Clinton is een ervaren politica die precies weet hoe die wereld werkt. Dat is natuurlijk absoluut niet alléén maar positief, maar het maakt wel dat ik er niet aan twijfel dat ze een kundig president zou kunnen zijn. Trump heeft zijn hele leven nog niets anders laten zien dan blunders op haast elk vlak, daarbij wapperen zijn standpunten heen en weer als een vlag in de storm en liegt hij bijna om de zin.quote:Op dinsdag 8 november 2016 00:39 schreef Houtenbeen het volgende:
[..]
Hij is niet goed, maar beter dan Hillary
Waarom denk je eigenlijk dat ze door haar ervaring een kundig president wordt? Wat vind je bijv. dat ze heeft laten zien tijdens haar carriere dat je vertrouwen doet geven dat ze een goede president wordt?quote:Op dinsdag 8 november 2016 00:48 schreef Tchock het volgende:
[..]
Clinton is een ervaren politica die precies weet hoe die wereld werkt. Dat is natuurlijk absoluut niet alléén maar positief, maar het maakt wel dat ik er niet aan twijfel dat ze een kundig president zou kunnen zijn. Trump heeft zijn hele leven nog niets anders laten zien dan blunders op haast elk vlak, daarbij wapperen zijn standpunten heen en weer als een vlag in de storm en liegt hij bijna om de zin.
Maak dan Adje president, of zo.
Ze heeft meegeholpen Bin Laden te pakken.quote:Op dinsdag 8 november 2016 00:51 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Waarom denk je eigenlijk dat ze door haar ervaring een kundig president wordt? Wat vind je bijv. dat ze heeft laten zien tijdens haar carriere dat je vertrouwen doet geven dat ze een goede president wordt?
Als voormalig first lady heeft ze meer ervaring dan welke kandidaat dan ook. Dat lijkt me sowieso al een gigantische plus. Het zou me ook niet verbazen als je in de toekomst vaker gaat zien dat echtgenote(s/n) van voormalige presidente(n/s) voor president runnen. Los van of je het eens bent met haar beleid staat vast dat ze precies weet hoe het ambt werkt. Daarnaast heeft ze als minister goede relaties opgebouwd met buitenlandse staatshoofden en kan ze goed met de pers omgaan.quote:Op dinsdag 8 november 2016 00:51 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Waarom denk je eigenlijk dat ze door haar ervaring een kundig president wordt? Wat vind je bijv. dat ze heeft laten zien tijdens haar carriere dat je vertrouwen doet geven dat ze een goede president wordt?
twitter:realDonaldTrump twitterde op dinsdag 06-11-2012 om 20:15:52The concept of global warming was created by and for the Chinese in order to make U.S. manufacturing non-competitive. reageer retweet
Zoals het stemmen tegen het homohuwelijkquote:Op dinsdag 8 november 2016 01:01 schreef oompaloompa het volgende:
Voor een groot deel is een goede politicus zijn ook gewoon het tegenhouden van beleid dat slecht zou zijn, dat valt alleen moeilijk te kwantificeren en valt niet zo op.
Precies.quote:Op dinsdag 8 november 2016 01:06 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Zoals het stemmen tegen het homohuwelijk.
Nee maar het is natuurlijk wel logisch dat ze meer ervaring heeft en of ze geschikt is voor het ambt doet er haast niet toe als Trump zo ongeschikt is.
Komen ze eerder vrij, dat is logisch.quote:Op dinsdag 8 november 2016 00:34 schreef Euribob het volgende:
[..]
Het is geen geheim dat gevangenen in grote meerderheid Democraat zijn.
Wat vind je er dan van dat Clinton liegt over dingen die daadwerkelijk invloed op haar functioneren kunnen hebben (liegen over e-mailschandaal)?quote:Op dinsdag 8 november 2016 01:09 schreef Tchock het volgende:
[..]
Precies.
Wat me aan Trump het meest tegenstaat, en ik snap niet hoe sommige mensen daar overheen kunnen kijken, is het constante liegen wat hij doet. In bijna elke zin zit wel een al dan niet verkapte leugen. Zelfs als hij gelijk heeft verdraait hij het op zo'n manier dat het niet meer klopt.
Dat liegen staat me nog niet eens zo tegen, ik vraag me af of hij het amper door heeft. Ik vraag me af hoeveel clinton meent en hoeveel van haar policies straks van wall street komen.quote:Op dinsdag 8 november 2016 01:09 schreef Tchock het volgende:
[..]
Precies.
Wat me aan Trump het meest tegenstaat, en ik snap niet hoe sommige mensen daar overheen kunnen kijken, is het constante liegen wat hij doet. In bijna elke zin zit wel een al dan niet verkapte leugen. Zelfs als hij gelijk heeft verdraait hij het op zo'n manier dat het niet meer klopt.
twitter:ElectProject twitterde op dinsdag 08-11-2016 om 01:10:45In 2012 IA Dems +9.9 point #earlyvote advantage. In 2016, Dems +6.7 points, or 3.2 point shift. Obama won 5.8 points -> Clinton +2.6 points reageer retweet
Dat is te makkelijk. De GoP heeft alleen maar idioten de lijst gehad. Ze hebben zelf met hun Tea Party en Goverment Shutdown gedrag de weg voor een idioot als Trump geeffend. Ze hebben zelf de toon gezet.quote:Op dinsdag 8 november 2016 00:59 schreef Tchock het volgende:
Al met al lijkt ze me gewoon geschikt. Ik vind haar absoluut geen ideale kandidaat en ik ben het ook eens met de stelling dat ze vrijwel zeker verloren had van een betere republikeinse kandidaat.
Cruz weet ik nog niet. Je kan veel zeggen, maar die man is een prima debater en ik vond clinton tegenvallen.quote:Op dinsdag 8 november 2016 01:14 schreef Ulx het volgende:
[..]
Dat is te makkelijk. De GoP heeft alleen maar idioten de lijst gehad. Ze hebben zelf met hun Tea Party en Goverment Shutdown gedrag de weg voor een idioot als Trump geeffend. Ze hebben zelf de toon gezet.
Ik denk dat Clinton het op argumenten makkelijk had gewonnen van bijvoorbeeld een Cruz of een Christie.
Slecht, uiteraard! De Democratische Partij gaat heel naar en geheimzinnig te werk, dat zie je rond de e-mails en toen Hillary ziek was en in de voorverkiezingen. Zij liegt daar zelf over mee. Maar kijk even waar je het mee vergelijkt.quote:Op dinsdag 8 november 2016 01:11 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Wat vind je er dan van dat Clinton liegt over dingen die daadwerkelijk invloed op haar functioneren kunnen hebben (liegen over e-mailschandaal)?
Dat gaat niet gebeuren ben ik bang,quote:Op dinsdag 8 november 2016 01:13 schreef skysherrif het volgende:
twitter:ElectProject twitterde op dinsdag 08-11-2016 om 01:10:45In 2012 IA Dems +9.9 point #earlyvote advantage. In 2016, Dems +6.7 points, or 3.2 point shift. Obama won 5.8 points -> Clinton +2.6 points reageer retweet
OPquote:Op dinsdag 8 november 2016 01:15 schreef Monopoly het volgende:
Hoe laat gaan de polls open en dicht (Nederlandse tijd?)
Is er een bepaalde volgorde van bekendmaking per staat? Lijkt mij dat de kleine Staten als eerste zijn ivm het 'minst' aantal stemmen?
Hij noemt de kansen ook klein, maar er is iig nog een kleine kans aanwezig (groter wss dan Trump in nevada?quote:Op dinsdag 8 november 2016 01:15 schreef L3gend het volgende:
[..]
Dat gaat niet gebeuren ben ik bang,
Als Clinton Iowa wint, is het een landslide.quote:Op dinsdag 8 november 2016 01:16 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Hij noemt de kansen ook klein, maar er is iig nog een kleine kans aanwezig (groter wss dan Trump in nevada?)
Maargoed Iowa is wel de staat geweest waar Trump consistent goed is geweest
Haha no probquote:Op dinsdag 8 november 2016 01:17 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Ah, thanks. Was gelijk naar laatste post gesprongen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Maar dat laatste is grappig (vind ik) en geeft blijk van een goed gevoel voor humor. Ook van ego, maar het hebben van ego is niet per sé negatief.quote:Op dinsdag 8 november 2016 01:15 schreef Tchock het volgende:
[..]
Slecht, uiteraard! De Democratische Partij gaat heel naar en geheimzinnig te werk, dat zie je rond de e-mails en toen Hillary ziek was en in de voorverkiezingen. Zij liegt daar zelf over mee. Maar kijk even waar je het mee vergelijkt.![]()
Trump belt een journalist terwijl hij doet alsof hij iemand anders is om zichzelf complimenten te geven, liegt dan dat hij niet Trump is, geeft later toe dat hij dat wel was, liegt vervolgens dat hij dat tóch niet was en dat hij dat ook nooit heeft toegegeven.
quote:Op dinsdag 8 november 2016 01:17 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Haha no probJa idd, Logisch ook welSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |