Nee maar dit lijkt me precies iets wat ik leuk ga vinden. Had de omschrijving wel ergens gelezen maar dacht dat het meer om 1 familie draaide.quote:Op woensdag 28 september 2016 18:42 schreef Tweek het volgende:
Iemand Aftermath van SyFy al gekeken? Orkanen, meteor inslagen, geesten die mensen overnemen, een virus dat mensen moordlustig maakt en dat was pas de eerste aflevering. Zo slecht dat het eigenlijk grappig wordt.
quote:Terwijl Kate, William, George en Charlotte zich in Canada vermaken, wanen wij ons even jaren geleden in de eerste jaren van de regeringsperiode van Queen Elizabeth II. Netflix heeft namelijk zojuist de eerste, officiële trailer van The Crown vrijgegeven. En och, wat is-ie heerlijk.
De nieuwe Netflix Originals-serie gaat over regeringstijd van Queen Elizabeth II (gespeeld door Claire Foy) en de persoonlijke troubles waarmee ze moeten dealen terwijl ze haar land probeert te leiden. In de serie zien we ook acteur Jonathan Lithgow als de iconische Winston Churchill in actie komen, en Doctor Who-knapperd Matt Smith stapt in de schoenen van Prins Philip.
The Crown is de duurste serie die Netflix tot nu toe gemaakt heeft - er werd een whopping $156 miljoen aan uitgegeven! - en dat is te zien. Waanzinnige kostuums, enorme sets en koninklijke juwelen... De show ziet er heerlijk verslavend en highbrow uit.
De 10 afleveringen van The Crown zijn vanaf 4 november op Netflix te zien. Reken maar dat wij er dan klaar voor zitten...
Bron
quote:This Is Us Scores Full-Season Pickup
That was fast: After just one airing, This Is Us has snagged a full(ish)-season pickup of 18 episodes, NBC announced Tuesday.
Enthused executive producer Dan Fogelman in a statement: “This order for a complete first season of 18 episodes is exactly what we’d wanted and hoped for. We’d carefully mapped out an 18-chapter story for the first year of the show, and this allows us to follow through with our exact initial intent. And to get the order so early on is a tremendous show of confidence and a boost for our entire cast and crew.”
The twisty family drama debuted last Tuesday to 10.1 million total viewers and a 2.8 demo rating, delivering the Big 4’s highest-rated drama debut since last fall’s Supergirl. It also marked NBC’s highest-rated scripted program in the time slot in more than six years, since an April 2010 episode of Parenthood.
Bron
Volgt in principe ook één familie en hoe ze de apocalypse proberen te overleven.quote:Op woensdag 28 september 2016 20:23 schreef Karina het volgende:
[..]
Nee maar dit lijkt me precies iets wat ik leuk ga vinden. Had de omschrijving wel ergens gelezen maar dacht dat het meer om 1 familie draaide.
quote:Op woensdag 28 september 2016 23:58 schreef Tim86 het volgende:
Helemaal gemist dat Atlanta al is begonnen.Donald Glover
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.'If you really think that the environment is less important than the economy try holding your breath while you count your money'
Dan moet ik het wellicht nog een kans geven, ik heb aflevering 2 na 10 minuten afgezet omdat ik het niet veel vond. Misschien toch te snel geweest.quote:Op woensdag 28 september 2016 23:19 schreef Cee het volgende:
This Is Us, aflevering 2 net gezien. Doet niet onder voor de pilot, aanrader!!![]()
Dank je wel voor deze aanrader! Ik vond de pilot echt geweldig.quote:Op woensdag 21 september 2016 18:17 schreef AlwaysHappy het volgende:
This Is UsErg veelbelovend met een leuke twist op het eind. Wellicht leuke opvolger voor mensen die dol waren op Parenthood/Brothers & Sisters, etc.
quote:Op donderdag 29 september 2016 01:40 schreef poker4lifee het volgende:
[..]Maar hij zingt wel als afsluiting in ep 5SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Zeker, vind het een toffe serie tot nu toequote:Op donderdag 29 september 2016 20:38 schreef motorbloempje het volgende:
Designated Survivor weet ook in ep2 nog te boeien. Mooi!
http://tvline.com/2016/09(...)1-order-renewal-abc/quote:ABC is giving two of its rookie series a big vote of confidence: The Alphabet network has picked up the Kiefer Sutherland thriller Designated Survivor and the Minnie Driver comedy Speechless for full, 22-episode seasons.
Eerste aflevering en deel van 2 gisteren gekeken. Veelbelovend idd. Die twist zag ik ook niet aankomen.quote:Op woensdag 21 september 2016 18:17 schreef AlwaysHappy het volgende:
This Is UsErg veelbelovend met een leuke twist op het eind. Wellicht leuke opvolger voor mensen die dol waren op Parenthood/Brothers & Sisters, etc.
Hij ziet er ook wel totaal anders uitquote:Op vrijdag 30 september 2016 11:35 schreef NedKelly het volgende:
[..]
Eerste aflevering en deel van 2 gisteren gekeken. Veelbelovend idd. Die twist zag ik ook niet aankomen.
Zie dat jij Gilmore Girls in je handtekening hebt staan (oh en als plaatje ook). Pas in aflevering 2 zag ik dat die vader Jess is, met volledige baard had ik hem niet herkend.
En vooralsnog niet al te hoog op de 'MURICA, FUCK YEAH!' schaal. Goed te pruimenquote:Op donderdag 29 september 2016 20:38 schreef motorbloempje het volgende:
Designated Survivor weet ook in ep2 nog te boeien. Mooi!
Enige wat ik lastig vind is om te zien hoe Sutherland ook een beetje de timide onzekere secretary moet spelenquote:Op vrijdag 30 september 2016 14:06 schreef jogy het volgende:
[..]
En vooralsnog niet al te hoog op de 'MURICA, FUCK YEAH!' schaal. Goed te pruimen.
Ik vind zijn 'verlegen' look wel overtuigend overkomen en heb vroeger 24 ook niet echt intensief gekeken dus ik ben niet besmetquote:Op vrijdag 30 september 2016 14:09 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Enige wat ik lastig vind is om te zien hoe Sutherland ook een beetje de timide onzekere secretary moet spelende overgang dan naar 'bluffpokerende hardass' is dan wat onnatuurlijk, want dat gaat Sutherland een stuk beter af
Aflevering 1 vond ik door de twist nog wel geinig, maar bij aflevering 2 is het voor mij ook een relatief standaard familie drama met af en toe een komische inslag geworden. Niks voor mij.quote:Op vrijdag 30 september 2016 17:06 schreef Abed het volgende:
This is Us was echt te slecht voor woorden, typische network serie.
Tijd voor Westworld.
Aflevering 1 wel gezien, de trailer zag er wel lek uit. Maar het is toch niet mijn soort humor, en ben al weer afgehaakt.quote:Op zaterdag 1 oktober 2016 05:55 schreef ChickenMan het volgende:
Kijken hier mensen naar High Maintenance van HBO? Echt een heerlijk vervolg op de web-series! En zelfs beter
Wilde net aan Animal Kingdom beginnen, maar is net echt zo slecht?quote:Op zaterdag 1 oktober 2016 11:57 schreef Japie77 het volgende:
Gisteren begonnen met Animal Kingdom maar vond het echt helemaal niks. Daarna Preacher en dat was wel goed.
Vond ik wel. Vond het onrealistisch, slecht geacteerd en geen fijne sfeer in de serie. Zou er niet aan beginnen als ik jou was. Genoeg andere series die de moeite waard zijn. Nieuwe seizoen van Power bv of nieuwe seizoen van Tyrant die ik allebei ook nog wil zien.quote:Op zaterdag 1 oktober 2016 11:59 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Wilde net aan Animal Kingdom beginnen, maar is net echt zo slecht?
Niet doen, die uren van je leven krijg je nooit meer terugquote:Op zaterdag 1 oktober 2016 13:27 schreef Japie77 het volgende:
nieuwe seizoen van Tyrant die ik allebei ook nog wil zien.
Het laatste seizoen van Tyrant vond je niet goed? Of de hele serie niet?quote:Op zaterdag 1 oktober 2016 14:51 schreef Asschen_sukar het volgende:
[..]
Niet doen, die uren van je leven krijg je nooit meer terug
Preacher is wel briljant. Voor mij de serie van het jaar.
Eerste seizoenen zijn prima, laatste vond ik echt helemaal niks.quote:Op zaterdag 1 oktober 2016 14:53 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Het laatste seizoen van Tyrant vond je niet goed? Of de hele serie niet?
Heb echt geen idee wat ik moet verwachten en snap dus ook niet waarom iedereen zo hyped is.quote:
Naar mijn mening één van de beste series van 2016.quote:
Enkel nog de pilot gezien, maar wauw!quote:Op zondag 2 oktober 2016 13:43 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Naar mijn mening één van de beste series van 2016.
Het concept is geniaal, de originele film is leuk, maar vrij verouderd waardoor de potentie er niet echt uitkomt. Nu met het budget van HBO en de kwaliteit van de trailers heb ik er alle vertrouwen in dat het nu wel gaat lukken.quote:Op zondag 2 oktober 2016 13:42 schreef Awsom het volgende:
[..]
Heb echt geen idee wat ik moet verwachten en snap dus ook niet waarom iedereen zo hyped is.
Ik heb E1 en E2 gezien.quote:Op zondag 2 oktober 2016 13:45 schreef Odaiba het volgende:
[..]
Enkel nog de pilot gezien, maar wauw!
Haha mja, is niet voor iedereen, denk ik.quote:Op zaterdag 1 oktober 2016 08:33 schreef Asschen_sukar het volgende:
[..]
Aflevering 1 wel gezien, de trailer zag er wel lek uit. Maar het is toch niet mijn soort humor, en ben al weer afgehaakt.
Nee man, net de 4e episode gezien. Damn, die shit is goed!quote:Op zondag 2 oktober 2016 13:46 schreef TargaFlorio het volgende:
Kan natuurlijk ook zijn dat ik de verkeerde series kijk en dat ik daarom Quarry zo goed vind.
Je kent de film(s) niet?quote:Op zondag 2 oktober 2016 13:42 schreef Awsom het volgende:
[..]
Heb echt geen idee wat ik moet verwachten en snap dus ook niet waarom iedereen zo hyped is.
Gewoon een keer Westworld gaan kijken, die uit 1973. Het onofficiële "vervolg", Futureworld, is een stuk minder overigens.quote:
Ik vind net deze link http://www.gateworld.net/(...)ce-elements-of-sg-1/quote:Op zondag 2 oktober 2016 23:23 schreef Karina het volgende:
Oe dat wil ik ook wel weten. Maar geen Atlantisachtig iets dan, gewoon met Goa'uld en Aphophis en zo.
Deze serie van Brad Wright komt er nog wel aan:quote:Op zondag 2 oktober 2016 23:23 schreef Karina het volgende:
Oe dat wil ik ook wel weten. Maar geen Atlantisachtig iets dan, gewoon met Goa'uld en Aphophis en zo.
Ik ga O'Neill wel missen denk ik, maar die is onderhand wel een beetje oud geworden natuurlijkquote:Op zondag 2 oktober 2016 23:36 schreef MMXMMX het volgende:
[..]
Ik vind net deze link http://www.gateworld.net/(...)ce-elements-of-sg-1/
Klinkt goed, heel klein beetje Continuum. Dit deel dan:quote:Op zondag 2 oktober 2016 23:38 schreef Monolith het volgende:
[..]
Deze serie van Brad Wright komt er nog wel aan:
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Travelers_(TV_series)
quote:save humanity from a terrible future.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |