Mensen zijn volledig aan willekeur overgeleverd. Wat op zich sws al voorkomt.quote:Op donderdag 1 september 2016 14:10 schreef vigen98 het volgende:
Wat is dit voor onzin dan? Nu kan je als werkgever de werknemer gewoon chanteren, zo van O jij wilt niet 1 uurtje langer blijven omdat er niemand anders kan invallen? Ja jij bent niet gemotiveerd ik meld het wel. Ben je helemaal gek om dit soort systemen in te voeren? Stasi praktijken dit
Wat? Als je huis 700 per maand kost kan je echt niet met de resterende 300 euro in een maand overleven hoorquote:Op donderdag 1 september 2016 10:23 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Zegt meer over het gat in de hand dan over de hoogte. Van de huidige 1000¤ kan je prima rondkomen als je op je geld let, zelfs als je huis 700¤ per maand kost.
Dan werk je niet fulltime of je bent nog minderjarig. Slaat dus nergens op om dat met elkaar te vergelijken.quote:Op donderdag 1 september 2016 14:02 schreef Yreal het volgende:
[..]
Houd nou eens op met dat eeuwige riedeltje. Het is heel frustrerend om je drie slagen in het rond te werken voor 500 euro, en dan mensen die niks doen iedere maand ruim het dubbele te zien pakken.
Deze man praat moneyquote:Op donderdag 1 september 2016 14:20 schreef Ulx het volgende:
Goed plan. Het is inderdaad vragen om willekeur, maar dat hweft voordelen. Mensen werken harder en ze zullen minder zeuren over luxe zaken op het werk als ergomische bureaus, pensioenen en toeslagen voor nachtdiensten.
Zaken die de winstgevendheid in gevaar brengen.
Nee, ik studeer. 22 jarige in de bijstand krijgen 1300 per maand om de hele dag WoW te kunnen spelen in hun onderbroek. Die hebben meer te besteden dan ik, en hoeven er geen zak voor te doen. Dat frustreert. Hoe moeilijk is het nou om te erkennen dat die gevoelens mogelijk zijn?quote:Op donderdag 1 september 2016 14:21 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Dan werk je niet fulltime of je bent nog minderjarig. Slaat dus nergens op om dat met elkaar te vergelijken.
Als het goed is krijgt niemand jonger dan 27 jaar Bijstand.quote:Op donderdag 1 september 2016 14:38 schreef Yreal het volgende:
[..]
Nee, ik studeer. 22 jarige in de bijstand krijgen 1300 per maand om de hele dag WoW te kunnen spelen in hun onderbroek. Die hebben meer te besteden dan ik, en hoeven er geen zak voor te doen. Dat frustreert. Hoe moeilijk is het nou om te erkennen dat die gevoelens mogelijk zijn?
1300 euro per maand!? Nog nooit zulke verhalen gehoord over de bijstand, vertel me meer!quote:Op donderdag 1 september 2016 14:38 schreef Yreal het volgende:
[..]
Nee, ik studeer. 22 jarige in de bijstand krijgen 1300 per maand om de hele dag WoW te kunnen spelen in hun onderbroek. Die hebben meer te besteden dan ik, en hoeven er geen zak voor te doen. Dat frustreert. Hoe moeilijk is het nou om te erkennen dat die gevoelens mogelijk zijn?
echt welquote:Op donderdag 1 september 2016 14:41 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Als het goed is krijgt niemand jonger dan 27 jaar Bijstand.
Of als zo'n traject niet zinnig geacht is. Of dat ze niks vinden. Betaalde arbeid verrichten moet je sowieso he.quote:Als je jonger bent dan 27 dan moet je verplicht een studie volgen of betaalde arbeid verrichten (tenzij duidelijke handicap uiteraard).
Ja, ik reken even met toeslagen hequote:Bovendien is Bijstand geen 1300 euro per maand, maar hooguit 930 euro per maand voor een alleenstaande (exclusief toeslagen).
Wil je niet onbetaald overwerken? Prima, als je contract over twee maanden afloopt geef ik je aan bij de Stasi het UWVquote:Op donderdag 1 september 2016 10:03 schreef grimselman het volgende:
Ook een uitstekend chantagemiddel voor de werkgever.
Nou ja, zolang ze in staat worden geacht onderwijs te volgen of arbeid te verrichten bestaat er geen recht op Bijstand voor deze groep in ieder geval.quote:
Ah, lekker makkelijk en suggestief aangezien toeslagen per persoon kunnen verschillen (afhankelijk van de hoogte van de huur, de maximale zorgtoeslag is overigens 79 euro per maand).quote:Ja, ik reken even met toeslagen he
Als een studie op die leeftijd niet zinnig geacht wordt is je leven echt niet zo'n pretje dat je lekker veertig jaar lang kan genieten van WoW in je onderbroek, dan heb je wel grotere problemen.quote:Op donderdag 1 september 2016 14:44 schreef Yreal het volgende:
[..]
Of als zo'n traject niet zinnig geacht is. Of dat ze niks vinden. Betaalde arbeid verrichten moet je sowieso he.
Dat vind ik dan eigenlijk weer best veel, als dat echt zonder toeslagen is.quote:Op donderdag 1 september 2016 14:41 schreef Tomatenboer het volgende:
maar hooguit 930 euro per maand voor een alleenstaande (exclusief toeslagen).
Ik denk dat veel laagopgeleiden niet minimaal het dubbele zo niet het 3 of 4 voudige gaan verdienen hoor.quote:Op donderdag 1 september 2016 14:51 schreef Tomatenboer het volgende:
Ik snap dat dus echt niet. Wees blij dat jij gezond bent en goed functioneert en waarschijnlijk later gewoon wel een functie kunt vervullen waarbij je minimaal het dubbele zo niet het 3 of 4 voudige gaat verdienen.
Ik zou er geld aan overhouden, als ik geen auto zou hebben (wat niet hoeft als je in de bijstand zit)quote:Op donderdag 1 september 2016 14:51 schreef Tomatenboer het volgende:
Maar goed, stel dat de persoon in kwestie inderdaad 1300 euro per maand krijgt. Dan is dat nog altijd geen vetpot en heeft deze persoon een hoge huur.
Waar haal je dit vandaan dan?quote:Op donderdag 1 september 2016 14:51 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Nou ja, zolang ze in staat worden geacht onderwijs te volgen of arbeid te verrichten bestaat er geen recht op Bijstand voor deze groep in ieder geval.
Ben je niet geschikt om onderwijs te volgen of arbeid te verrichten dan heb je inderdaad recht op Bijstand op die leeftijd, maar dan ben je ook behoorlijk fucked.
[..]
Zo makkelijk he. Van jij gaat later toch 3x zoveel verdienen. Ik moet het nog maar eens zienquote:Ah, lekker makkelijk en suggestief aangezien toeslagen per persoon kunnen verschillen (afhankelijk van de hoogte van de huur, de maximale zorgtoeslag is overigens 79 euro per maand).
Maar goed, stel dat de persoon in kwestie inderdaad 1300 euro per maand krijgt. Dan is dat nog altijd geen vetpot en heeft deze persoon een hoge huur.
Maar zoals ik al eerder zei, Bijstandsgerechtigden zitten vaak langdurig en soms zelfs hun gehele leven in een uitzichtloze situatie met een karig / sober inkomen. Op zichzelf is daar niet zoveel mis mee, maar daar is dus niets om afgunstig op te zijn hé.
Ik snap dat dus echt niet. Wees blij dat jij gezond bent en goed functioneert en waarschijnlijk later gewoon wel een functie kunt vervullen waarbij je minimaal het dubbele zo niet het 3 of 4 voudige gaat verdienen.
Dan ligt jouw referentiekader anders. Het is echt niet veel als je daar alles van moet betalen hoor.quote:Op donderdag 1 september 2016 14:58 schreef Hochwinter het volgende:
[..]
Dat vind ik dan eigenlijk weer best veel, als dat echt zonder toeslagen is.
Ik dacht dat het een soortgelijk bedrag inclusief toeslagen zou zijn.
Nee uiteraard niet, maar ik had het dan ook tegen Yreal.quote:Ik denk dat veel laagopgeleiden niet minimaal het dubbele zo niet het 3 of 4 voudige gaan verdienen hoor.____!
Jij wel, een ander misschien weer niet.quote:Op donderdag 1 september 2016 15:00 schreef Hochwinter het volgende:
[..]
Ik zou er geld aan overhouden, als ik geen auto zou hebben (wat niet hoeft als je in de bijstand zit)
Je krijgt alleen bijstand als je geen recht hebt op andere uitkeringen. Stufi wordt wel zo gezien, dus als je stufi krijgt heb je automatisch geen recht op bijstand. In het verlengde hiervan is het ook zo dat als je wel stufi zou kúnnen krijgen, maar er voor kiest om niet te gaan studeren, je óók geen bijstand ontvangt.quote:
Gewoon Bijstandsregels hoor. Maar daar ben jij schijnbaar niet van op de hoogte.quote:
Je zei dat je studeert. Ik neem aan dat je dan een hbo of universitaire studie doet. Dan is het wel aannemelijk dat je minimaal het dubbele gaat verdienen in ieder geval (mits je gezond blijft van lijf en leden).quote:Zo makkelijk he. Van jij gaat later toch 3x zoveel verdienen. Ik moet het nog maar eens zien
Natuurlijk wel. Dan kom je in zo'n werk/leer beoordelingstraject. Wat denk je dat er gebeurd als daar niks voor je is?quote:Op donderdag 1 september 2016 15:03 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Je krijgt alleen bijstand als je geen recht hebt op andere uitkeringen. Stufi wordt wel zo gezien, dus als je stufi krijgt heb je automatisch geen recht op bijstand. In het verlengde hiervan is het ook zo dat als je wel stufi zou kúnnen krijgen, maar er voor kiest om niet te gaan studeren, je óók geen bijstand ontvangt.
Haha. Tenzij techniek mag je in je handjes knijpen als je de 2k al haalt.quote:Op donderdag 1 september 2016 15:04 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Gewoon Bijstandsregels hoor. Maar daar ben jij schijnbaar niet van op de hoogte.
[..]
Je zei dat je studeert. Ik neem aan dat je dan een hbo of universitaire studie doet. Dan is het wel aannemelijk dat je minimaal het dubbele gaat verdienen in ieder geval (mits je gezond blijft van lijf en leden).
Iemand die bijstand krijgt woont niet bij z'n ouders thuis. Jij wel. Daar houdt de vergelijking al op.quote:Op donderdag 1 september 2016 14:38 schreef Yreal het volgende:
[..]
Nee, ik studeer. 22 jarige in de bijstand krijgen 1300 per maand om de hele dag WoW te kunnen spelen in hun onderbroek. Die hebben meer te besteden dan ik, en hoeven er geen zak voor te doen. Dat frustreert. Hoe moeilijk is het nou om te erkennen dat die gevoelens mogelijk zijn?
Momenteel doe ik het ervoor hoor. Lijkt mij primaaaa toeven. Dat is zeg maar een beetje het punt dat ze ook je stuffi beginnen in te korten.quote:Op donderdag 1 september 2016 15:05 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Iemand die bijstand krijgt woont niet bij z'n ouders thuis. Jij wel. Daar houdt de vergelijking al op.
Als starter op de arbeidsmarkt ja. Maar je groeit in de meeste gevallen door naar het inkomen wat ik hierboven al schetste.quote:Op donderdag 1 september 2016 15:05 schreef Yreal het volgende:
[..]
Haha. Tenzij techniek mag je in je handjes knijpen als je de 2k al haalt.
Een BBL-opleiding geeft ook recht op stufi, en dus geen bijstand. Als jij oprecht wilt ruilen met iemand die ongeschikt is om zowel een opleiding als een beroep te doen voor die paar centen moet je dat lekker doen, maar als ik jou was zou ik God op mijn blote knietjes bedanken dat je een goed paar hersenen hebt en niet in dezelfde probleemcategorie zit.quote:Op donderdag 1 september 2016 15:05 schreef Yreal het volgende:
[..]
Natuurlijk wel. Dan kom je in zo'n werk/leer beoordelingstraject. Wat denk je dat er gebeurd als daar niks voor je is?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |