quote:Fire, smoke, at Moria refugee camp in Lesbos, Greece; 4,000 people reportedly evacuated
twitter:lifeguardhellas twitterde op maandag 19-09-2016 om 19:13:37Moria is evacuated 4000ppl out of camp for safety reasons because of fires #longnight #Moria #Lesvos https://t.co/dm3OOtDPEu reageer retweet
brontwitter:lifeguardhellas twitterde op maandag 19-09-2016 om 18:37:05#Moria #Lesvos now still fights inside the camp https://t.co/cBh8U5EsaO reageer retweet
Grote kans dat ze het zelf gedaan hebben, slecht eten, langzaam wifi etcquote:Op maandag 19 september 2016 19:48 schreef Timeschanger het volgende:
De mensen die dit op hun geweten hebben moeten levenslang de gevangenis in. Zieke figuren.
Dikke kans dat die schooiers het zelf hebben gedaan.quote:Op maandag 19 september 2016 19:48 schreef Timeschanger het volgende:
De mensen die dit op hun geweten hebben moeten levenslang de gevangenis in. Zieke figuren.
"Fires", meervoud. Ik denk idd dat je gelijk hebt.quote:Op maandag 19 september 2016 19:49 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
Dikke kans dat die schooiers het zelf hebben gedaan.
Schooiersquote:Op maandag 19 september 2016 19:49 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
Dikke kans dat die schooiers het zelf hebben gedaan.
Nee zodra je naar Europa komt ben je een gelukszoeker.quote:Op maandag 19 september 2016 19:50 schreef Timeschanger het volgende:
[..]
Schooiers![]()
Dit zijn oorlogsvluchtelingen.
Ik denk dat die kans zelfs het grootste is. Ze willen niet daar zijn dus dan de fik erin in hoop dat ze dan doorgelaten worden naar de rest van Europa. Die lutsers in Calais willen graag naar de UK en richten daarom ook overal schade aan.quote:Op maandag 19 september 2016 19:49 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
Dikke kans dat die schooiers het zelf hebben gedaan.
quote:Op maandag 19 september 2016 19:50 schreef Timeschanger het volgende:
[..]
Schooiers![]()
Dit zijn oorlogsvluchtelingen.
Ja, want alle vluchtelingen doen dat...quote:Op maandag 19 september 2016 19:51 schreef ToT het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Ze zijn idd heel zielig!
En niet alle vluchtelingen steken hun eigen kamp in de fik.quote:Op maandag 19 september 2016 19:52 schreef Timeschanger het volgende:
[..]
Ja, want alle vluchtelingen doen dat...
Nee. Tentenkampen in Turkije en Libanon zitten overvol, dus er is geen andere optie. Lees je eens in voordat je jezelf voor lul zet.quote:Op maandag 19 september 2016 19:51 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
Nee zodra je naar Europa komt ben je een gelukszoeker.
Inderdaad.quote:Op maandag 19 september 2016 19:53 schreef ToT het volgende:
[..]
En niet alle vluchtelingen steken hun eigen kamp in de fik.
Allemaal kerels en zodra ze hier rondlopen op de route tussen het AZC en het winkelcentrum lopen ze alleen maar naar je te sissen naar je. Laat ze maar lekker op het open veld slapen. Ze kunnen niet eens met elkaar door 1 deur laat staan met ons.quote:Op maandag 19 september 2016 19:51 schreef ToT het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Ze zijn idd heel zielig!
Maak dat Merkel ff wijs!quote:Op maandag 19 september 2016 19:53 schreef naiipajiiau het volgende:
[..]
Allemaal kerels en zodra ze hier rondlopen op de route tussen het AZC en het winkelcentrum lopen ze alleen maar naar je te sissen naar je. Laat ze maar lekker op het open veld slapen. Ze kunnen niet eens met elkaar door 1 deur laat staan met ons.
SA is nog plek zat.quote:Op maandag 19 september 2016 19:53 schreef Timeschanger het volgende:
[..]
Nee. Tentenkampen in Turkije en Libanon zitten overvol, dus er is geen andere optie. Lees je eens in voordat je jezelf voor lul zet.
Die hebben ze nu, lekker in de open lucht slapen! Vrijer kan niet.quote:Op maandag 19 september 2016 19:53 schreef Infection het volgende:
Vaak doen ze het zelf omdat ze het niet eens zijn met bepaalde dingen of meer 'vrijheid' willen.
quote:Op maandag 19 september 2016 19:54 schreef naiipajiiau het volgende:
[..]
Die hebben ze nu, lekker in de open lucht slapen! Vrijer kan niet.
Onzin die schooiers willen gewoon naar Europa vanwege de sociale voorzieningen.quote:Op maandag 19 september 2016 19:55 schreef Timeschanger het volgende:
[..]
Ja maar die willen niemand opvangen.
Het is daar relaxed genoeg om als vluchteling op vakantie te gaan!quote:Op maandag 19 september 2016 19:56 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
Onzin die schooiers willen gewoon naar Europa vanwege de sociale voorzieningen.
Overigens ligt niet heel Syrië ligt in puin. In de gebieden onder controle van de regering is het gewoon prima leven. Zoek maar eens op naar hoe het er momenteel in Damascus aantoe gaat.
Hier staat een monumentaal pand, prachtig pand oude bedrijfskantine had vroeger een bioscoopzaal erin en alles. Mooie binnenplaats.. maarja tijden veranderen mensen reizen per auto veel meer kilometers op een dag en overnachten en leven niet meer bij de fabriek. Dus dat pand kwam leeg.. sindsdien zitten er asielzoekers in. Een korte tijd per keer maar want daarna kunnen ze de hele binnenkant van het pand weer strippen en er opnieuw inmaken. Daarna komen er wéér asielzoekers wordt het weer uitgeleefd, weer een smak geld er tegenaan en zo gaat het maar door.quote:Op maandag 19 september 2016 19:55 schreef ToT het volgende:
[..]True dat!
Overigens gebeurt het echt wel vaker dat ze hun opvangplekken uit onvrede bewust in de hens zetten.
Ja precies. Overigens zeg ik niet dat we als Europa helemaal niets moeten doen. Ik vind dat er in Syrië veilige gebieden gecreëerd moeten worden met alle voorzieningen voor een fatsoenlijk bestaan. Met een troepenmacht onder de Navo of VN vlag zou zoiets makkelijk moeten kunnen alleen ontbreekt de politieke wil er simpelweg voor.quote:Op maandag 19 september 2016 19:59 schreef ToT het volgende:
[..]
Het is daar relaxed genoeg om als vluchteling op vakantie te gaan!
Maar bepaalde types hier blijven roepen dat we die arme drommels moeten opvangen.
Ik wou dat ik kon zeggen dat dit me verbaasde.quote:Op maandag 19 september 2016 20:00 schreef naiipajiiau het volgende:
[..]
Hier staat een monumentaal pand, prachtig pand oude bedrijfskantine had vroeger een bioscoopzaal erin en alles. Mooie binnenplaats.. maarja tijden veranderen mensen reizen per auto veel meer kilometers op een dag en overnachten en leven niet meer bij de fabriek. Dus dat pand kwam leeg.. sindsdien zitten er asielzoekers in. Een korte tijd per keer maar want daarna kunnen ze de hele binnenkant van het pand weer strippen en er opnieuw inmaken. Daarna komen er wéér asielzoekers wordt het weer uitgeleefd, weer een smak geld er tegenaan en zo gaat het maar door.
Assad moet daar dan wel mee akkoord gaan, maar die heeft nu echt wel andere dingen aan zijn hoofd zoals die tering Amerikanen en Europeanen de baas zijn.quote:Op maandag 19 september 2016 20:01 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
Ja precies. Overigens zeg ik niet dat we als Europa helemaal niets moeten doen. Ik vind dat er in Syrië veilige gebieden gecreëerd moeten worden met alle voorzieningen voor een fatsoenlijk bestaan. Met een troepenmacht onder de Navo of VN vlag zou zoiets makkelijk moeten kunnen alleen ontbreekt de politieke wil er simpelweg voor.
Assad, ja doeiquote:Op maandag 19 september 2016 20:04 schreef Timeschanger het volgende:
[..]
Assad moet daar dan wel mee akkoord gaan, maar die heeft nu echt wel andere dingen aan zijn hoofd zoals die tering Amerikanen en Europeanen de baas zijn.
Ja, vorige week nog hier in Nederland.quote:Op maandag 19 september 2016 19:55 schreef ToT het volgende:
[..]True dat!
Overigens gebeurt het echt wel vaker dat ze hun opvangplekken uit onvrede bewust in de hens zetten.
Precies en dan maak je het (hopelijk) overal een beetje beter. Ipv in het overbevolkte Nederland weer voller, drukker en uiteindelijk minder leefbaar. En kan iedereen lekker zijn eigen ding doen wat betreft cultuur. Iedereen blij zou je denken! Zij nog wat blijer want het is daar altijd mooi weer.quote:Op maandag 19 september 2016 20:01 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
Ja precies. Overigens zeg ik niet dat we als Europa helemaal niets moeten doen. Ik vind dat er in Syrië veilige gebieden gecreëerd moeten worden met alle voorzieningen voor een fatsoenlijk bestaan. Met een troepenmacht onder de Navo of VN vlag zou zoiets makkelijk moeten kunnen alleen ontbreekt de politieke wil er simpelweg voor.
Het klopt ja; de mensensmokkelaars houden hen allemaal foto's voor van villa's en dergelijke.quote:Op maandag 19 september 2016 20:11 schreef WheeledWarrior het volgende:
Het probleem is dat veel van die asielzoekers echt denken dat hier gouden bergen liggen in West-Europa. Maar als ze dan hier zijn en de wittebroodsweken zijn voorbij, dan blijkt die uitkering opeens helemaal niet zoveel naar Nederlandse maatstaven en de hele dag 7 hoog in je sociale tweekamerflatje met achterstallig onderhoud gaat dan ook snel vervelen.
Assad is de legitimiteit president en dus degene die alles bepaalt. Zou wel mooi zijn als ik zo de auto pak en Rutte zo dat torentje uittrap. Ja doei Markquote:Op maandag 19 september 2016 20:05 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
Assad, ja doeiDie heeft niets te willen. De hele strijd tegen IS daar is tegen de wil van Assad.
En echt niet elke vluchteling is onwelwillend. Heb het afgelopen jaar genoeg verhalen gelezen op internet en in kranten van (voormalig) asielzoekers die in land van herkomst een prima baan hadden in bv het onderwijs, maar ze komen hier gewoon niet aan de bak simpelweg omdat ze de taal niet goed genoeg beheersen of omdat hun diploma's hier weinig tot niks waard zijn. Leuk als je in Aleppo les stond te geven op een middelbare school, maar als je niet goed Nederlands spreekt heb je hier niks aan die ervaring. Idem dito voor functies in de dienstverlenende sector of bedrijfsleven waarbij je dagelijks veel contact hebt met klanten en leveranciers. Werkgevers willen dan gewoon een representatief iemand en dan komt Ali uit Damascus of Fatima uit Kabul gewoon ergens onderaan de lijst, zo simpel is het nu eenmaal.quote:Op maandag 19 september 2016 20:15 schreef ToT het volgende:
[..]
Het klopt ja; de mensensmokkelaars houden hen allemaal foto's voor van villa's en dergelijke.
5 euro als je het doet.quote:Op maandag 19 september 2016 20:19 schreef Timeschanger het volgende:
[..]
Assad is de legitimiteit president en dus degene die alles bepaalt. Zou wel mooi zijn als ik zo de auto pak en Rutte zo dat torentje uittrap. Ja doei Mark
En dan ga je lekker chillen met je matties voor de supermarktquote:Op maandag 19 september 2016 20:11 schreef WheeledWarrior het volgende:
Het probleem is dat veel van die asielzoekers echt denken dat hier gouden bergen liggen in West-Europa. Maar als ze dan hier zijn en de wittebroodsweken zijn voorbij, dan blijkt die uitkering opeens helemaal niet zoveel naar Nederlandse maatstaven en de hele dag 7 hoog in je sociale tweekamerflatje met achterstallig onderhoud gaat dan ook snel vervelen.
Voorlopig ben blij als Mark weg is en die afschuwelijke grijns eindelijk van dat gezicht zou zijn.quote:Op maandag 19 september 2016 20:27 schreef Timeschanger het volgende:
[..]
Als jij iemand met een mbo-2 diploma aan de macht wil...
Of in de tuinstoelen bij het tuincentrum hangen terwijl je geen enkele intentie hebt ze te kopen...quote:Op maandag 19 september 2016 20:29 schreef LievePoetin het volgende:
[..]
En dan ga je lekker chillen met je matties voor de supermarkt
78% om precies te zijn.quote:Op maandag 19 september 2016 19:51 schreef naiipajiiau het volgende:
[..]
Ik denk dat die kans zelfs het grootste is. Ze willen niet daar zijn dus dan de fik erin in hoop dat ze dan doorgelaten worden naar de rest van Europa. Die lutsers in Calais willen graag naar de UK en richten daarom ook overal schade aan.
Ja snel voordat nog grotere debielen ze inpikken.quote:Op maandag 19 september 2016 20:32 schreef MisterCe het volgende:
Moeten we ze niet allemaal naar Nederland halen? Wij zijn toch beschaafd?
Beschaafd zijn is niet debiel.quote:Op maandag 19 september 2016 20:38 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Ja snel voordat nog grotere debielen ze inpikken.
Het is niet beschaafd om zoveel mogelijk incompatibele deserteurs en criminelen je onbeschermde feminine samenleving in te pompen.quote:
echt? Damnquote:Op maandag 19 september 2016 20:43 schreef naiipajiiau het volgende:
[..]
Nee, het is toch echt nog 3 procent hoger.
Maar het is wel beschaafd om mensen die vluchten voor oorlogsgeweld op te vangen en te onderhouden.quote:Op maandag 19 september 2016 20:46 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Het is niet beschaafd om zoveel mogelijk incompatibele deserteurs en criminelen je onbeschermde feminine samenleving in te pompen.
@lifeguardhellas @HelenaSmithGDN Can be mentioned the refugees/migrants put the fire themselves after riots and protests....?quote:Op maandag 19 september 2016 19:49 schreef halfway het volgende:
[..]
Grote kans dat ze het zelf gedaan hebben, slecht eten, langzaam wifi etc
Dat die vrouwen het nog voor elkaar krijgen om zo verbaasd te kijken. Dat je het er niet mee eens bent, snap ik wel, maar het lijkt alsof ze totaal niet begrijpen waar zo'n uitspraak vandaan komt.quote:Op maandag 19 september 2016 20:48 schreef Ali_boo het volgende:
Dhr Janusz Korwin-Mikke vat het prima samen
Behoorlijk politiek incorrect maar daarom ook zo leuk
Dat is juist het punt. Echte vluchtelingen zijn blij met veiligheid, onderdak, eten en zorg voor hun kinderen. Maar de meeste asielzoekers zijn vooral op zoek naar economische verbetering en niet zozeer naar veiligheid. En daar zijn veel Europeanen onderhand wel klaar mee.quote:Op maandag 19 september 2016 20:55 schreef Physsic het volgende:
[..]
Dat die vrouwen het nog voor elkaar krijgen om zo verbaasd te kijken. Dat je het er niet mee eens bent, snap ik wel, maar het lijkt alsof ze totaal niet begrijpen waar zo'n uitspraak vandaan komt.
Hongarije gisteren bij Nieuwsuur zei ook wel wat opmerkelijke dingen over het herverdelingsplan van de EU. Het heeft geen zin om die mensen naar Hongarije te verhuizen, want daar willen die mensen simpelweg niet zijn. Uiteindelijk vertrekken ze dan toch weer naar Duitsland toe.
Een reactie onder het filmpjequote:Op maandag 19 september 2016 20:55 schreef Physsic het volgende:
[..]
Dat die vrouwen het nog voor elkaar krijgen om zo verbaasd te kijken. Dat je het er niet mee eens bent, snap ik wel, maar het lijkt alsof ze totaal niet begrijpen waar zo'n uitspraak vandaan komt.
Hongarije gisteren bij Nieuwsuur zei ook wel wat opmerkelijke dingen over het herverdelingsplan van de EU. Het heeft geen zin om die mensen naar Hongarije te verhuizen, want daar willen die mensen simpelweg niet zijn. Uiteindelijk vertrekken ze dan toch weer naar Duitsland toe.
quote:The only thing that could have improved that speech would have been if he pulled out his dick and made those leftist bitches suck it.
quote:Bij gevechten tussen migranten in een vluchtelingenkamp op het Griekse eiland Lesbos zijn maandag tientallen gewonden gevallen. Er is bovendien veel schade aan tenten aangericht, zodat kampbewoners nu buiten het kamp bivakkeren, melden Griekse media en een ooggetuige.
De vlam sloeg in de pan toen Afghaanse migranten probeerden te beletten dat voedsel het kamp zou worden binnengebracht, liet een kampbewoner uit West-Afrika weten. Zij zijn het wachten in Moria beu en hopen met een collectieve hongerstaking een overtocht naar het Griekse vasteland en vervolgens toegang tot West-Europa af te dwingen. Maar vooral Syrische gezinnen in het kamp wilden de maaltijden wel degelijk aannemen en raakten slaags met de Afghanen.
Daarop vlogen stenen over en weer en sloegen kampbewoners op elkaar in met alles wat ze pakken konden.
Goede naam ook, Moria.quote:
En een hoger verdoven roodgeblakerde wezen als de balrog die zelfs Gandalf niet had zien aankomen, omdat hij van was overtuigd dat die al duizenden jaren geleden uitgeroeid waren.quote:Op maandag 19 september 2016 21:09 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
Goede naam ook, Moria.
Waarschijnlijk geïnspireerd op de gelijknamige mijn uit Lord of the Rings; die zat vol met orks, aardmannen en ander gespuis.
Wij ook niet.quote:Op maandag 19 september 2016 19:55 schreef Timeschanger het volgende:
[..]
Ja maar die willen niemand opvangen.
quote:Op maandag 19 september 2016 21:11 schreef Dance99Vv het volgende:
Started with the minors breaking out of their compound,refugees lighting fires,police responded with tear gas#Moria
https://twitter.com/lifeguardhellas
Dit dus!quote:Op maandag 19 september 2016 19:48 schreef Timeschanger het volgende:
De mensen die dit op hun geweten hebben moeten levenslang de gevangenis in. Zieke figuren.
Tegen zoveel eerlijkheid zijn ze niet opgewassenquote:Op maandag 19 september 2016 20:55 schreef Physsic het volgende:
[..]
Dat die vrouwen het nog voor elkaar krijgen om zo verbaasd te kijken. Dat je het er niet mee eens bent, snap ik wel, maar het lijkt alsof ze totaal niet begrijpen waar zo'n uitspraak vandaan komt.
Hongarije gisteren bij Nieuwsuur zei ook wel wat opmerkelijke dingen over het herverdelingsplan van de EU. Het heeft geen zin om die mensen naar Hongarije te verhuizen, want daar willen die mensen simpelweg niet zijn. Uiteindelijk vertrekken ze dan toch weer naar Duitsland toe.
Geen idee,(Ik ben geen PvdA-er)maar zou me niks verbazen.quote:Op maandag 19 september 2016 21:15 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Die muiters gaat de PvdA toch met spoed naar Nederland halen?
quote:Op maandag 19 september 2016 21:00 schreef Peter_Rasmussen het volgende:
[..]
Een reactie onder het filmpje
[..]
Goh, het zijn net mensen.quote:Op maandag 19 september 2016 21:25 schreef ToT het volgende:
Als je ff googlet op de vluchtelingen op Lesbos; steekpartijen, mensen bewusteloos slaan, verkrachtingen, geweld tegen kinderen enz enz enz enz.
Genoeg redenen om de boel te sluiten en alles terug te sturen.quote:Op maandag 19 september 2016 21:25 schreef ToT het volgende:
Als je ff googlet op de vluchtelingen op Lesbos; steekpartijen, mensen bewusteloos slaan, verkrachtingen, geweld tegen kinderen enz enz enz enz.
Yup, snel de poorten open zetten en binnen laten, dit volk!
Zie erg weinig berichten over retourzendingen. Volgens mij wordt alles Europa in geloodst.quote:Op maandag 19 september 2016 21:26 schreef Infection het volgende:
[..]
Genoeg redenen om de boel te sluiten en alles terug te sturen.
In zijn cultuur wel.quote:Op maandag 19 september 2016 21:29 schreef Infection het volgende:
[..]
Want dit is normaal menselijk gedrag.
Dat is dan ook precies wat er mis is.quote:Op maandag 19 september 2016 21:29 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Zie erg weinig berichten over retourzendingen. Volgens mij wordt alles Europa in geloodst.
Ja.quote:Op maandag 19 september 2016 21:29 schreef Infection het volgende:
[..]
Want dit is normaal menselijk gedrag.
Deze mensen plegen een misdrijf, net als veel Nederlanders. Goh, want een paniek, zeg.quote:Op maandag 19 september 2016 21:28 schreef ToT het volgende:
[..]
Als dit jouw beeld van de mensheid is....
En deze ideeën zijn dus PRECIES waarom het niet prettig is om de poorten hier open te zetten voor de islam!quote:
VEEL Nederlanders?quote:Op maandag 19 september 2016 21:31 schreef Timeschanger het volgende:
[..]
Deze mensen plegen een misdrijf, net als veel Nederlanders. Goh, want een paniek, zeg.
"De Nederlanders doen het ook, dus laat ze allemaal maar binnen"quote:Op maandag 19 september 2016 21:31 schreef Timeschanger het volgende:
[..]
Deze mensen plegen een misdrijf, net als veel Nederlanders. Goh, want een paniek, zeg.
Ik wil je droom niet verpesten hoor maar in de grondwet staat dat je niet mag discrimineren op grond van religie. Tenzij de PVV 100 zetels haalt en dus de grondwet kan wijzigen blijven moslims welkom in Nederland, maar dat zal gelukkig niet gebeuren.quote:Op maandag 19 september 2016 21:31 schreef ToT het volgende:
[..]
En deze ideeën zijn dus PRECIES waarom het niet prettig is om de poorten hier open te zetten voor de islam!Thanks voor het bevestigen van het beeld!
Yup, men zegt wel eens dat Nederlanders geen eigen cultuur hebben, maar Timeschanger heeft PRECIES door wat onze cultuur is!quote:Op maandag 19 september 2016 21:31 schreef Infection het volgende:
[..]
"De Nederlanders doen het ook, dus laat ze allemaal maar binnen"
even de statistieken erbij pakken....quote:Op maandag 19 september 2016 21:31 schreef Timeschanger het volgende:
[..]
Deze mensen plegen een misdrijf, net als veel Nederlanders. Goh, want een paniek, zeg.
quote:Op maandag 19 september 2016 21:32 schreef Dance99Vv het volgende:
[..]
even de statistieken erbij pakken....
sorry hoorquote:Op maandag 19 september 2016 21:33 schreef ToT het volgende:
[..]DOE NOU NIET! En laat hem ff lekker in zijn fantasie leven dat islam vrede is en dat Nederlanders slecht zijn!
Nee hoor de VVD begint het licht ook al te zien.quote:Op maandag 19 september 2016 19:57 schreef Timeschanger het volgende:
[..]
Denken dat de PVV gaat regeren.
Ahhhh dus tatta's zijn buitenproportioneel misdadig?quote:Op maandag 19 september 2016 21:33 schreef Timeschanger het volgende:
[..]
1 op 1000 vind ik best veel, ja.
De arme jongen kan het niet helpen om aan de lopende band onzin uit te kramenquote:
Niet allemaal, alleen als ze voor oorlog/geweld vluchten en niet als ze uit een leefbaar land komen.quote:Op maandag 19 september 2016 21:31 schreef Infection het volgende:
[..]
"De Nederlanders doen het ook, dus laat ze allemaal maar binnen"
Sommige. Net als sommige vluchtelingen. Ik niet iedereen over een kam scheren, geen PVV'ers en ook geen vluchtelingen.quote:Op maandag 19 september 2016 21:34 schreef ToT het volgende:
[..]
Ahhhh dus tatta's zijn buitenproportioneel misdadig?
pesters zijn hetquote:Op maandag 19 september 2016 21:35 schreef frietenstamp het volgende:
OMG ik had dit echt niet verwacht. De braafste jongetjes van de klas de grootste rovers, verkrachters, molesters etc.
Je kan niet altijd zien welke vluchteling tuig is en welke zich wil gedragen.quote:Op maandag 19 september 2016 21:28 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Ja en dus? Omdat er hier ook tuig rondloopt nog maar meer tuig binnenhalen?
En toch heb ik meer vertrouwen in de vrouwen met kinderen en de gezinnen dan die alleen reizende 20tigersquote:Op maandag 19 september 2016 21:36 schreef Timeschanger het volgende:
[..]
Je kan niet altijd zien welke vluchteling tuig is en welke zich wil gedragen.
5300 vluchtelingen op Lesbos en de criminaliteit explodeert waanzinnig.quote:Op maandag 19 september 2016 21:35 schreef Timeschanger het volgende:
[..]
Sommige. Net als sommige vluchtelingen. Ik niet iedereen over een kam scheren, geen PVV'ers en ook geen vluchtelingen.
Ja, natuurlijk. Vrouwen en kinderen zijn vaak minder crimineel dan mannen. Dat lijkt me geen hogere wiskunde.quote:Op maandag 19 september 2016 21:37 schreef Dance99Vv het volgende:
[..]
En toch heb ik meer vertrouwen in de vrouwen met kinderen en de gezinnen dan die alleen reizende 20tigers
ik zal de criminaliteits cijfers er maar niet bijpakkenquote:Op maandag 19 september 2016 21:38 schreef ToT het volgende:
[..]
5300 vluchtelingen op Lesbos en de criminaliteit explodeert waanzinnig.
Hoeveel mensen hebben we ook al weer in Nederland wonen? 16.8 miljoen?
quote:Op maandag 19 september 2016 21:39 schreef Dance99Vv het volgende:
[..]
ik zal de criminaliteits cijfers er maar niet bijpakken
17 miljoen inmiddels.quote:Op maandag 19 september 2016 21:38 schreef ToT het volgende:
[..]
5300 vluchtelingen op Lesbos en de criminaliteit explodeert waanzinnig.
Hoeveel mensen hebben we ook al weer in Nederland wonen? 16.8 miljoen?
quote:Lesbos Greece - tired of being "trapped" ..angry young Muslim men calling for jihad...the clock is ticking
Huilebalk.quote:Op maandag 19 september 2016 19:48 schreef -AMG- het volgende:
Eens een keer geen nieuws van je uit een of ander kutgehucht in de US![]()
Je gaat vooruit, opmerkelijk.
Ze horen hier dan ook niet. Lekker terug naar Afrika.quote:Op maandag 19 september 2016 21:40 schreef Timeschanger het volgende:
[..]
17 miljoen inmiddels.
En ik kan goed begrijpen dan mensen, met 5300 op een kluitje, ongeduldig worden en graag zijn/haar leven wil opbouwen, maar dat kan niet als je hutjemutje in een tentenkamp zit met vijfduizend man.
Natuurlijk praat ik criminaliteit niet goed maar ik snap dat mensen zo kunnen reageren.
Linkje?quote:Op maandag 19 september 2016 21:40 schreef Physsic het volgende:
Net een video gezien waar ze met z'n alle "Jihad, Jihad, Jihad, " etc. roepen.
[..]
[ afbeelding ]
Wel gezellig daar.
'Vluchtelingen'quote:Op maandag 19 september 2016 21:40 schreef Physsic het volgende:
Net een video gezien waar ze met z'n alle "Jihad, Jihad, Jihad, " etc. roepen.
[..]
[ afbeelding ]
Wel gezellig daar.
quote:Op maandag 19 september 2016 21:43 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
'Vluchtelingen'
Zelfde soort tuig als in Calais dit.
Als er een land begint net schieten dan zal de rest wel volgenquote:Op maandag 19 september 2016 21:40 schreef Physsic het volgende:
Net een video gezien waar ze met z'n alle "Jihad, Jihad, Jihad, " etc. roepen.
[..]
[ afbeelding ]
Wel gezellig daar.
Bron vd video plzquote:Op maandag 19 september 2016 21:40 schreef Physsic het volgende:
Net een video gezien waar ze met z'n alle "Jihad, Jihad, Jihad, " etc. roepen.
[..]
[ afbeelding ]
Wel gezellig daar.
Ik kan dat wel begrijpen.quote:Op maandag 19 september 2016 21:40 schreef Physsic het volgende:
Net een video gezien waar ze met z'n alle "Jihad, Jihad, Jihad, " etc. roepen.
Je snapt het niet helemaal geloof ik.quote:Op maandag 19 september 2016 21:32 schreef Timeschanger het volgende:
Ik wil je droom niet verpesten hoor maar in de grondwet staat dat je niet mag discrimineren op grond van religie. Tenzij de PVV 100 zetels haalt en dus de grondwet kan wijzigen blijven moslims welkom in Nederland, maar dat zal gelukkig niet gebeuren.
Slaan wel erg snel om naar extremisten zo idd. die brave jongetjesquote:Op maandag 19 september 2016 21:46 schreef bluemoon23 het volgende:
[..]
Je snapt het niet helemaal geloof ik.
Mensen hebben niet een hekel aan de islam omdat het een religie is, maar omdat het een onaangepaste gewelddadige, haatzaaiende religie is.
Tevens weet je zelf natuurlijk ook wel dat het niet alleen een religie is, als dat zo was dan hadden we er niet zoveel last van.
twitter:Kittensinurface twitterde op vrijdag 16-09-2016 om 10:13:41Muslim invaders have conquered the island of Lesbos in Greece, and chant "jihad!" https://t.co/yhRRza8THQ reageer retweet
Ze horen inderdaad niet in een tentenkamp in Griekenland, maar in een normale woning in Nederland. Terug naar Afrika kan niet, vanwege de oorlog, geweld en armoede daar. Je laat wel zien dat je geen hart hebt, trouwens.quote:Op maandag 19 september 2016 21:42 schreef regmail het volgende:
[..]
Ze horen hier dan ook niet. Lekker terug naar Afrika.
Eens. Dit is behoorlijk uitgelokt. Als we vanaf het begin de buitengrenzen conform de verdragen hadden bewaakt, was al dat tuig lekker thuis gebleven.quote:Op maandag 19 september 2016 21:48 schreef Monopoly het volgende:
En dit is de direct schuld van Europa. Hadden ze kunnen weten.
jaaaa europa is daar binnengevallen en heeft alles geslooptquote:Op maandag 19 september 2016 21:48 schreef Monopoly het volgende:
En dit is de direct schuld van Europa. Hadden ze kunnen weten.
De islam is een prachtig geloof. Jij vertrouwt te veel op populistische praatjes van Geert Wilders en Marine le Pen. Lees de Koran maar eens, een prachtig boek vol waarheden en positiviteit.quote:Op maandag 19 september 2016 21:46 schreef bluemoon23 het volgende:
[..]
Je snapt het niet helemaal geloof ik.
Mensen hebben niet een hekel aan de islam omdat het een religie is, maar omdat het een onaangepaste gewelddadige, haatzaaiende religie is.
Tevens weet je zelf natuurlijk ook wel dat het niet alleen een religie is, als dat zo was dan hadden we er niet zoveel last van.
Ahhh dus alle islamitische vluchtelingen moeten maar naar Nederland toe komen he!quote:Op maandag 19 september 2016 21:49 schreef Timeschanger het volgende:
[..]
Ze horen inderdaad niet in een tentenkamp in Griekenland, maar in een normale woning in Nederland. Terug naar Afrika kan niet, vanwege de oorlog, geweld en armoede daar. Je laat wel zien dat je geen hart hebt, trouwens.
Asrael heeft ISIS gemaakt einz einzquote:Op maandag 19 september 2016 21:50 schreef Taaikorsie het volgende:
[..]
jaaaa europa is daar binnengevallen en heeft alles gesloopt
Goh, heel Afrika een normale woning in Nederland bieden. En laten we zeker niet de Syriërs vergeten.quote:Op maandag 19 september 2016 21:49 schreef Timeschanger het volgende:
[..]
Ze horen inderdaad niet in een tentenkamp in Griekenland, maar in een normale woning in Nederland. Terug naar Afrika kan niet, vanwege de oorlog, geweld en armoede daar. Je laat wel zien dat je geen hart hebt, trouwens.
Welke woning? Hoeveel woningen wil je nog bijbouwen om alle zielige mensen te helpen?quote:Op maandag 19 september 2016 21:49 schreef Timeschanger het volgende:
[..]
Ze horen inderdaad niet in een tentenkamp in Griekenland, maar in een normale woning in Nederland. Terug naar Afrika kan niet, vanwege de oorlog, geweld en armoede daar. Je laat wel zien dat je geen hart hebt, trouwens.
Een mannetje die op een magisch paard door de vacuüm van de ruimte naar de maan vliegt en die in tweeën splijt, zegt dat alle homo's dood moeten, overspelige vrouwen gestenigd moeten worden en afvalligen dood moeten.quote:Op maandag 19 september 2016 21:50 schreef Timeschanger het volgende:
[..]
De islam is een prachtig geloof. Jij vertrouwt te veel op populistische praatjes van Geert Wilders en Marine le Pen. Lees de Koran maar eens, een prachtig boek vol waarheden en positiviteit.
DIT!!!! DUS!!!! ABSOLUUT!!!!!!quote:Op maandag 19 september 2016 21:51 schreef Taaikorsie het volgende:
Als ze toch zo opgejut zijn en klaar voor actie..laat amerika ze wat wapens geven zodat ze hun thuisland kunnen terugveroveren. Kunnen ze daar lekker hun gang gaan.
Opmerkelijk niet dat de islam overal in de westerse wereld waar ze als gasten neerstreken zoveel ellende veroorzaken. Geen haat tegen zuid Amerikanen. Geen haat tegen zuid Europeanen. Geen haat tegen Aziaten. Maar opmerkelijk dat overal in de westerse wereld men moslims uitkotst.quote:Op maandag 19 september 2016 21:32 schreef Timeschanger het volgende:
[..]
Ik wil je droom niet verpesten hoor maar in de grondwet staat dat je niet mag discrimineren op grond van religie. Tenzij de PVV 100 zetels haalt en dus de grondwet kan wijzigen blijven moslims welkom in Nederland, maar dat zal gelukkig niet gebeuren.
Christelijke of Joodse zijn ook welkom hoor. I don't care.quote:Op maandag 19 september 2016 21:50 schreef ToT het volgende:
[..]
Ahhh dus alle islamitische vluchtelingen moeten maar naar Nederland toe komen he!
Zolang ze allemaal maar naar Nederland komen.quote:Op maandag 19 september 2016 21:53 schreef Timeschanger het volgende:
[..]
Christelijke of Joodse zijn ook welkom hoor. I don't care.
Zag ik ook al een video van inderdaad. Hoop geschreeuw bij iets wat een gemeentehuis zou kunnen zijn. Leek een beetje op de protesten hier in Nederland als ergens een azc op de planning stond.quote:Op maandag 19 september 2016 21:52 schreef Dance99Vv het volgende:
De grieken op lesbos zijn het ook wel zat met die vluchtelingen
Dat hoor je mij niet zeggen. Het gehele asielbeleid. Of ze binnen moeten worden gelaten of niet, daar heb ik geen mening over. De manier waarop alles gaat. Dat is wat er mis is. Nederland heeft zich schandelijk opgesteld toen de 1e generatie Marokkanen na de oorlog werden binnen gehaald. Daar zijn veel fouten gemaakt, en je ziet de gevolgen met de 3e generatie nu. Die voelen zich tussen 2 landen/culturen in.quote:Op maandag 19 september 2016 21:50 schreef Taaikorsie het volgende:
[..]
jaaaa europa is daar binnengevallen en heeft alles gesloopt
Gedraag je dan ook als een gast..quote:Op maandag 19 september 2016 21:52 schreef regmail het volgende:
[..]
Opmerkelijk niet dat de islam overal in de westerse wereld waar ze als gasten neerstreken zoveel ellende veroorzaken. Geen haat tegen zuid Amerikanen. Geen haat tegen zuid Europeanen. Geen haat tegen Aziaten. Maar opmerkelijk dat overal in de westerse wereld men moslims uitkotst.
Vind je het gek dat alleen West-Europeanen en Amerikanen gehaat worden? Hoe zou dat toch komen? Oh wacht, de decennialange bombardementen, genocide en de vernietiging van het Midden-Oosten door bovengenoemde landen zal vast geen rol spelen hoor...quote:Op maandag 19 september 2016 21:52 schreef regmail het volgende:
[..]
Opmerkelijk niet dat de islam overal in de westerse wereld waar ze als gasten neerstreken zoveel ellende veroorzaken. Geen haat tegen zuid Amerikanen. Geen haat tegen zuid Europeanen. Geen haat tegen Aziaten. Maar opmerkelijk dat overal in de westerse wereld men moslims uitkotst.
Zolang ze kop naar beneden van flats gaanquote:Op maandag 19 september 2016 21:53 schreef Timeschanger het volgende:
[..]
Christelijke of Joodse zijn ook welkom hoor. I don't care.
Filmpje even verder kijken dan zie je dat het toch wel wat meer mensen zijn dan die paar schreeuwers bij dat gemeentehuisquote:Op maandag 19 september 2016 21:53 schreef Physsic het volgende:
[..]
Zag ik ook al een video van inderdaad. Hoop geschreeuw bij iets wat een gemeentehuis zou kunnen zijn. Leek een beetje op de protesten hier in Nederland als ergens een azc op de planning stond.
Vol met waarheden?quote:Op maandag 19 september 2016 21:50 schreef Timeschanger het volgende:
[..]
De islam is een prachtig geloof. Jij vertrouwt te veel op populistische praatjes van Geert Wilders en Marine le Pen. Lees de Koran maar eens, een prachtig boek vol waarheden en positiviteit.
Zal echt helpen, zo'n wandeling.quote:Op maandag 19 september 2016 21:52 schreef Dance99Vv het volgende:
De grieken op lesbos zijn het ook wel zat met die vluchtelingen
Er is nog plek zat in Nederland hoor. Niet in de Randstad, maar wel in de provincie.quote:Op maandag 19 september 2016 21:51 schreef krokodil76 het volgende:
[..]
Welke woning? Hoeveel woningen wil je nog bijbouwen om alle zielige mensen te helpen?
Als Amerika een genocide wilde hadden ze dat allang geregeldquote:Op maandag 19 september 2016 21:54 schreef Timeschanger het volgende:
[..]
Vind je het gek dat alleen West-Europeanen en Amerikanen gehaat worden? Hoe zou dat toch komen? Oh wacht, de decennialange bombardementen, genocide en de vernietiging van het Midden-Oosten door bovengenoemde landen zal vast geen rol spelen hoor...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |