Maakt baardaap niet uit als ie met kerst komt of er een boom staat of niet, een biertje is dan belangrijker, en met die beesten is het gewoon gedoe, dan moet ik steeds opletten want het is vreemd dus moet 'onderzocht' worden.quote:
Ik ben al gedurende het gehele jaar vredig.quote:Op zondag 4 december 2016 14:23 schreef chufi het volgende:
Dat hele kerst kan me gestolen worden.. Het enige wat het oplevert dit jaar is een extras vrije dag.
Ovenbonenschotel wordt hetquote:Op zondag 4 december 2016 15:18 schreef ErwinRommel het volgende:
Schnitzel, rodekool met appeltjes en gekookte aardappels
Hier draait ie ook.quote:Op zondag 4 december 2016 15:24 schreef chufi het volgende:
[..]
Wat ik al zei. Op mn werk doe ie het prima
Hopelijk lukt ze dat want de dag erna ben ik deels niet thuis.quote:Bezorgmoment;
Maandag 5 december tussen 11:00 en 15:00 uur.
Heb je wel Airfryer compatible snacks in huis?quote:Op zondag 4 december 2016 15:45 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Hopelijk lukt ze dat want de dag erna ben ik deels niet thuis.
Yeps, en zojuist een zak Aviko oma's smulfriet gekocht, die gebruikten ze in de Radar test ook, dus ik begin daar ook maar eens mee.quote:Op zondag 4 december 2016 15:47 schreef chufi het volgende:
[..]
Heb je wel Airfryer compatible snacks in huis?
EN anders kijk je hier voor wat tijdenquote:Op zondag 4 december 2016 15:49 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Yeps, en zojuist een zak Aviko oma's smulfriet gekocht, die gebruikten ze in de Radar test ook, dus ik begin daar ook maar eens mee.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 4 december 2016 15:52 schreef chufi het volgende:
[..]
EN anders kijk je hier voor wat tijdenWel lange baktijdenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Vulneratus nec Victus The Spirit Will Never Leave Us.
quote:Op zondag 4 december 2016 15:52 schreef chufi het volgende:
[..]
EN anders kijk je hier voor wat tijdenJa, er zijn sites zat met info tips en recepten, en ik gebruikte sowieso altijd al een hetelucht oven, ben nu wel benieuwd, eens kijken welke dingen beter in de een en/of in de ander kunnen, heb ook wel eens ovenfriet geprobeerd, maar dat vond ik minder geslaagd.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Ik zal nooit bij een club gaan die mij als lid accepteert"
Moet een airfryer ook voorverwarmen?quote:Op zondag 4 december 2016 15:57 schreef chufi het volgende:
[..]
Mijn ervaring zegt me dat het vaak korter is...
Dat is idd een groot nadeel van conventioneel bakken.quote:
iets van 2 minuten of zo....quote:Op zondag 4 december 2016 15:58 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
Moet een airfryer ook voorverwarmen?
Vet voorverwarmen duurt mij ongeveer 5 minuten, Bakken ook nog eens 6 minuten. 11 minuten dus voor gewone frites.quote:
Frites zijn ook meestal in 10-12 min klaar..quote:Op zondag 4 december 2016 16:00 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
Vet voorverwarmen duurt mij ongeveer 5 minuten, Bakken ook nog eens 6 minuten. 11 minuten dus voor gewone frites.
20 minuten met de airfryer, nu ja, 9 minuten op een mensenleven is niks.
Als ik zonder stank 's avonds zonder veel omkijken een paar frietjes kan bakken vind ik dat wel prettig.quote:Op zondag 4 december 2016 16:00 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
Vet voorverwarmen duurt mij ongeveer 5 minuten, Bakken ook nog eens 6 minuten. 11 minuten dus voor gewone frites.
20 minuten met de airfryer, nu ja, 9 minuten op een mensenleven is niks.
Dat geloof ik welquote:Op zondag 4 december 2016 16:03 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Als ik zonder stank 's avonds zonder veel omkijken een paar frietjes kan bakken vind ik dat wel prettig.
Moesten ze ook hun tas laten controleren?quote:Op zondag 4 december 2016 16:15 schreef Mo_Muffin het volgende:
Ik was vandaag even bij de Jumbo en daar liepen![]()
rond.
SPOILER: knipperende lampjeOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.🌳♪💻🌳🌳🌲
Peace Love
2c Ondertiteling activeren als deze beschikbaar is. Druk nogmaals op C om de ondertiteling te verbergen.
3. Ambient modern
Nee, nu je het zegt, ze hadden wel eenquote:Op zondag 4 december 2016 16:49 schreef Karzai het volgende:
[..]
Moesten ze ook hun tas laten controleren?
quote:Op zondag 4 december 2016 16:54 schreef Treehut362 het volgende:
Kom je je licht opsteken hiero Hut?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
SPOILER: kijk hier tekst plaatsen, heel simpel...Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.🌳♪💻🌳🌳🌲
Peace Love
2c Ondertiteling activeren als deze beschikbaar is. Druk nogmaals op C om de ondertiteling te verbergen.
3. Ambient modern
Zondagquote:
quote:Op zondag 4 december 2016 17:00 schreef Treehut362 het volgende:
ik weet om eerlijk te zijn nog steeds niet hoe dat moetSPOILER: kijk hier tekst plaatsen, heel simpel...Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
nou je zet = achter het eerste woord van "spoiler" en dan de tekst-creatiequote:Op zondag 4 december 2016 17:02 schreef FANN het volgende:
[..]
ik weet om eerlijk te zijn nog steeds niet hoe dat moet
SPOILER: zo...Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.🌳♪💻🌳🌳🌲
Peace Love
2c Ondertiteling activeren als deze beschikbaar is. Druk nogmaals op C om de ondertiteling te verbergen.
3. Ambient modern
quote:Op zondag 4 december 2016 17:03 schreef Treehut362 het volgende:
[..]
nou je zet = achter het eerste woord van "spoiler" en dan de tekst-creatie
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 4 december 2016 17:03 schreef Treehut362 het volgende:
[..]
nou je zet = achter het eerste woord van "spoiler" en dan de tekst-creatieGaat nietSPOILER: zo...Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: stap 2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[/quote][/spoiler]
2. eerst de tekst selecteren en dan er een spoiler van maken🌳♪💻🌳🌳🌲
Peace Love
2c Ondertiteling activeren als deze beschikbaar is. Druk nogmaals op C om de ondertiteling te verbergen.
3. Ambient modern
SPOILER: blijven proberen dan lukt het vanzelfOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[/spoiler]🌳♪💻🌳🌳🌲
Peace Love
2c Ondertiteling activeren als deze beschikbaar is. Druk nogmaals op C om de ondertiteling te verbergen.
3. Ambient modern
quote:Op zondag 4 december 2016 17:06 schreef Treehut362 het volgende:
SPOILER: stap 2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.2. eerst de tekst selecteren en dan er een spoiler van makenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.dus dit?[/spoiler]
Ik snap er niks van![]()
SPOILER: testOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Dank je Hut, weer iets bijgeleerd![]()
Dan vraag je ons toch gewoonquote:Op zondag 4 december 2016 17:15 schreef FANN het volgende:
[..]
meer dan de helft van al die knoppies gebruik ik nooit
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |