De Republikeinen hebben de slavernij afgeschaft.quote:Op woensdag 9 november 2016 06:08 schreef Joezi het volgende:
Vroeger waren al die zuidelijke staten juist democratische fascisten toch?
Door de nominatie aan Bernie te geven.quote:Op woensdag 9 november 2016 06:09 schreef Zelva het volgende:
[..]
Hoe dan? Hoe had ze wel kunnen winnen?
Neequote:Op woensdag 9 november 2016 06:08 schreef Nober het volgende:
Is toch eigenlijk altijd na 8 jaar democraten dan weer een republikein?
Toen wel nog. Het is bijna niet te geloven maar vroegah waren het de Democraten die nog pro-segregatie waren en ook keer op keer de zuidelijke staten wonnen.quote:Op woensdag 9 november 2016 06:09 schreef Phaelanx_NL het volgende:
[..]
Democratische fascisten, goeie combo.
2016 is dan ook bijna voorbij.quote:Op woensdag 9 november 2016 06:09 schreef bijdehand het volgende:
Mooi dit, die teleurstelling overal. 2016 is nu al episch.
quote:Op woensdag 9 november 2016 06:09 schreef Phaelanx_NL het volgende:
[..]
Democratische fascisten, goeie combo.
En het is pas november!quote:Op woensdag 9 november 2016 06:09 schreef bijdehand het volgende:
Mooi dit, die teleurstelling overal. 2016 is nu al episch.
Geen tijd meer om wakker te worden, we gaan nu allemaal dood!quote:Op woensdag 9 november 2016 06:07 schreef Moira. het volgende:
[..]
Zouden ze dan eindelijk eens wakker worden en een omslag maken?
Was saai.quote:Op woensdag 9 november 2016 06:09 schreef richolio het volgende:
Toen ik ging slapen waren OH en NC nog niet beslist, was close too call, nu heeft Trump die gewoon allebeiMoet wel zeggen dat ik het jammer vind dat ik dat hier op fok heb gemist
quote:
quote:Fascisme. De oorspronkelijke naam van de antidemocratische politieke beweging in Italië onder leiding van de dicatator Benito Mussolini. Mussolini was leider van Italië van 1922 tot 1943.
Zij zelf waarschijnlijk niet, maar als je gewoon meer wordt gehaat dan iemand als Donald Trump dan sta je er niet best opquote:Op woensdag 9 november 2016 06:09 schreef Zelva het volgende:
[..]
Hoe dan? Hoe had ze wel kunnen winnen?
De Democratische partij heeft het verkloot door een corrupte, voortdurend liegende geldgraaier kandidaat te stellen.quote:Op woensdag 9 november 2016 06:08 schreef TheVulture het volgende:
Clinton heeft dit toch wel legendarisch verkloot
Ja hoe is dat dan ineens zo omgekeerd?quote:Op woensdag 9 november 2016 06:10 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
De Republikeinen hebben de slavernij afgeschaft.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |