Misschien wel met een eenpartijstelsel, ik weet wel een kandidaat om dat te regelenquote:Op vrijdag 11 november 2016 12:56 schreef Re het volgende:
nou ja er wordt hier ook net gedaan of elke clintonadept trump fans in elkaar slaat en masse .. daar stapt men blijkbaar niet zo makkelijk overheen als dat er wordt gezegd dat onder trump fans een groep zit die gedreven wordt door haat richting alles wat niet straight blank is.
links of rechtsom is het land tot op het bot verdeeld en daar gaat 0,0 verandering in komen
Maar Colbert is ook een liberal.quote:Op vrijdag 11 november 2016 13:24 schreef Nintex het volgende:
[ afbeelding ]
Huilende liberals voor een 3e dag op rij.
Neem een voorbeeld aan Colbert, Obama en ja, zelfs Clinton. Zie het als een rallying cry om het over 4 jaar beter te doen en leer van je fouten.
Op zich kan een eenpartijstelsel best democratischer zijn dan een tweepartijenstelsel. Het ligt een beetje aan de definities die je hanteert en hoe het ingevuld wordt natuurlijk. Ik zie China nog wel die kant op gaan. Langzaam natuurlijk.quote:Op vrijdag 11 november 2016 13:19 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Misschien wel met een eenpartijstelsel, ik weet wel een kandidaat om dat te regelen
https://www.middleeastmonitor.com/20161109-muslim-brotherhood-trump-victory-a-disaster/#.WCV920b6B5o.twitterquote:Muslim Brotherhood: Trump victory a ‘disaster’
Jihadisten poepen in de broek. Trump gaat het Moslim Brotherhood officieel tot terroristische organisatie benoemen (want dat zijn het).quote:Donald Trump’s victory in the US elections is a “disaster” for the Arab and Muslim world, a Muslim Brotherhood spokesperson said today.
Mamdouh Al-Muneer, a member of the supreme body of the Freedom and Justice Party, wrote on social media that the results of the elections were a catastrophe as a “racist” has ascended to the White House.
“Goliath is coming himself, with his horses and men… what our nation has witnessed in the last period is something and what is to come is something different. God willing it will be for us not against us.”
Hij neemt die types dan weer wel in zijn regering op, al geloven die in god en niet in Allahquote:Op vrijdag 11 november 2016 13:32 schreef Nintex het volgende:
[..]
https://www.middleeastmonitor.com/20161109-muslim-brotherhood-trump-victory-a-disaster/#.WCV920b6B5o.twitter
[..]
Jihadisten poepen in de broek. Trump gaat het Moslim Brotherhood officieel tot terroristische organisatie benoemen (want dat zijn het).
[ afbeelding ]
De free-ride voor de haat imams en terrorists is over
Complottenquote:Op vrijdag 11 november 2016 13:15 schreef Zith het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Alsof HIllary in het bos kan lopen... ze kan niet eens een trede op zonder hulp.
Dit is net als bij slechte films, waar de slechterik aan het einde nog stiekem leeft.
She'll be back....
Blijft Ryan nog lang zitten?quote:Op vrijdag 11 november 2016 13:36 schreef Hexagon het volgende:
Overigens denk ik dat er voor de democraten best interessante samenwerkingsmogelijkheden zijn. Als Trump werkelijk geld wil gaat uitgeven om zijn vastgoedvriendjes te laten bouwen dan heeft hij een probleem om het langs types als Paul Ryan en Ted Cruz te krijgen. De democraten, die meer op die lijn zitten kunnen hem helpen in die missie.
Verzonnen verhalen.quote:Op vrijdag 11 november 2016 13:41 schreef OMG het volgende:
Kleine meisjes bij de pussy grabben. Trump.
[ afbeelding ]
Dat je hier nog in trapt. Kom met beter bewijs of houd deze rommel uit het topic.quote:Op vrijdag 11 november 2016 13:41 schreef OMG het volgende:
Kleine meisjes bij de pussy grabben. Trump.
[ afbeelding ]
Wanneer kan ik bij je vriendin langs om daar een pussy te grabben? Nu wel zin in dat het ongevraagd kan.quote:
Als je een miljardair bent zijn er vast veel vrouwen die daar voor openstaan. Dus, succes ermee.quote:Op vrijdag 11 november 2016 13:44 schreef OMG het volgende:
[..]
Wanneer kan ik bij je vriendin langs om daar een pussy te grabben? Nu wel zin in dat het ongevraagd kan..
Bewijs?quote:Op vrijdag 11 november 2016 13:41 schreef OMG het volgende:
Kleine meisjes bij de pussy grabben. Trump.
[ afbeelding ]
Maar dan nog is het een uitdaging voor Trump. Een Ted Cruz begint zo een nieuwe shutdown om dit sort "Big government" plannen de dwarsbomen.quote:Op vrijdag 11 november 2016 13:41 schreef Hyperdude het volgende:
[..]
Blijft Ryan nog lang zitten?
Zijn toespraak gehoord.gezien na overwinning Trump?![]()
Is wel de meest hypocriete draaikont van alle draaikonten bij de republikeinen.
Trump kan makkelijk punten scoren met infrastructuur. Toestand infrastructuur is deplorabel.
Allemaal geacteerd. Kom met filmpjes van de "slachtoffers" zelf. En dan degene die ook niet in scène zijn gezet.quote:Op vrijdag 11 november 2016 13:44 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Dat je hier nog in trapt. Kom met video's of ander hard bewijs of houd deze rommel uit het topic.
2 video's tot nu toe van Trump supporters die in elkaar geslagen worden omdat ze Trump steunden. Succes.
Dit begint een beetje treurig te worden.quote:Op vrijdag 11 november 2016 13:44 schreef OMG het volgende:
[..]
Wanneer kan ik bij je vriendin langs om daar een pussy te grabben? Nu wel zin in dat het ongevraagd kan..
Dat denk ik ook, omdat Trump op sommige punten het best met hun eens kan worden. Hoewel Lyin' Ted geen match is voor Donald Trump. Ted kan net als Pence zijn wagon beter koppelen aan de Trump Train.quote:Op vrijdag 11 november 2016 13:45 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Maar dan nog is het een uitdaging voor Trump. Een Ted Cruz begint zo een nieuwe shutdown om dit sort "Big government" plannen de dwarsbomen.
De democraten zouden hierin wel eens goede vrienden kunnen worden
Ik neem dit met net zo'n korreltje zout als ik bij het verhaal van Jan Roos deed. Ik acht die posts over racistische incidenten waarschijnlijker.quote:Op vrijdag 11 november 2016 13:41 schreef OMG het volgende:
Kleine meisjes bij de pussy grabben. Trump.
[ afbeelding ]
Ik verklaar mezelf miljardair, net zoals Trump. Wanneer heeft ze tijd? De lijst begint nu aardig te groeien met vrouwen die ik moet betasten.quote:Op vrijdag 11 november 2016 13:45 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Als je een miljardair bent zijn er vast veel vrouwen die daar voor openstaan. Dus, succes ermee.
Jij bent 15 jaar?quote:Op vrijdag 11 november 2016 13:41 schreef OMG het volgende:
Kleine meisjes bij de pussy grabben. Trump.
[ afbeelding ]
Volgens mij zijn protestjes en incidenten bij iedere hard bevochten verkiezingsuitslag wel vaste prik. Genoeg linkse clubjes die voor geld de straat op gaan of klootzakken die mensen in elkaar slaan. Daar heeft de verkiezing van Donald weinig mee te maken.quote:Op vrijdag 11 november 2016 13:46 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Ik neem dit met net zo'n korreltje zout als ik bij het verhaal van Jan Roos deed. Ik acht die posts over racistische incidenten waarschijnlijker.
Ik pas me alleen maar aan aan de gekozen kandidaat, hoor.quote:Op vrijdag 11 november 2016 13:46 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Dit begint een beetje treurig te worden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |