quote:Op zondag 3 maart 2024 21:05 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Oh geen idee joh.. Hij, zij them whatever.. Maakt me ook geen zak uit.
Maakt me serieus niet uit hoe iemand zich voelt en wil leven.. Is toch niet mijn leven? Zolang we allemaal netjes met elkaar omgaan, zie ik geen problemenquote:Op zondag 3 maart 2024 21:09 schreef ToT het volgende:
[..]Nou ik ben niet zo woke dat ik me daar in alle gevallen zo makkelijk overheen zet!
Maar goed, Feedback!
Ik bedoel meer tussen de lakens!quote:Op zondag 3 maart 2024 21:11 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Maakt me serieus niet uit hoe iemand zich voelt en wil leven.. Is toch niet mijn leven? Zolang we allemaal netjes met elkaar omgaan, zie ik geen problemen
quote:Op zondag 3 maart 2024 21:11 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Fuck it, ook in Feedback kunnen we meer leven gebruiken in TRU
Maak maar aanquote:Op zondag 3 maart 2024 21:15 schreef ToT het volgende:
Maar zoals ik al eerder vroeg; geen SC hier?
Zou wel leuk zijn als elk subforum een eigen SC had. Ik geloof dat de FA's daar niet zo op zitten te wachten, maar het kan wel wat extra leven in de boel blazen.
Beetje klessebessen over spookjes, energieën, rituelen en oude goden enzo en voor je het weet is een interessant onderwerp aangesneden waar iemand een topic over aanmaakt om er dieper op in te gaan!
Dit is geen plek hiervoor, ik heb hier echt geen zin in, ga maar ergens anders mensen belachelijk maken.quote:Op vrijdag 3 mei 2024 09:59 schreef Kreator het volgende:
Waarom verwijder je mijn uiterst normale reactie maar laat je wel de persoonlijke aanval op mij staan?
TRU / Mentale krachten
@:speedfight
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |