"Zegiklekkerniet"quote:Op maandag 14 november 2016 12:39 schreef sp3c het volgende:
[..]
ik geef gewoon argumenten volgens mij
Jij komt best wel stoer over.quote:Op maandag 14 november 2016 12:39 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Het is vrij simpel hoor. Je hebt jankerds en je hebt de niet jankerds.
nu ben jij degene die na 10 posts niet meer weet wat er gezegd isquote:Op maandag 14 november 2016 12:41 schreef Molurus het volgende:
[..]
"Zegiklekkerniet"
"volgens mij ben je een trolletje"
etc, etc.
Nee sp3c.
Maar Sinterklaas blijft de baas.quote:Op maandag 14 november 2016 12:41 schreef sp3c het volgende:
maar op zich valt er wel wat voor te zeggen
daarom zag je piet van domme clown veranderen naar een hoofdrolspeler
kan toch ook gewoon, zolang dat onderdanige er maar af isquote:
Het probleem is dat discriminatie en racisme niet ver in het verleden liggen, nu nog steeds veelste vaak voorkomen.quote:Op maandag 14 november 2016 12:31 schreef Jaroon het volgende:
[..]
De vraag is of het daar werkelijk om draait. Volgens hem ook maar deels. En de geschiedenis van de zwarte Afrikaanse handelaar.........daar hoor je dan weer weinig over. Het komt bij erg veel mensen wat vreemd over dat een groep over zoiets als een kinderfeest een drama maakt terwijl die slavenhandel (want slavenhandel bestaat nog steeds) toch ver in het verleden is.
gewoon mensen zelf laten kiezen wat ze leuk vindenquote:Op maandag 14 november 2016 12:42 schreef Scrummie het volgende:
Maar ik ben er wel een keer klaar mee eigenlijk. Hoe kan dit nou eindigen? Is er niet gewoon een moment; de meerderheid wil niet veranderen, dus wen er maar aan?
niets denk ikquote:Op maandag 14 november 2016 12:42 schreef Jaroon het volgende:
Stel je voor. Straks alle pieten geel. En wat lost dit op?
Maar dat eindigt de discussie niet ben ik bang.quote:Op maandag 14 november 2016 12:43 schreef sp3c het volgende:
[..]
gewoon mensen zelf laten kiezen wat ze leuk vinden
Het is gewoon wat raar dat men een kinderfeest nu nog viert met gedateerde karikaturen.quote:Op maandag 14 november 2016 12:39 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Het is gewoon wat raar dat men de connectie nu nog legt met slavenhandel en racisme.
daarna gewoon stoppen met pratenquote:Op maandag 14 november 2016 12:43 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Maar dat eindigt de discussie niet ben ik bang.
Dit inderdaad. Het sinterklaasfeest ging met zijn tijd mee totdat idioten als Gario van alles af probeerden te dwingen.quote:Op maandag 14 november 2016 12:41 schreef sp3c het volgende:
maar op zich valt er wel wat voor te zeggen
daarom zag je piet van domme clown veranderen naar een hoofdrolspeler
Het gaat nu bijna tegen kijken naar werkelijke problemen zorgen. Mensen krijgen genoeg van dit gezeur. Maar laten we dan ook eerlijk zijn over racisme tegenover blanke mensen. Ook iets waar vrij weinig aandacht voor is. In elk geval helpt deze discussie niet structureel in het zoeken naar oplossingen.quote:Op maandag 14 november 2016 12:42 schreef erodome het volgende:
[..]
Het probleem is dat discriminatie en racisme niet ver in het verleden liggen, nu nog steeds veelste vaak voorkomen.
De ZP discussie is verwikkeld met het discriminatie/racisme probleem in onze maatschappij.
Zp is voor een deel een symbool geworden van het discriminatie/racisme probleem binnen onze maatschappij, de Zp discussie heeft dan ook echt best wel veel van die ellende naar het oppervlak gebracht.
Persoonlijk denk ik dat als we echt verder willen, die problemen echt aan willen kaarten we zp daarin los moeten laten. Het was best een mooi middel om het aan te kaarten, maar nu wordt er teveel gefocused op zp zelf. Wordt het bijkans misbruikt om het maar niet over het werkelijke probleem te hebben.
Ja, ook zp wordt misbruikt om mensen te discrimineren, ha ha eindelijk een neger die wel werkt, ha ha. Dat soort "grapjes" die een onderliggend probleem in onze maatschappij laten zien.
Net zoals het, ben je het niet eens met zp, oprotten naar je eigen apenland dat doet. Maar zp weghalen zal dat probleem niet oplossen, het is een middel, niet de oorzaak.
Oh, mensen gaan elkaar vanaf nu niet meer vertellen hoe ze moeten leven? Goed nieuws.quote:Op maandag 14 november 2016 12:43 schreef sp3c het volgende:
[..]
gewoon mensen zelf laten kiezen wat ze leuk vinden
Dat noemt men dan een mening die anders is dan die van iemand anders.quote:Op maandag 14 november 2016 12:44 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Het is gewoon wat raar dat men een kinderfeest nu nog viert met gedateerde karikaturen.
Valt allebei wat voor te zeggen maar je ziet de ander meestal niet als je de ene ziet.
Dat heb jij niet gezegd? Volgens mij lijd jij toch echt aan geheugenverlies.quote:Op maandag 14 november 2016 12:41 schreef sp3c het volgende:
[..]
nu ben jij degene die na 10 posts niet meer weet wat er gezegd is
Klinkt leuk, en zou ik prima vinden, maar ik gok dat we dan elk jaar weer een groepje rare idioten hebben die bij die landelijke intocht gaat lopen janken. Waar dan weer reactie op komt, etc.quote:Op maandag 14 november 2016 12:44 schreef sp3c het volgende:
[..]
daarna gewoon stoppen met praten
vind je de zwarte niet leuk, ga je naar de gele, vind je die ook niet leuk dan wacht je op de Amerikaanse kerstman
Er is altijd wel een mening die hetzelfde is als die van jou.quote:Op maandag 14 november 2016 12:46 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Dat noemt men dan een mening die anders is dan die van iemand anders.
Dit blijft gewoon een jaarlijks ding. Het is een soort van hobby voor bepaalde mensen.quote:Op maandag 14 november 2016 12:47 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Klinkt leuk, en zou ik prima vinden, maar ik gok dat we dan elk jaar weer een groepje rare idioten hebben die bij die landelijke intocht gaat lopen janken. Waar dan weer reactie op komt, etc.
Ik zie wel wat in een referendum eigenlijk. Beetje raar om zoiets voor dit te gebruiken, maar dit loopt ook op niets uit. En dan referendum: Zwarte Piet behouden, ja of nee. Bij ja (wat de uitkomst zeker gaat zijn) vanaf dan elke vorm van (publiekelijk) protest verbieden in de periode november - december.
Het gaat niet alleen over slavernij, vind het echt vervelend dat de pro pieters het alleen maar daarover willen hebben. Het is een argument van een subgroepje misbruiken om maar niet over de olifant in de kamer te praten.quote:Op maandag 14 november 2016 12:38 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Waarom dan die connectie leggen met dit feest en die kleur? Slavenhandel is fout. En er is een feest waar zwarte mensen optreden als grappige figuren die snoep uitdelen.
Maar pre 2011 was het geen jaarlijks ding. Misschien op de achtergrond, maar niet zo publiekelijk als nu.quote:Op maandag 14 november 2016 12:48 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Dit blijft gewoon een jaarlijks ding. Het is een soort van hobby voor bepaalde mensen.
Gelukkig maar. Ik dacht dat ik helemaal in mijn eentje gelijk had.quote:Op maandag 14 november 2016 12:48 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Er is altijd wel een mening die hetzelfde is als die van jou.
Nogal een idioot voorstel, aangezien dit niet over wetgeving gaat.quote:Op maandag 14 november 2016 12:47 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Ik zie wel wat in een referendum eigenlijk. Beetje raar om zoiets voor dit te gebruiken, maar dit loopt ook op niets uit. En dan referendum: Zwarte Piet behouden, ja of nee. Bij ja (wat de uitkomst zeker gaat zijn) vanaf dan elke vorm van (publiekelijk) protest verbieden in de periode november - december.
Onder het mom van democratie de vrije meningsuiting uithollenquote:Op maandag 14 november 2016 12:47 schreef Scrummie het volgende:
. En dan referendum: Zwarte Piet behouden, ja of nee. Bij ja (wat de uitkomst zeker gaat zijn) vanaf dan elke vorm van (publiekelijk) protest verbieden in de periode november - december.
ik heb meer gezegd, zoek het maar terugquote:Op maandag 14 november 2016 12:47 schreef Molurus het volgende:
[..]
Dat heb jij niet gezegd? Volgens mij lijd jij toch echt aan geheugenverlies.
denk ik ook maar die figuren moet je eigenlijk geen aandacht gevenquote:Op maandag 14 november 2016 12:47 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Klinkt leuk, en zou ik prima vinden, maar ik gok dat we dan elk jaar weer een groepje rare idioten hebben die bij die landelijke intocht gaat lopen janken. Waar dan weer reactie op komt, etc.
Tja, lekker interessant dat het niet over wetgeving gaat. Schijnbaar is het nodig om het jankende huilende irritante super kleine groepje (ja, daar hoor jij bij) in toom te houden.quote:Op maandag 14 november 2016 12:49 schreef Molurus het volgende:
[..]
Nogal een idioot voorstel, aangezien dit niet over wetgeving gaat.
En als we besluiten dat het wel over wetgeving gaat is het wat mij betreft nog veel idioter.
Ik heb zwarte en gekleurde mensen in de familie en herken dat laatste niet echt. Het elkaar anders zien en behandelen gebeurt.....van beide kanten. Dat gaat niet over iemand als "minder" zien over het algemeen. Meestal eerder over het niet kennen.quote:Op maandag 14 november 2016 12:49 schreef erodome het volgende:
[..]
Het gaat niet alleen over slavernij, vind het echt vervelend dat de pro pieters het alleen maar daarover willen hebben. Het is een argument van een subgroepje misbruiken om maar niet over de olifant in de kamer te praten.
Het gaat over het beeld dat men had van "negers", de karikatuur die zp was en nogsteeds voor een fiks deel is (alhoewel je kan praten over hoe kwalijk die karikatuur nu nog is). Het gaat om de onderliggende discriminatie, dat mensen voor zp uitgescholden worden bv... Het gaat niet zozeer om slavernij, maar om het feit dat "negers" tot op de dag van vandaag te vaak toch nogsteeds als "minder" worden gezien. Als "gasten" worden gezien die dankbaar moeten zijn en hun plaats moeten kennen.
Je hebt heel veel gezegd, maar dat was niet mijn vraag. Lezen.quote:Op maandag 14 november 2016 12:50 schreef sp3c het volgende:
[..]
ik heb meer gezegd, zoek het maar terug
Dat zeg ik niet.quote:Op maandag 14 november 2016 12:50 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Onder het mom van democratie de vrije meningsuiting uithollen
Dat doet Erdogan ook.
Nu heeft men dus iets gevonden.quote:Op maandag 14 november 2016 12:49 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Maar pre 2011 was het geen jaarlijks ding. Misschien op de achtergrond, maar niet zo publiekelijk als nu.
zitten goede argumenten tussen hoorquote:Op maandag 14 november 2016 12:51 schreef Molurus het volgende:
[..]
Je hebt heel veel gezegd, maar dat was niet mijn vraag. Lezen.
Wat wel gebeurt zolang het groepje 'kijk mij eens niet racist zijn!' aanwezig is in de media.quote:Op maandag 14 november 2016 12:51 schreef sp3c het volgende:
[..]
denk ik ook maar die figuren moet je eigenlijk geen aandacht geven
Dus jij wou de kleur van Zwarte Piet gaan vastleggen in wetgeving?quote:Op maandag 14 november 2016 12:51 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Tja, lekker interessant dat het niet over wetgeving gaat. Schijnbaar is het nodig om het jankende huilende irritante super kleine groepje (ja, daar hoor jij bij) in toom te houden.
neequote:
Wat was nou mijn vraag, sp3c? Nu alweer kwijt?quote:Op maandag 14 november 2016 12:52 schreef sp3c het volgende:
[..]
zitten goede argumenten tussen hoor
antipiet zelfs, ik ben het er niet mee eens verder maar toch
antipiet argumentquote:Op maandag 14 november 2016 12:52 schreef Molurus het volgende:
[..]
Wat was nou mijn vraag, sp3c? Nu alweer kwijt?
Nee, dan snap je de vraag niet. De vraag is Zwarte piet behouden, ja of nee. Dat zegt dus dat je als je dat wil je zwarte piet mag gebruiken, maar ook andere kleuren of roetveegpiet, maar het gezanik erover daarna moet stoppen. Gewoon spelregels opstellen, en dat is het en meer niet.quote:Op maandag 14 november 2016 12:52 schreef Molurus het volgende:
[..]
Dus jij wou de kleur van Zwarte Piet gaan vastleggen in wetgeving?
Om maar even zeker te weten dat dat is wat je voorstelt. Want ik vind dat echt een heel raar voorstel.
Ach, ik ben net buiten geweest: Daar is het niet veel gezelliger. Je moet toch wat op je maandagmiddagquote:Op maandag 14 november 2016 12:52 schreef sp3c het volgende:
[..]
nee
ik zit nu met mezelf voor en tegen piet te discussieren
Je bent prive gewoon een poll aan het houden?quote:Op maandag 14 november 2016 12:52 schreef sp3c het volgende:
[..]
nee
ik zit nu met mezelf voor en tegen piet te discussieren
ja is lastig want ik ben zelf voor zwarte pietquote:Op maandag 14 november 2016 12:53 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Je bent prive gewoon een poll aan het houden?
Nee, mijn vraag was dit:quote:Op maandag 14 november 2016 12:53 schreef sp3c het volgende:
[..]
antipiet argument
heb ik gegeven, toen vroeg ik jou er ook een te geven en toen zei je 'nee'
flauw
Echt, dat ik aan een mod de basics van communicatie moet gaan zitten uitleggen... dan zakt de moed mij wel in de schoenen.quote:
Dat kan je niet vastleggen. Bepaalde organisaties gaan nu al door de knieen.quote:Op maandag 14 november 2016 12:53 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Nee, dan snap je de vraag niet. De vraag is Zwarte piet behouden, ja of nee. Dat zegt dus dat je als je dat wil je zwarte piet mag gebruiken, maar ook andere kleuren of roetveegpiet, maar het gezanik erover daarna moet stoppen. Gewoon spelregels opstellen, en dat is het en meer niet.
als jij een lijstje met dingen maakt die ik al gezegd hebt dan vul ik dat misschien eventueel aanquote:
Spelregels? Wat bedoel je daarmee als dat niet wetgeving betreft?quote:Op maandag 14 november 2016 12:53 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Nee, dan snap je de vraag niet. De vraag is Zwarte piet behouden, ja of nee. Dat zegt dus dat je als je dat wil je zwarte piet mag gebruiken, maar ook andere kleuren of roetveegpiet, maar het gezanik erover daarna moet stoppen. Gewoon spelregels opstellen, en dat is het en meer niet.
Trollololol.quote:Op maandag 14 november 2016 12:55 schreef sp3c het volgende:
[..]
als jij een lijstje met dingen maakt die ik al gezegd hebt dan vul ik dat misschien eventueel aan
Je kan altijd nog een gekleurde postbode van TNT achterna gaan zitten op straat. Ik zag het verschil pas niet goed. Ik dacht dat het werkelijk een piet was door dat pak.quote:Op maandag 14 november 2016 12:53 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Ach, ik ben net buiten geweest: Daar is het niet veel gezelliger. Je moet toch wat op je maandagmiddag
irritant he?quote:
Polls zeggen niet alles. Hebben we laatst gemerkt.quote:Op maandag 14 november 2016 12:54 schreef sp3c het volgende:
[..]
ja is lastig want ik ben zelf voor zwarte piet
Mah. Weet niet. Ik geloof dat de politiek telkens aangeeft dat het volk dit soort dingen moet bepalen. Als je als volk met bijvoorbeeld 80% aangeeft dat je de vrijheid wilt behouden om voor zwarte piet te kiezen men er niet omheen kan dat het 'volk' gesproken heeft, dus wat de politiek wil. Denk dat genoeg organisaties die nu twijfelen daardoor aangeven "de maatschappij heeft gesproken".quote:Op maandag 14 november 2016 12:55 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Dat kan je niet vastleggen. Bepaalde organisaties gaan nu al door de knieen.
nee zo werkt dat nietquote:Op maandag 14 november 2016 12:56 schreef Molurus het volgende:
[..]
Best wel ja. Zeker van een mod. Hou daar eens mee op.
Geen idee. Ik heb het niet uitgewerkt, ik zeg maar wat he.quote:Op maandag 14 november 2016 12:55 schreef Molurus het volgende:
[..]
Spelregels? Wat bedoel je daarmee als dat niet wetgeving betreft?
dan gaat hij het aanvullenquote:Op maandag 14 november 2016 12:58 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Geen idee. Ik heb het niet uitgewerkt, ik zeg maar wat he.
Ik zal het volledig uitgewerkte document publiceren wanneer het afgerond is.
Het merendeel van de mensen is volgens mij niet anti zwarte piet. Toch verandert men nu al intochten.quote:Op maandag 14 november 2016 12:57 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Mah. Weet niet. Ik geloof dat de politiek telkens aangeeft dat het volk dit soort dingen moet bepalen. Als je als volk met bijvoorbeeld 80% aangeeft dat je de vrijheid wilt behouden om voor zwarte piet te kiezen men er niet omheen kan dat het 'volk' gesproken heeft, dus wat de politiek wil. Denk dat genoeg organisaties die nu twijfelen daardoor aangeven "de maatschappij heeft gesproken".
Slechts een paar.quote:Op maandag 14 november 2016 12:58 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Het merendeel van de mensen is volgens mij niet anti zwarte piet. Toch verandert men nu al intochten.
Ja, omdat het gezanik en gejank blijft aanhouden, omdat er geen 'officieel' signaal is. Het enige wat nu de overhand voert is het geschreeuw van 2 kanten, maar de stem van de rest word niet gehoord. Met een "referendum" vraag je iedereen om een simpel antwoord en niet om "ZWARTE PIET MOT BLIJVEUH" of "SWARTE PIET IS RASISISMEMSMSE". Daar is gewoon geen ruimte voor dan.quote:Op maandag 14 november 2016 12:58 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Het merendeel van de mensen is volgens mij niet anti zwarte piet. Toch verandert men nu al intochten.
Ik zou daar toch net even iets dieper over nadenken.quote:Op maandag 14 november 2016 12:58 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Geen idee. Ik heb het niet uitgewerkt, ik zeg maar wat he.
zou wel van alles oplossen als je het commercieel maaktquote:Op maandag 14 november 2016 12:59 schreef Jaroon het volgende:
Straks gewoon de Venco zwarte piet......de AH zwarte piet.....de UNOX zwarte piet. Daar lijkt mij deze maatschappij wel klaar voor.
Dat lost niets op.quote:Op maandag 14 november 2016 13:00 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Ja, omdat het gezanik en gejank blijft aanhouden, omdat er geen 'officieel' signaal is. Het enige wat nu de overhand voert is het geschreeuw van 2 kanten, maar de stem van de rest word niet gehoord. Met een "referendum" vraag je iedereen om een simpel antwoord en niet om "ZWARTE PIET MOT BLIJVEUH" of "SWARTE PIET IS RASISISMEMSMSE". Daar is gewoon geen ruimte voor dan.
Neu, ik post maar op een forum he, daar mag ik best mijn gedachten de vrije loop laten.quote:Op maandag 14 november 2016 13:00 schreef Molurus het volgende:
[..]
Ik zou daar toch net even iets dieper over nadenken.
Een referendum zonder wetsvoorstel is zinloos, en een referendum met wetsvoorstel belachelijk.
hij deelt hem zelf niet eensquote:Op maandag 14 november 2016 13:01 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Neu, ik post maar op een forum he, daar mag ik best mijn gedachten de vrije loop laten.
Maar ik krijg eerder het idee dat jij angstig bent voor een eventuele uitslag (en dat je dus een mening hebt die maar marginaal gedeeld word).
Nouja, oke, dan doen we het niet hequote:
Je kan alles uithollen door het commercieel te maken idd.quote:Op maandag 14 november 2016 13:01 schreef sp3c het volgende:
[..]
zou wel van alles oplossen als je het commercieel maakt
kan iedereen gewoon kiezen welke piet de echte is ipv dat het sinterklaasjournaal dat nu voor iedereen uitmaakt, 10 euro entree
De uitslag verandert de weerstand bij die groep anti mensen niet. Die blijven dan doorgaan net als nu.quote:Op maandag 14 november 2016 13:01 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Neu, ik post maar op een forum he, daar mag ik best mijn gedachten de vrije loop laten.
Maar ik krijg eerder het idee dat jij angstig bent voor een eventuele uitslag (en dat je dus een mening hebt die maar marginaal gedeeld word).
niet per se, je kunt het ook sterker makenquote:Op maandag 14 november 2016 13:02 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Je kan alles uithollen door het commercieel te maken idd.
Ik wist niets van een commissie. Maar doe dat.quote:Op maandag 14 november 2016 13:02 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Nouja, oke, dan doen we het niet he. Ik zal het aangeven bij de commissie dat Jaroon op forum.fok.nl het niet zag zitten.
Het is sowieso een goed idee om kinderen al op jonge leeftijd te verbinden aan je producten en bekend te maken met je merk. Zo benut je de levenscyclus ten volle.quote:Op maandag 14 november 2016 13:01 schreef sp3c het volgende:
[..]
zou wel van alles oplossen als je het commercieel maakt
kan iedereen gewoon kiezen welke piet de echte is ipv dat het sinterklaasjournaal dat nu voor iedereen uitmaakt, 10 euro entree
Daar geloof ik in het geheel niet in bij dit soort feesten. Het was dan ook bedoelt als grap.quote:Op maandag 14 november 2016 13:02 schreef sp3c het volgende:
[..]
niet per se, je kunt het ook sterker maken
VoC mentaliteit ditquote:Op maandag 14 november 2016 13:03 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Het is sowieso een goed idee om kinderen al op jonge leeftijd te verbinden aan je producten en bekend te maken met je merk. Zo benut je de levenscyclus ten volle.
Zo doet geloof dat vaak ook.quote:Op maandag 14 november 2016 13:03 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Het is sowieso een goed idee om kinderen al op jonge leeftijd te verbinden aan je producten en bekend te maken met je merk. Zo benut je de levenscyclus ten volle.
Helemaal niet. Het enige dat mij angst inboezemt is dat we cultuur gaan vastleggen in wetgeving. Dat moeten we echt niet willen.quote:Op maandag 14 november 2016 13:01 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Maar ik krijg eerder het idee dat jij angstig bent voor een eventuele uitslag (en dat je dus een mening hebt die maar marginaal gedeeld word).
nou ja ik ken een sportclub die flink geadverteerd heeft met zwarte pietquote:Op maandag 14 november 2016 13:04 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Daar geloof ik in het geheel niet in bij dit soort feesten. Het was dan ook bedoelt als grap.
Precies.quote:Op maandag 14 november 2016 13:05 schreef Molurus het volgende:
[..]
Helemaal niet. Het enige dat mij angst inboezemt is dat we cultuur gaan vastleggen in wetgeving. Dat moeten we echt niet willen.
Maar een referendum zonder wetgeving is niet heel anders dan een internet poll: compleet betekenisloos, in die zin dat het geen enkele consequentie kan hebben.
Onze wetgeving mbt racisme en racistische uitingen lijkt mij persoonlijk al genoegquote:Op maandag 14 november 2016 12:55 schreef Molurus het volgende:
[..]
Spelregels? Wat bedoel je daarmee als dat niet wetgeving betreft?
Stel jij eens een oplossing voor dan? Of wil je dit tot in den eeuwigheid blijven volhouden? En dan wel graag een oplossing waarbij de stem van de meerderheid leidend is.quote:Op maandag 14 november 2016 13:05 schreef Molurus het volgende:
[..]
Helemaal niet. Het enige dat mij angst inboezemt is dat we cultuur gaan vastleggen in wetgeving. Dat moeten we echt niet willen.
Maar een referendum zonder wetgeving is niet heel anders dan een internet poll: compleet betekenisloos, in die zin dat het geen enkele consequentie kan hebben.
Dat is ook niet de bedoeling van een feest als deze. Dat die kinderen het geloven zal best. Ik zou nooit met mijn kinderen naar zoiets toegaan.quote:Op maandag 14 november 2016 13:06 schreef sp3c het volgende:
[..]
nou ja ik ken een sportclub die flink geadverteerd heeft met zwarte piet
ticketprijs omhoog en alles, dikke, vette, volle bak, dan roept iemand dat dit de echte echte echte sint en piet zijn en al die koters geloven het
kassa
Mij ook.quote:Op maandag 14 november 2016 13:07 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Onze wetgeving mbt racisme en racistische uitingen lijkt mij persoonlijk al genoeg
dan worden ze boosquote:Op maandag 14 november 2016 13:07 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Dat is ook niet de bedoeling van een feest als deze. Dat die kinderen het geloven zal best. Ik zou nooit met mijn kinderen naar zoiets toegaan.
Er is geen kant en klare oplossing. Het blijft botsen tot iemand ingeeft.quote:Op maandag 14 november 2016 13:07 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Stel jij eens een oplossing voor dan? Of wil je dit tot in den eeuwigheid blijven volhouden? En dan wel graag een oplossing waarbij de stem van de meerderheid leidend is.
Als de beledigden het dan ook lekker laten toetsen bij de rechter, zijn we er daarna voorgoed vanafquote:
Waarom zou ten aanzien van cultuur de meerderheid leidend moeten zijn?quote:Op maandag 14 november 2016 13:07 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Stel jij eens een oplossing voor dan? Of wil je dit tot in den eeuwigheid blijven volhouden? En dan wel graag een oplossing waarbij de stem van de meerderheid leidend is.
omdat je ze niet naar de enige echte echte echte sint en piet (10 euro entree) wil brengenquote:
Lekker dan. Nouja oke. Doen we dat.quote:Op maandag 14 november 2016 13:08 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Er is geen kant en klare oplossing. Het blijft botsen tot iemand ingeeft.
Het probleem dat deze discussie dus niet gaat stoppen, wat mij wel wenselijk lijkt.quote:Op maandag 14 november 2016 13:09 schreef Molurus het volgende:
[..]
Waarom zou ten aanzien van cultuur de meerderheid leidend moeten zijn?
Zolang de wet het niet verbiedt mag iedereen gewoon op zijn of haar eigen manier uiting geven aan cultuur. Dus ook minderheden mogen dat. Ook mensen die liever werken met stroopwafelpieten en regenboogpieten mogen dat.
Welk probleem zie jij verder?
gewoon negerenquote:Op maandag 14 november 2016 13:09 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Lekker dan. Nouja oke. Doen we dat.
Gaat mijn hekel aan het groepje jankerds alleen maar groter worden.
Als je het mij vraagt is strafvervolging vanwege racisme op dit moment helemaal niet aan de orde. Maar mocht dat het geval zijn, laat inderdaad de rechter dat dan maar toetsen.quote:Op maandag 14 november 2016 13:09 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Als de beledigden het dan ook lekker laten toetsen bij de rechter, zijn we er daarna voorgoed vanaf
Dat gevoel wil die organisatie je geven. Als je leuke kinderen hebt ga je naar een leuk niet commercieel feest.quote:Op maandag 14 november 2016 13:09 schreef sp3c het volgende:
[..]
omdat je ze niet naar de enige echte echte echte sint en piet (10 euro entree) wil brengen![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |