ik zei lijkt me vermoeiend er zo mee bezig te zijn. jouw toelichting laat zien dat je er niet echt mee bezig bent, maar het soort van vanzelf gaatquote:Op dinsdag 18 oktober 2016 07:33 schreef Trashcanman het volgende:
[..]
Die conclusie trek ik niet alleen aan de hand van de tijd die tussen de berichten zitHet is passief gedrag in het algemeen waar ik kriegel van wordt.
Ga er straks wel even uitgebreider op in. moet nu werken.
[..]
Kun je deze toelichten?
klopt wel jaquote:Op dinsdag 18 oktober 2016 07:31 schreef Vimbavimba het volgende:
[..]
Maar als je als vrouw achter mannen gaat, dan wordt dat als stalken gezien.
Ja idd, ik ga me er niet over opwinden.quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 07:36 schreef Drug het volgende:
[..]
ik zei lijkt me vermoeiend er zo mee bezig te zijn. jouw toelichting laat zien dat je er niet echt mee bezig bent, maar het soort van vanzelf gaat
is er meteen een negatieve invulling aan geven niet een variant van opwinden?quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 07:40 schreef Trashcanman het volgende:
[..]
Ja idd, ik ga me er niet over opwinden.
Dat is denk ik ook waarom het vaak misgaat. Dat mensen dingen invullen wat helemaal niet zo hoeft te zijn.quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 06:58 schreef Allures het volgende:
[..]
die ander vult iets in. En dat is niet 'ze heeft vast een goede reden' maar eerder iets uit de categorie 'Jezus weer zo'n *** die geen fatsoen heeft'
Dat heb je toch echt zelf in de hand en hoe je dan omgaat met die invulling ook
Als je eerst een leuk gesprek hebt wat van de een op de andere dag doodvalt dan ga ik ook mijn eigen conclusies trekken. En als ik dan na een week stilte opeens te horen krijg dat ze een beetje ziek was dan is het toch echt te laat.quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 06:58 schreef Allures het volgende:
[..]
die ander vult iets in. En dat is niet 'ze heeft vast een goede reden' maar eerder iets uit de categorie 'Jezus weer zo'n *** die geen fatsoen heeft'
Dat heb je toch echt zelf in de hand en hoe je dan omgaat met die invulling ook
Begrijpelijk en ik zou hetzelfde hebben denk ik. Er moet wel gecommuniceerd worden, anders laat maar.quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 07:44 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Als je eerst een leuk gesprek hebt wat van de een op de andere dag doodvalt dan ga ik ook mijn eigen conclusies trekken. En als ik dan na een week stilte opeens te horen krijg dat ze een beetje ziek was dan is het toch echt te laat.
Dit meisje was in de ~4 weken voordat we wat gingen drinken druk bezig met een evenement. Geen probleem, dan wacht ik even.
Als ze daarentegen 4 weken lang de boot afhoudt zou ik er niet op gewacht hebben.
Ik zou het helemaal niet erg vinden als een vrouw het initiatief neemt (Samzz, snap je deze hint?). We moeten zo nodig in alles gelijk zijn maar bij dit soort dingen mag de man de kastanjes uit het vuur halen....quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 07:44 schreef Vimbavimba het volgende:
[..]
Is dat iets van de man? De man moet jager zijn?
quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 07:46 schreef Samzz het volgende:
[..]
Begrijpelijk en ik zou hetzelfde hebben denk ik. Er moet wel gecommuniceerd worden, anders laat maar.
Super ziek of met koorts op bed zijn twee verschillende dingen. Als iemand een week in coma gelegen heeft kan je geen berichtje verwachten. Maar anders vind je match/date blijkbaar niet interessant genoeg.quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 07:46 schreef Allures het volgende:
Waarom is het na een week stilte met daarna de uitleg 'sorry ik was echt super ziek' te laat? Dat snap ik echt niet
Als we toch gaan invullen: was er vanuit jou dan wel genoeg interesse?
Bij vrienden zou mijn reactie trouwens zijn: 'he wat kut. Waarom app je dan niet muts! Dan was ik soep komen brengen of zo. Gaat het nu beter?' Waarom zou dat zo anders zijn bij iemand waar je interesse in hebt?
dan blijft mijn punt toch staan? Bij mensen waar je om geeft reageer je vanuit een heel andere invalshoek. Vanuit interesse en zorg. En bij iemand die je als potentieel partner benaderd veranderd dat opeens in 'en ik dan??!'quote:
mwah bij mij niet. ik denk meer dat ik gelijkwaardige aanhankelijkheid wil. dus als een vrouw dan veel meer interesse toont dan ik, dan denk ik meh.quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 07:44 schreef Vimbavimba het volgende:
[..]
Is dat iets van de man? De man moet jager zijn?
Als een potentieel partner geen moeite neemt even te appen dat hij of zij ziek is maar in radiostilte vervalt vind ik dat wel raar, ja. Vooral als het na weken intensief appen ineens stil is. Hie moeilijk is het een appje te sturen met 'he ik ben ziek'?quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 07:49 schreef Allures het volgende:
[..]
dan blijft mijn punt toch staan? Bij mensen waar je om geeft reageer je vanuit een heel andere invalshoek. Vanuit interesse en zorg. En bij iemand die je als potentieel partner benaderd veranderd dat opeens in 'en ik dan??!'
Dat snap ik niet
wederom een invullingquote:Op dinsdag 18 oktober 2016 07:48 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Ik zou het helemaal niet erg vinden als een vrouw het initiatief neemt (Samzz, snap je deze hint?). We moeten zo nodig in alles gelijk zijn maar bij dit soort dingen mag de man de kastanjes uit het vuur halen....
[..]
[..]
Super ziek of met koorts op bed zijn twee verschillende dingen. Als iemand een week in coma gelegen heeft kan je geen berichtje verwachten. Maar anders vind je match/date blijkbaar niet interessant genoeg.
het was op een datingsite, niet via de appquote:Op dinsdag 18 oktober 2016 07:51 schreef Samzz het volgende:
[..]
Als een potentieel partner geen moeite neemt even te appen dat hij of zij ziek is maar in radiostilte vervalt vind ik dat wel raar, ja. Vooral als het na weken intensief appen ineens stil is. Hie moeilijk is het een appje te sturen met 'he ik ben ziek'?
Ik vind het helemaal prima als je dat doet. Maar dan gaat het met mij niets worden.quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 07:51 schreef Allures het volgende:
[..]
wederom een invulling
Als ik koorts heb kruip ik onder mijn dekentje met een stapel dvds en gaat mijn laptop gewoon niet open. Ik heb echt geen behoefte aan de buitenwereld dan.
Er word weer een standaard reactie verwacht omdat je die zelf zou geven en daar wordt van alles aan gekoppeld
Het was een week, geen jaar. Er was een reden.
Echt super negatief allemaal weer
Dat is jouw invullingquote:Op dinsdag 18 oktober 2016 07:51 schreef Allures het volgende:
[..]
het was op een datingsite, niet via de app
Dacht ik
De dame in kwestie had op woensdag kunnen appen: sorry, sinds maandag lig ik al met koorts in bed. Dus ik app jou als ik mij weer beter voel.quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 07:49 schreef Allures het volgende:
[..]
dan blijft mijn punt toch staan? Bij mensen waar je om geeft reageer je vanuit een heel andere invalshoek. Vanuit interesse en zorg. En bij iemand die je als potentieel partner benaderd veranderd dat opeens in 'en ik dan??!'
Dat snap ik niet
jawel maar dat wil toch niet zeggen dat iemand ze niet ter discussie mag stellen? Graag zelfs. Dan moet je er zelf weer eens over nadenken en of het eigenlijk wel redelijk isquote:Op dinsdag 18 oktober 2016 07:52 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Ik vind het helemaal prima als je dat doet. Maar dan gaat het met mij niets worden.
Jij doet nooit aannames?
nee dat is niet waar. misschien is iemand gewoon minder dan jij gefixeerd op resultaat halen uit die app of site.quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 07:48 schreef kanovinnie het volgende:
Als iemand een week in coma gelegen heeft kan je geen berichtje verwachten. Maar anders vind je match/date blijkbaar niet interessant genoeg.
Als ik iemand net ken heb ik een neutraal beeld van iemand. Dat kan in de app of op een date negatief of positief bijgesteld worden. Zoals ik nu aan de hand heb is het positieve beeld wat ik van haar had hard de andere kant op aan het gaan. En dan hoeft het op een gegeven moment niet meer van mij.quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 07:55 schreef Allures het volgende:
[..]
jawel maar dat wil toch niet zeggen dat iemand ze niet ter discussie mag stellen? Graag zelfs. Dan moet je er zelf weer eens over nadenken en of het eigenlijk wel redelijk is
Hoezo is dat niet waar? Als je iemand leuk vind steek je daar toch even wat tijd en moeite in? Kan ook zijn dat ik raar ben, hopelijk is er dan iemand die net zo raar als mij is.quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 07:56 schreef Drug het volgende:
[..]
nee dat is niet waar. misschien is iemand gewoon minder dan jij gefixeerd op resultaat halen uit die app of site.
als ik de verhalen hier zo lees zou ik ook overkomen als ongeïnteresseerd. maar ik ben wel geïnteresseerd in een vrouw als ik met haar praat, ook al valt dat contact buiten een bepaalde frequentie ofzo.
omdat variabelen als "frequentie van contact" niet bij iedereen hetzelfde betekenenquote:Op dinsdag 18 oktober 2016 08:00 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Hoezo is dat niet waar? Als je iemand leuk vind steek je daar toch even wat tijd en moeite in? Kan ook zijn dat ik raar ben, hopelijk is er dan iemand die net zo raar als mij is.
Dan nogquote:Op dinsdag 18 oktober 2016 07:51 schreef Allures het volgende:
[..]
het was op een datingsite, niet via de app
Dacht ik
Dat is ook zeker zo. Maar een week niets horen is voor mij te veel.quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 08:03 schreef Drug het volgende:
[..]
omdat variabelen als "frequentie van contact" niet bij iedereen hetzelfde betekenen
en dat is prima. Dan pas je niet bij elkaarquote:Op dinsdag 18 oktober 2016 08:05 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Dat is ook zeker zo. Maar een week niets horen is voor mij te veel.
En gelijk heb jequote:Op dinsdag 18 oktober 2016 08:11 schreef Elvi het volgende:
Jeetje wat een discussie ineens
Ok de context: ik kende hem net, we hadden maar 1 of 2 avonden op Paiq gesproken, geen intensief contact en geen nummers uitgewisseld. Ja dan vind ik het gek dat je zo ongeduldig bent en niet een week kan wachten. Bovendien stond mn hoofd er tijdens mn ziekte er niet naar en was niet mn eerst gedachte " oh shit random stranger even vertellen dat ik ziek ben".
trutquote:Op dinsdag 18 oktober 2016 08:11 schreef Elvi het volgende:
Jeetje wat een discussie ineens
Ok de context: ik kende hem net, we hadden maar 1 of 2 avonden op Paiq gesproken, geen intensief contact en geen nummers uitgewisseld. Ja dan vind ik het gek dat je zo ongeduldig bent en niet een week kan wachten. Bovendien stond mn hoofd er tijdens mn ziekte er niet naar en was niet mn eerst gedachte " oh shit random stranger even vertellen dat ik ziek ben".
Dan is die gozer wel een mafkees ja.quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 08:11 schreef Elvi het volgende:
Jeetje wat een discussie ineens
Ok de context: ik kende hem net, we hadden maar 1 of 2 avonden op Paiq gesproken, geen intensief contact en geen nummers uitgewisseld. Ja dan vind ik het gek dat je zo ongeduldig bent en niet een week kan wachten. Bovendien stond mn hoofd er tijdens mn ziekte er niet naar en was niet mn eerst gedachte " oh shit random stranger even vertellen dat ik ziek ben".
Akte!quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 07:48 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Ik zou het helemaal niet erg vinden als een vrouw het initiatief neemt (Samzz, snap je deze hint?). We moeten zo nodig in alles gelijk zijn maar bij dit soort dingen mag de man de kastanjes uit het vuur halen....
Iets te hard van stapelquote:Op dinsdag 18 oktober 2016 08:30 schreef kanovinnie het volgende:
Okay, net een berichtje. Ik ben heel lief maar ze lag al in bed.
Dat kan natuurlijk ook
Als we over een half jaar getrouwd hebben zal ik haar dit laten lezenquote:
Dan zal ik je m'n nummer maar niet DM'enquote:Op dinsdag 18 oktober 2016 08:38 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Als we over een half jaar getrouwd hebben zal ik haar dit laten lezen
quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 08:30 schreef kanovinnie het volgende:
Okay, net een berichtje. Ik ben heel lief maar ze lag al in bed.
Dat kan natuurlijk ook
Ik zoek nog een maîtresse.quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 08:40 schreef Samzz het volgende:
[..]
Dan zal ik je m'n nummer maar niet DM'en.
Not interestedquote:
Sorry, zal wat tijd maken binnekortquote:Op dinsdag 18 oktober 2016 08:47 schreef Samzz het volgende:
[..]
Not interested.
Mijn date is ook maar druk. Wel jammer. Maar het is niet anders.
quote:
Tsja. De rest van de week heeft ze geen tijd dus dan gaat het volgende week ergens worden.quote:Mijn date is ook maar druk. Wel jammer. Maar het is niet anders.
Precies, dit! Gelukkig doen sommige mensen dit nog wél, iemand via Tinder laatst nogquote:Op dinsdag 18 oktober 2016 07:51 schreef Samzz het volgende:
[..]
Als een potentieel partner geen moeite neemt even te appen dat hij of zij ziek is maar in radiostilte vervalt vind ik dat wel raar, ja. Vooral als het na weken intensief appen ineens stil is. Hie moeilijk is het een appje te sturen met 'he ik ben ziek'?
Stuur maar naar mij danquote:Op dinsdag 18 oktober 2016 08:40 schreef Samzz het volgende:
[..]
Dan zal ik je m'n nummer maar niet DM'en.
Hey, maar als niets laten horen het nieuwe dumpen in, laten we het dan in de hand werken door niets te laten horen als we langer met iets bezig zijn.quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 06:58 schreef Allures het volgende:
[..]
die ander vult iets in. En dat is niet 'ze heeft vast een goede reden' maar eerder iets uit de categorie 'Jezus weer zo'n *** die geen fatsoen heeft'
Dat heb je toch echt zelf in de hand en hoe je dan omgaat met die invulling ook
High five!quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 07:51 schreef Samzz het volgende:
[..]
Als een potentieel partner geen moeite neemt even te appen dat hij of zij ziek is maar in radiostilte vervalt vind ik dat wel raar, ja. Vooral als het na weken intensief appen ineens stil is. Hie moeilijk is het een appje te sturen met 'he ik ben ziek'?
Ah, das al andere koek, maar toch vind ik het dan apart te noemen dat je je beroept op zijn zorgzaamheid terwijl je dus niks aangegeven had. #verwachtingenmaakjezelfquote:Op dinsdag 18 oktober 2016 08:11 schreef Elvi het volgende:
Jeetje wat een discussie ineens
Ok de context: ik kende hem net, we hadden maar 1 of 2 avonden op Paiq gesproken, geen intensief contact en geen nummers uitgewisseld. Ja dan vind ik het gek dat je zo ongeduldig bent en niet een week kan wachten. Bovendien stond mn hoofd er tijdens mn ziekte er niet naar en was niet mn eerst gedachte " oh shit random stranger even vertellen dat ik ziek ben".
Weet niet of dat too much is. Als je er zin in hebt, waarom niet?quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 08:49 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
[..]
Tsja. De rest van de week heeft ze geen tijd dus dan gaat het volgende week ergens worden.
Of ik neem een middag vrij om te gaan lunchen. Of is dat too mutch?
Ik heb er zin in. Ik weet alleen niet hoe het over komt als je opeens een vrije middag neemt. Ik wil ook niet dat het verkeerd over komt.quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 09:32 schreef Samzz het volgende:
[..]
Weet niet of dat too much is. Als je er zin in hebt, waarom niet?
haha er zijn 17 miljoen mensen voortaan hiero en het is jou niet eens gelukt om er eentje te krijgenquote:Op dinsdag 18 oktober 2016 07:47 schreef Drug het volgende:
haha ik heb via happn contact met 1 meisje, maar als zij er net zo in zit als degenen hier, dan zal dat snel over zijn.
Je hoeft toch niet te zeggen dat je er een middag voor vrij hebt genomen?quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 09:37 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Ik heb er zin in. Ik weet alleen niet hoe het over komt als je opeens een vrije middag neemt. Ik wil ook niet dat het verkeerd over komt.
Vrije middag nemen is echt geen issue hier.
Neuh, maar ze weet dat ik full time werk. En ik heb geen idee hoe ze de rest van de week qua planning zit dus als ik zeg dat ik vrijdagmiddag niets te doen hebt gaat er waarschijnlijk wel een lichtje branden.quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 09:37 schreef Samzz het volgende:
[..]
Je hoeft toch niet te zeggen dat je er een middag voor vrij hebt genomen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |