Ik vond het om te janken, persoonlijkquote:Op vrijdag 11 november 2016 21:37 schreef MakkieR het volgende:
[..]
idd, zo hebben we ook niet geklaagd over Louis van Gaal tijdens het WK, dat spel was ook niet om aan te zien.
achteraf wel ja, maar niet tijdens het WK als je de finale haalt.quote:Op vrijdag 11 november 2016 21:38 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Ik vond het om te janken, persoonlijk
Ook tijdens dat WK heb ik me zeer weinig vermaakt met Nederlandquote:Op vrijdag 11 november 2016 21:40 schreef MakkieR het volgende:
[..]
achteraf wel ja, maar niet tijdens het WK als je de finale haalt.
Wat een geweldige tokkies waren dat zegquote:Op vrijdag 11 november 2016 21:38 schreef Zorro het volgende:
Wat een gelul.
"Wij willen geld! Geef ons geld!"
"Hier, geld"
"Ooooooooohhhhh dat mag niet!"
Dan behoor je tot een select groepje, de meeste Nederlanders dansten de polonaise na het winnen tegen Mexico.quote:Op vrijdag 11 november 2016 21:40 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Ook tijdens dat WK heb ik me zeer weinig vermaakt met Nederland
Thijs is voor FC Eindhoven.quote:Op vrijdag 11 november 2016 21:41 schreef Dale__Cooper het volgende:
Er waren mensen die Thijs volstrekt neutraal vonden.
Maar het enige leuke aan de wedstrijden was de spanning. Voetballend was het matig.quote:Op vrijdag 11 november 2016 21:41 schreef MakkieR het volgende:
[..]
Dan behoor je tot een select groepje, de meeste Nederlanders dansten de polonaise na het winnen tegen Mexico.
Ik walg van chauvinismequote:Op vrijdag 11 november 2016 21:41 schreef MakkieR het volgende:
[..]
Dan behoor je tot een select groepje, de meeste Nederlanders dansten de polonaise na het winnen tegen Mexico.
Opvallend weinig discussie als hij er zit inderdaad.quote:Op vrijdag 11 november 2016 21:40 schreef Mani89 het volgende:
Wel toevallig trouwens dat zodra Johan met een mening komt, Valentijn het direct gaat na-papegaaien.
Waar ik ook niet tegen kan, is zeggen dat we goed hebben gespeeld want we hebben veel kansen gehad, dan denk ik elke keer WTF, het is een zwaktebod dat je zoveel kansen niet maakt.quote:
De (sociale) media heeft het veel groter gemaakt dan het is. Een hoop van die supporters zijn hun baan kwijt geraakt vanwege zoiets lulligs. Lulligs?quote:Op vrijdag 11 november 2016 21:39 schreef Rabieluh het volgende:
Waarom geven ze daar in Spanje opeens zoveel om die bedelaars? Die worden toch vaak genoeg van terrassen weggerost en dat is allemaal prima.
Het is vooral in Nederland zo groot gemaakt denk ik want ja #ophef en zoquote:Op vrijdag 11 november 2016 21:39 schreef Rabieluh het volgende:
Waarom geven ze daar in Spanje opeens zoveel om die bedelaars? Die worden toch vaak genoeg van terrassen weggerost en dat is allemaal prima.
Dat ligt er imo een beetje aan hoe die kansen tot stand komenquote:Op vrijdag 11 november 2016 21:43 schreef MakkieR het volgende:
[..]
Waar ik ook niet tegen kan, is zeggen dat we goed hebben gespeeld want we hebben veel kansen gehad, dan denk ik elke keer WTF, het is een zwaktebod dat je zoveel kansen niet maakt.
In Spanje word je wel voor minder de cel ingegooid, mijn advies; ga niet ruzie lopen maken met de Spaanse politie in Lorret de Mar als je je vakantie daar viert.quote:Op vrijdag 11 november 2016 21:43 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
De (sociale) media heeft het veel groter gemaakt dan het is. Een hoop van die supporters zijn hun baan kwijt geraakt vanwege zoiets lulligs. Lulligs?
Lulligs ja, die bedelaars waren maar wat blij met die centen.
Guardia Civil heet dat daar toch? En idd, daar moet je niet mee lopen kuttenquote:Op vrijdag 11 november 2016 21:46 schreef MakkieR het volgende:
[..]
In Spanje word je wel voor minder de cel ingegooid, mijn advies; ga niet ruzie lopen maken met de Spaanse politie in Lorret de Mar als je je vakantie daar viert.
Toen ik dit las was er een of andere gingerjongen op tvquote:
Dat moet ik zien.quote:Op vrijdag 11 november 2016 21:49 schreef Caland het volgende:
In het formule 1 topic zijn ouders met elkaar aan het bekvechten wat ze hun kinderen te eten geven
Fokgod
Het is daar zo erg, wanneer je bestolen wordt door een zakkenroller en je geeft dit aan bij de politie, dan moet je nog op je woorden passen, want veelal worden deze zakkenrollers in bescherming genomen.quote:Op vrijdag 11 november 2016 21:47 schreef Rabieluh het volgende:
[..]
Guardia Civil heet dat daar toch? En idd, daar moet je niet mee lopen kutten.
Heeft Nattekrant nog niet ingegrepen?quote:Op vrijdag 11 november 2016 21:49 schreef Caland het volgende:
In het formule 1 topic zijn ouders met elkaar aan het bekvechten wat ze hun kinderen te eten geven
Fokgod
Toen ik daar een keer een grapje maakte over de Belgische nationaliteit van Max ging mijn kop er bijna af.quote:Op vrijdag 11 november 2016 21:49 schreef Caland het volgende:
In het formule 1 topic zijn ouders met elkaar aan het bekvechten wat ze hun kinderen te eten geven
Fokgod
Fijn om te weten dat VBL van hogere kwaliteit is.quote:Op vrijdag 11 november 2016 21:49 schreef Caland het volgende:
In het formule 1 topic zijn ouders met elkaar aan het bekvechten wat ze hun kinderen te eten geven
Fokgod
Ik meld toch graag nog even dat ik een hapje chinees eetquote:Op vrijdag 11 november 2016 21:50 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Paprikachips!
Jij naturel zeker?
twitter:ZiggoWebcare twitterde op vrijdag 11-11-2016 om 21:47:02@wilfredgenee @VoetbalInside Hi Wilfred, ik hoor net je opmerking in de uitzending. Je mail is gevonden en beantwoord! #ZiggoHelpt ^FV reageer retweet
Best leuk.quote:Op vrijdag 11 november 2016 21:52 schreef Scrummie het volgende:
twitter:ZiggoWebcare twitterde op vrijdag 11-11-2016 om 21:47:02@wilfredgenee @VoetbalInside Hi Wilfred, ik hoor net je opmerking in de uitzending. Je mail is gevonden en beantwoord! #ZiggoHelpt ^FV reageer retweet
Ik neem zo een stukje gevuld speculaas.quote:Op vrijdag 11 november 2016 21:51 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Ik meld toch graag nog even dat ik een hapje chinees eet
Sowwquote:Op vrijdag 11 november 2016 21:52 schreef luckass het volgende:
[..]
Ik neem zo een stukje gevuld speculaas.
Naturel werd saai, maar ik merk nu dat Lays Paprikachips de lekkerste chips is met als grote concurrent Croky Bolognese.quote:Op vrijdag 11 november 2016 21:50 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Paprikachips!
Jij naturel zeker?
Die ken ik alleen van The A-Team.quote:
Ook lekkerquote:Op vrijdag 11 november 2016 21:51 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Ik meld toch graag nog even dat ik een hapje chinees eet
Ik vind het daarom zeer jammer dat mijn post (en de TT) in het feedbacktopic verwijderd is.quote:Op vrijdag 11 november 2016 21:54 schreef KingRoland het volgende:
[..]
Naturel werd saai, maar ik merk nu dat Lays Paprikachips de lekkerste chips is met als grote concurrent Croky Bolognese.
Frontpagequote:Op vrijdag 11 november 2016 21:54 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Jij bent snel
Acteur Robert Vaughn (83) overleden
Met dit op de achtergrond neem ik aan:quote:Op vrijdag 11 november 2016 21:51 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Ik meld toch graag nog even dat ik een hapje chinees eet
Haha en jij had hem toevallig al bij de hand?quote:Op vrijdag 11 november 2016 21:55 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Komt boven in beeld, maar leuke poging.
Wat ziet die jongen er slecht uitquote:Op vrijdag 11 november 2016 21:53 schreef Scrummie het volgende:
Gudelj. Wat een waardeloze gozer. Jammer dat ie weg gaat bij Ajax.
Dan zou ik twee dingen tegelijk moeten luisterenquote:Op vrijdag 11 november 2016 21:55 schreef Coco98 het volgende:
[..]
Met dit op de achtergrond neem ik aan:
Was voor even wel een leuke TT met chips ja. Op een gegeven moment krijg je na het lezen daar toch elke keer weer honger van.quote:Op vrijdag 11 november 2016 21:54 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik vind het daarom zeer jammer dat mijn post (en de TT) in het feedbacktopic verwijderd is.
En de lege tribunes, het was gewoon niet veilig in dat stadion.quote:Op vrijdag 11 november 2016 21:55 schreef Tagliano het volgende:
Ah, dus Gudelj was de man die zorgde dat die man van de tribune flikkerde
Want fok.nl typen is moeilijkquote:Op vrijdag 11 november 2016 21:56 schreef GGMM het volgende:
[..]
Haha en jij had hem toevallig al bij de hand?
Leuke poging.
Paprikachips van Crusti Croc vervelen mij nooitquote:Op vrijdag 11 november 2016 21:54 schreef KingRoland het volgende:
[..]
Naturel werd saai, maar ik merk nu dat Lays Paprikachips de lekkerste chips is met als grote concurrent Croky Bolognese.
Die balk überhaupt lezenquote:Op vrijdag 11 november 2016 21:55 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Komt boven in beeld, maar leuke poging.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |