uiteraard nimma ookquote:Op dinsdag 26 juli 2016 11:31 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Auto met vingerafdrukken gevonden in Nijmegen
Hoezo dat?quote:Op dinsdag 26 juli 2016 11:33 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
links terreur helemaal niet
net zoals islam terreur
maar nog liever islam terreur dan links terreur
zit een Instagram foto in die linkquote:Op dinsdag 26 juli 2016 09:17 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Deze post is nutteloos zonder een tieten foto.
Links laat hun standpunten soms zo overkomen dat ze voor de goede zaak strijden en er zijn domme zielen die daarin geloven.quote:
quote:Op dinsdag 26 juli 2016 11:32 schreef Caland het volgende:
Dus twee IS'ers vermoorden een kinderverkrachter en gaan vervolgens zelf ook dood.
Die uitkomst kan mij wel bekoren eerlijk gezegd
quote:Op dinsdag 26 juli 2016 11:35 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Links laat hun standpunten soms zo overkomen dat ze voor de goede zaak strijden en er zijn domme zielen die daarin geloven.
Over het algemeen is de hele wereld wel eens dat islam terrorisme niet goed wijs zijn
Islamterrorisme durven ze het niet te noemen, joh.quote:Op dinsdag 26 juli 2016 11:35 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Links laat hun standpunten soms zo overkomen dat ze voor de goede zaak strijden en er zijn domme zielen die daarin geloven.
Over het algemeen is de hele wereld wel eens dat islam terrorisme niet goed wijs zijn
wie nietquote:Op dinsdag 26 juli 2016 11:36 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Islamterrorisme durven ze het niet te noemen, joh.
Nou, de meeste politiek vindt het maar eng om de ideologie op te hangen aan de Islam. Als ze het over IS hebben, gaat het zelden over de Islam. Zelfs de NOS probeert het op zijn tijd vakkundig te omzeilen. Alleen de PVV/VNL durven het echt te benoemen, lijkt het.quote:
Het zijn een handje vol theologen die echt wel goed onderlegd zijn, maar hun verhaal verdraaien en vertellen aan kansarme en ongeletterde. Dan kan je makkelijk een hetze creëren, hetgeen wereldwijd gebeurt.quote:Op dinsdag 26 juli 2016 11:37 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Islam is toch zelfde man Inso
Al het geloof is gebaseerd op strijden voor een betere wereld met domme zielen die daarin geloven
http://www.trouw.nl/tr/nl(...)ratieproblemen.dhtmlquote:Op dinsdag 26 juli 2016 11:37 schreef Insomnia_ het volgende:
Ik snap ook niet hoe je wakker kan worden en opeens bedenkt een klaploper te worden en extreem-links te worden
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |