is een denkfout in het systeem.quote:Op maandag 9 januari 2017 21:51 schreef kanovinnie het volgende:
WGR / De Volkskrant snapt de Wet Bescherming Persoongegevens niet
Zwartmakerij.
Dat schijnt wel een punt te zijn bij FOK!.
Kunnen jullie dit karwei even op jullie nemen?
En wat zeg ik dan?
Dat zeg ik! Bedankt!
zo komt het op mij over. Gelukkig hebben de WGR modjes enige ruggengraat en een dosis gezond verstand dus als ik het bij het verkeerde eind heb zal er niets gebeuren.quote:Op maandag 9 januari 2017 21:52 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Waarom is dit zwartmakerij? Het probleem bestaat daadwerkelijk. Het ligt alleen niet specifiek aan de Volkskrant, want je loopt hier tegenaan bij iedere telemarketeer-namens-een-bedrijf-waar-je-klant-van-was-of-bent. Het is een denkfout in het systeem.
Het topic is licht-KLB-waardig, dat ben ik met je eens. Maar raakvlakken met Recht zijn er wel degelijk.quote:Op maandag 9 januari 2017 21:54 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
zo komt het op mij over. Gelukkig hebben de WGR modjes enige ruggengraat en een dosis gezond verstand dus als ik het bij het verkeerde eind heb zal er niets gebeuren.
Dat er raakvlakken met recht zijn wil natuurlijk niet zeggen dat je zwart moet makenquote:Op maandag 9 januari 2017 21:55 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Het topic is licht-KLB-waardig, dat ben ik met je eens. Maar raakvlakken met Recht zijn er wel degelijk.
Ik zie nu pas dat hij zich heeft aangemeld om dit topic te kunnen openenquote:Op maandag 9 januari 2017 21:59 schreef Nizno het volgende:
[..]
Dat er raakvlakken met recht zijn wil natuurlijk niet zeggen dat je zwart moet maken
Net als dat we naming ans shaming niet toestaan
Ook weer waar.quote:Op maandag 9 januari 2017 21:59 schreef Nizno het volgende:
[..]
Dat er raakvlakken met recht zijn wil natuurlijk niet zeggen dat je zwart moet maken
Net als dat we naming ans shaming niet toestaan
Mazzel natuurlijk met directe aanwezigheidquote:Op maandag 9 januari 2017 22:01 schreef kanovinnie het volgende:
Ik ben blij dat er daadkrachtig opgetreden is
Ik heb nog niet eens gekeken. Werk en op mobiel.quote:Op maandag 9 januari 2017 22:01 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik zie nu pas dat hij zich heeft aangemeld om dit topic te kunnen openen
Zo zijn wijquote:Op maandag 9 januari 2017 22:01 schreef kanovinnie het volgende:
Ik ben blij dat er daadkrachtig opgetreden is
Goed excuusquote:Op maandag 9 januari 2017 22:04 schreef Leandra het volgende:
[..]
In bed en mobiel, anders had ik het ook wel gelijk gezien
Ik haal al dat Volks er nog wel even uitquote:Op maandag 9 januari 2017 22:05 schreef Nizno het volgende:
[..]
Goed excuus
Ben over een klein uur thuis. Zal wel ff schoonmaken. Zonder namen kan het best wat ik zo snel zag
Al gedaan ook in de kwootquote:Op maandag 9 januari 2017 22:07 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik haal al dat Volks er nog wel even uit
Ja die kan dat welquote:Op maandag 9 januari 2017 22:09 schreef Leandra het volgende:
Oh, je was al bezig
Die post van Hot ook![]()
Oh, niet? Jeetje, even zoeken dan...quote:
Daar kunnen ze in GC nog wat van leren.quote:Op maandag 9 januari 2017 22:03 schreef Leandra het volgende:
[..]
Mazzel natuurlijk met directe aanwezigheid
Thnx, ik zal ze even terugzetten zodra ik achter m'n laptop zit.quote:Op donderdag 12 januari 2017 01:05 schreef Barrah het volgende:
Beetje matig dat deze TS al zijn posts wist: WGR / Baankansen junior front-end developer
Fijn dat zijn vragen beantwoord zijn maar dan nog mag het topic leesbaar blijven voor anderen toch?
iets met werk.quote:Op woensdag 18 januari 2017 20:48 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
Waar is Nizno eigenlijk? Verkouden?
ja uiteindelijk ookquote:
In rook opgegaanquote:Op donderdag 19 januari 2017 04:36 schreef r_one het volgende:
Is het topic over de branderautomaat (van F***stra) verwijderd? Why?
Werd het de mods te heet onder de voeten?quote:
Weet niet.. zal het vuurtje anders even wat opstokenquote:Op donderdag 19 januari 2017 06:18 schreef r_one het volgende:
[..]
Werd het de mods te heet onder de voeten?
Nee toch?quote:Op donderdag 19 januari 2017 04:36 schreef r_one het volgende:
Is het topic over de branderautomaat (van F***stra) verwijderd? Why?
Ik kreeg vannacht serieus een error #52 (op een quote-alert van Ws) en hij was ook weg uit MyATquote:Op donderdag 19 januari 2017 07:57 schreef Leandra het volgende:
[..]
Nee toch?
WGR / Reëel om voorrijkosten + uurloon bij garantie te betalen?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.r_one in WGR / [WGR] Feedback
.
Op vrijdag 20 juni 2025 08:15 schreef VEM2012 het volgende:
Misschien moet je juridische discussies gewoon overlaten aan juristen. Want je begrijpt er overduidelijk niets van.
quote:Op donderdag 19 januari 2017 13:30 schreef r_one het volgende:
[..]
Ik kreeg vannacht serieus een error #52 (op een quote-alert van Ws) en hij was ook weg uit MyAT
Dat kunnen ze in DIG vast wel beantwoordenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |