Ja, dan komt er stormquote:Op donderdag 3 november 2016 14:53 schreef BarryOSeven het volgende:
Nou als we dan toch in BNW zijn.
4Chan:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Als dit werkelijk waar is dan gaat het loos.
The Motherload, bedankt voor delen.quote:Op donderdag 3 november 2016 14:53 schreef BarryOSeven het volgende:
Nou als we dan toch in BNW zijn.
4Chan:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Als dit werkelijk waar is dan gaat het loos.
Het is typisch hoe een staat omgaat met klokkenluiders. We hebben het bij veel klokkenluiders in veel landen gezien, ook in ons eigen landje. Het voornaamste doel van een staat is op zo'n moment om de klokkenluider ongeloofwaardig te maken, als de klokkenluider wordt afgeschilderd als een pedosexueel, een verkrachter, een vreemde vogel of een loner of zoiets dan verliest die klokkenluider bij de naïeve mensen geloofwaardigheid.quote:
Er staat BNW-materiaal tussen maar er staat ook veel Wikileaks-materiaal tussen, dat heeft niets met BNW te maken.quote:Op donderdag 3 november 2016 14:23 schreef Chewie het volgende:
[..]
Ja dat zou kunnen maar jij stelt dat WSJ de bron is maar die bron als je die goed leest dekt niet helemaal de lading van dit topic dus wat dat betreft snap ik de verplaatsing naar BNW wel.
Aan de andere kant de hele verkiezingsreeks in POL staat voornamelijk vol met BNW materiaal helaas.
Ben benieuwd naar de reactie van de wir-haben-es-nicht-gewusst mensen straks.quote:Op donderdag 3 november 2016 17:06 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Er staat BNW-materiaal tussen maar er staat ook veel Wikileaks-materiaal tussen, dat heeft niets met BNW te maken.
Daar hoeven we niet naar te raden. Vergelijk hun reacties in maart met die van nu omtrent bepaalde onderwerpen nu van alles bekend is geworden. Ondertussen zijn er weer wat meer onfrisse zaken bekend geworden, iets met het ministerie van justitie die het campagneteam van HC hielp om lobbygeld van de private gevangenissen te ontvangen.quote:Op donderdag 3 november 2016 17:07 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Ben benieuwd naar de reactie van de wir-haben-es-nicht-gewusst mensen straks.
Het houdt niet op en het gaat nog vele malen erger worden.quote:Op donderdag 3 november 2016 17:12 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Daar hoeven we niet naar te raden. Vergelijk hun reacties in maart met die van nu omtrent bepaalde onderwerpen nu van alles bekend is geworden. Ondertussen zijn er weer wat meer onfrisse zaken bekend geworden, iets met het ministerie van justitie die het campagneteam van HC hielp om lobbygeld van de private gevangenissen te ontvangen.
Jong daar houden ze allemaal van, jongens of meisjes dat maakt niet uit, het lijkt wel een voorwaarde om aan de top te komen. Waar hangt die gast anno nu uit? Ik ben daar al eens eerder naar op zoek gegaan maar ik heb niets kunnen vinden.quote:Op donderdag 3 november 2016 17:17 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Het houdt niet op en het gaat nog vele malen erger worden.
Ben benieuwd of Joris Demmink ook met de Lolita Express naar Pedo Island is geweest. Als dit uit komt verwacht ik dat die beerput ook los gaat. Die stinkt al een tijdje voor een doofpot die leeg is.
Ik denk dat je in tal van 'westerse' landen tegelijkertijd zo'n revolutie ziet ontstaan in plaats van dat het zich verspreidt van het ene naar het andere land. We hebben allerlei problemen gemeenschappelijk doordat die systemen zo sterk aan elkaar verbonden zijn via politieke structuren en globalisering. Je ziet het ook al sinds de jaren 90 dat dit in heel Europa gebeurt, de USA is laat bij het feestje gekomen. In de jaren 90 begon het met de FPÖ, het Vlaams Blok en Le Pen, in Nederland begon het na Paars II, met de opkomst van Pim Fortuyn, later overgenomen door Geert Wilders en de PVV. In Denemarken kreeg je ondertussen een rechtspoplistische partij die de grootste werd.quote:Op donderdag 3 november 2016 17:17 schreef BarryOSeven het volgende:
Denk dat we niet alleen spreken over een revolutie in de VS maar een revolutie door het hele westen heen. De beerput gaat los dan en terecht.
Als wikileaks nog ongefilterd was en zich niet politiek zou opstellen hebt je een punt.quote:Op donderdag 3 november 2016 17:06 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Er staat BNW-materiaal tussen maar er staat ook veel Wikileaks-materiaal tussen, dat heeft niets met BNW te maken.
Ze hebben wel een vreemde eigen agenda de laatste tijd inderdaad. Ongefilterd lekken is het zeker niet meer.quote:Op donderdag 3 november 2016 20:04 schreef Chewie het volgende:
[..]
Als wikileaks nog ongefilterd was en zich niet politiek zou opstellen hebt je een punt.
Hoe wikileaks nu opereert is wel een typisch BNW onderwerp.
Ja, denk dat je dat goed ziet. Er is iets veranderd en dat is een gespreksonderwerp bij uitstek voor BNW.quote:Op donderdag 3 november 2016 20:04 schreef Chewie het volgende:
[..]
Als wikileaks nog ongefilterd was en zich niet politiek zou opstellen hebt je een punt.
Hoe wikileaks nu opereert is wel een typisch BNW onderwerp.
Toen ze begonnen was het van hier is de informatie en zoek het maar uit.quote:Op donderdag 3 november 2016 20:40 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ja, denk dat je dat goed ziet. Er is iets veranderd en dat is een gespreksonderwerp bij uitstek voor BNW.
https://www.reddit.com/r/(...)nnected_a_convicted/twitter:wikileaks twitterde op donderdag 03-11-2016 om 19:40:01Significant, if partisan, find showing how the Clintons supported child stealer Laura Silsby https://t.co/7nULjOgmzr https://t.co/NCgsVWTF2W reageer retweet
Ik ben er eerlijk gezegd niet zo zeker van dat Wikileaks zich opstelde. Ik denk dat de meeste mensen nu de indruk hebben dat Wikileaks dat doet omdat het duidelijk is dat WIkileaks bewust elke dag iets lekt tot aan de verkiezingen en het op 1 kandidaat is gericht maar het motief is volgens mij niet dat ze koste wat het kost willen voorkomen dat HC het wint - hoe graag HC haar team dat ook suggereert (!!!Rusland, Rusland, Rusland!!!) - ik heb de indruk dat het Wikileaks er vooral om te doen is dat het volk weet wat er allemaal achter de schermen is gebeurd. Wat het volk vervolgens kiest is aan het volk. Zoiets als Snowden die - i.t.t. wat veel mensen denken - geen fundamenteel bezwaar heeft tegen de surveillance zelf maar die het wel essentieel vindt dat het volk ervan weet en dat het volk kiest om dat wel of niet te doen.quote:Op donderdag 3 november 2016 20:04 schreef Chewie het volgende:
[..]
Als wikileaks nog ongefilterd was en zich niet politiek zou opstellen hebt je een punt.
Hoe wikileaks nu opereert is wel een typisch BNW onderwerp.
Kennelijk weet je daar meer van dan de gemiddelde fokker. Vertel, wat betekenen pizza en kaas precies?quote:Op vrijdag 4 november 2016 06:01 schreef cb2013 het volgende:
Op 4chan en reddit gaat het over een pedonetwerk. In de Podesta emails praat men jarenlang en vaak over pizza. Pizza, pasta, kaas, saus. Blijkbaar synoniemen voor orgy, jongen, meisje etc wtf?
https://m.reddit.com/r/Th(...)running_a_pedophile/
Dit is minder subtiel:quote:Op vrijdag 4 november 2016 06:01 schreef cb2013 het volgende:
Op 4chan en reddit gaat het over een pedonetwerk. In de Podesta emails praat men jarenlang en vaak over pizza. Pizza, pasta, kaas, saus. Blijkbaar synoniemen voor orgy, jongen, meisje etc wtf?
https://m.reddit.com/r/Th(...)running_a_pedophile/
Ben nog op mobiel. Maar je kunt ook hier kijken. Het is gewoon eng. Blijkbaar eten ze vaak pizza met saus lol. Maar ook satanische ritulen over spiritual cooking. Vandaag verder in verdiepen.quote:Op vrijdag 4 november 2016 07:26 schreef Broomer het volgende:
[..]
Kennelijk weet je daar meer van dan de gemiddelde fokker. Vertel, wat betekenen pizza en kaas precies?
Die had ik nog niet gezienquote:Op vrijdag 4 november 2016 11:04 schreef BarryOSeven het volgende:
Weet niet of ik het al gepost had maar dit is een van de pedo eilanden:
https://www.google.nl/map(...).300278!4d-64.825556
Heb gisterenavond een HD film van een gebouw op het eiland weten te bemachtigen en wat screenshots gemaakt. Dit gebouw staat linksonder op het eiland en lijkt op een moskee/turks stoombad of zo.
Op het dak staat een uil met een erectie, en op de trap zitten twee beelden met een trident. Whatever dat moge zijn.
Maar uit de mails van podesta blijkt dat er waarschijnlijk 3 eilanden zijn, waarvan deze er een is.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Hier een topic in NWS. #spiritcooking is nu trending op Twitterquote:Op vrijdag 4 november 2016 13:33 schreef cb2013 het volgende:
WIKILEAKS: LEAKED EMAIL REVEALS HILLARY CLINTON'S CAMPAIGN CHAIR ATTENDED DISTURBING "SPIRIT COOKING" DINNER LAST YEAR?
https://www.conservativeo(...)ning-graphic-content
Het is inmiddels een half uur sinds ik de vid heb gezienquote:Op vrijdag 4 november 2016 13:33 schreef cb2013 het volgende:
WIKILEAKS: LEAKED EMAIL REVEALS HILLARY CLINTON'S CAMPAIGN CHAIR ATTENDED DISTURBING "SPIRIT COOKING" DINNER LAST YEAR?
https://www.conservativeo(...)ning-graphic-content
Ja, dit is BNW op zijn best he?quote:Op vrijdag 4 november 2016 14:30 schreef Ludachrist het volgende:
Eindelijk weer een beetje serieuze BNW-schandalen in plaats van alleen maar wat mogelijke corruptie.
https://wikileaks.org/gif(...)hot-dog-friday-.htmlquote:RE: Get ready for "Chicago Hot Dog Friday"
If we get the same "waitresses," I'm all for it!!!
Aaric S. Eisenstein
STRATFOR
SVP Publishing
700 Lavaca St., Suite 900
Austin, TX 78701
512-744-4308
512-744-4334 fax
----------------------------------------------------------------------
From: Fred Burton [mailto:burton@stratfor.com]
Sent: Thursday, May 14, 2009 2:39 PM
To: 'Don Kuykendall'
Cc: 'Aaric Eisenstein'; 'Darryl O'Connor'; 'Copeland Susan'
Subject: RE: Get ready for "Chicago Hot Dog Friday"
I think Obama spent about $65,000 of the tax-payers money flying in
pizza/dogs from Chicago for a private party at the White House not long
ago, assume we are using the same channels?
----------------------------------------------------------------------
From: Don Kuykendall [mailto:kuykendall@stratfor.com]
Sent: Thursday, May 14, 2009 1:59 PM
To: 'stratforaustin'
Subject: Get ready for "Chicago Hot Dog Friday"
To celebrate all you hot dogs out there. Aaric, you can participate as
well!
Don R. Kuykendall
President
STRATFOR
512.744.4314 phone
512.744.4334 fax
kuykendall@stratfor.com
_______________________
http://www.stratfor.com
STRATFOR
700 Lavaca
Suite 900
Austin, Texas 78701
Inderdaad, als dit geen keihard bewijs is.quote:Op vrijdag 4 november 2016 18:01 schreef BarryOSeven het volgende:
Obama doet ook mee. Heeft $ 65000 belastinggeld aan hotdogs en pizza's uitgegeven. Onderaan beginnen:
[..]
https://wikileaks.org/gif(...)hot-dog-friday-.html
Vraag het hem zou ik zeggen. Kun je meteen vragen waarom Hillary een windows server gebruikte.quote:Op vrijdag 4 november 2016 18:16 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Inderdaad, als dit geen keihard bewijs is.
Wel een vraag, waarom zou hij dit in het Witte Huis doen, dat grotendeels openbaar is voor werknemers en dergelijke, en niet gewoon op een geheime locatie?
Hoe weet je dat dit een van de eventuele eilanden is?quote:Op vrijdag 4 november 2016 11:04 schreef BarryOSeven het volgende:
Weet niet of ik het al gepost had maar dit is een van de pedo eilanden:
https://www.google.nl/map(...).300278!4d-64.825556
Heb gisterenavond een HD film van een gebouw op het eiland weten te bemachtigen en wat screenshots gemaakt. Dit gebouw staat linksonder op het eiland en lijkt op een moskee/turks stoombad of zo.
Op het dak staat een uil met een erectie, en op de trap zitten twee beelden met een trident. Whatever dat moge zijn.
Maar uit de mails van podesta blijkt dat er waarschijnlijk 3 eilanden zijn, waarvan deze er een is.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Podesta spreekt van een eiland bij indonesie naast de andere twee.quote:Op zaterdag 5 november 2016 01:27 schreef Typisch het volgende:
[..]
Hoe weet je dat dit een van de eventuele eilanden is?
Ben ik nu ook al GSbrder? Lijkt me niet toch.quote:Op donderdag 3 november 2016 17:05 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Helaas is het niet verrassend dat Clinton-fanboy Euribob deze draad niet toestaat in POL. HIj staat geen negatief nieuws over de Clintons toe. Laatst toen hij vroeg of dat mensen vinden dat hij partijdig was reageerden meerdere mensen met een sarcastische opmerking dat ze hem partijdig vinden, ik was er op dat moment niet bij betrokken, niet bij de reacties daarvoor of daarna, en ik denk er net zo over.
Helaas, ondergetekende was de boosdoener.quote:Op donderdag 3 november 2016 17:05 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Helaas is het niet verrassend dat Clinton-fanboy Euribob deze draad niet toestaat in POL. HIj staat geen negatief nieuws over de Clintons toe. Laatst toen hij vroeg of dat mensen vinden dat hij partijdig was reageerden meerdere mensen met een sarcastische opmerking dat ze hem partijdig vinden, ik was er op dat moment niet bij betrokken, niet bij de reacties daarvoor of daarna, en ik denk er net zo over.
twitter:LatestAnonNews twitterde op zaterdag 05-11-2016 om 14:10:27Clinton Underground Child Sex Scandal about to break in a couple hours. Happy 5th of November! https://t.co/7mZribgbIV reageer retweet
twitter:LatestAnonNews twitterde op zaterdag 05-11-2016 om 15:30:25IN ONE HOUR: Clinton Underground Child Sex Scandal PART 1 https://t.co/U1Bh5Yh9zS reageer retweet
twitter:0HOUR1___ twitterde op zaterdag 05-11-2016 om 15:43:39Its all being uploaded bbs!!!! reageer retweet
Volgens mij niet. Dank je voor het delen, RT doet best aardig verslag over de verkiezingen en alle randzaken. Dat geldt ook voor hun televisieprogramma's, bijvoorbeeld Redacted Tonight en een actualiteitenprogramma waarvoor ze een verslaggeefster in London inschakelen die Assange heeft geïnterviewd, dit interview komt op zaterdag (USA) online, ik zal later in deze draad een link naar het interview plaatsen, momenteel zijn er al stukjes vrijgegeven.quote:Op zaterdag 5 november 2016 13:19 schreef Lavenderr het volgende:
Heeft deze hier al gestaan?
https://www.rt.com/news/365404-assange-pilger-clinton-fbi/
Waarvan akte maar ik sprak in het algemeen, ik had het niet specifiek over het verplaatsen van deze draad.quote:Op zaterdag 5 november 2016 02:57 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Helaas, ondergetekende was de boosdoener.
Iemand al wat linkjes naar de bewijzen?quote:Op zaterdag 5 november 2016 15:50 schreef BarryOSeven het volgende:
twitter:LatestAnonNews twitterde op zaterdag 05-11-2016 om 14:10:27Clinton Underground Child Sex Scandal about to break in a couple hours. Happy 5th of November! https://t.co/7mZribgbIV reageer retweet
twitter:LatestAnonNews twitterde op zaterdag 05-11-2016 om 15:30:25IN ONE HOUR: Clinton Underground Child Sex Scandal PART 1 https://t.co/U1Bh5Yh9zS reageer retweet
twitter:0HOUR1___ twitterde op zaterdag 05-11-2016 om 15:43:39Its all being uploaded bbs!!!! reageer retweet
Er is in ieder geval dit getweet daarstraks:quote:Op zaterdag 5 november 2016 21:46 schreef Mula het volgende:
[..]
Iemand al wat linkjes naar de bewijzen?
http://pastebin.com/36Q0yKSMtwitter:LatestAnonNews twitterde op zaterdag 05-11-2016 om 16:36:00Clinton Underground Child Sex Scandal PART 1 https://t.co/I49weLQ5DQ https://t.co/EcvUNrX4zy reageer retweet
Een verkiezing winnen is geen coup.quote:Op zaterdag 5 november 2016 20:59 schreef Lavenderr het volgende:
Volgens Steve Pieczenik wordt het een takeover van Hillary:
The Hillary Clinton Takeover of the United States
Gepubliceerd op 1 nov. 2016
Hillary and Bill Clinton are attempting a takeover of the United States and will stop at nothing. A coup d'état of this magnitude has never been affected in such a subtly calculated way.
Wel als dat bij de manier van de macht overnemen hoort. Als je overheidsinstanties hebt die gevoelige informatie lekker naar in dit geval WikiLeaks dan spreek je al over een opstand.quote:Op zaterdag 5 november 2016 23:16 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Een verkiezing winnen is geen coup.
Heb het hier vandaan:quote:Op zondag 6 november 2016 10:37 schreef Typisch het volgende:
[..]
Waar komt dat Besta Pizza plaatje vandaan? Zijn die ook genoemd in de emails?
Ik vind het nogal een makkelijke conclusie. Als je er anders naar kijkt met deze onderbouwing kunnen het net zo goed wel gewoon pizzaatjes zijn.quote:Op zondag 6 november 2016 10:40 schreef BarryOSeven het volgende:
Nog meer pizza:
[ afbeelding ]
[..]
Heb het hier vandaan:
https://www.reddit.com/r/(...)edophilia_uncovered/
Het komt voort uit het onderzoek van de pedo woorden van Podesta. Er kwamen daar al wat pizza hutten voorbij waar waarschijnlijk kindermisbruik heeft plaatsgevonden.
Denk dat ze door hebben gezocht. Domino's pizza heeft bijvoorbeeld ook een logo waarbij de dobbelstenen 1 en 2 ogen hebben. De Pizza Party van Hillary had ook een logo met twee slices pizza: 1 en 2 ogen.
Weet het niet maar de pizzaria's van Amerikaanse komaf lijkt in veel gevallen te maken hebben met deze pedo ring.
Zou Joris Demmink ook een pizzahut hebben?
Die tweede, de comet pizza wordt wel direct gelinkt aan de Podesta files. Die laatste stond op reddit en die eerste is in elk geval het logo, bewust of niet.quote:Op zondag 6 november 2016 10:45 schreef Typisch het volgende:
[..]
Ik vind het nogal een makkelijke conclusie. Als je er anders naar kijkt met deze onderbouwing kunnen het net zo goed wel gewoon pizzaatjes zijn.
Uit de reviews van Besta Pizza (die met het pedo logo)quote:Op zondag 6 november 2016 10:45 schreef Typisch het volgende:
[..]
Ik vind het nogal een makkelijke conclusie. Als je er anders naar kijkt met deze onderbouwing kunnen het net zo goed wel gewoon pizzaatjes zijn.
quote:Marc M.
Arlington, VA
242 friends
562 reviews
Elite ’16
Share review
Embed review
Compliment
Send message
Follow Marc M.
3.0 star rating 7/16/2011
2 check-ins
Seemingly at a disadvantage being located adjacent to Comet Pizza, this is a bit of an oddball on the block. A quintessential local takeout/delivery that has friendly staff and pizza specials that are quite reasonable. We ordered the Sicilian which is all veggie and came with large chunks of tomato and onion, which a good dose of garlic. Despite a slightly undercooked crust, you get exactly what you order. A fresh taste reminiscent of something you might make at home. I like. This is a great backup spot in the neighborhood. check it out, it's worth a look.
quote:Sara A.
Frederick, MD
7 friends
9 reviews
Share review
Embed review
Compliment
Send message
Follow Sara A.
3.0 star rating 5/30/2013
Besta has pretty good pizza with pretty mediocre service. I keep coming back because it has the best pizza for delivery around. If you compare it to Comet which is right next door, Besta isn't even in the same room. But when you're in a jam and just need to order a pie, Besta will do.
I say the service is mediocre because every time I call to place the order, it is always a difficult and annoying process. Almost always the person answers the line like they are pissed off at me. I feel like I'm inconveniencing them when I call! They always say "Hold on" and make me wait sometimes up to 5 minutes to place my order. I finally get through, and the guy on the line is completely unfamiliar with the menu. I finally place my order and I feel like I ran a marathon or something.
That's where the problems end. The pizza comes relatively quickly. The cheese is gooey and delicious. I'm a fan, I just want them to have better customer service. Also, I think the prices are a bit expensive for what you're getting.
https://www.yelp.com/biz/besta-pizza-washington?start=20quote:David G.
Washington, DC
5 friends
6 reviews
Share review
Embed review
Compliment
Send message
Follow David G.
4.0 star rating 1/25/2009
Pretty gooda pizza would be more accurate. As a starved AU student living in the area, I have become dependent on Besta for my semi-late night pizza splurges. The pizza is good. Not mind-blowingly Vace good, but good. The Capri Classic gets all the deserved hype, but on regular pies with toppings, I've noticed at times they can be a bit skimpy. I've never stepped foot in the place, and probably wouldn't' considering how close it is to the better Comet Pizza. But still. Quality pizza and decent delivery times means a whole heaping load of goodness.
quote:Op zondag 6 november 2016 10:40 schreef BarryOSeven het volgende:
Nog meer pizza:
[ afbeelding ]
[..]
Heb het hier vandaan:
https://www.reddit.com/r/(...)edophilia_uncovered/
Het komt voort uit het onderzoek van de pedo woorden van Podesta. Er kwamen daar al wat pizza hutten voorbij waar waarschijnlijk kindermisbruik heeft plaatsgevonden.
Denk dat ze door hebben gezocht. Domino's pizza heeft bijvoorbeeld ook een logo waarbij de dobbelstenen 1 en 2 ogen hebben. De Pizza Party van Hillary had ook een logo met twee slices pizza: 1 en 2 ogen.
Weet het niet maar de pizzaria's van Amerikaanse komaf lijkt in veel gevallen te maken hebben met deze pedo ring.
Zou Joris Demmink ook een pizzahut hebben?
Ik zie 2 ogen en een vreemd handgebaar in je UI wat ook voor een oog door zou kunnen gaan of voor een driehoek. Pedo- en/of illuminati-confirmed, deze man.quote:
Reageer dan gewoon niet als je geen flauw idee hebt van de context.quote:Op zondag 6 november 2016 12:37 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Ik zie 2 ogen en een vreemd handgebaar in je UI wat ook voor een oog door zou kunnen gaan of voor een driehoek. Pedo- en/of illuminati-confirmed, deze man.
Je weet dat jij in BNW post?quote:Op zondag 6 november 2016 12:37 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Ik zie 2 ogen en een vreemd handgebaar in je UI wat ook voor een oog door zou kunnen gaan of voor een driehoek. Pedo- en/of illuminati-confirmed, deze man.
Ik snap deze post niet van je? Wat bedoel je?quote:Op zondag 6 november 2016 12:31 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Uit de reviews van Besta Pizza (die met het pedo logo)
[..]
[..]
[..]
https://www.yelp.com/biz/besta-pizza-washington?start=20
Comet Pizza ligt dus vlak bij.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |