junks?quote:Op zondag 18 december 2016 02:48 schreef LelijKnap het volgende:
Vroeger werd het rond 3/4 's nachts juist weer druk door de terugkomst van (gefrustreerde) onsuccesvolle FOKstappers. Ondertussen zijn dat allemaal oude lullen die uren geleden na een wijntje en ondermaats wipje met het vrouwtje inslaap gesukkeld zijn. De nog aanwezige zijn helaas allemaal junkie.
Aah lekker man, ken t gevoel, ff avondje lekker gaan, binnen 2min is het 2 uur laterquote:Op zondag 18 december 2016 02:55 schreef goodtripbob het volgende:
[..]
Nee PRSPCT XL24 in factory010 in Rotterdam...
Fucking harde shizzle door dr speakers!!!
En ik ga zelf ommin lekker!!!!! :-) :-)
Nee! Laat zien!quote:Op zondag 18 december 2016 02:54 schreef Remqo het volgende:
[..]
Hoi Bob, je bent de Bob in m'n paint, al gezien?
hoe denk je erover?quote:Op zondag 18 december 2016 02:50 schreef Amarantha het volgende:
SEX / Kleine ongewenste erectie bij meisje van 7
Zit een kern van waarheid in jaquote:Op zondag 18 december 2016 02:58 schreef goodtripbob het volgende:
[..]
Daarom. Junkies zijn de backbone van FOK! midden in nacht anders was het dood.
Kunnen het altijd een kans geven!quote:Op zondag 18 december 2016 02:52 schreef goodtripbob het volgende:
[..]
Ja vroeger waren er in de nacht nog super veel users... Ook was onzin veel drukker en had veleleuke meedoetpics... Zie je jammer genoeg niks meer van...
Maar junkies onder elkaar is ook gezellig!!!
bij mij helpt op tijd letten. Dan lijkt het langzamer te gaanquote:Op zondag 18 december 2016 02:55 schreef MadJackthePirate het volgende:
[..]
Aah lekker man, ken t gevoel, ff avondje lekker gaan, binnen 2min is het 2 uur later
Mja opzich wel, maar als je waus bent heb ik soms het gevoel dat ik 5 minuten geleden op mn telefoon keek en het 1 uur was, en dan kijk ik nog eens om te controleren en dan is het 4 uurquote:Op zondag 18 december 2016 03:01 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
bij mij helpt op tijd letten. Dan lijkt het langzamer te gaan
Whehehe grappig!!! Alleen heb ik geen rijbewijs en ben ik sowieso nooit in staat om zo'n ding veilig te besturen...quote:Op zondag 18 december 2016 02:56 schreef Remqo het volgende:
[..]
KLB / [paint] Zat van het nuchter zijn.
Je vind Seriously Mortaxx echt niet leuk hequote:Op zondag 18 december 2016 03:01 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
bij mij helpt op tijd letten. Dan lijkt het langzamer te gaan
Ja, daarom! Slapen is voor apen!!! Mop mop gas d'r op!!!quote:Op zondag 18 december 2016 02:58 schreef MadJackthePirate het volgende:
[..]
Zit een kern van waarheid in jaBedoel wat moet je anders... iedereen slaapt voor de rest, kk saai
wat?quote:Op zondag 18 december 2016 03:03 schreef Remqo het volgende:
[..]
Je vind Seriously Mortaxx echt niet leuk he
Dat is juist de grap, je bent een Bob die niet rijvaardig isquote:Op zondag 18 december 2016 03:03 schreef goodtripbob het volgende:
[..]
Whehehe grappig!!! Alleen heb ik geen rijbewijs en ben ik sowieso nooit in staat om zo'n ding veilig te besturen....
Ik heb net stokbrood met kaas, komkommer en peterselie op, maar denk dat ik nog wat bami ga opwarmen zo.quote:Op zondag 18 december 2016 03:04 schreef Mortaxx het volgende:
Net spinazie kiwi banaan smoothie op en nu soepje. Is m'n vochtbalans eindelijk hersteld denk ik
Is in Paint verwerkt, dacht dat je het wel gezien had.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |