Error = tijd is verlopen maar hij was nog niet verdwenen.quote:Op dinsdag 13 september 2016 20:18 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Vanmiddag toen ik van mijn werk naar huis ging, zag ik op de radar van die eieren. Toen ik er op klikte, kreeg ik een error.
Beetje jammer, want ik had nog maar net de app opgestart.quote:Op dinsdag 13 september 2016 20:22 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Error = tijd is verlopen maar hij was nog niet verdwenen.
Gewoon de spawntijd.quote:Op dinsdag 13 september 2016 20:24 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Beetje jammer, want ik had nog maar net de app opgestart.
Hier in Tilburg duiken ze regelmatig op.quote:Op dinsdag 13 september 2016 19:46 schreef Amsterdamsebrabo het volgende:
[..]
Waar heb je jouw beestje gevangen? Grimers ben ik namelijk nog nooit tegen gekomen!
quote:Op dinsdag 13 september 2016 20:58 schreef KapiteinGasthof het volgende:
Sinds de update komen de eieren bij mij ook constant uit - volgens mij hebben de de km registratie beter gemaakt
Dat had ik nou ook. uiteindelijk voor Charmander gegaan, maar wellicht dat ik die nog wissel voor ik daadwerkelijk ga lopen.quote:Op dinsdag 13 september 2016 21:01 schreef Norrage het volgende:
Jaaa buddy
Heb ik al die dagen de tijd gehad te bedenken welke maar ik weet niet welke ik ga doen....
Ik wil Bulbasaur nog hebben. Nog helemaal niet tegengekomen.quote:Op dinsdag 13 september 2016 21:09 schreef Norrage het volgende:
Ik denk dat ik voor bulbasaur ga, en daarna charmander
In wat voor een straat woon jij zeg?quote:Op dinsdag 13 september 2016 19:54 schreef Rabieluh het volgende:
[..]
Was ook voor het eerst dat ik die zag, iemand claimde dat hij er vandaag weer zat, ergens in de middag.
Dit was de vorige Muk sightning, enkele minuten na het gevangen erover gepost:
[..]
Een doodnormale woonwijk met rijtjeshuizen, er is een school 200 meter verderop, sinds 2 jaar, dat is het...quote:Op dinsdag 13 september 2016 21:12 schreef banaantjeEE het volgende:
[..]
In wat voor een straat woon jij zeg?
Ik woon ook in zo'n soort wijk, maar iets leuks, nee, ho maar.quote:Op dinsdag 13 september 2016 21:16 schreef Rabieluh het volgende:
[..]
Een doodnormale woonwijk met rijtjeshuizen, er is een school 200 meter verderop, sinds 2 jaar, dat is het...
Ik snap ook niet wat die beesten allemaal doen hier. Die Raichu binnen was ook zo bizar.
Ik cubone, omdat ik daarvoor nog maar 2 candy hoef om de evolutie aan m'n pokedex toe te voegen.quote:Op dinsdag 13 september 2016 21:02 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Dat had ik nou ook. uiteindelijk voor Charmander gegaan, maar wellicht dat ik die nog wissel voor ik daadwerkelijk ga lopen.
Ben er jaloers opquote:Op dinsdag 13 september 2016 21:16 schreef Rabieluh het volgende:
[..]
Een doodnormale woonwijk met rijtjeshuizen, er is een school 200 meter verderop, sinds 2 jaar, dat is het...
Ik snap ook niet wat die beesten allemaal doen hier. Die Raichu binnen was ook zo bizar.
Dat snap ik, als ik thuis ben maak ik zo 50 ballen op in een halve dag, als het niet meer is. Ook een vaste spawnplek voor magmar en Clefairy als ik 150 meter ga lopen.quote:
Want alle iPhone gebruikers hebben die omdat ze de meute volgen.quote:Op dinsdag 13 september 2016 16:05 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Blind de meute achtervolgen met een overpriced hipsterproduct, nog steeds geen pech
Nee, mijn weldoordachte mening op basis van feiten.quote:Op dinsdag 13 september 2016 21:23 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Want alle iPhone gebruikers hebben die omdat ze de meute volgen.
Zulk soort opmerkingen, DAT is de meute volgen.
On-topic: Zo extra lang hoefden we niet te wachten. iOS heeft 'm nu ook. Geen pech meer
START WALKING!!!!
quote:Op dinsdag 13 september 2016 21:28 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Nee, mijn weldoordachte mening op basis van feiten.
quote:Op dinsdag 13 september 2016 21:29 schreef agter het volgende:
Pokemon go update voor IOS is aan het downloaden.
Tja. M'n werkgever verstrekt alleen maar iPhones.quote:Op dinsdag 13 september 2016 21:28 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Nee, mijn weldoordachte mening op basis van feiten.
Als het klopt van die verbeterde KM registratie kan mijn hond weer mooie weekends tegemoet zienquote:Op dinsdag 13 september 2016 22:50 schreef picodealion het volgende:
Kilometers gaan hier ook weer stukken beter.
Is binnen de EU niet heel duur tegenwoordigquote:Op dinsdag 13 september 2016 23:47 schreef Renesite het volgende:
Wifi-punt zoeken aangezien 200mb wel een aanslag is op mn gigabyte in het buitenland!
Bij mij niet... Mn buddy bleef op 0,9 km hangen terwijl mn eieren al met 1,3 km waren gestegen.quote:Op dinsdag 13 september 2016 22:50 schreef picodealion het volgende:
Kilometers gaan hier ook weer stukken beter.
Ik had dat gister met een growlithe. Bij mij was het slechte verbinding. Growlithe vangen, verbinding hapert, error, growlithe wegquote:Op dinsdag 13 september 2016 20:22 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Error = tijd is verlopen maar hij was nog niet verdwenen.
Nog nooooit een Growlith of een Arcanine gezienquote:Op woensdag 14 september 2016 07:14 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Ik had dat gister met een growlithe. Bij mij was het slechte verbinding. Growlithe vangen, verbinding hapert, error, growlithe weg
Als je er overheen loopt spawnt Mewquote:Op woensdag 14 september 2016 08:15 schreef DaMart het volgende:
Gisteren verscheen dit rare blauwe vakje op mijn kaart... iemand enig idee wat het is? Kon er niet op klikken of zo en het bleef ook zichtbaar toen ik ervan wegliep en het spel opnieuw startte.
[ afbeelding ]
Dat heb ik ook al een aantal keer gehad. Heb nog een Raticate die Rattata heet en een Metapod die Caterpie is gebleven. Vreemd inderdaad.quote:Op woensdag 14 september 2016 07:24 schreef Vanyel het volgende:
Dankzij de update al Pikachu en nidoran kunnen evolven. Maar nu heet mijn pikachu nog steeds pikachu, terwijl ik zn naam nooit heb veranderd. En t evolven is wel echt gelukt.
Gek.
Water?quote:Op woensdag 14 september 2016 08:15 schreef DaMart het volgende:
Gisteren verscheen dit rare blauwe vakje op mijn kaart... iemand enig idee wat het is? Kon er niet op klikken of zo en het bleef ook zichtbaar toen ik ervan wegliep en het spel opnieuw startte.
[ afbeelding ]
Ik hbe notificaties voor Pokemon Go helemaal uitgeschakeld, werd er helemaal gek van sinds die nieuwe update.quote:Op woensdag 14 september 2016 08:38 schreef Norrage het volgende:
Mijn app crasht dus echt continu. Scherm loopt vast....Dan restart ik de app en krijg ik dus een rare Pokemon Go Plus error, terwijl ik daar niks mee doe en terwijl in de app gezegd wordt dat het uit staat. SUPER irritant.
Anderen ook last van?
edit: iOS bug...fijn... https://www.reddit.com/r/(...)o_plus_notification/
Daarom: Androidquote:Op woensdag 14 september 2016 08:38 schreef Norrage het volgende:
Mijn app crasht dus echt continu. Scherm loopt vast....Dan restart ik de app en krijg ik dus een rare Pokemon Go Plus error, terwijl ik daar niks mee doe en terwijl in de app gezegd wordt dat het uit staat. SUPER irritant.
Anderen ook last van?
edit: iOS bug...fijn... https://www.reddit.com/r/(...)o_plus_notification/
Op dat plein heb ik alleen geen water gezien, alleen straatstenen... dacht eerst dat ik over een Shelder liepquote:
Missingnoquote:Op woensdag 14 september 2016 09:38 schreef D.U.M.A.N. het volgende:
[ afbeelding ]
Een vriendin kreeg gister deze bug.
Je wordt vader!quote:Op woensdag 14 september 2016 09:42 schreef SpeedyGJ het volgende:
Mijn vriendin komt zo thuis met goed nieuws zegt ze, ben heel benieuwd wat het goeie nieuws is
Negen maanden lang dezelfde buddyquote:
En natuurlijk dit shirt voor je vriendin kopen:quote:Op woensdag 14 september 2016 09:55 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Negen maanden lang dezelfde buddy
Dat is wel een leuk shirt.quote:Op woensdag 14 september 2016 09:56 schreef Perrin het volgende:
[..]
En natuurlijk dit shirt voor je vriendin kopen:
[ afbeelding ]
1quote:Op woensdag 14 september 2016 10:52 schreef schommelstoel het volgende:
Hoeveel candy krijg je eigenlijk per gelopen kilometers?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |