quote:Op vrijdag 22 juli 2016 08:45 schreef Twentsche_Ros het volgende:
Geldt dit ook voor badmeesteressen, of is badmeester sexe-neutraal?
[ afbeelding ]
In Duitsland is dat gelijk ontslag.quote:Op vrijdag 22 juli 2016 08:49 schreef Baloe-de-Beer het volgende:
Kunnen ze weer vrouwen aanranden. Ditmaal met het excuus "ik ben badmeester"...
Alleen Italianen mogen pizza's bakken.quote:Op vrijdag 22 juli 2016 08:24 schreef Oud_student het volgende:
[..]
Is Pizzabakker niet een beter beroep voor de asielzoekers? (wel hallal natuurlijk)
In de praktijk werkt dat toch wat anders.quote:Op vrijdag 22 juli 2016 09:08 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Alleen Italianen mogen pizza's bakken.
Is ook zo, maar het zou niet moeten mogen. Qua smaak dan.quote:Op vrijdag 22 juli 2016 09:10 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
In de praktijk werkt dat toch wat anders.
Döner is in Berlijn uitgevonden.quote:Op vrijdag 22 juli 2016 09:10 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Is ook zo, maar het zou niet moeten mogen. Qua smaak dan.
Die bakken ze ookquote:Op vrijdag 22 juli 2016 09:12 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
En wat heeft dat met pizza te maken?
Heb je ook nog van die franchise USA dikke bodem shit. Word er treurig van.quote:Op vrijdag 22 juli 2016 09:14 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Ja, alleen zijn die niet te vreten die Turkse Pizzas. En Franse en Duitse ook niet.
Wat is dan wel het beste plan?quote:Op vrijdag 22 juli 2016 09:23 schreef Ludachrist het volgende:
Ik vind het prima dat vluchtelingen een beetje bezig gehouden worden, maar als badmeester is wellicht niet het beste plan.
Die praat het niet goed, die vindt dit plan zo idioot dat ze het niet geloofd.quote:Op vrijdag 22 juli 2016 08:21 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Nou,....eentje dan:
[..]
Maar die reageert niet meer nadat er een handvol andere bronnen genoemd werden.
Juist omdat iedereen dit ziet als potentieel rampscenario is het best geniale truc om de kwaadwillenden eruit te filteren.quote:Op vrijdag 22 juli 2016 12:29 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Die praat het niet goed, die vindt dit plan zo idioot dat ze het niet geloofd.
Prima idee. Leidt ze op tot Pokemon-meester.quote:Op vrijdag 22 juli 2016 09:24 schreef Twentsche_Ros het volgende:
[..]
Wat is dan wel het beste plan?
Pokemon vangen?
Dat wil ik zeggen. Dit doe je niet even.quote:Op donderdag 21 juli 2016 22:31 schreef voetbalmanager2 het volgende:
De Duitse politici zijn trouwens erg enthousiast over het voorstel van deze Vereniging van Duitse badmeesters. Het grootste probleem is alleen dat de meeste asielzoekers niet kunnen zwemmen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dus, wat willen ze met vluchtelingen die niet kunnen zwemmen! Belachelijk en onveilig.
quote:Op donderdag 21 juli 2016 22:31 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Makkelijk zal dat niet zijn, want veel asielzoekers kunnen niet zwemmen, geeft ook de vereniging van badmeesters toe.
Bij de vereniging waar mijn zoon les geeft, zitten wel veel moslimkinderen. Dat is op zich al een goede zaak.quote:Op vrijdag 22 juli 2016 13:25 schreef Villas__Rubin het volgende:
Tja, toont maar weer aan hoe men in de hogere kringen gewoon echt totaal geen ene fluit begrijpt of ook maar enigszins een heel klein beetje inzicht heeft in 'de moslim'.
Gewoon verbieden om AK-47s mee naar het werk te nemen.quote:Op vrijdag 22 juli 2016 13:27 schreef JeSuisDroppie het volgende:
Laten we de potentiële verkrachters en aanranders een pak aantrekken en ze officiële bevoegdheden tussen al het half naakte schoon geven, what could possibly go wrong
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |