Ik verheven betreft filmsmaak? Ik heb anders gewoon Amerikaanse films in mijn top10, 50 en 100.quote:Op zondag 25 september 2016 18:44 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Ja het is allemaal leuk en aardig dat je je kennelijk erg verheven voelt wat betreft je filmsmaak maar hij heeft echt niet voor niets 5 Oscars gewonnen.
Ik heb het over de persoon die neergezet wordt door Kevin Spacey. Niet zijn seksuele voorkeur.quote:Op zondag 25 september 2016 18:53 schreef CynicusRomanticusRob het volgende:
[..]
En dat terwijl ik mij afvraag wat er briljant (jouw woordkeuze) is aan een pedo!
Je hebt dus geen idee wat je briljant vindt aan een pedo of was het je nog niet opgevallen dat je een pedo briljant vond?
Ja lekker verheven voelen boven die pedo-fans van AB.quote:Op zondag 25 september 2016 18:48 schreef Fok-it het volgende:
Wat een troll ben je trouwens met je Liar Liar op plek 12![]()
Klik hier bijvoorbeeld eens.quote:Op zondag 25 september 2016 18:53 schreef CynicusRomanticusRob het volgende:
vraag ik aan de American Beauty liefhebbers wat zij er goed aan vinden.
Pics van de filmkamerquote:Op zondag 25 september 2016 21:35 schreef vinnypassy het volgende:
Tof om The Neon Demon nu al zo vaak terug te zien. Heb net een nieuwe tv in mijn filmkamer opgehangen, kan niet wachten om die daarin opnieuw te zien.
Denk van de week, moet nog een paar dingetjes ff aanpassen. Vooral The Neon Demon wat hoger zetten.quote:Op zondag 25 september 2016 21:40 schreef Cikx het volgende:
Wanneer kunnen we jouw lijstje verwachten vinny?
Zal van de week eens kijkenquote:
Film van het jaar voor mij.quote:Op zondag 25 september 2016 21:44 schreef vinnypassy het volgende:
[..]
Denk van de week, moet nog een paar dingetjes ff aanpassen. Vooral The Neon Demon wat hoger zetten.
Elle Fanning is ook geweldigquote:
Thnx zal morgen eens kijkenquote:Op zondag 25 september 2016 17:29 schreef Cikx het volgende:
[..]
https://nl.wikipedia.org/wiki/ISO_3166-1
En dan gewoon als afbeelding toevoegen.
quote:
Zo, dat is wel grappig. Niet zomaar een AB-liefhebber, maar ook al vanaf het begin en zolang op FOKquote:
Het zijn geen broers meer.quote:Op zondag 25 september 2016 20:53 schreef Cikx het volgende:
98 | 20px-Flag_of_the_United_States.svg.png | The Matrix (The Wachowski Brothers, 1999)
En dan staat je avatar er niet tussen?quote:Op zondag 25 september 2016 20:53 schreef Cikx het volgende:
2 | 20px-Flag_of_the_United_States.svg.png | Taxi Driver (Martin Scorsese, 1976)
Ah, ik had het gewoon van IMDb geëxporteerd, dus ik geef hun de schuld.quote:Op maandag 26 september 2016 02:20 schreef CynicusRomanticusRob het volgende:
[..]
Het zijn geen broers meer.
Geniaal personage, maar de film zelf zou ik niet in mn top 100 zettenquote:[..]
En dan staat je avatar er niet tussen?
Top 200 danquote:Op maandag 26 september 2016 11:06 schreef Cikx het volgende:
Geniaal personage, maar de film zelf zou ik niet in mn top 100 zetten
Met dank aan de herkijk, geldt voor beide films.quote:Op maandag 26 september 2016 20:13 schreef Cikx het volgende:
Mooi om te zien dat True Romance en Ex Machina je top 100 gehaald hebben dit jaar.
Ik ben nog nooit zo weggeblazen door een film in de bioscoop als bij OGF. Zelfs niet door Drive, maar Drive raakt een heel andere snaar. OGF is veel overweldigender, veel directer, veel meer hate it or love it. Ik snap het wel als mensen OGF niet of minder waarderen, maar ik werd erdoor geraakt op een manier die ik hier heb proberen te omschrijven. En herkijken heeft de film goed gedaan.quote:Op maandag 26 september 2016 20:22 schreef Fok-it het volgende:
Ik heb Only God Forgives gister pas voor het eerst gezien maar zou hem niet op 8 zettenvond hem toch stuk minder van Refn vergeleken met Drive en TND
Toffe review. Heb daarna ook even wat geyoutubed voor wat meer uitleg over de film en dat maakte hem wel iets sterkerquote:Op maandag 26 september 2016 22:03 schreef vinnypassy het volgende:
[..]
Met dank aan de herkijk, geldt voor beide films.
[..]
Ik ben nog nooit zo weggeblazen door een film in de bioscoop als bij OGF. Zelfs niet door Drive, maar Drive raakt een heel andere snaar. OGF is veel overweldigender, veel directer, veel meer hate it or love it. Ik snap het wel als mensen OGF niet of minder waarderen, maar ik werd erdoor geraakt op een manier die ik hier heb proberen te omschrijven. En herkijken heeft de film goed gedaan.
Inclusief verhaaltje van een ander forumquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 30 september 2016 17:44 schreef vinnypassy het volgende:
[..]
Inclusief verhaaltje van een ander forumSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Mooie collectie ook.
Edit: Zou je die Sin City Ultimate Killer editie aanraden voor 30 euro trouwens?
Ja hoor, is best een leuke giftset, heb hem zelf een keer gekregen. Twee films op blu-ray plus een hoop extra's; op bol ben je al ¤24 kwijt voor alleen de films.quote:Op vrijdag 30 september 2016 17:49 schreef Cikx het volgende:
[..]![]()
Mooie collectie ook.
Edit: Zou je die Sin City Ultimate Killer editie aanraden voor 30 euro trouwens?
Ik zag dat de twee films samen 10 euro kosten op zavvi, wat verleidelijk is, maar vond die set er ook wel tof uitzien.quote:Op vrijdag 30 september 2016 18:01 schreef vinnypassy het volgende:
[..]
Ja hoor, is best een leuke giftset, heb hem zelf een keer gekregen. Twee films op blu-ray plus een hoop extra's; op bol ben je al ¤24 kwijt voor alleen de films.
quote:Op vrijdag 30 september 2016 17:44 schreef vinnypassy het volgende:
[..]
Inclusief verhaaltje van een ander forumBaasSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Die lijstjes ook echt nice.
“And forget not that the earth delights to feel your bare feet and the winds long to play with your hair.”
En dat was al een laagterecord toch? De mijne komt er in ieder geval wel aan maar ik ben hem nog aan het evalueren.quote:Op vrijdag 30 september 2016 14:38 schreef vinnypassy het volgende:
Kom op dames en heren, er mogen nog wel wat lijstjes komen hoor. We zitten nog niet eens op de helft van afgelopen jaar.
SPOILER: StatsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.kijkt veel films
props dat je Lucy en Interstellar in hetzelfde lijstje opnoemt.quote:Op vrijdag 30 september 2016 21:34 schreef KolonelBroodje het volgende:
Even in twee keer want blijkbaar kan Fok het dit jaar weer niet aan met al die linkjes..
[ afbeelding ]
11. Top Secret! (1984) - IMDb
12. Interstellar (2014) - IMDb
13. Lucy (2014) - IMDb
14. Act of Valor (2012) - IMDb
15. De 100-jarige man die uit het raam klom en verdween (2013) - IMDb
16. 127 Hours (2010) - IMDb
17. The Bucket List (2007) - IMDb
18. The Cobbler (2014) - IMDb
19. Good Will Hunting (1997) - IMDb
20. Amélie (2001) - IMDb
Blues Brothers zo hoog ja?quote:Op zondag 2 oktober 2016 00:24 schreef ok01 het volgende:
1 Simon Birch [Mark Steven Johnson,1998]
2 Forrest Gump [Robert Zemeckis, 1994]
3 The Shawsank Redemptation [Frank Darabont, 1994]
4 The Breakfast Club [John Hughes, 1985]
5 Stand By Me [Rob Reiner, 1986]
6 Groundhog Day [Harold Ramis, 1993]
7 Slumdog Millionaire [Danny Boyle, Loveleen Tandan, 2008]
8 The Great Dictator [Charlie Chaplin, 1940]
9 Philadelphia [Johnathan Demme, 1993]
10 The Truman Show [Peter Weir, 1980]
11 The Usual Suspects [Bryan Singer, 1995]
12 The Green Mile [Frank Darabont, 1999]
13 The Big Lebowski [Joel Coen, Ethan Coen, 1998]
14 Little Miss Sunshine [Jonathan Dayton, Valerie Faris, 2006]
15 Intouchables [Olivier Nakache, Eric Toledano, 2011]
16 Jurrassic Park [Steven Spielberg, 1993]
17 The Blues Brothers [John Landis, 1980]
18 Ferris Bueller's Day Off [John Hughes, 1986]
19 Back To The Future [Robert Zemeckis, 1985]
20 Coming To America [John Landis, 1988]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Oh dat is zeker een goed idee, is dat dan nog nooit gedaan?quote:Op zondag 2 oktober 2016 21:40 schreef Sovjet het volgende:
Top! Ga er weer voor zitten de komende dagen. Zou overigens ook wel weer een keer een serie top 100 zien...
Ja wel, iets van drie of vier keer... volgens mij de eerste keer in 2008 en de laatste keer in 2013. Is in ieder geval al een paar jaar niet meer gedaan, dus zou wel weer een keer leuk zijn... ik weet helaas niet hoe de punten opgeslagen/geteld worden, anders had ik het best willen doen... dus als iemand zich geroepen voelt?!?!quote:Op zondag 2 oktober 2016 22:17 schreef Georges het volgende:
[..]
Oh dat is zeker een goed idee, is dat dan nog nooit gedaan?
MauroPicotto's Fok! Film Top 100 van 2016:quote:Gorro schreef het volgende: Wat wel mogelijk is, is om de films ex aequo op de eerste plaats te zetten. De films krijgen dan niet elk 100 punten, maar elk het aantal punten van de tweede plaats, zodat het aantal punten wat jij uitgedeeld hebt gelijk is aan het aantal van iemand zonder ex aequo plaatsen.
Ik heb het de laatste keer gedaan idd. Ik wil het best doen ergens dit jaar nog. Maar als iemand anders het graag doet dit keer, dan heb ik daar geen enkel bezwaar tegen. Hier is de uitslag van de vorige editie: TV / FOK! Serie Top 100 (2013) (vervolg)quote:Op zondag 2 oktober 2016 22:45 schreef vinnypassy het volgende:
Ja hoor, wie weet. Zal wel ff bij Lonewolf peilen na dit toernooi, hij deed het de vorige keer. Maar eerst nog ff zorgen dat hier wat lijstjes bijkomen.
Ja moet zeggen dat ik er van tevoren niet zo veel van had verwacht. Ben sowieso meestal geen fan van films met Keanu. Echter vond ik deze wel leuk en zoals Eli het altijd doet, lekker 'twisted'.quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 18:52 schreef Cikx het volgende:
Dat ik Knock Knock ooit nog eens in zo'n lijstje mocht zien.
Tenshi no tamago van Oshii-san heb ik nog niet gezien. Waar/hoe heb je deze gezien? Het is namelijk een zeldzame titel!quote:
In eerste instantie via DVD van collega, maar dat was zonder subs. Al zijn die niet echt nodig want er wordt amper in gesproken. Later nog eens gekeken via YT inderdaad.quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 02:22 schreef MauroPicotto het volgende:
[..]
Tenshi no tamago van Oshii-san heb ik nog niet gezien. Waar/hoe heb je deze gezien? Het is namelijk een zeldzame titel!
Ik ben met de mijne bezig geweest, komt morgenquote:Op vrijdag 7 oktober 2016 09:40 schreef vinnypassy het volgende:
Komen er nog wat lijstjes? Want het laagterecord van afgelopen jaar gaan we op deze manier gemakkelijk verbreken.![]()
@MauroPicotto; Angel's Egg staat op YouTube, maar ik heb er volgens mij ook wel eens een goede torrent van gevonden.
Wat zou er eigenlijk op tegen zijn om het gewoon nog een paar weken op te houden zodat er misschien nog wat meer lijsten komen?quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 13:51 schreef vinnypassy het volgende:
Overigens ben ik zondag overdag niet thuis, dus lijstjes mogen tot zondagavond 18.00u ingeleverd worden.
Niets hoor, maar het topic is een maand open, er is een post op de FP geweest en de voorgaande deelnemers hebben zowel een DM als PM ontvangen. Activiteit op fora neemt helaas af, schijnbaar ook op FOK!, dus ik vraag me af hoeveel dat nog gaat opleveren. Maar ik zal er over nadenken.quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 14:32 schreef Mike het volgende:
[..]
Wat zou er eigenlijk op tegen zijn om het gewoon nog een paar weken op te houden zodat er misschien nog wat meer lijsten komen?
Vrees idd dat je daar volkomen gelijk in hebt. Deelname daalt al jaren.quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 17:03 schreef vinnypassy het volgende:
[..]
Niets hoor, maar het topic is een maand open, er is een post op de FP geweest en de voorgaande deelnemers hebben zowel een DM als PM ontvangen. Activiteit op fora neemt helaas af, schijnbaar ook op FOK!, dus ik vraag me af hoeveel dat nog gaat opleveren. Maar ik zal er over nadenken.
Wellicht later inderdaad.quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 18:05 schreef 6star6lord6 het volgende:
Komt/is er ook een lijst voor series?
Liefst wel, voor 18.00u, gaat dat lukken?quote:
Je gebruikt zeker alleen de links? Dat werkt niet bij meer dan 10 of 20 links. Je kan het het beste zo doen:quote:
Ik stuur mijn lijstje wel even naar je opquote:Op zaterdag 8 oktober 2016 13:15 schreef vinnypassy het volgende:
[..]
Je gebruikt zeker alleen de links? Dat werkt niet bij meer dan 10 of 20 links. Je kan het het beste zo doen:
[url=*LINK*]*TITEL*[/URL]
Of alleen de titels, dat is ook goed.
Ik ga mijn best doen.quote:Op zaterdag 8 oktober 2016 11:42 schreef vinnypassy het volgende:
[..]
Wellicht later inderdaad.
[..]
Liefst wel, voor 18.00u, gaat dat lukken?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |