quote:Op donderdag 17 november 2016 16:08 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Wat ik ook irritant vind is dat effect als er twee mensen tegelijkertijd een spreuk doen dat die stralen dan gaan verbinden in het midden zoals ook met Voldemort en Harry. Maar dat was omdat zij identieke kernen hadden dacht ik, maar nu gebeurt dat ineens bij elk magische gevecht.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Haten op Harry Potter genotquote:Op donderdag 17 november 2016 18:02 schreef JanCees het volgende:
Kap eens met dat Harry Potter gebral zeg
Inderdaad, wacht even tot ik hem gvd ook gezien heb gvd.quote:Op donderdag 17 november 2016 18:02 schreef JanCees het volgende:
Kap eens met dat Harry Potter gebral zeg
quote:Op donderdag 17 november 2016 18:02 schreef JanCees het volgende:
Kap eens met dat Harry Potter gebral zeg
wat is het verschilquote:Op donderdag 17 november 2016 18:05 schreef Typisch het volgende:
[..]
Ja, maar niet voor in de bios. Prima netflix/download filmpje.
Alleen kleuters vinden Harry Potter leuk.quote:Op donderdag 17 november 2016 18:02 schreef JanCees het volgende:
Kap eens met dat Harry Potter gebral zeg
Alleen haten op SW is terechtquote:Op donderdag 17 november 2016 18:05 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Haten op Harry Potter genot
Lekker boeiend of iemand wat leuk vindtquote:Op donderdag 17 november 2016 18:20 schreef GGMM het volgende:
[..]
Alleen kleuters vinden Harry Potter leuk.
Ik vind Ajax leuk.quote:Op donderdag 17 november 2016 18:23 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Lekker boeiend of iemand wat leuk vindt
Ik ook en dan met name de grote boodschap knop.quote:Op donderdag 17 november 2016 18:27 schreef Ajacied422 het volgende:
Ik vind het doorspoelen van mijn WC leuk.
Heb het gemist. Het beeld sneeuwdequote:
Muziekje opzetten ?quote:Op donderdag 17 november 2016 18:02 schreef JanCees het volgende:
Kap eens met dat Harry Potter gebral zeg
Het is dan ook een kinderboek.quote:Op donderdag 17 november 2016 18:20 schreef GGMM het volgende:
[..]
Alleen kleuters vinden Harry Potter leuk.
Je zal de pedo's de kost moeten geven die alleen kleuters die Harry Potter leuk vinden anaal nemen.quote:Op donderdag 17 november 2016 18:20 schreef GGMM het volgende:
[..]
Alleen kleuters vinden Harry Potter leuk.
Ik het doorspoelen van Tarzan op een pleonasme, namens een lesbische WC-pot.quote:Op donderdag 17 november 2016 18:27 schreef Ajacied422 het volgende:
Ik vind het doorspoelen van mijn WC leuk.
Ik denk er even over na. De pizza moet nog even verteerd worden.quote:Op donderdag 17 november 2016 18:31 schreef GGMM het volgende:
[..]
TR gemaakt.
Ik ben héél benieuwd wat Stijn hiermee gaat doen.
Een post zonderquote:Op donderdag 17 november 2016 18:33 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik het doorspoelen van Tarzan op een pleonasme, namens een lesbische WC-pot.
Dikzak.quote:Op donderdag 17 november 2016 18:34 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik denk er even over na. De pizza moet nog even verteerd worden.
Is een topic over dat ze gemeld worden. Ha ha haquote:
Ja eens. Vond de films 4-5-6 wel goed, maar daarna ging het helemaal mis. Deel 7 was ook letterlijk hetzelfde als 4 qua plotquote:Op donderdag 17 november 2016 18:34 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Dat is kut, zag die trailer gisteren in de bios en dacht meteen "wat een aids'
Hier zit een potentieel leuke ovengrap in.quote:Op donderdag 17 november 2016 18:34 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik denk er even over na. De pizza moet nog even verteerd worden.
quote:
Weet je waarom er zoveel Duitsers succesvol zijn in de F1 ?quote:Op donderdag 17 november 2016 18:36 schreef Caland het volgende:
[..]
Hier zit een potentieel leuke ovengrap in.
Omdat ze aardig gas kunnen geven?quote:Op donderdag 17 november 2016 18:37 schreef tong80 het volgende:
[..]
Weet je waarom er zoveel Duitsers succesvol zijn in de F1 ?
Ik zou het anders formuleren. Maar je hebt het bij het rechte eind.quote:Op donderdag 17 november 2016 18:38 schreef Caland het volgende:
[..]
Omdat ze aardig gas kunnen geven?
quote:Op donderdag 17 november 2016 18:38 schreef Caland het volgende:
[..]
Omdat ze aardig gas kunnen geven?
Jan Piet Floris en Corneel die hebben baarden. Bevroren onder het ijs.quote:
Heeft Wang centjes geschoven?quote:Op donderdag 17 november 2016 18:49 schreef haags_kwartiertje het volgende:
IT'S THE MOST WONDERFUL TIME OF THE YEARRRRRR
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |