Zou je niet eerst eens op zoek gaan naar stukken waaruit blijkt dat het wél zo is om je aanname te staven, in plaats van in je hoofd een aanklacht te formuleren en te eisen dat zij jouw aannames ontkrachten?quote:Op woensdag 21 september 2016 11:04 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Ben benieuwd naar de stukken waaruit blijkt dat het niet zo is.
Heb er genoeg over gelezen en gezien om te concluderen dat die hele zooi zo corrupt is als de pest. Kan er niets aan doen dat een ander die moeite niet wilt nemen en heb niet de tijd om alles bij elkaar te zoeken. Het lijkt me dus voldoende om te verwijzen.quote:Op woensdag 21 september 2016 11:05 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Zou je niet eerst eens op zoek gaan naar stukken waaruit blijkt dat het wél zo is om je aanname te staven, in plaats van in je hoofd een aanklacht te formuleren en te eisen dat zij jouw aannames ontkrachten?
Ik heb je net nog uitgelegd dat die 5,7% niet te halen valt uit die bronnen. Waarom blijf je dan doen alsof dat een vaststaand feit is?quote:Op woensdag 21 september 2016 11:10 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Heb er genoeg over gelezen en gezien om te concluderen dat die hele zooi zo corrupt is als de pest. Kan er niets aan doen dat een ander die moeite niet wilt nemen en heb niet de tijd om alles bij elkaar te zoeken. Het lijkt me dus voldoende om te verwijzen.
Omdat die 5,7% maar een van de onderdelen is. Niet relevant genoeg om daarop door te blijven gaan.quote:Op woensdag 21 september 2016 11:21 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Ik heb je net nog uitgelegd dat die 5,7% niet te halen valt uit die bronnen. Waarom blijf je dan doen alsof dat een vaststaand feit is?
Oke, duidelijk.quote:Op woensdag 21 september 2016 11:27 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Dit is mijn gevoel wat ik hierover heb en is wederom geen bewijs.
Uit de getallen die hier staan (verder weet ik er ook weinig van) blijkt dat er nog een berg geld naar salarissen is gegaan. Misschien hebben die mensen wel nuttig werk gedaan?quote:Op woensdag 21 september 2016 11:04 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Ben benieuwd naar de stukken waaruit blijkt dat het niet zo is.
Persoonlijk val ik niet direct over die 5,7% behalve dat het wel extreem weinig is maar wel over de posities die de Obama administraties uitdeelde tegen betaling.quote:Op woensdag 21 september 2016 11:55 schreef malleable het volgende:
[..]
Uit de getallen die hier staan (verder weet ik er ook weinig van) blijkt dat er nog een berg geld naar salarissen is gegaan. Misschien hebben die mensen wel nuttig werk gedaan?
Nee, ik ben geen fan van goede doelen en er zal hier vast ook aan een boel vriendjes politiek zijn gedaan maar deze getallen bewijzen geen misstanden.
Als je in de VS een presidentscampagne op wil zetten heb je miljoenen nodig. Dan word het gauw schimmig natuurlijk.quote:Op woensdag 21 september 2016 12:03 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Persoonlijk val ik niet direct over die 5,7% behalve dat het wel extreem weinig is maar wel over de posities die de Obama administraties uitdeelde tegen betaling.
Maar goed blijkbaar is er niet genoeg bewijs, ben nog met een screenshot op de proppen gekomen waar LudaChrist om vroeg maar daar werd niet eens op ingegaan.
De lol is er wel af, als dit is wat de wereld wil doen we dat toch.
Alleen ben ik persoonlijk van mening dat als er verdenkingen en documenten die dan blijkbaar niet direct als bewijs dienen. Dat de hele verkiezingspoppenkast stop gezet dient te worden en er eerst maar eens een grootschalig onderzoek moet komen.
Naast dat Clinton nu gewoon chantabel is. Die 30000 emails liggen op straat, wij zien ze niet. De FBI ziet ze niet. Maar ze zijn gehacked volgens de hackers. Als Clinton president wordt is ze direct chantabel door diegene die die documenten heeft. Dat is gewoon waanzinnig vind ik.
Wat mij betreft mag de hele verkiezingsstrijd gestaakt worden. Het valt in het niet van wat er uit is gekomen. Buitenlandse inmenging op het allerhoogste niveau doordat je beslissingen verkoopt is gewoon hele dikke landverraad.
Als we dit als westerse wereld goedkeuren dat zijn we ten dode opgeschreven. Het is niet dat iedereen zulke goede bedoelingen heeft als dat wij dan pretenderen te hebben.
Dan zit dat hele systeem niet goed in elkaar. Het westen staat gewoon in de uitverkoop en we hoeven maar om ons heen te kijken wat er met die oliegelden wordt gedaan. En dit is dan heel erg onderbuik wel maar ik ben bang dat we verkocht zijn.quote:Op woensdag 21 september 2016 12:04 schreef malleable het volgende:
[..]
Als je in de VS een presidentscampagne op wil zetten heb je miljoenen nodig. Dan word het gauw schimmig natuurlijk.
Sorry, wat.quote:Op woensdag 21 september 2016 12:03 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Maar goed blijkbaar is er niet genoeg bewijs, ben nog met een screenshot op de proppen gekomen waar LudaChrist om vroeg maar daar werd niet eens op ingegaan.
Je was toch benieuwd naar de datum van dat document en een screenshot daarvan want dan zou het goed zijn. Heb je die screenshot voorgelegd maar toen had het ineens weer niets met Clinton van doen.quote:
Dat klopt, want Clinton was toen geen SoS. Jij stelt létterlijk dat je bij Clinton voor een half miljoen dollar een positie kon kopen, en je bewijs daarvoor is contributies naar campagnes waar Clinton niks mee te maken had op een moment dat Clinton die macht niet had. Als je dan al iemand van vriendjespolitiek kunt beschuldigen is het Obama zelf, aangezien hij de posities uitdeelt en het wel zijn foundation was die geld ontving.quote:Op woensdag 21 september 2016 12:12 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Je was toch benieuwd naar de datum van dat document en een screenshot daarvan want dan zou het goed zijn. Heb je die screenshot voorgelegd maar toen had het ineens weer niets met Clinton van doen.
Zal vast niet elk detail helemaal 100% correct hebben, maar er wordt hier gewoon gezocht naar uitwegen om maar niet naar hoe corrupt de hele zooi is te hoeven kijken.
Prima, is het Obama geweest. Maar zo'n systeem moet je toch niet willen joh, serieus. Daar zit dan toch helemaal geen enkele volksvertegenwoordiger op deze manier? Dat is toch vragen om problemen...quote:Op woensdag 21 september 2016 12:15 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Dat klopt, want Clinton was toen geen SoS. Jij stelt létterlijk dat je bij Clinton voor een half miljoen dollar een positie kon kopen, en je bewijs daarvoor is contributies naar campagnes waar Clinton niks mee te maken had op een moment dat Clinton die macht niet had. Als je dan al iemand van vriendjespolitiek kunt beschuldigen is het Obama zelf, aangezien hij de posities uitdeelt en het wel zijn foundation was die geld ontving.
Dat is weer een andere discussie.quote:Op woensdag 21 september 2016 12:21 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Prima, is het Obama geweest. Maar zo'n systeem moet je toch niet willen joh, serieus. Daar zit dan toch helemaal geen enkele volksvertegenwoordiger op deze manier? Dat is toch vragen om problemen...
5.160.385 van 91.281.145 Ja akkoordquote:Op donderdag 24 november 2016 13:49 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Het is niet zo moeilijk hoor. Hier is de aangifte, we lopen er even doorheen.
Op pagina 3 kun je het totale vermogen van de Foundation in 2015 zien, grofweg 455 miljoen, waarvan een inkomen dit jaar van 295 miljoen.
Waar jij op doelt is het volgende:
[ afbeelding ]
Kortom, 5 miljoen van dat hele inkomen wordt weer weggegeven aan goede doelen, met in totaal 91 miljoen aan uitgaven. Tot zover is het akkoord, toch?
No shit sherlock. Maar dat roepen, maakt het nog niet waar.quote:Oke, dan komt nu de aap uit de mouw. De Clinton Foundation is, hou je goed vast, zelf een goed doel. Dat betekent dat ze niet uitsluitend geld doorsluizen naar goede doelen, maar ook zelf bijvoorbeeld artsen kunnen betalen om ergens te helpen. Dat valt dan onder de post 'salarissen', niet onder de post 'grants'.
I member – akkoord dusquote:Op pagina 79 van de aangifte die ik postte kun je bijvoorbeeld zien hoeveel de medewerkers in vaste dienst van de foundation krijgen. Het zijn er ongeveer 15, de topverdiener heeft een inkomen van ¤ 300.000,- vast salaris. Dat is nogal een discrepantie met de post salarissen in dat overzicht hierboven.
Dus nu ga je serieus kijken wat er buiten de uitgaven is gebeurd van die 91.281.145 ???quote:Kijk ook eens op pagina 24 van de aangifte. Daar kan je zien dat de Foundation zelf 226 miljoen dollar uitgeeft in verband met de programma's. Daar zit alles bij, van de kosten van accountants tot de panden tot de salarissen tot de bonussen. Op een inkomen van 295 miljoen is dat behoorlijk aanzienlijk.
5.160.385 van 91.281.145 Ja nog steeds akkoord.quote:Kortom, 5 miljoen van dat hele inkomen wordt weer weggegeven aan goede doelen, met in totaal 91 miljoen aan uitgaven. Tot zover is het akkoord, toch?
En vraag mij dus af hoeveel van die 86.120.760 jij ziet onder de post salarissen. Maar daarvoor ga je ineens uit de belastingaangifte en naar een totaal ander tabelletje. Wil je daarmee zeggen dat je weet dat van die 86.120.760 niet naar goede doelen is gegaan?quote:Oke, dan komt nu de aap uit de mouw. De Clinton Foundation is, hou je goed vast, zelf een goed doel. Dat betekent dat ze niet uitsluitend geld doorsluizen naar goede doelen, maar ook zelf bijvoorbeeld artsen kunnen betalen om ergens te helpen. Dat valt dan onder de post 'salarissen', niet onder de post 'grants'.
Personeel en gebouwen zijn toch een primaire benodigdheid om dat werk uit te kunnen voerenquote:Op zondag 27 november 2016 03:35 schreef crystal_meth het volgende:
Moet je het Leger des heils eens zien, die besteden 250 miljoen aan salarissen, 45.5 miljoen aan gebouwen, 28.5 miljoen aan kantoor- en algemene kosten.
Verzorgings- en activiteitskosten, neem aan dat dit aan het eigenlijke werk besteed wordt: 36.5 miljoen. dat is slechts 10% van hun totale uitgaven (359.1 miljoen), terwijl 70% naar salarissen (naar henzelf dus) gaat!
It's a scam, I tell you!
Was m'n toon niet ironisch/sarcastisch genoeg?quote:Op zondag 27 november 2016 09:15 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Personeel en gebouwen zijn toch een primaire benodigdheid om dat werk uit te kunnen voeren
Ohquote:Op zondag 27 november 2016 09:17 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
Was m'n toon niet ironisch genoeg?
Nee, de meeste goede doelen geven 0% aan andere charities.quote:Op zondag 27 november 2016 09:38 schreef viceversa het volgende:
Geldt dit niet voor veel goede doelen?
Al die artsen moeten volledig gratis werken?quote:Op zondag 27 november 2016 03:35 schreef crystal_meth het volgende:
Moet je het Leger des heils eens zien, die besteden 250 miljoen aan salarissen, 45.5 miljoen aan gebouwen, 28.5 miljoen aan kantoor- en algemene kosten.
Verzorgings- en activiteitskosten, neem aan dat dit aan het eigenlijke werk besteed wordt: 36.5 miljoen. dat is slechts 10% van hun totale uitgaven (359.1 miljoen), terwijl 70% naar salarissen (naar henzelf dus) gaat!
It's a scam, I tell you!
Dit vind ik een bijzonder punt wat je zegt. Het wordt dus blijkbaar geaccepteerd. We weten het dus wel maar we kunnen er niks tegen doen.quote:Op zondag 27 november 2016 09:38 schreef viceversa het volgende:
Geldt dit niet voor veel goede doelen?
Kwalijk, dat zeker. Maar het verbaast me geenszins.
Constructief voorstel: alle goede doelen zetten hun namen op een lijst, degene met de meeste inkomsten geeft al z'n geld aan de volgende op de lijst, die geeft het op zijn beurt door aan de volgende, ... de laatste op de lijst geeft het aan de eerste, enzovoorts tot het terug bij het oorspronkelijke goede doel beland is.quote:Op zondag 27 november 2016 13:06 schreef MangoTree het volgende:
[..]
Dit vind ik een bijzonder punt wat je zegt. Het wordt dus blijkbaar geaccepteerd. We weten het dus wel maar we kunnen er niks tegen doen.
Ik zal het nog simpeler uit proberen te leggen.quote:Op zondag 27 november 2016 02:03 schreef CynicusRomanticusRob het volgende:
NWS / Australië stopt donatie aan Clinton Foundation
Daar vind ik het off-topic, dus ga ik hier verder.
[..]
5.160.385 van 91.281.145 Ja akkoord
[..]
No shit sherlock. Maar dat roepen, maakt het nog niet waar.
[..]
I member – akkoord dus
[..]
Dus nu ga je serieus kijken wat er buiten de uitgaven is gebeurd van die 91.281.145 ???
Heb je nog steeds je punt niet gemaakt.
Dus terug naar waar we nog samen dezelfde mening hadden:
[..]
5.160.385 van 91.281.145 Ja nog steeds akkoord.
Dus ik kijk dan naar de overige 86.120.760. Logisch toch?
Dan lees ik je bewering:
[..]
En vraag mij dus af hoeveel van die 86.120.760 jij ziet onder de post salarissen. Maar daarvoor ga je ineens uit de belastingaangifte en naar een totaal ander tabelletje. Wil je daarmee zeggen dat je weet dat van die 86.120.760 niet naar goede doelen is gegaan?
Je snapt er zelf dus geen ene fok van. Jammer, want ik had je hoger ingeschat. Ik zat juist uit te stellen om je reactie te lezen, omdat ik even geen zin had om mij weer opnieuw in die Clintonshit te verdiepen. Nu ik je domme reactie lees, ben ik dus echt teleurgesteld.quote:Op maandag 28 november 2016 08:20 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Ik zal het nog simpeler uit proberen te leggen.
De 5 miljoen geven ze aan andere goede doelen. Ze zijn zelf ook een goed doel, dus de conclusie dat ze van al het geld dat binnenkomt maar een fractie besteden aan liefdadigheid is onjuist. Daarvoor moet je naar andere cijfers kijken.
Ik kan er niet meer van maken, maar goed, ik probeer het nogmaals. Als de Clinton Foundation een dokter in dienst neemt en die naar Afrika vliegt om te gaan helpen maken ze loonkosten en vliegkosten. Dat komt omdat ze die zaken niet uitbesteden, want als ze 100 miljoen aan Artsen zonder Grenzen geven maken die ook vliegkosten, maar zelf doen.quote:Op woensdag 28 december 2016 20:13 schreef CynicusRomanticusRob het volgende:
[..]
Je snapt er zelf dus geen ene fok van. Jammer, want ik had je hoger ingeschat. Ik zat juist uit te stellen om je reactie te lezen, omdat ik even geen zin had om mij weer opnieuw in die Clintonshit te verdiepen. Nu ik je domme reactie lees, ben ik dus echt teleurgesteld.
Het rekensommetje kan niet makkelijker, en ik kan het niet simpeler zeggen. 91 euro uitgegeven. 5 euro aan goede doelen. 91-5=86 Aan wat heeft men 86 euro gegeven? Volgens jou ook goede doelen.
En je argument is...... want de Clinton Foundation is ene goed doel.
Nee dommie, kijk nou gewoon in het overzichtje aan wat men 86 euro heeft uitgegeven.
Ik zal je helpen. 7,8 euro van de 86 euro is opgegaan aan reiskosten!
Maar dat gaat er maar niet in bij je?
![]()
7,8 miljoen euro van de 91 miljoen euro uitgegeven aan reiskosten alleen al. Ach het is maar wat je als goed doel ziet. Lekker kerosine en benzine opmaken voor het goede doel
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |