Dat wordt dan ook nergens gedaan.quote:Op dinsdag 30 augustus 2016 23:22 schreef alors het volgende:
[..] Maar het simplisme waarmee elke vorm van bedekking gelijk wordt gesteld aan onderdrukking daar kan ik ook echt niks mee.
Neefje van mij deed dat wel toen zijn pa van 50 thuiskwam met een runway model van 20.quote:Op dinsdag 30 augustus 2016 23:29 schreef alors het volgende:
Een puber van 15 die juicht bij een nieuwe stiefmoeder![]()
alarmbel #3453453
Inderdaad.Vega was beterquote:
Ja, denk aan de coup in Nederlands Indïequote:Op dinsdag 30 augustus 2016 23:28 schreef SpaceOddity het volgende:
[..]
Serieus ja?
Vertel!
Want, volgens jouw menig: Nederlanders zouden zich na een coup in dit kikkerlandje (echt compleet ondenkbaar natuurlijk) zich net zo agressief gaan gedragen elders ja?
![]()
lol.
Als dat niet werd gedaan, zou men de boerkini ook niet willen verbieden. Men zou zich dan slechts richten op het structureel voorlichten van vrouwen, dat ze in Frankrijk zelf mogen kiezen wat ze dragen, ook als dat toevallig een boerkini is.quote:
Dat zou je natuurlijk niet eens doen als je hem in het echt zou kennenquote:Op dinsdag 30 augustus 2016 23:30 schreef Karina het volgende:
Godskolere, 30K geven aan een of andere kerel.
sheik?quote:
Sagat of Akuma en alles winnen.quote:
Viespeukquote:Op dinsdag 30 augustus 2016 23:31 schreef Brammess het volgende:
Je bent gewoon fucking dom, niemand zou zich dit afvragen.
Ga maar gewoon liggen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |