Wat begrijp je niet aan deze zin; ''Als de echte Nazi's terugkeren en voet aan de grond krijgen dan wensen de SWJ's op hun blote knietjes dat Wilders terugkomt.''?quote:Op woensdag 21 december 2016 19:25 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Dat is geen zin. Er ontbreekt een persoonsvorm.
quote:Op woensdag 21 december 2016 19:13 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Apart, ik krijg er juist een warm gevoel van
De NVU is niet nazistisch genoeg of zo?quote:Op woensdag 21 december 2016 19:26 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Wat begrijp je niet aan deze zin; ''Als de echte Nazi's terugkeren en voet aan de grond krijgen dan wensen de SWJ's op hun blote knietjes dat Wilders terugkomt.''?
Ach als een echte hoer mochten de Russen het niet zijn? Drukt Rutte er alsnog een verdrag met Oekraïne er doorheen. Met de steun van de rest van de incompetente politici. Een opkomst percentage van 0% zou pas echt een revolutie zijn bij een verkiezing.quote:Op woensdag 21 december 2016 19:23 schreef riazop het volgende:
[..]
Frankrijk en NL stemden jaren geleden al tegen de eu grondwet
PVVquote:Op woensdag 21 december 2016 19:28 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Huh? Ben je echt een neo-nazi? Ik dacht gewoon een PVV'er.
O ja, joden. Kut, vergeten.quote:Op woensdag 21 december 2016 19:31 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
PVV. Gecontroleerde apen gedirigeerd door zionistische israëlieten.
Juist. En wat wil je hiermee zeggen?quote:Op woensdag 21 december 2016 19:31 schreef Nintex het volgende:
Het zijn nu wat nationalisten of meer libertariers die voor een isolement zijn dan de agressieve mix van conservatieve Christenen, ambtenaren, veteranen, officieren volk, wetenschappers en nationalisten die een nieuwe wereld willen bouwen.
Een NVU'er of agressieve PVV'er zal een steen gooien door de ruit bij een moskee of een boze tweet plaatsen. Duitse nationalisten zullen het volkslied afspelen en roepen om betere grensbewaking. De echte Nazi's zouden zo'n demonstratie kapen en met die groep door Berlijn marcheren en alles wat niet-Duits is in de brand steken, dan wel vermoorden.
Dat is het verschil tussen de 'echte Nazi's' en de kale hooligans die denken dat ze Nazi's zijn. In Oekraine zijn ze actief (geweest). Een vakbondsgebouw van de pro-Russen in de brand steken na rellen en de hulp aan de slachtoffers tegenhouden. Je vijand verslaan of deporteren of kleineren is voor de Nazi's niet genoeg, het moet met wortel en tak uitgeroeid worden.
Dat Wilders / Trump / Afd / Pegida / Farage allemaal rechste bewegingen zijn, maar geen echte Nazi's, zoals de media ze afschilderd.quote:
Eerder geleid door een politicus die wel populistisch moet blijven omdat hij anders geen gratis bescherming krijgt en wellicht dan naar de VS moet verhuizen net als een ander voormalig VVD lid.quote:Op woensdag 21 december 2016 19:31 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
PVV. Gecontroleerde apen gedirigeerd door zionistische israëlieten.
En Rutte houd de opening naar een EU lidmaatschap open.quote:Op woensdag 21 december 2016 19:34 schreef Nintex het volgende:
[..]
Dat Wilders / Trump / Afd / Pegida / Farage allemaal rechste bewegingen zijn, maar geen echte Nazi's, zoals de media ze afschilderd.
Maar hoe meer je deze lui weg zet als Nazi's, hoe minder je straks door krijgt dat de 'echte' Nazi's de macht gaan grijpen. Oekraine balanceerd nu tussen Poroshenko de chocolade koning en zo'n hostile take-over door 'echte' Nazi's.
Partij voor de Dieren is ook anti EU. Evenals de SP. En die nieuwe partij van Baudet.quote:Op woensdag 21 december 2016 19:09 schreef riazop het volgende:
[..]
dat is iedereen met meer dan 2 hersencellen
wel jammer dat je daarvoor in NL alleen terecht kan bij een islamofobe zionist
Zij willen geen EU lidmaatschap, zij willen kernwapens. Die ze dan op de Donbass en Rusland kunnen gooien.quote:Op woensdag 21 december 2016 19:37 schreef Megumi het volgende:
[..]
En Rutte houd de opening naar een EU lidmaatschap open.
De War on Terror is al heel lang aan de gang hoor. Elke dag worden er onschuldige burgers in het MO neer "gedroned". Dat is nu juist de reden dat ze nu deze kant opkomen en al die aanslagen plegen.quote:Op woensdag 21 december 2016 19:15 schreef Megumi het volgende:
[..]
Een oorlog beginnen om terroristen te verslaan definitief en dat multitasking dan ook gelijk van de politie man te verwachten is denk ik wel wat te ver gezocht daar hebben we mensen als Rutte en Merkel voor gekozen.
De hergeboorte van Hitler, mede mogelijk gemaakt door de selffulfilling prophecy van linksquote:Op woensdag 21 december 2016 19:40 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Zo, FOK! zakt echt wel heel hard af zeg. Het niveau van Hitler-bewondering al.
220000 terroristenquote:Op woensdag 21 december 2016 19:39 schreef asco het volgende:
220000 asielzoekers in Duitsland die weg moeten maar niet weg willen.
Schuld van links, altijd.quote:Op woensdag 21 december 2016 19:41 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
De hergeboorte van Hitler, mede mogelijk gemaakt door de selffulfilling prophecy van links
Ik ben zoals ik al aangaf ook zeer voorstander van een (veel) strenger asiel beleid.quote:Op woensdag 21 december 2016 19:40 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Zo, FOK! zakt echt wel heel hard af zeg. Het niveau van Hitler-bewondering al.
De VVD en de CDA hebben meer beleid gemaakt de afgelopen decennia dan links hoor.quote:Op woensdag 21 december 2016 19:41 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
De hergeboorte van Hitler, mede mogelijk gemaakt door de selffulfilling prophecy van links
Je kunt best bewondering hebben voor Hitler (wat hij allemaal vanuit een achterstandspositie gepresteerd heeft) zonder dat je nationaal-socialistische ideeen hebt. Hij kreeg het wel voor elkaar om Duitsland na WOI in 15 jaar uit het slop te trekken en tot het technologisch meest geavanceerde, militair meest gevreesde en economisch meest succesvolle land ter wereld te brengen. Dat staat helemaal los van wat er later allemaal gebeurd is.quote:Op woensdag 21 december 2016 19:40 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Zo, FOK! zakt echt wel heel hard af zeg. Het niveau van Hitler-bewondering al.
Volledig eens. Al betwijfel ik of in de context van dit topic het los staat van wat er later gebeurd is.quote:Op woensdag 21 december 2016 19:43 schreef LXIV het volgende:
[..]
Je kunt best bewondering hebben voor Hitler (wat hij allemaal vanuit een achterstandspositie gepresteerd heeft) zonder dat je nationaal-socialistische ideeen hebt. Hij kreeg het wel voor elkaar om Duitsland na WOI in 15 jaar uit het slop te trekken en tot het technologisch meest geavanceerde, militair meest gevreesde en economisch meest succesvolle land ter wereld te brengen. Dat staat helemaal los van wat er later allemaal gebeurd is.
Ja, als mensen een volstrekt zwakzinnige politieke voorkeur hebben, tot nazisme aan toe, dan is dat altijd de schuld van een ander. Eigen verantwoordelijkheid is voor mensen met hersenen. Moeten we niet willen.quote:Op woensdag 21 december 2016 19:43 schreef Blue_note het volgende:
[..]
Ik ben zoals ik al aangaf ook zeer voorstander van een (veel) strenger asiel beleid.
Echter de vergelijking of het aanhalen met/van Hitler slaat de plank mis. Ik denk ook dat dit soort zaken de mensen die voor een open grens zijn veel handvaten geeft om zo fel te reageren.
Actie reactie-> het onstaan van een soortgelijke leider zoals Hitler zou zomaar werkelijkheid kunnen worden op langere termijn. Het is misschien discutabel maar dan kun je wel de vraag stellen of het klimaat dat ontstaan is door pappen en nathouden daar niet aan heeft bijgedragen.
En de VVD is nu ook compleet aan het falen op dit gebied idd, net als het debiele Duitse zusje van het CDA. De VVD heeft altijd harde woorden over integratie e.d., maar als puntje bij paaltje komt gaan de grenzen gewoon wagenwijd open. Als er een aanslag door een asielzoeker in Nederland plaatsvindt (niet erg ver gezocht), dan heeft Rutte net zo goed als Merkel bloed aan zijn handen.quote:Op woensdag 21 december 2016 19:43 schreef Japie77 het volgende:
[..]
De VVD en de CDA hebben meer beleid gemaakt de afgelopen decennia dan links hoor.
Dat staat helemaal niet zo los van wat er later gebeurde.quote:Op woensdag 21 december 2016 19:43 schreef LXIV het volgende:
[..]
Je kunt best bewondering hebben voor Hitler (wat hij allemaal vanuit een achterstandspositie gepresteerd heeft) zonder dat je nationaal-socialistische ideeen hebt. Hij kreeg het wel voor elkaar om Duitsland na WOI in 15 jaar uit het slop te trekken en tot het technologisch meest geavanceerde, militair meest gevreesde en economisch meest succesvolle land ter wereld te brengen. Dat staat helemaal los van wat er later allemaal gebeurd is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |