Aha. En daarna Jessica pas?quote:Op maandag 3 oktober 2016 07:57 schreef MeneerLogica het volgende:
[..]
In de strips kwamen Luke en Claire uiteindelijk ook bij elkaar, vind het wel tof dat ze die verhaallijn proberen te volgen.
yups. En met Jess heeft ie nu een kleine geloof ikquote:
Ja, dat wist ik dan weer wel.quote:Op maandag 3 oktober 2016 08:55 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
yups. En met Jess heeft ie nu een kleine geloof ik
Ja, stom is dat. Je hoort diezelfde mensen nooit klagen als een serie alleen maar blanken heeft, terwijl dat vaak nog veel onrealistischer is.quote:Grappig overigens dat mensen aan het klagen waren over de hoeveelheid gekleurde medemensen in de serie terwijl het zich afspeelt in de bekendste zwarte wijk van Amerika
Ja ze bouwen een band op, maar moet dat gelijk liefde zijn? Waarom kan het niet gewoon vriendschap zijn?quote:Op maandag 3 oktober 2016 07:05 schreef Breuls het volgende:
[..]
Je bedoelt tussen Luke en Claire? Dat vond ik ook onnodig. Het was echter wel verdiend; je zag ze wel een band opbouwen en Hollywood kan het natuurlijk niet laten om daar meteen wat mee te doen.
Ik dacht zelf dat de waarheid over Reva de weg zou vrijmaken voor Luke om iets met Jessica te beginnen, maar dat is dus blijkbaar iets voor later (als ze dat überhaupt al doen in de serie(s)).
Dat is precies wat ik zeg.quote:Op maandag 3 oktober 2016 10:57 schreef DevilsWhore het volgende:
[..]
Ja ze bouwen een band op, maar moet dat gelijk liefde zijn? Waarom kan het niet gewoon vriendschap zijn?
Ja, dat vond ik helemaal maf.quote:Ik had het ook over Mariah en Shades trouwens.
Echt he, gevoel ging richting walging toen ik die scene zag.quote:Op maandag 3 oktober 2016 11:04 schreef Breuls het volgende:
[..]
Dat is precies wat ik zeg.
[..]
Ja, dat vond ik helemaal maf.
Nope, wel een premiere datum en een teaser 17 Maart 2017quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 11:56 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Heeft Iron Fist al een eigen topic?
twitter:netflix twitterde op dinsdag 04-10-2016 om 10:11:19Breathe deep. #IronFist https://t.co/lvruGOhn1F reageer retweet
Ja dat is wel een dingetje met die netflix originals. Uitgezonden is erover praten maar de bingewatchers ( Hoiquote:Op dinsdag 4 oktober 2016 12:21 schreef Blik het volgende:
KUnnen we de spoilers nog even achterwege laten? Het is een beetje jammer dat ik nu al 2 (liefdes)wendingen in het verhaal hier heb gelezen die ik nu nog helemaal niet aan zie komen. NIet heel boeiend natuurlijk qua verhaal, maar toch. Eerste paar weken spoilervrij houden zou fijn zijn
In het Narcos topic (dacht ik) was er een spoilervrije periode van een paar weken. Dat is wel fijn aangezien niet iedereen de tijd heeft om een complete serie te kijken in 3 dagen. Ik heb ook nog een vrouw en kinderen thuis die dit soort series niet kijken.quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 12:54 schreef jogy het volgende:
[..]
Ja dat is wel een dingetje met die netflix originals. Uitgezonden is erover praten maar de bingewatchers ( Hoi) hebben hier wel een oneerlijke voorsprong.
Of je komt niet in dit topicquote:Op dinsdag 4 oktober 2016 13:15 schreef Blik het volgende:
[..]
In het Narcos topic (dacht ik) was er een spoilervrije periode van een paar weken. Dat is wel fijn aangezien niet iedereen de tijd heeft om een complete serie te kijken in 3 dagen. Ik heb ook nog een vrouw en kinderen thuis die dit soort series niet kijken.
Netflix topic is voor Netflix, niet om een serie te bespreken. En het is gek om pas in een topic te kunnen komen als je de serie al helemaal af hebt gekeken en er dus eigenlijk niks meer te bespreken valt.quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 13:42 schreef Hexxenbiest het volgende:
[..]
Of je komt niet in dit topic
Voor neutrale posts is er het Netflix-topic, denk ik.
Nee, hoor. Gek is het niet, net als dat het niet gek is dat mensen popelen om erover te praten in het ervoor geopende topic. Gelukkig heb ik nooit moeite met spoilers. Ik kijk gewoon met evenveel plezier als wanneer ik geen spoilers heb gelezen.quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 13:45 schreef Blik het volgende:
[..]
Netflix topic is voor Netflix, niet om een serie te bespreken. En het is gek om pas in een topic te kunnen komen als je de serie al helemaal af hebt gekeken en er dus eigenlijk niks meer te bespreken valt.
Een spoilervrije periode is toch niet zo'n gek idee?
door het in spoilertags te zetten kun je er toch gewoon over praten. Alleen verklap je dan niks voor degenen die het verloop van het verhaal nog niet willen wetenquote:Op dinsdag 4 oktober 2016 13:48 schreef Hexxenbiest het volgende:
[..]
Nee, hoor. Gek is het niet, net als dat het niet gek is dat mensen popelen om erover te praten in het ervoor geopende topic. Gelukkig heb ik nooit moeite met spoilers. Ik kijk gewoon met evenveel plezier als wanneer ik geen spoilers heb gelezen.
Ze zijn ook niet heel boeiend voor het verhaal verder.quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 12:21 schreef Blik het volgende:
KUnnen we de spoilers nog even achterwege laten? Het is een beetje jammer dat ik nu al 2 (liefdes)wendingen in het verhaal hier heb gelezen die ik nu nog helemaal niet aan zie komen. NIet heel boeiend natuurlijk qua verhaal, maar toch. Eerste paar weken spoilervrij houden zou fijn zijn
Zag dit op twitter voorbij komen:quote:Op maandag 3 oktober 2016 08:55 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
yups. En met Jess heeft ie nu een kleine geloof ik
Serie gebinged afgelopen weekend, leuk en onderhoudend maar haalt het niet bij JJ en DD.
Grappig overigens dat mensen aan het klagen waren over de hoeveelheid gekleurde medemensen in de serie terwijl het zich afspeelt in de bekendste zwarte wijk van Amerika
HIj heeft een prima rol in House of Cards, mocht je die nog niet gezien hebben.quote:Op woensdag 5 oktober 2016 02:19 schreef Michie_ het volgende:
Hopelijk krijgt Mahershala Ali na deze serie meer grote rollen, een van de best gespeelde villains tot op heden.
Het was wel even wennen maar hij kwam er wel mee weg, ik vond hem goed spelen daar.quote:Op woensdag 19 oktober 2016 09:39 schreef Fluppert het volgende:
Ik kan shades echt niet serieus nemen nadat ik Sons of Anarchy heb gezien, die vent heeft gewoon een te erg prethoofd![]()
Colleen Wing? De enige die me te binnen schiet nu.quote:Op woensdag 26 oktober 2016 13:38 schreef One_conundrum het volgende:
wat was de ironfist referentie in de laatste ep?
Haha, ik zie ook de hele tijd voor me hoe hij in SoA verkracht werd (o, de ironie) door zo'n nazigast.quote:Op woensdag 19 oktober 2016 09:39 schreef Fluppert het volgende:
Ik kan shades echt niet serieus nemen nadat ik Sons of Anarchy heb gezien, die vent heeft gewoon een te erg prethoofd![]()
Verder wel toffe serie, zit nu bij ep8. Kijk er iedere avond eentje voor t slapen gaan
Seizoen 2 bevestigd.twitter:LukeCage twitterde op zondag 04-12-2016 om 19:51:24Always forward. #LukeCage https://t.co/4pnu52KFKr reageer retweet
quote:Op zondag 4 december 2016 21:34 schreef Sinister-D- het volgende:
Seizoen 2 bevestigd.twitter:LukeCage twitterde op zondag 04-12-2016 om 19:51:24Always forward. #LukeCage https://t.co/4pnu52KFKr reageer retweet
ik kijk dan ook de trailer maar nietquote:Op maandag 14 mei 2018 21:46 schreef BasNijmegen het volgende:
Trailer verklapt best veel..... Ben benieuwd
Ik verwacht eerder dat andere Defenders hun opwachting gaan maken.quote:Op maandag 14 mei 2018 21:53 schreef Rijst het volgende:
Zou tof zijn als we Tony Stark te zien krijgen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 14 mei 2018 22:02 schreef BasNijmegen het volgende:
[..]
Ik verwacht eerder dat andere Defenders hun opwachting gaan maken.Over de betrokkenheid van andere Defenders:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I am a leaf on the wind.
Watch how I soar.
Het lijkt erop, maar is niet hetzelfde. En hij heeft ook een hele andere achtergrond.quote:Op maandag 14 mei 2018 18:49 schreef Sinister-D- het volgende:
antagonist lijkt er weer eentje te zijn met nagenoeg identieke krachten....
quote:Op dinsdag 12 juni 2018 18:05 schreef Breuls het volgende:
[..]
Over de betrokkenheid van andere Defenders:Gelukkig, nog een beetje cross over genot. Ik hoop dat ze op een gegeven moment richting een heroes for hire idee gaan. Dan hoef je niet een team-up à la Defenders te doen, maar is er wel optie voor verschillende crossovers.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Een zinnig woord is nimmer zinnig zonder woorden eromheen.
Een zinnige zin is dus ook nooit helemaal alleen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |