De Jongh heeft aangegeven niet meer over z'n periode als actieve renner te praten, volgens mij (na z'n halve bekentenis).quote:Op dinsdag 15 november 2016 07:25 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Het statement dat Steven de Jongh het niet meer wilde hebben over gezamenlijk aftrekken in een hotelkamer heb ik even gemist.
Dan komt die verklaring vast snel want volgens Matthijs heb je het boek uit in 63 minuten.quote:Op dinsdag 15 november 2016 11:15 schreef Momo... het volgende:
aldus Michael die eerst het hele boek wil lezen voordat hij met een verklaring komt.
Dit valt natuurlijk voor geen meter serieus te nemen. Boogaard maakt zich nogal belachelijk nu.quote:Op dinsdag 15 november 2016 11:15 schreef Momo... het volgende:
'Ik kan mij totaal niet vinden in boek Thomas Dekker'
© ANP
Michael Boogerd is enorm geschrokken van de eerste passages uit het boek van oud-collega wielrenner Thomas Dekker, zo laat hij de redactie van RTL Boulevard weten. “Ik kan me totaal niet vinden in wat ik tot nu toe gelezen heb”, zo vertelt Michael.
Thomas schrijft in zijn boek, dat deze week uitkomt, o.a. dat hij samen met kamergenoot Michael Boogerd vlak voor de start van de Tour de France van 2007 enkele Oost-Europese prostituees heeft ingehuurd. Ook schrijft de oud-wielrenner in zijn boek over het dopinggebruik binnen de toenmalige Rabobankploeg.
Boogerd zegt niet te zijn ingelicht over de komst van het boek. "Ik probeer al 1,5 jaar tevergeefs contact te zoeken met Thomas. Het boek komt dan ook als een onaangename verrassing", aldus Michael die eerst het hele boek wil lezen voordat hij met een verklaring komt.
Een echte relquote:'Onzin en pure laster', Jacques Hanegraaf niet blij met boek ex-wielrenner Thomas Dekker
SINT WILLEBRORD - Jacques Hanegraaf weerlegt de beschuldigingen die ex-wielrenner Thomas Dekker doet in zijn nieuwe boek 'Mijn gevecht'. In de dinsdag verschenen biografie zegt Dekker onder meer dat zijn oud-manager hem heeft aangezet tot dopinggebruik. "Totale onzin en pure laster", zegt Hanegraaf.
Natuurlijk, het door journalist Thijs Zonneveld geschreven boek 'Mijn gevecht' is de zoveelste onthulling van dopinggebruik in de historie van het wielrennen. In dit geval ging Thomas Dekker al voor gaas en flink over de schreef nog voor zijn wielerloopbaan echt was begonnen.
Man en paard
Opmerkelijk is echter dat, naast de bizarre seks- en dopingverhalen, in de biografie ook man en paard worden genoemd. Zo valt bijvoorbeeld de naam van ex-wielrenner en geboren Rijsbergenaar Jacques Hanegraaf, destijds manager van Dekker. Hanegraaf zou hem hebben aangezet tot dopinggebruik.
'Wat een onzin!'
Bij het programma 'De Wereld Draait tilde Thomas Dekker alvast een tipje van de sluier op. In 'Mijn gevecht' staat onder meer dat Jacques Hanegraaf bij de ouders van Thomas Dekker thuis komt om te vertellen dat die vanaf dat moment doping gaat gebruiken.
"Het is totale onzin dat ik hem zou hebben aangezet tot het gebruik van doping", zegt Hanegraaf over de beschuldiging van Dekker. "Ziet je het al voor je dat iemand op bezoek gaat bij ouders en dan dat zegt. Wat een onzin! Het is een zinloze opmerking en pure laster."
"Ik heb in die tijd alleen maar contracten afgesloten en verder niets met doping te maken gehad", vervolgt Hanegraaf, die in Sint Willebrord woonachtig is. "En ook niet in mijn actieve carrière."
Vordering en chantage
Hanegraaf zegt te weten waarom Dekker de beschuldigingen uit. Hij krijgt nog geld van de oud-coureur, al wil hij niet zeggen waarom. "Ik heb een vordering bij hem lopen", zo zegt Jacques Hanegraaf. "Daar komt in 2017 een uitspraak over. Ik kan daar nu niets over zeggen, want ik wil dat proces niet ondermijnen."
"Dekker is een grillig persoon", vervolgt Hanegraaf. "Hij heeft eerder tegen mij gezegd dat hij van alles in de media zou roepen als ik die vordering niet zou laten vallen. Dat is chantage ja, maar dat hoort bij Dekker."
Juridische actie
Hanegraaf laat het er niet bij zitten, hij onderneemt actie. "Ik ga mijn verhaal niet op televisie vertellen, want ik heb geen zin om dat boek van Dekker te promoten. Het is pure laster. Ik zal via feiten en de rechtbank mijn gelijk halen", aldus Jacques Hanegraaf.
Wellicht dat bij een rechter naar boven komt wie de waarheid spreekt, Dekker of Hanegraaf.
Bron: Omroep Brabant
Jacobus Johannes Henricus (Jacques) Hanegraaf (Rijsbergen, 14 december 1960) is een voormalig Nederlands wielrenner, die prof werd in 1981. Direct in zijn eerste jaar werd hij Nederlands kampioen. Hij won de klassiekers Parijs-Brussel en de Amstel Gold Race en droeg in 1984 twee dagen de gele trui in de Ronde van Frankrijk. Hij won dat jaar bovendien het sprintklassement (rode trui) in de Tour. In 1985 werd hij wederom kampioen van Nederland. In 1992 moest Jacques Hanegraaf na een valpartij in Zwitserland voortijdig zijn carrière beëindigden. Tijdens een trainingsrit botste hij op een overstekend hert en brak daarbij enkele rugwervels. Pas na een lange tijd van revalidatie kon hij weer het gewone leven oppakken.quote:
Ja, waarom zou hij zoiets verzinnen?quote:Op dinsdag 15 november 2016 14:01 schreef Chiappucci het volgende:
Lekker geloofwaardig al die oud-collega's die het niet eens zijn met de inhoud van het boek. Alsof Dekker zo'n gênante dingen zou verzinnen.
Lijkt me best aannemelijk dat je in bijv. een Ronde van Polen door de organisatie een keer per abuis in een hotel wordt gehuisvest waar men de kamers voor een half uur verhuurd ipv voor een hele nacht. In de TDF is het ook bekend dat de ploegen in shithotels zitten en dat is dan de grootste etappekoers ter wereld.quote:Op dinsdag 15 november 2016 14:14 schreef Sked het volgende:
[..]
Ja, waarom zou hij zoiets verzinnen?
Oh wacht..
Nee maar serieus. Ik geloof niet dat dit verzonnen is. Misschien kleine details om het wat smeuïger te maken.quote:Op dinsdag 15 november 2016 14:14 schreef Sked het volgende:
[..]
Ja, waarom zou hij zoiets verzinnen?
Oh wacht..
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
quote:Op dinsdag 15 november 2016 14:19 schreef Mani89 het volgende:
Je moet wel een enorm zieke geest hebben om zoiets te verzinnen.
Oh wacht ...VIESLELIJKSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Jongeren willen massaal op wielrennen na leuke verhalen Thomas Dekker
‘Vroeger dacht ik dat wielrennen voor sufferds was’
15 november 2016 door Jop Eikelboom en Laura van Gelder
Thomas Dekker heeft met zijn biografie ‘Mijn gevecht’ het wielrennen weer populair gemaakt bij de jeugd. De biografie van de oud-wielrenner staat vol met leuke verhalen over Poolse hoeren, drugs en vriendschappelijke potjes masturberen op hotelkamers. Jongeren melden zich massaal aan bij wielerclubs.
Een van hen is de 15-jarige Marcel Diets uit Gorinchem. Hij heeft na het lezen van Dekkers biografie zijn gitaar bij het grofvuil gezet en een wielrenfiets aangeschaft. “Vroeger dacht ik dat wielrennen voor sufferds was. De hele dag afzien op een fiets, wat is daar nou leuk aan? Ik wist niet beter. Nu snap ik waar ze het voor doen.”
Morgen heeft Marcel zijn eerste training. Zijn verwachtingen zijn hooggespannen: “Ik hoop dat ik een steriele naald van iemand kan lenen.”
twitter:hetiskoers twitterde op dinsdag 15-11-2016 om 09:06:24Ik kijk nog even het fragment terug. Frits Barend zegt op een gegeven moment: "Thomas moet voor zichzelf spreken. Dat vindt Erben ook." reageer retweet
quote:Op dinsdag 15 november 2016 13:35 schreef kaasplankje het volgende:
In België is het inmiddels ook doorgedrongen.
http://sporza.be/cm/sporza/wielrennen/1.2819263
http://sporza.be/cm/sporza/wielrennen/1.2819467
http://sporza.be/cm/sporza/wielrennen/1.2819629
Wat een gelul hij brengt het boekje juist nu uit voor de feestdagen.quote:We wilden het boek overigens ook in deze periode uitbrengen, want tijdens het seizoen moet het over de renners gaan."
Het bericht dat je wist dat zou komentwitter:NOSwielrennen twitterde op dinsdag 15-11-2016 om 17:31:00Gelderland lijdt vier ton verlies op Giro d'Italia https://t.co/ePnALSicc8 reageer retweet
het was me mijn belastinggeld meer dan waardquote:Op dinsdag 15 november 2016 17:33 schreef Evertjan het volgende:
Het bericht dat je wist dat zou komentwitter:NOSwielrennen twitterde op dinsdag 15-11-2016 om 17:31:00Gelderland lijdt vier ton verlies op Giro d'Italia https://t.co/ePnALSicc8 reageer retweet
Dat van mij ook maar er worden altijd bij dit soort events altijd wel iets te gemakkelijk gedachtquote:Op dinsdag 15 november 2016 17:39 schreef rubbereend het volgende:
[..]
het was me mijn belastinggeld meer dan waard
Wielrennen kennende gaat Hanegraaf geen juridische stappen nemen.quote:Op dinsdag 15 november 2016 13:20 schreef Momo... het volgende:
[..]
Een echte rel![]()
![]()
Ik heb trouwens net het boek binnen gekregen met de post. Morgen even gaan lezen.
4 ton vind ik nog wel acceptabel bij zo'n evenement, al ben ik als wielerliefhebber natuurlijk niet helemaal objectief.quote:Op dinsdag 15 november 2016 17:44 schreef Evertjan het volgende:
[..]
Dat van mij ook maar er worden altijd bij dit soort events altijd wel iets te gemakkelijk gedacht
ach, dit is puur wat is is binnengebracht om de begroting te dekken. De Spin off is niet geteld. En dan valt 4 ton tekort op 12,4 miljoen nog niks tegen eigenlijk.quote:Op dinsdag 15 november 2016 17:44 schreef Evertjan het volgende:
[..]
Dat van mij ook maar er worden altijd bij dit soort events altijd wel iets te gemakkelijk gedacht
quote:Op dinsdag 15 november 2016 19:39 schreef TheVulture het volgende:
Nu snap ik die overstap van De Jongh naar Trek ineens een stuk beter
quote:Op dinsdag 15 november 2016 19:39 schreef TheVulture het volgende:
Nu snap ik die overstap van De Jongh naar Trek ineens een stuk beter
quote:Op dinsdag 15 november 2016 19:39 schreef TheVulture het volgende:
Nu snap ik die overstap van De Jongh naar Trek ineens een stuk beter
Dat is meer dat je vader ook je oom is e.d.quote:Op dinsdag 15 november 2016 14:45 schreef I.R.Baboon het volgende:
In Sint Willebrord zijn dit soort zaken toch doodnormaal?
HAHAHA!!!quote:Op dinsdag 15 november 2016 19:39 schreef TheVulture het volgende:
Nu snap ik die overstap van De Jongh naar Trek ineens een stuk beter
quote:Op dinsdag 15 november 2016 19:39 schreef TheVulture het volgende:
Nu snap ik die overstap van De Jongh naar Trek ineens een stuk beter
Leuk dat je hem nog even uitlegt.quote:Op dinsdag 15 november 2016 21:12 schreef Chiappucci het volgende:
[..]
Steven de Jongh ook waarschijnlijk
twitter:ZicoWaeytens twitterde op dinsdag 15-11-2016 om 19:00:05Zouden we ons niet beter concentreren op het wielrennen van nu en iemand als Thomas Dekker snel vergeten en liefst ver wegsteken ?! #danku reageer retweet
Dit stemt perfect overeen met wat bv over Frank Vandenbroucke en Gaumont verteld werd, met wat al in de boeken van Willy Voet en Jef D'Hont stond ...quote:Op dinsdag 15 november 2016 14:18 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Nee maar serieus. Ik geloof niet dat dit verzonnen is. Misschien kleine details om het wat smeuïger te maken.
twitter:bramtankink twitterde op dinsdag 15-11-2016 om 22:38:57Heb net een fles wijn op. Pfff. Wat zal ik nu weer eens gaan doen... reageer retweet
twitter:josvanemden twitterde op dinsdag 15-11-2016 om 22:55:08@bramtankink blijven waar je bent! Ik breng handdoeken en een onbeperkte internetbundel mee.....! reageer retweet
quote:Op dinsdag 15 november 2016 22:54 schreef Momo... het volgende:
twitter:bramtankink twitterde op dinsdag 15-11-2016 om 22:38:57Heb net een fles wijn op. Pfff. Wat zal ik nu weer eens gaan doen... reageer retweet
twitter:josvanemden twitterde op dinsdag 15-11-2016 om 22:55:08@bramtankink blijven waar je bent! Ik breng handdoeken en een onbeperkte internetbundel mee.....! reageer retweet
Djosquote:Op dinsdag 15 november 2016 22:54 schreef Momo... het volgende:
twitter:bramtankink twitterde op dinsdag 15-11-2016 om 22:38:57Heb net een fles wijn op. Pfff. Wat zal ik nu weer eens gaan doen... reageer retweet
twitter:josvanemden twitterde op dinsdag 15-11-2016 om 22:55:08@bramtankink blijven waar je bent! Ik breng handdoeken en een onbeperkte internetbundel mee.....! reageer retweet
quote:Op dinsdag 15 november 2016 22:54 schreef Momo... het volgende:
twitter:bramtankink twitterde op dinsdag 15-11-2016 om 22:38:57Heb net een fles wijn op. Pfff. Wat zal ik nu weer eens gaan doen... reageer retweet
twitter:josvanemden twitterde op dinsdag 15-11-2016 om 22:55:08@bramtankink blijven waar je bent! Ik breng handdoeken en een onbeperkte internetbundel mee.....! reageer retweet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |